Reklama

Zauważyliście, że każda sprawa, nad którą pieczę sprawuje „państwo” jest dziwna, albo dziwną się staje? Nie da rady tak normalnie.

Zauważyliście, że każda sprawa, nad którą pieczę sprawuje „państwo” jest dziwna, albo dziwną się staje? Nie da rady tak normalnie. Tak bez żadnego syfienia – tak, żeby sprawę wziąć, pomyśleć, rozwiązać i żeby było „z głowy”. Nie w tym kraju – tutaj musi być dziwnie. Nie dość, że wszystko do czego się dotkną to partolą, to ciągle chcą sprawować coraz większą kontrolę. Nie potrafią zająć się dobrze służbą zdrowia, a pchają łapy do gospodarki. Gospodarka leży i kwiczy, a ONI zabierają się, na swój uroczy sposób, do spieprzenia emerytur. Do tego non-stop podsłuchują, patrzą co robimy i jak się zachowujemy, a na lotniskach trzeba będzie niedługo wchodzić gołym do samolotu, bo przecież nawet nasz guzik może być bombą, jeśli tylko mamy ciut ciemniejszą karnację i czarne włosy. Jednak do inwigilacji już Was przystosowali – chyba już ją nawet polubiliście. Puścili Wam frytkę pieprzącą się z kenem w jacuzzi i już "bydło" zostało oswojone z "nowym" – z okiem Wielkiego Brata. Teraz każdy z Was się cieszy, że jesteście w (ukrytej) kamerze. Do kamerki można przecież pomachać, fakiju pokazać, dupę po pijaku wystawić, a i jakiś wypadek czasem kamerki zarejestrują i obejrzycie sobie to w Internecie. Jest Wam obojętne czy inwigilują i jak inwigilują, dzięki czemu wasi władcy, coraz to żwawiej wprowadzają scenariusz zerżnięty rodem od Orwella. Może jeszcze nie Wy, ale być może już te najmłodsze „pociechy”, będą chodziły jak „w zegarku”. Obserwowana jak zwierzęta, banda biedujących niewolników, zahipnotyzowana plastikowym życiem „made in USA”. Tym BĘDZIECIE! Czemu uderzam tak nisko? Tak ordynarnie i chamsko? Bo kurwa siedzicie, widzicie i gówno robicie! Kłócić się tylko potraficie.

Reklama
 
Wszystkie sprawy, za które zabiera się dla Was "państwo" są spieprzone, albo jak nie wszystkie, to znaczna większość. Wiecie, że chemioterapia ma 5% skuteczności całkowitej wyleczalności raka? Tylko 5%! I właśnie tacy systemowi, marionetkowi politycy i ich pomysły, to jest taka chemioterapia na raka, który Nas obecnie trawi. Te (góra) 5% ICH pomysłów jest skuteczne. Natomiast reszta, to prawie same „zgony”. Widać to gołym okiem, a jednak Wy wolicie łazić bez celu po galeriach handlowych i kupować chiński szit, zamiast wziąć sprawy w swoje ręce! Gwarantuję Ci, że będziesz miał większą skuteczność w decyzjach dotyczących Ciebie niż obecni „nieomylni” i „wybrani” – nie jesteś przecież idiotą, no nie? Co więcej te mendy nie dość, że mają tyle beznadziejnych pomysłów to jeszcze chcą kłaść łapy na WSZYSTKIM. Na WSZYSTKIM. Bo do tego to zmierza rodaczki i rodacy. Coraz większe uprawnienia straży miejskiej, agresywna policja i wojsko, która ochrania rząd PRZED WŁASNYMI OBYWATELAMI, coraz więcej kamer, coraz więcej dokumentów, pieczątek, pozwoleń, uprawnień! Żyjemy w kraju, w którym na własnej ziemi nie możesz postawić budy dla psa, dopóki ktoś Ci nie pozwoli. Takie mamy opiekuńcze Państwo. A wy się dajecie tak zwodzić, że ONI chcą dla Was dobrze… Dlaczego wierzycie, że ONI chcą dobrze?! Rozejrzyjcie się do cholery!
 
Żyjąc w tym kraju na co dzień, dochodzę do wniosku, że większość obywateli chyba uważa, że wszystko jest „gites” i idziemy w dobrą stronę… Nie wiem, jak bardzo różowe okulary zakładacie co rano, ale i tak spróbuję Was oświecić: nie będzie żadnej „słodkiej emeryturki” po 67. roku życia! Jeżeli nie zaczniemy poważnie traktować sytuacji i nie zrobimy konkretnych zmian to „państwo” zajmie się Nami tak, jak… „państwo” zajęło się poprzednimi obywatelami. Ustrój był inny, ale finał będziemy mieli taki sam, albo jeszcze gorszy. Będziecie żebrać i ze śmietnika wyjadać, jak się tumany nie obudzicie! Zobaczcie jak „państwo” zajęło się Smoleńskiem – jak zajęło się śmiercią PREZYDENTA. Cały czas oglądacie komisyjne szopki, wczytujecie się w wykresy, wmawiają Wam dziesiątki różnych przyczyn: że piloci, że Błasik, że brzoza, że wybuch, że naciski, że zamach i co? I nic. Nic nie wiemy. Nie wiemy, bo tacy ludzie rządzą jacy rządzą, a opozycję mamy tak wpływową i odważną, jaką mamy. Przemyślenia o tym całym żałosnym spektaklu pt. „śledztwo smoleńskie” niech każdy ma swoje, ale nawet ślepy i głuchy widzi i rozumie, że komisja Millera i jej raport to jakiś przekręt, a ta prezentacja Anodiny i wersja Rosjan to po prostu głupoty i ignorancja. Ta nasza kurewska administracja i ten cały „system” W TAKI SPOSÓB dba o swojego PREZYDENTA, więc może wreszcie przestaniecie się łudzić, że na takich osmarkańców jak Wy, ONI w ogóle zwracają uwagę? Jak dla nich to Wy wszyscy możecie być bezrobotni, chorzy i niepiśmienni, byle byście tylko płacili „haracze”. Myślicie, że ONI Was lubią, bo się do Was uśmiechają w telewizji? Dorośnijcie…
 
Chwała dla tych, którzy patrzą IM na ręce i informują społeczeństwo, że to nie „sama brzoza połamała samolot”. Bez takich ludzi, jeszcze chwila i co niektórzy uwierzyliby w gorsze bzdury „z telewizji”. Czemu nie powiecie IM tak: „W sprawie smoleńska mocno śmierdzi, a fakt, że nie mówicie prawdy, kombinujecie i siejecie różną dezinformację świadczy o tym, że macie coś na sumieniu, a kłamcy „na stanowiskach” nie są wiarygodni.”? Czemu swoimi czynami nie dacie wyraźnego sygnału, że skorumpowana, głupia i jątrząca w narodzie mafia polityczna nie jest tutaj mile widziana? Ale nie… Nie w tym kraju. Wy nie macie nawet czasu IM tak „powiedzieć”, bo Wy będziecie się kłócić, sprzeczać, zażerać, że lepsze PIS, PO, SLD, a ostatecznie wybierzecie w „wolnych wyborach”  jakiś nowy twór i będziecie… dalej narzekać. Ile jeszcze takich kółekzatoczycie?
 
 
autor: ketraB
 
 
PS. Kończąc wątek Smoleńska – sprawa jest ważna. Sprawa jest bardzo ważna, bo rząd ewidentnie nie chce powiedzieć prawdy (jeśli ją w ogóle zna), a z biegiem lat będzie o wiele trudniej to wszystko poskładać. Media i telewizja to obecnie parszywe gnojowisko. Programy jak dla idiotów, reklamy jak dla idiotów i wiadomości jak dla idiotów. Niech przemówi fakt, że głośno się nie "namawia" ludzi do obejrzenia poniższych filmów o Smoleńsku, a namawia się jak najgłośniej do oglądania megahitu Rambo, albo inne Szambo. W telewizji nie ma żadnej etyki. Macie żreć, srać, wydawać pieniądze i gówno wiedzieć.
 
MGŁA - pierwszy polski film o katastrofie w Smoleńsku
 
10.04.10 - Film Anity Gargas
 
Skoro tych filmów prawie nie pokazują, to znaczy, że nie chcą żebyśmy mogli pomyśleć w „inną stronę”, a to świadczy, że coś knują. A skoro knują, to NA PEWNO nic dobrego, więc przestańmy się wreszcie kłócić czy brzoza, czy piloci, czy mgła, czy wybuch, czy zamach, tylko zacznijmy działać! Pokażcie tej BANDZIE, że nie chcecie rządów ludzi, którzy knują. A tam WSZYSCY knują. I nie myślcie, że ja jestem jakiś antyPIS. Ja jestem antyNIENORMALNOŚĆ, a ten system ową NIENORMALNOŚĆ gwarantuje. Kto może, ma czas, chęci i możliwości niech bada Smoleńsk do końca. Wiedzcie, że kibicuję Wam każdego dnia. Być może kiedyś uda się dojść do prawdy, ale na pewno łatwiej Wam będzie, kiedy podczas dociekania prawdy, PRZESTĘPCY nie będą trzymali Wam pistoletu przy skroni.
Reklama