Reklama

Zachęcam do obejrzenia załączonego wywiadu. Pana nie znałem wcześniej. Mówi rzeczy średnio odkrywcze na temat islamu, a jednak jest zwalczany przez władze brytyjskie jako ekstermista, nienawistnik, rasista i faszysta.

Włosy się nieco podnoszą na głowie, kiedy opowiada o zakłamaniu władz. Z drugiej strony, rozjaśnia ta opowieść, zjawisko niezrozumiałego na pierwszy rzut oka, sojuszu lewacko-muzułmańskiego.

Reklama

Jest to sojusz filozoficzny, czyli rodzący najgroźniejsze konsekwencje, ponieważ jest sojuszem najtrwalszym – lewactwo i islamskich terrorystów łączy tajemna więź duchowa, idea postrzegania świata, nierozumiana i nieakceptowana przez cywilizowanych ludzi.

Mentalność muzułmanów jest całkowicie odmienna od naszej. Islam, to poddanie się. Nie posłuszeństwo, nie dobrowolna zgoda, tylko ślepe zniewolenie. Z podkreśleniem na ślepe.

Muzułmański bóg jest niewyrażalny, stoi ponad ludzką logiką. Często jest okrutny, ale nikomu nic do tego. Człowiek nie ma prawa oceniać, czy deliberować nad allachowymi wyrokami. Ma jedynie ślepo ich słuchać, albo umrzeć, jako niewierny nieposłuch.

Dlatego muzułmanin nie musi się przejmować swoimi chorymi żądzami, gwałtami, pedofilią, kazirodztwem, złodziejstwem czy morderstwami. Jego wzorem jest prorok Mahomet i pobożny muzułmanim powinien go naśladować. A patrząc szerzej, skoro muzułmanina stworzył allach, i skoro obdarzył go chorymi żądzami, i pobożny muzułmanin kradnie, morduje i gwałci, to znaczy, że właśnie tak chciał allach. A dlaczego? To bez znaczenia, a nawet więcej – takie pytania są dowodem bezbożnictwa. Proste? No myślę, że proste.

Mentalność lewaków zbudowana jest na identycznej zasadzie. Wystrczy pojęcie "allach" zastąpić pojęciem: oświecony, postnowoczesny, genderowy, globalistyczny świat, i resztę pozostawić bez większych zmian.

Lewak również nie widzi problemu w czynieniu zła, jeśli to on czyni, a nie jemu jest czynione, oczywiście. Stosowaniu podwójnych standardów – św. ideologia nie musi być logiczna. Karaniu za mowę nienawiści, czyli każdą próbę krytycznej analizy sprzeczności, obrzydliwości i po prostu ordynarnych głupot lansowanych przez św. ideologię.

Wielkie duchowe braterstwo lewaków i muzułmanów jest braterstwem krwi – obie św. ideologie bez wahania unicestwiłyby fizycznie, a najlepiej krwawo i w męczarniach, niewiernych. Dopiero po takiej oczyszczającej ofierze, ich bóstwo byłoby usatysfakcjonowane, a na świecie zapanowałaby globalna szczęśliwość.

—————

Bardzo się cieszę, że jestem Polakiem i żyję w Polsce. Tommy Robinson, za takie filozoficzne rozważania, został aresztowany i jest systematycznie niszczone przez lewackie władze Wielkiej Brytanii. Niszczony również fizycznie, o czym dowiecie się Państwo z jego świadectwa.

————–

Foto-źródło-pr.autorskie

Reklama

4 KOMENTARZE