Po Konferencji Janukowicza ostatecznie zrozumiałem dlaczego Lech Kaczyński musiał zginąć

Prześlij dalej:

I jak wrażenia po konferencji Janukowicza? Całkiem poważnie pytam, bo mnie wszystko opadło: ręce, pozostałe członki i prawdę mówiąc mózg też się ciężko podnosił. Tutaj mamy do czynienia nawet nie z bolszewicką zasadą szarej masy, ale z carskim ukazem: „Urzędnik musi być tak głupi, jak to tylko możliwe i bezpieczne dla władzy”. Kryterium doboru namiestników w ościennych republikach radzieckich wcale nie jest ideowość, fanatyzm ideologiczny, czy jakakolwiek ludzka cecha, której nie trzeba się wstydzić i zawsze można odpowiednio dopasować. Dobór jest jeden – im większy idiota tym większe ma poparcie Kremla, ale też Berlina i pozostałych zainteresowanych podbojem wschodnich plemion. Rozpaczliwa konferencja ukraińskiego idioty wyhodowanego na Kremlu i przez Kreml posadzonego na urzędzie pokazała, że złudzenia muszą odejść precz. Z definicji każdy pozytywny głos ZSRR równa się współczynnikowi idiotyzmu, który otrzymuje chwalony. O ile mnie pamięć nie myli największą pochwałę otrzymał Donald Tusk, w szczegółach nie pamiętam jak to szło, ale zdaje się, że Moskwa uznała Tuska za swojego człowieka w Warszawie. Próbowałem sobie przypomnieć jakieś komplementy w stronę Komorowskiego, ale ten przypadek chyba potwierdza regułę. Nie ma co chwalić Komorowskiego wystarczy dobrodusznie popatrzeć na osobę i wszyscy wiedzą gdzie mieści się wskaźnik. Jest jeszcze Radek Sikorski, ulubieniec Ławrowa, często Radek dostępuje zaszczytu wypicia wódki zbożowej i kartoflanej z ministrem Rosji Radzieckiej, co z całą pewnością można uznać za wyjątkowy komplement.

Strony

31272 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

35 (liczba komentarzy)

 1. pomiędzy wczorajszą konferencją Protasiewicza, a dzisiejszą Janukowicza, ja osobiście, nie widzę. I jeden i drugi walczyli o życie. Oboje prezentują też pewien rodzaj cwaniactwa, który nakazuje im być w obozie władzy.
  PS. Konferencję Janukowicza też nagrałem, ale wrzucenie jej na YT zajmuje około 4 godzin, przez co niewarte jest to wysiłku mojego i waszego. O ile wczorajsza była w miarę wesoła, o tyle dzisiejsza była po prostu żałosna.

 2. ogladać Janukowycza, Protasiewicza. Tuska. Niesioła itd. Wyłączam. Nie wiem, o czym piszecie.
  Jezu, jak mi dobrze.
  Jadę po wszystich, a czego nie napiszę. i tak trafiam w sedno.
  Sedno się zrobiło taaaaakie duże.

 3. Umarłam.

 4. Młynarski.

 5. rozne rzeczy.

 6. Wolałbym Agatę- jak wyłączę głos, to nawet mi się podoba. Oddałem cześć autorowi genialnego grepsu.
  Jestem w porządku.

 7. chirurgii plastycznej ... Bezwględnie bez fonii.
  I dzięki za info :)

 8. śp. Prezydenta chodziło, ale tez o kręgosłup (zawsze prosty) moralny i patriotyzm (obecnie nazywany faszyzmem). Aleksander Alek Kwaśniewski aż tak nieinteligentny nie jest, ale kręgosłup ma jak chorągiewka - zawsze ustawiony odpowiednio do wiatru i mamony. O bezkręgowcu Bolku tylko wspomnę, a reszta niech będzie milczeniem (to akt łaski z mojej strony).

 9. avatar

  Odwagi LK nie brakowało
  a i kartki ściągawki  jakoś nie widać
  https://www.you...

 10. avatar

  Właśnie to przemówienie siedzi  mi  głeboko  w  głowie. I  mina  Putina. Nie  chcę  powiedzieć, że  własnie  tam  dopełnił  się  los  L.Kaczyńskiego, ale  to  wydarzenie  ma  dla  mnie  specjalną  wartość.

 11. Strony