Reklama

Wybitnych ludzi poznajemy po ich dokonaniach. Einstein stwierdził, że: iloczyn masy i kwadratu prędkości światła to energia.

Wybitnych ludzi poznajemy po ich dokonaniach. Einstein stwierdził, że: iloczyn masy i kwadratu prędkości światła to energia. Lenin dla odmiany udowodnił, że: suma elektryfikacji i władzy rad to socjalizm. Pan prezes Kaczyński chce wykazać, że: suma informatyzacji i władzy PiS to wielka niewiadoma. Niewiadoma na dzień dzisiejszy. Po dwóch latach (z okładem) PiS będzie miał wspaniały program walki z kryzysem. Jeżeli wówczas PiS dojdzie do władzy to unicestwi kryzys.
Przygotowania do przejęcia władzy w Polsce już się zaczęły. Na pierwszy ogień poszła zmiana wizerunku pana prezesa i jego partii. Pierwsze doświadczenia przeprowadzono na tajnej broni PiS-u, tj. modelu bliźniaczym prezesa. Najkrócej można je streścić w pieśni wzorowanej na ?Katiuszy co to wychodziła na brzeg wysoki?:
Nadymała poliki kaczucha
Potem wdzięcznie rozdziawiła dziób,
Rozdziawiła od ucha, do ucha,
Ależ VIGOR ma ten wodny DRÓB!
(Dla przypomnienia adres melodii: http://pl.youtube.com/watch?v=IHlq_P5CI18&feature=related).
Po wstępnej analizie zauważono, że uproszczona zmiana wizerunku daje niepełny efekt. Dlatego zatrudniono firmę specjalistyczną, dysponującą znakomitymi narzędziami.
Udało nam się poznać dwa z pilnie strzeżonych narzędzi. Pierwsze z nich wymaga mocnego chwycenia narzędzia czyszczącego i wykonania dokładnego czyszczenia do białości (dopiero wtedy widać efekt):
http://zabawy.ciufcia.pl/gry-i-zabawy-dla-dzieci-2-4-lat/cialo/mycie-zebow
Drugim narzędziem jest film instruktażowy ?o ćwiczeniu uśmiechu w pełnym zakresie ? suwadło po prawej):
http://zabawy.ciufcia.pl/gry-i-zabawy-dla-dzieci-2-4-lat/cialo/mordka
Efekt zmiany wizerunku gwarantowany. Nie należy przejmować się porzekadłem: ?nie pomoże puder, róż, kiedy panna stara już?.
Teraz możemy tylko czekać na ogromny sukces prezesa. Wielki na jego miarę.

P.S.
Niejaki John Nash pomimo wielkiej niewiadomej i przeciwności losu opracował znakomitą ?teorię równowagi?, za którą dostał Nagrodę Nobla (film ?Piękny umysł?) czego i panu prezesowi życzę.

Reklama
Reklama