ReklamaPoseł trenuje rzut chu.ami..

Jest taki poseł co już zrobił wszystko i dlatego teraz obojętnie co zrobi, to nic nowego. Poseł Palikot wyraźnie podłamany walką z Grzegorzem Schetyną, zaczął rzucać w studiu Moniki Olejnik przysłowiowymi chujami.

Reklama

Redakcja przeprasza, że nie wykropkowała fallusa, ale studio Moniki Olejnik też nie wypipczało, zatem redakcja podaje cytat w oryginale. Tak całkiem to się znowu ten wyczyn nie zmarnował trafił jako 5 notka do portalu Onet. Redakcja zastanawia się tylko w kogo poseł Palikot chu..i rzucał i nieco redakcję niepokoją kierunki. Najbardziej pod ręką była oczywiście redaktor Monika i tu trafić żadna sztuka, jednak nie wierzy redakcja, aby taki cel obrał sobie poseł. Wymarzonym celem byłby zapewne dla posła Grzegorz Schetyna, ale za krótkie rączki ma poseł aby dorzucić do pana Grzesia.

Z drugiej strony w swoich poseł Palikot nigdy nie rzucał. Z trzeciej trening za sobą ma, co prawda na sztucznym chu.u, jednakowoż łudząco podobnym do oryginału. Redakcja nie wie co z tym posłem Palikotem zrobić, bywało że redakcja posła wynosiła na ołtarze rocznicowych osiągnięć i chyba to posła Palikota zgubiło. Dowiedział się poseł o zaszczytach i ch.j wie co mu do głowy strzeliło, najprawdopodobniej korek od sodowego wina musującego.

Reklama