Reklama

Dzień dobry. Muszę, nie, nie! Nic nie muszę. Czuję taką potrzebę, aby być od dziś zawsze uśmiechnięty i w dobrej, a nawet wyśmienitej kondycji, tak w dzień jak w nocy.

Dzień dobry. Muszę, nie, nie! Nic nie muszę. Czuję taką potrzebę, aby być od dziś zawsze uśmiechnięty i w dobrej, a nawet wyśmienitej kondycji, tak w dzień jak w nocy. To pisząc tutaj uśmiech od ucha do ucha ćwiczę przed lustrem. O tak jest dobrze.

Pilnie studiuję mapę Warszawy, aby wiedzieć gdzie jest ta Wiejska. Wpierw myślałem, że jeśli już to gdzieś na obrzeżach koło jakiejś wsi… No muszę , nie nie! – niczego nie muszę, powinienem to wiedzieć na wszelką ewentualność, gdyby mnie ktoś zaczepił i zagaił w temacie.

Reklama

  Twój/Nasz/Wasz Kandydat na Prezydenta RP- Bogdan Szpryngiel (ja jestem tylko skromnym pełnomocnikiem) jest człowiekiem, który nas/was nigdy nie zawiedzie.

Nie potknie się na grobach będąc u Niedźwiedzia w odwiedzinach – nie pije.
 
Nie spieprzy po drabinie z Sejmu – nie te lata.
 
Nie wyskoczą od niego z komnat panny do wynajęcia, jak było za Kargula, czy innego Pawlaka. Dlaczego? – patrz wyżej.
 
Nie chce być pochowany na Wawelu – ma dwie swoje trumny, eksponaty z Wiedźmina.
 
Nie musi dorabiać do emerytury – ma swoją.
 
Nie musi się w ogóle dorabiać – jest dorobiony.
 
Nie musi kłamać – wszyscy inni już to zrobili.
 
Nic nie musi – chce.
 

  Wczoraj zastanawialiśmy się Twoim/naszym/waszym Kandydatem z kim spotka się w drugiej turze.

Dziś już wiemy!

  Skoro Jarosław Kaczyński przejdzie do drugiej tury w której przegra, tak spekulują media, a przynajmniej politolodzy z Wrocławia, to za Radiem RAM, to Twój/nasz/wasz kandydat Bogdan Szpryngiel wygra :))
 
Copyright by MarekPl

Reklama