Reklama

Najbardziej znana na polskiej estradzie politycznej para, Doda Tusk i Radek Kaczyński zn&oacu

Najbardziej znana na polskiej estradzie politycznej para, Doda Tusk i Radek Kaczyński znów się rozwodzą nad swoimi rolami w papierowym małżeństwie.

Reklama

Tym razem para nie potrafi się porozumieć, kto ma przynieść kapcie prezydentowi Obamie. Przebywający na światowym szczycie artystów estradowych Doda i Radek usiłują skorzystać z nadarzającej się okazji, aby pokazać się w towarzystwie i pstryknąć zdjęcie, które obiegnie prestiżowe żurnale. Wszystko wskazuje na to, że Barac Obama odbędzie pierwszą w swojej krótkiej prezydenckiej karierze audiencję i jeszcze nie wiadomo, kto wygra wyścig o względy Baraca, być może para wejdzie na salony egzequo.

Kancelaria Radka Kaczyńskiego przygotowała zaskakujący manewr, Radek na spotkaniu z Obamą ma przemówić w ojczystym języku kenijskim i tym zdobyć serce prezydenta Braca. Z kolei TVN24 powołując się na ministra Nowaka, ustalił, że Doda wystąpi w ludowej hawajskiej spódniczce uczesana w dredy, co ma być miłym gestem wobec prezydenta i oddaniem szacunku dla ziemi hawajskiej, prawdopodobnego miejsca narodzin prezydenta Baraca Obamy. Niezależny ekspert Migalski obawia się, że gest Dody Tuska może być odczytany niepoprawnie politycznie, natomiast o kenijski język prezydenta Kaczyńskiego, doktor Migalski jest spokojny.
 

Reklama

4 KOMENTARZE