Reklama

Zawsze staram się być o dwa kroki do przodu i o jedną nóżkę bardziej.

Zawsze staram się być o dwa kroki do przodu i o jedną nóżkę bardziej. Jaki to mieliśmy ostatnio temat na topie? Blog jakiegoś polityka, tak? No to teraz mamy na topie menopauzę znanej dziennikarki. Starając się być do przodu, wyprzedzać wszystkie promocje i trendy, nie dopuściłbym do takiej sytuacji jak w przypadku Błaszczaka z PiS, skądinąd o tym człowieku nie da się powiedzieć inaczej jak cipa bez jaj. Nie to się jednak liczy kto jest Błaszczak, liczy się pewna kultura osobista i ja akurat powinienem skorzystać z prawa do milczenia, ale nie jestem pokorny i dlatego będę bezczelny. Usłyszałem tylko jedno zdanie i jakoś tak brzmiało: „Jak się panu nie podoba, to nie musi pan przychodzić”. Proszę wybaczyć, ale jako żywo odtwarza mi się seria seriali i kulowych filmów Barei. Pani społemowa sklepowa Olejnik gada jak za dobrych czasów, że wyszła na pocztę i zaraz wróci. Już kilka razy pisałem, że poziom tej pani to jest grubo poniżej maglarki, mówię o takiej współczesnej, nie peerelowskiej. We współczesnym maglu klient jest nasz pan, a we współczesnych mediach opanowanych przez historyczne magle czegoś podobnego nie uświadczysz. Czym jest program publicystyczny? Inaczej! Czym powinien być? Ja sobie wyobrażam to tak, że zaprasza się gości i oczywiście wydobywa z nich emocje, ale gdy się nie panuje nad własnymi emocjami, wypełniając rolę prowadzącego audycję, czy innym program, to już zwyczajnie trzeba mówić o amatorstwie. Wysnuwam generalny wniosek na podstawie jednego zdania i mam pełen komfort, bez żadnych wyrzutów. Obojętnie co głupiego powiedział Błaszczak, czy inna Senyszyn, pani esbecka protegowana nie powinna zachowywać się jak Komorowski w czasie trójkąta. A tak się właśnie zachowała. Skłamałem. Wiem co powiedział Błaszczak, najkrócej można podsumować, że nic nie powiedział i tym bardziej Olejnik jest podobna do tego co powiedział Błaszczak. Mnie uczono, że gospodarz jest panem sytuacji i w związku z tym powinien się zachowywać tak, że zagryza wargi, zamiast mielić ozorem. Są takie życiowe sytuacje.


Posłużę się przykładem, oglądałem z 50 programów pod tytułem:„Warto rozmawiać”. Lubię ten tendencyjny program, bo dostarcza mi tematów, ale nie przypominam sobie, żeby Pospieszalski przypominający Świadka Jehowy kiedykolwiek potraktował gościa programu tak jak przekwitająca Stokrotka, choćby gościem była najgłupsza Senyszyn. Jeśli się mylę, to proszę mnie bez skrępowania poprawić. Program „Warto rozmawiać”, to był jest i już nie długo go nie będzie, taki program, w którym opowiadało się bzdety, zdarzało się mówić rzeczy bardzo ważne, jakich nie mówiło się nigdzie indziej, ale w żadnym razie prowadzący, gospodarz programu nigdy nie obrażał zaproszonych gości. Goście notorycznie obrażali się wzajemnie, to prawda, niemniej sam Pospieszalski nigdy nie zbliżył się do poziomu esbeckiej maglarki Olejnik, która na antenie komercyjnego radia urządza sobie żywe terapie po wstrząsie wywołanym menopauzą. W ramach nie-gołosłowności chciałbym przypomnieć, że esbecka maglarka liczy sobie 55 wiosen, zatem seksistwoski zarzut nie jest retoryką, tylko biologią i w dodatku działającą na korzyść przekwitającej Olejnik. Nie ma lepszego wytłumaczenia dla zachowania esbeckiej gwiazdy, pani Stokrotka więdnie, stąd jej wybuchowe chamstwo, moje na przykład jest zaplanowane, bo ja dopiero wchodzę w kryzys wieku średniego. Jeśli nie tak tłumaczyć zachowanie gwiazdy peerelowskich służb specjalnych, to trzeba pójść w bardziej surowe klimaty. Z takiej wycieczki można zachować tylko jeden suwenir i on się nazywa: chamstwo Olejnik bez tłumaczeń. Pozostawiam do wyboru wyjaśnienie chamstwa Olejnik, moim zdaniem jest to efekt przekwitania, drugą i ostatnią możliwością jest chamstwo w czystej postaci. I takie to są polskie polityczne dylematy, nie moje, bo sam przychodzę na gotowe. Bogowie mi świadkują, że całą niedzielę, jak i sobotę jestem zajęty gotowaniem, muszę coś robić na koniec tygodnia, żeby nie dostać zajoba, tudzież złagodzić objawy. W sobotę robiłem czeskie knedle, nie mylić tego z kluskami śląskimi, czy innymi kopytkami, to jest taka bułka, w dodatku gotowana nie na parze, tylko w wodzie. W niedzielę robiłem gyrosa i też proszę nie mylić z tym co jest na dworcach, chociaż w domowych realiach nie da się wszystkiego zrobić, ale chociaż sosy można przyrządzić z jogurtu i pomidorów w puszce, a nie ze „śmietany” i przecieru pomidorowego. O czym to ja? Acha! Tak właśnie odreagowuję pierdolca, gdyby pani Stokrotka coś sobie od czasu do czasu ugotowała, zapewne pan dupek Błaszczak pokazałby się w pełnej karasie, a tak cipa Olejnik wszystko popsuła przekwitając na antenie.

Reklama

PS Uważam, że dojrzałe kobiety są piękne, dla mnie kobieta zaczyna się po czterdziestce, a po sześćdziesiątce kwitnie. Poważnie, żadnej pokuty w tym nie ma. Tylko jeden warunek. Kobieta musi mieć to coś, w przeciwnym razie jest stokrotką po menopauzie.

PS 2 Nie mam pojęcia dlaczego bardziej lubicie WP niż Onet. Ja wiem dlaczego bardziej lubię WP, lepiej płacą, ale pokorny żebrak dwie ręce liże. Bardzo proszę zwrócić uwagę, nie zaniedbując naturalnych preferencji. Zwłaszcza piękne Panie po 40 proszę, w imieniu dżentelmena w samym centrum kryzysu wielu średniego.

PS 3 Czy ona ma w poprzek, że tak szeroko stoi? Prawie na każdym zdjęciu tak ma… w poprzek.

Reklama

45 KOMENTARZE

 1. Na temat kropki:
  Nie przychodzę zamiast wychodzić jak niedojrzała emocjonalnie panienka.
  Kadafi widzi kule i nie ucieka a błaszczak przed dziennikarzem bez pistoletu ucieka…
  Na Tajwanie posłowie regualarnie się obijają a Błaszczak ucieka bo niewłaściwe pytania się zadaje. Korwin nie jest w parlamencie a potrafi odpowiedzieć..

 2. Na temat kropki:
  Nie przychodzę zamiast wychodzić jak niedojrzała emocjonalnie panienka.
  Kadafi widzi kule i nie ucieka a błaszczak przed dziennikarzem bez pistoletu ucieka…
  Na Tajwanie posłowie regualarnie się obijają a Błaszczak ucieka bo niewłaściwe pytania się zadaje. Korwin nie jest w parlamencie a potrafi odpowiedzieć..

 3. Na temat kropki:
  Nie przychodzę zamiast wychodzić jak niedojrzała emocjonalnie panienka.
  Kadafi widzi kule i nie ucieka a błaszczak przed dziennikarzem bez pistoletu ucieka…
  Na Tajwanie posłowie regualarnie się obijają a Błaszczak ucieka bo niewłaściwe pytania się zadaje. Korwin nie jest w parlamencie a potrafi odpowiedzieć..

 4. Wystarczy porównać dwie rozmowy, dwa ,,wywiady”
  w ,,Kropce nad i” : Cenckiewicza i Wałęsy. Pierwszemu nie pozwoliła pani Olejnik skończyć(ani nawet zacząć) zadnego, prostego, zdania, natomiast kretyn Wałęsa wygadywał niewyobrażalne bzdury – bez słowa komentarza, bez przerywania oraz, co najważniejsze, bez żadnych trudnych pytań. Dowiedzieliśmy się, od wypasionego jegomościa,że w Libii ludzie umierają z głodu(a jest tam chleb praktycznie darmo) oraz to, że za masakrę robotników na Wybrzeżu w 1970 roku odpowiedzialny jest – zachód.
  Najciekawszym ,,njusem” po tej awanturze w studiu radia Zet, był krótki wywiad pani, jednak,zootechnik Olejnik – na żywo, bez wizażystki, kilograma pudru, filtrów etc.
  krótko mówiąc – ten widok zaprzeczył wszystkiemu, co napisałeś o pięknych, dojrzałych kobietach.

  • Ojcze_milicjancie ostatnio,
   Ojcze_milicjancie ostatnio, zamieściłeś na swoim blogu wywiad z L. Wałęsą w “Kropce nad i” sugerując, aby dokładnie go wysłuchać co też uczyniłem. Nie znalazłem w tym wywiadzie słów które przypisujesz L. Wałęsie (że w Libii ludzie umierają z głodu) dokładnie w 1.50 sek. Wałęsa mówi o Egipcie i wielu. wielu krajach które dotyka bieda. Nie tak dawno niektórzy tu piszący przypisywali Ci że dokonałeś plagiatu czy też kompilacji, ja przypisuję Ci mijanie się z prawdą i stosowanie nazwę to chwytów poniżej pasa. Komuś kto nazywa się antykomunistą, myślę że nie przystoi, stosowanie technik które stosowali ci których zwalczałeś.Pozdrawiam

   • Zibi.52 nie obrażaj mnie, bo wyraźnie napisałem
    UWAŻNIE. Obejrzyj UWAŻNIE i jeszcze UWAŻNIEJ wysłuchaj co mówi nasz ,,mendrzec”. W drugiej minucie pierwszej części : że w komunie nie było żadnych różnic w poziomie życia ludzi, oraz, że tam – w Egipcie, Libii i innych krajach jest taka bieda, że im jest wszystko jedno czy umrą z głodu czy od kul.
    Nie napiszę, w odwecie, żadnego wkręta o Twoim słuchu ani synchronizacji obrazu z dźwiękiem.

    • Ojcze_milicjancie nie było
     Ojcze milicjancie nie było moja intencją, obrażanie Ciebie. Napisałem co usłyszałem i co więcej to podtrzymuję, a nawet dodam że od minuty i 50-tej sekundy do 2-iej min 20 sek. Wałęsa nie używa nazwy państwa Libia. Ja rozumiem że dokonując takich przekłamań umacniasz Swoją niechęć czy nawet nienawiść do Wałęsy.Pociągnę również kolejny wątek o którym mówił Wałęsa a który Ty ośmieszyłeś tj.sprawa winy zachodu za wydarzenia na wybrzeżu, powiedzmy sobie szczerze gdyby nas nie zostawili sowietom prawdopodobnie tych wydarzeń by nie było. Na koniec zadam Ci proste pytanie kto jest winny tych setek a może tysięcy ofiar w Libii, Egipcie, Jemenie i w innych państwach tamtego regionu, dla ułatwienia przypomnij sobiespotkanie Berlusconi i Kadafii.Nie tak dawno pisałeś o płk.Kuklińskim który dokonał rzeczy wręcz nie wyobrazalnych, dla NATO a w szczególności dla USA i co my otrzymaliśmy w zamian offset którego nie możemy ” przerobić, “a najtragiczniejsze w tym wszystkim jest to że te gigantyczne służby nie potrafiły ochronić jednej rodziny.

     • Kiedy ja broniłem Wałęsy, jeszcze wtedy Lecha, to
      w najlepszym razie była za to wiącha. Dzisiaj, kiedy nieustannie i codziennie, potwierdza że był i jest Bolkiem i do tego zwykłym chamem, zyskał niezwykłych obrońców – mam wrażenie, że tych samych, którzy całkiem niedawno nie zostawiali na nim suchej nitki.
      Bardzo ciekawa jest również cisza, która zapadła wokół jego ,,zaświadczeń” dla byłych esbeków, jako spłata starych zobowiązań.A teraz, chyba drugi raz, mówi otwartym tekstem, że Jaruzelski nie jest winien masakry na Wybrzeżu, że strzelanie do ludzi z automatów to było ,,mniejsze zło”. Nie może być bardziej żałosnego końca jego, politycznej, kariery.
      Sprawdź kim otoczył się pan Wałęsa. Obejrzyj film (youtube) jak prezes jego ,,instytutu” bije w twarz dziennikarza(a policja ucieka). Sprawdź gdzie mieszka jego córka i kto wpłacił kaucję za ,,Mnietka” – teraz przestepcę.
      No i najważniejsze – przetłumacz ten bełkot na język polski.
      Różnica między nami jest taka: Ty jeszcze wierzysz, że Wałęsa to Lechu i Solidarność. Ja widzę tylko zapasionego cwaniaka, który ugrał ,,swoje”.

     • Ojcze_milicjancie niie zamierzam
      odbierać Ci prawa do własnego zdania na temat L.Walęsy a wrecz przeciwnie nawet Ciebie rozumiem jak wielu którzy się na naszym Lechu zawiedli, niemniej w dyskusji posługujmy się prawdą czyli faktami.Istotnie jest między nami różnica w postrzeganiu L.Wałęsy chociaż myślę że do 1989r ta różnica była by niewielka, a wiesz dlaczego? Dlatego że wszyscy Go wspierali,natomiast po 89r. Walęsą zaczęto grać.Na koniec jak myślisz czym w zamyśle kierował się J.Kaczyński zgłaszając kandydaturę L.Wałęsy na prezydenta?

     • Weź zibi.52 obejrzyj ,,Plusy ujemne plusy dodatnie”
      posłuchaj tych oszukanych po stokroć ludzi(koledzy Bolka ze Stoczni), i pomyśl kto ich orżnął bardziej: komuna czy niby ,,ich” Lechu – najpierw przewodniczący Solidarności a później prezydent. Zapytaj siebie co zrobił Wałęsa jako prezydent dla takich ludzi? Co robił 5 lat swojej prezydentury, poza zatrudnianiem esbeków i tropieniem wszystkich teczek Bolka oraz fałszowaniem dokumentacji, której się ukraść nie dało?
      Dzisiaj wziął udział w ostatecznej zagładzie wszystkich stoczni – co się Rakowskiemu nawet nie śniło.
      Czego i kogo bronisz? Iluzji tamtego ,,Lecha” czy tego buca żałosnego, który niczego nie wie i niczego nie rozumie?

     • Znam ten film “Ojcze”
      i cieszę że go przywołałes, bo wiesz co z tego filmu wynika że to nie Wałęsa lecz jego koledzy mnie (czytaj nas) oszukali nie robiąc nic z tą wiedzą którą posiadali.Uważam że każdy kto bierze się za tego typu działalność musi pamiętać o odpowiedzialności, a tej tu zabrakło. Kiedy o niej sobie przypomniano niestety mleko było już rozlane.Na koniec ja nie bronię Wałęsy, ale kiedy piszesz co negatywnego zrobił jako prezydent ja dla równowagi a przedewszystkim w obronie tych którzy w owym czasie nie odsuneli Wałęsy przypominam że za tej prezydentury wyprowadzono wojska sowieckie jak również umorzono znaczną część naszego zadłużenia.

     • No to strzeliłeś sobie w stopę zibi
      Wałęsa, wtedy już Bolek, optował za takim ,,wycofaniem”, że nasz drogi MK miałby ich za oknem – w Chojnowie, a Legnica dalej byłaby największym miastem rosyjskim na zachód od Bugu. To Miś Koala – Jan Olszewski nie dopuścił do podpisania takiej umowy.
      Zaś ,,klub paryski” umorzył nam sporą część długu dzięki starym esbekom,niestety, którzy wywieźli z Iraku kilku amerykańskich agentów (coś jak ,,Operacja Samum”).
      Pozdrawiam.

     • “Ojcze” ja ranny w stopę
      wydając ostatnie tchnienie, wołam czytaj tekst ze zrozumieniem. bo na litość gdzie napisałem że Wałęsa zrobił to czy tamto, napisałem że to miało miejsce za za jego prezydentury tyle i tylko tyle. Na koniec, nie traktuj historii powierzchownie i wybiórczo bo to zawsze zadziała przeciwko Tobie pomijam fakt że obrażasz swoją inteligencję, pisząc np: ” Zaś ,,klub paryski” umorzył nam sporą część długu dzięki starym esbekom,niestety, którzy wywieźli z Iraku kilku amerykańskich agentów “. Pomimo odnieśinych ran Pozdrawiam

 5. Wystarczy porównać dwie rozmowy, dwa ,,wywiady”
  w ,,Kropce nad i” : Cenckiewicza i Wałęsy. Pierwszemu nie pozwoliła pani Olejnik skończyć(ani nawet zacząć) zadnego, prostego, zdania, natomiast kretyn Wałęsa wygadywał niewyobrażalne bzdury – bez słowa komentarza, bez przerywania oraz, co najważniejsze, bez żadnych trudnych pytań. Dowiedzieliśmy się, od wypasionego jegomościa,że w Libii ludzie umierają z głodu(a jest tam chleb praktycznie darmo) oraz to, że za masakrę robotników na Wybrzeżu w 1970 roku odpowiedzialny jest – zachód.
  Najciekawszym ,,njusem” po tej awanturze w studiu radia Zet, był krótki wywiad pani, jednak,zootechnik Olejnik – na żywo, bez wizażystki, kilograma pudru, filtrów etc.
  krótko mówiąc – ten widok zaprzeczył wszystkiemu, co napisałeś o pięknych, dojrzałych kobietach.

  • Ojcze_milicjancie ostatnio,
   Ojcze_milicjancie ostatnio, zamieściłeś na swoim blogu wywiad z L. Wałęsą w “Kropce nad i” sugerując, aby dokładnie go wysłuchać co też uczyniłem. Nie znalazłem w tym wywiadzie słów które przypisujesz L. Wałęsie (że w Libii ludzie umierają z głodu) dokładnie w 1.50 sek. Wałęsa mówi o Egipcie i wielu. wielu krajach które dotyka bieda. Nie tak dawno niektórzy tu piszący przypisywali Ci że dokonałeś plagiatu czy też kompilacji, ja przypisuję Ci mijanie się z prawdą i stosowanie nazwę to chwytów poniżej pasa. Komuś kto nazywa się antykomunistą, myślę że nie przystoi, stosowanie technik które stosowali ci których zwalczałeś.Pozdrawiam

   • Zibi.52 nie obrażaj mnie, bo wyraźnie napisałem
    UWAŻNIE. Obejrzyj UWAŻNIE i jeszcze UWAŻNIEJ wysłuchaj co mówi nasz ,,mendrzec”. W drugiej minucie pierwszej części : że w komunie nie było żadnych różnic w poziomie życia ludzi, oraz, że tam – w Egipcie, Libii i innych krajach jest taka bieda, że im jest wszystko jedno czy umrą z głodu czy od kul.
    Nie napiszę, w odwecie, żadnego wkręta o Twoim słuchu ani synchronizacji obrazu z dźwiękiem.

    • Ojcze_milicjancie nie było
     Ojcze milicjancie nie było moja intencją, obrażanie Ciebie. Napisałem co usłyszałem i co więcej to podtrzymuję, a nawet dodam że od minuty i 50-tej sekundy do 2-iej min 20 sek. Wałęsa nie używa nazwy państwa Libia. Ja rozumiem że dokonując takich przekłamań umacniasz Swoją niechęć czy nawet nienawiść do Wałęsy.Pociągnę również kolejny wątek o którym mówił Wałęsa a który Ty ośmieszyłeś tj.sprawa winy zachodu za wydarzenia na wybrzeżu, powiedzmy sobie szczerze gdyby nas nie zostawili sowietom prawdopodobnie tych wydarzeń by nie było. Na koniec zadam Ci proste pytanie kto jest winny tych setek a może tysięcy ofiar w Libii, Egipcie, Jemenie i w innych państwach tamtego regionu, dla ułatwienia przypomnij sobiespotkanie Berlusconi i Kadafii.Nie tak dawno pisałeś o płk.Kuklińskim który dokonał rzeczy wręcz nie wyobrazalnych, dla NATO a w szczególności dla USA i co my otrzymaliśmy w zamian offset którego nie możemy ” przerobić, “a najtragiczniejsze w tym wszystkim jest to że te gigantyczne służby nie potrafiły ochronić jednej rodziny.

     • Kiedy ja broniłem Wałęsy, jeszcze wtedy Lecha, to
      w najlepszym razie była za to wiącha. Dzisiaj, kiedy nieustannie i codziennie, potwierdza że był i jest Bolkiem i do tego zwykłym chamem, zyskał niezwykłych obrońców – mam wrażenie, że tych samych, którzy całkiem niedawno nie zostawiali na nim suchej nitki.
      Bardzo ciekawa jest również cisza, która zapadła wokół jego ,,zaświadczeń” dla byłych esbeków, jako spłata starych zobowiązań.A teraz, chyba drugi raz, mówi otwartym tekstem, że Jaruzelski nie jest winien masakry na Wybrzeżu, że strzelanie do ludzi z automatów to było ,,mniejsze zło”. Nie może być bardziej żałosnego końca jego, politycznej, kariery.
      Sprawdź kim otoczył się pan Wałęsa. Obejrzyj film (youtube) jak prezes jego ,,instytutu” bije w twarz dziennikarza(a policja ucieka). Sprawdź gdzie mieszka jego córka i kto wpłacił kaucję za ,,Mnietka” – teraz przestepcę.
      No i najważniejsze – przetłumacz ten bełkot na język polski.
      Różnica między nami jest taka: Ty jeszcze wierzysz, że Wałęsa to Lechu i Solidarność. Ja widzę tylko zapasionego cwaniaka, który ugrał ,,swoje”.

     • Ojcze_milicjancie niie zamierzam
      odbierać Ci prawa do własnego zdania na temat L.Walęsy a wrecz przeciwnie nawet Ciebie rozumiem jak wielu którzy się na naszym Lechu zawiedli, niemniej w dyskusji posługujmy się prawdą czyli faktami.Istotnie jest między nami różnica w postrzeganiu L.Wałęsy chociaż myślę że do 1989r ta różnica była by niewielka, a wiesz dlaczego? Dlatego że wszyscy Go wspierali,natomiast po 89r. Walęsą zaczęto grać.Na koniec jak myślisz czym w zamyśle kierował się J.Kaczyński zgłaszając kandydaturę L.Wałęsy na prezydenta?

     • Weź zibi.52 obejrzyj ,,Plusy ujemne plusy dodatnie”
      posłuchaj tych oszukanych po stokroć ludzi(koledzy Bolka ze Stoczni), i pomyśl kto ich orżnął bardziej: komuna czy niby ,,ich” Lechu – najpierw przewodniczący Solidarności a później prezydent. Zapytaj siebie co zrobił Wałęsa jako prezydent dla takich ludzi? Co robił 5 lat swojej prezydentury, poza zatrudnianiem esbeków i tropieniem wszystkich teczek Bolka oraz fałszowaniem dokumentacji, której się ukraść nie dało?
      Dzisiaj wziął udział w ostatecznej zagładzie wszystkich stoczni – co się Rakowskiemu nawet nie śniło.
      Czego i kogo bronisz? Iluzji tamtego ,,Lecha” czy tego buca żałosnego, który niczego nie wie i niczego nie rozumie?

     • Znam ten film “Ojcze”
      i cieszę że go przywołałes, bo wiesz co z tego filmu wynika że to nie Wałęsa lecz jego koledzy mnie (czytaj nas) oszukali nie robiąc nic z tą wiedzą którą posiadali.Uważam że każdy kto bierze się za tego typu działalność musi pamiętać o odpowiedzialności, a tej tu zabrakło. Kiedy o niej sobie przypomniano niestety mleko było już rozlane.Na koniec ja nie bronię Wałęsy, ale kiedy piszesz co negatywnego zrobił jako prezydent ja dla równowagi a przedewszystkim w obronie tych którzy w owym czasie nie odsuneli Wałęsy przypominam że za tej prezydentury wyprowadzono wojska sowieckie jak również umorzono znaczną część naszego zadłużenia.

     • No to strzeliłeś sobie w stopę zibi
      Wałęsa, wtedy już Bolek, optował za takim ,,wycofaniem”, że nasz drogi MK miałby ich za oknem – w Chojnowie, a Legnica dalej byłaby największym miastem rosyjskim na zachód od Bugu. To Miś Koala – Jan Olszewski nie dopuścił do podpisania takiej umowy.
      Zaś ,,klub paryski” umorzył nam sporą część długu dzięki starym esbekom,niestety, którzy wywieźli z Iraku kilku amerykańskich agentów (coś jak ,,Operacja Samum”).
      Pozdrawiam.

     • “Ojcze” ja ranny w stopę
      wydając ostatnie tchnienie, wołam czytaj tekst ze zrozumieniem. bo na litość gdzie napisałem że Wałęsa zrobił to czy tamto, napisałem że to miało miejsce za za jego prezydentury tyle i tylko tyle. Na koniec, nie traktuj historii powierzchownie i wybiórczo bo to zawsze zadziała przeciwko Tobie pomijam fakt że obrażasz swoją inteligencję, pisząc np: ” Zaś ,,klub paryski” umorzył nam sporą część długu dzięki starym esbekom,niestety, którzy wywieźli z Iraku kilku amerykańskich agentów “. Pomimo odnieśinych ran Pozdrawiam

 6. Wystarczy porównać dwie rozmowy, dwa ,,wywiady”
  w ,,Kropce nad i” : Cenckiewicza i Wałęsy. Pierwszemu nie pozwoliła pani Olejnik skończyć(ani nawet zacząć) zadnego, prostego, zdania, natomiast kretyn Wałęsa wygadywał niewyobrażalne bzdury – bez słowa komentarza, bez przerywania oraz, co najważniejsze, bez żadnych trudnych pytań. Dowiedzieliśmy się, od wypasionego jegomościa,że w Libii ludzie umierają z głodu(a jest tam chleb praktycznie darmo) oraz to, że za masakrę robotników na Wybrzeżu w 1970 roku odpowiedzialny jest – zachód.
  Najciekawszym ,,njusem” po tej awanturze w studiu radia Zet, był krótki wywiad pani, jednak,zootechnik Olejnik – na żywo, bez wizażystki, kilograma pudru, filtrów etc.
  krótko mówiąc – ten widok zaprzeczył wszystkiemu, co napisałeś o pięknych, dojrzałych kobietach.

  • Ojcze_milicjancie ostatnio,
   Ojcze_milicjancie ostatnio, zamieściłeś na swoim blogu wywiad z L. Wałęsą w “Kropce nad i” sugerując, aby dokładnie go wysłuchać co też uczyniłem. Nie znalazłem w tym wywiadzie słów które przypisujesz L. Wałęsie (że w Libii ludzie umierają z głodu) dokładnie w 1.50 sek. Wałęsa mówi o Egipcie i wielu. wielu krajach które dotyka bieda. Nie tak dawno niektórzy tu piszący przypisywali Ci że dokonałeś plagiatu czy też kompilacji, ja przypisuję Ci mijanie się z prawdą i stosowanie nazwę to chwytów poniżej pasa. Komuś kto nazywa się antykomunistą, myślę że nie przystoi, stosowanie technik które stosowali ci których zwalczałeś.Pozdrawiam

   • Zibi.52 nie obrażaj mnie, bo wyraźnie napisałem
    UWAŻNIE. Obejrzyj UWAŻNIE i jeszcze UWAŻNIEJ wysłuchaj co mówi nasz ,,mendrzec”. W drugiej minucie pierwszej części : że w komunie nie było żadnych różnic w poziomie życia ludzi, oraz, że tam – w Egipcie, Libii i innych krajach jest taka bieda, że im jest wszystko jedno czy umrą z głodu czy od kul.
    Nie napiszę, w odwecie, żadnego wkręta o Twoim słuchu ani synchronizacji obrazu z dźwiękiem.

    • Ojcze_milicjancie nie było
     Ojcze milicjancie nie było moja intencją, obrażanie Ciebie. Napisałem co usłyszałem i co więcej to podtrzymuję, a nawet dodam że od minuty i 50-tej sekundy do 2-iej min 20 sek. Wałęsa nie używa nazwy państwa Libia. Ja rozumiem że dokonując takich przekłamań umacniasz Swoją niechęć czy nawet nienawiść do Wałęsy.Pociągnę również kolejny wątek o którym mówił Wałęsa a który Ty ośmieszyłeś tj.sprawa winy zachodu za wydarzenia na wybrzeżu, powiedzmy sobie szczerze gdyby nas nie zostawili sowietom prawdopodobnie tych wydarzeń by nie było. Na koniec zadam Ci proste pytanie kto jest winny tych setek a może tysięcy ofiar w Libii, Egipcie, Jemenie i w innych państwach tamtego regionu, dla ułatwienia przypomnij sobiespotkanie Berlusconi i Kadafii.Nie tak dawno pisałeś o płk.Kuklińskim który dokonał rzeczy wręcz nie wyobrazalnych, dla NATO a w szczególności dla USA i co my otrzymaliśmy w zamian offset którego nie możemy ” przerobić, “a najtragiczniejsze w tym wszystkim jest to że te gigantyczne służby nie potrafiły ochronić jednej rodziny.

     • Kiedy ja broniłem Wałęsy, jeszcze wtedy Lecha, to
      w najlepszym razie była za to wiącha. Dzisiaj, kiedy nieustannie i codziennie, potwierdza że był i jest Bolkiem i do tego zwykłym chamem, zyskał niezwykłych obrońców – mam wrażenie, że tych samych, którzy całkiem niedawno nie zostawiali na nim suchej nitki.
      Bardzo ciekawa jest również cisza, która zapadła wokół jego ,,zaświadczeń” dla byłych esbeków, jako spłata starych zobowiązań.A teraz, chyba drugi raz, mówi otwartym tekstem, że Jaruzelski nie jest winien masakry na Wybrzeżu, że strzelanie do ludzi z automatów to było ,,mniejsze zło”. Nie może być bardziej żałosnego końca jego, politycznej, kariery.
      Sprawdź kim otoczył się pan Wałęsa. Obejrzyj film (youtube) jak prezes jego ,,instytutu” bije w twarz dziennikarza(a policja ucieka). Sprawdź gdzie mieszka jego córka i kto wpłacił kaucję za ,,Mnietka” – teraz przestepcę.
      No i najważniejsze – przetłumacz ten bełkot na język polski.
      Różnica między nami jest taka: Ty jeszcze wierzysz, że Wałęsa to Lechu i Solidarność. Ja widzę tylko zapasionego cwaniaka, który ugrał ,,swoje”.

     • Ojcze_milicjancie niie zamierzam
      odbierać Ci prawa do własnego zdania na temat L.Walęsy a wrecz przeciwnie nawet Ciebie rozumiem jak wielu którzy się na naszym Lechu zawiedli, niemniej w dyskusji posługujmy się prawdą czyli faktami.Istotnie jest między nami różnica w postrzeganiu L.Wałęsy chociaż myślę że do 1989r ta różnica była by niewielka, a wiesz dlaczego? Dlatego że wszyscy Go wspierali,natomiast po 89r. Walęsą zaczęto grać.Na koniec jak myślisz czym w zamyśle kierował się J.Kaczyński zgłaszając kandydaturę L.Wałęsy na prezydenta?

     • Weź zibi.52 obejrzyj ,,Plusy ujemne plusy dodatnie”
      posłuchaj tych oszukanych po stokroć ludzi(koledzy Bolka ze Stoczni), i pomyśl kto ich orżnął bardziej: komuna czy niby ,,ich” Lechu – najpierw przewodniczący Solidarności a później prezydent. Zapytaj siebie co zrobił Wałęsa jako prezydent dla takich ludzi? Co robił 5 lat swojej prezydentury, poza zatrudnianiem esbeków i tropieniem wszystkich teczek Bolka oraz fałszowaniem dokumentacji, której się ukraść nie dało?
      Dzisiaj wziął udział w ostatecznej zagładzie wszystkich stoczni – co się Rakowskiemu nawet nie śniło.
      Czego i kogo bronisz? Iluzji tamtego ,,Lecha” czy tego buca żałosnego, który niczego nie wie i niczego nie rozumie?

     • Znam ten film “Ojcze”
      i cieszę że go przywołałes, bo wiesz co z tego filmu wynika że to nie Wałęsa lecz jego koledzy mnie (czytaj nas) oszukali nie robiąc nic z tą wiedzą którą posiadali.Uważam że każdy kto bierze się za tego typu działalność musi pamiętać o odpowiedzialności, a tej tu zabrakło. Kiedy o niej sobie przypomniano niestety mleko było już rozlane.Na koniec ja nie bronię Wałęsy, ale kiedy piszesz co negatywnego zrobił jako prezydent ja dla równowagi a przedewszystkim w obronie tych którzy w owym czasie nie odsuneli Wałęsy przypominam że za tej prezydentury wyprowadzono wojska sowieckie jak również umorzono znaczną część naszego zadłużenia.

     • No to strzeliłeś sobie w stopę zibi
      Wałęsa, wtedy już Bolek, optował za takim ,,wycofaniem”, że nasz drogi MK miałby ich za oknem – w Chojnowie, a Legnica dalej byłaby największym miastem rosyjskim na zachód od Bugu. To Miś Koala – Jan Olszewski nie dopuścił do podpisania takiej umowy.
      Zaś ,,klub paryski” umorzył nam sporą część długu dzięki starym esbekom,niestety, którzy wywieźli z Iraku kilku amerykańskich agentów (coś jak ,,Operacja Samum”).
      Pozdrawiam.

     • “Ojcze” ja ranny w stopę
      wydając ostatnie tchnienie, wołam czytaj tekst ze zrozumieniem. bo na litość gdzie napisałem że Wałęsa zrobił to czy tamto, napisałem że to miało miejsce za za jego prezydentury tyle i tylko tyle. Na koniec, nie traktuj historii powierzchownie i wybiórczo bo to zawsze zadziała przeciwko Tobie pomijam fakt że obrażasz swoją inteligencję, pisząc np: ” Zaś ,,klub paryski” umorzył nam sporą część długu dzięki starym esbekom,niestety, którzy wywieźli z Iraku kilku amerykańskich agentów “. Pomimo odnieśinych ran Pozdrawiam