Reklama

Przywracanie rzeczy porządku, to szlachetne zajęcie, które redakcja zawsze będzie popierać bez względu na to, kto będzie przywracał. Co w tym takiego ważnego i godnego poparcia, zapyta czytelnik?

W takim razie redakcja zachowa się niegrzecznie i odpowie pytaniem na pytanie. Do czego służy telefon? Słucham? Niech redakcja nie zadaje głupich pytań? No to mamy remis w niegrzecznych zachowaniach i teraz już całkiem grzecznie, z nowej puli zapytam ponownie. Do czego służy telefon? Pewnie, że do dzwonienia? A dla kogo pewne? Jak czytelnik ma dzieci, to nie spyta czytelnik do czego służy telefon i się zdziwi, że do MP3, robienia zdjęć, wysyłania darmowych sms-ów, za mniej niż 5 gr. od sztuki. Tak się właśnie z rzeczami dzieje, że tracą rzeczy porządek.

Reklama

Na szczęście są tacy ludzie jak Tadeusz Rydzyk i to właśnie on przywróci w telefonach porządek. Duże, wyraźne klawisze, czytelny ekran i wielki przycisk SOS, tak będzie wyglądał telefon Rodziny Radia Maryja. Z takiego telefonu to aż się dzwonić chce, chcesz zadzwonić i nie musisz się przebijać przez tapety, wygaszacze i inne gry Java. Po prostu wystukujesz numer i odzywa się radio, a dla potrzebujących pomocy wystarczy, że wcisną klawisz SOS i pomoc nadejdzie bez względu na rodzaj zagrożenia. To się nazywa przywracanie rzeczom porządku, z takimi ludźmi to alleluja i do przodu.

Reklama

20 KOMENTARZE