Reklama

Prymitywizm propagandowy PiS, do którego doszło cenzurowanie i zastraszanie ludzi, dawno osiągnęły pułap PO, a w tej chwili bite są już tylko wewnętrzne rekordy. Dziś Polska przeskoczyła Hiszpanię w liczbie zgonów na milion mieszkańców, Szwecję, którą straszono dzieci i staruszków, Niedzielski z „radą medyczną” pobili o 300 zgonów. Parę tygodni temu Jarosław Kaczyński mówił, że dzięki decyzjom rządu powstrzymamy tragedię, jaka się wydarzyła w Portugali. Nie powstrzymaliśmy, do Portugalii brakuje Polsce 7 zgonów i jutro zostanie to osiągnięte z nawiązką. Na tle tej narodowej tragedii i ludobójstwa, PiS odpala spektakl dla „prawych”, w którym Ewa Kopacz pije kawę w prosektorium. Przez wiele lat dostawałem za Smoleńsk i po tych latach nie mam wątpliwości, kim jest Kopacz, Tusk i reszta ekipy, odpowiedzialna za śmierć i profanację zwłok 96 osób. Obecne barbarzyństwo w wykonaniu PiS przebija „dokonania” poprzedników i piszę to z pełną odpowiedzialnością, bo przeszedłem przez obie ścieżki zdrowia. Kopacz nie jest w stanie wypić tyle kawy ile w prosektoriach wypili Niedzielski z Horbanem.

Za każdą próbę ustalania faktów opartą na dorobku naukowym ludzkości, w tym podstawowych praw fizyki, PO z TVN i GW wbijali w glebę. Poniżano i ośmieszano zwykłych ludzi, profesorów fizyki, ekspertów lotnictwa, łącznie z tymi, którzy pracowali dla NASA. Nazywano ich „oszołomami” „Puszkinami” i „parówami” smoleńskimi, chociaż słynne parówki i puszki posłużyły jako opis znanych od wieków praw fizyki. Naukowcom grożono wykluczeniem z zawodu i pozbawiano stanowisk na uczelniach. Co robi PiS z „pandemią”? Dokładnie to samo, razem z TVP Kurski i w tym samym tonie, co TVN z Michnikiem, gnoją wszystkich, którzy wskazują na elementarną wiedzę z zakresu biologii i medycyny. Puszki i parówki zamienili na folię i płaską Ziemię, cała reszta została bez zmian. Za rządów PiS Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej Naczelnej Izby Lekarskiej wezwał pond 170 lekarzy, do złożenia wyjaśnień w związku z ich publicznym wypowiedziami kwestionującymi metody zwalczania „pandemii”. Lekarza, który leczy pacjentów przebadanym i dostępnym od kilkudziesięciu lat lekiem, zaszczuto i nasłano na niego sanepid. Lekarzy, którzy zalecają przyjmowanie „szczepionek” dopuszczonych warunkowo, nazywa się jedynymi właściwymi ekspertami, chociaż „szczepionki” są wycofywane na całym świecie przez innych ekspertów.

Reklama

Całe lata PO i jej zaplecze budowało kult „pancernej brzozy”. Co robi PiS ze swoim zapleczem? Uruchomili kult „pancernego wirusa” i maseczki, która im bardziej nie działa, tym bardziej jest święta. Komu PO przypisała winę za katastrofę i śmierć 96 osób? Pijanemu generałowi chwytającemu za stery i Lechowi Kaczyńskiemu wydającemu komendę: „ląduj dziadu”. Co robi PiS? 120 tysięcy zgonów wywołanych zamknięciem szpitali i przychodni przypisuje „koronasceptykom”, bo jeden w dyskoncie nie miał maseczki, a drugi stał na przystanku bez przyłbicy, kiedy jeszcze przyłbica chroniła przed wirusami. Jak wyglądały raporty i prowadzanie całego śledztwa smoleńskiego w wydaniu PO? Dokładnie tak jak raporty i strategia PiS dotycząca „pandemii”. Liczbą testów nakręca się wzrosty i spadki, przy czym spadki zachorowań to zasługa rządzących, natomiast wzrosty to nieodpowiedzialność Polaków. Kłamstwa dotyczące statystyk zakażeń obnażył maturzysta, kolejne kłamstwa odnośnie liczby szczepień są demaskowane przez samych członków rządu i rady medycznej, którzy podają sprzeczne dane.

PO nie pozwoliło na przeprowadzanie humanitarnych i profesjonalnych sekcji zwłok, za to dopuściło do profanacji i upokorzyło rodziny uniemożliwiając im godne pożegnanie bliskich. Prawdziwy szok wywołało wkładanie zwłok do foliowych worków i aluminiowych trumien, których nie wolno było otwierać. PiS robi to samo, ciała zmarłych na „kowid” wrzucane są do foliowych worków, rodzina ma zakaz otwierania trumny, nikt nie robi sekcji zwłok, pomimo „chorób współistniejących”, wszystko się przypisuje „pancernemu wirusowi”. Dodatkowo PiS ograniczyło udział w pogrzebie do 5 osób. PO atakowała Kościół i symbole religijne, po 2010 roku ukuto propagandowe hasło „religia smoleńska”, co miało być szyderstwem z comiesięcznego czczenia pamięci zmarłych i rozpaczliwych prób dochodzenia do prawdy. PiS zamknęło kościoły dla milionów Polaków, msze sprowadziło do tragifarsy z udziałem zakrytych szmatami wiernych, którym eucharystię podje się jak chipsy i wyznacza metry kwadratowe dla wiary. Święta i uroczystości religijne zostały ograniczone i sprowadzone do poziomu komunikatorów internetowych.

Gdy ruscy ogłaszali swój raport Tusk szusował na nartach w Dolomitach. Co robi Kaczyński, gdy morduje się 120 tysięcy Polaków? Bawi się na Nowogrodzkiej w przestawianie pionków i figur na koalicyjnej szachownicy. Tusk „wyjaśniał” śmierć 96 osób brawurą pilotów i pasażerów. Kaczyński 120 tysięcy zgonów „wyjaśnił” winą Polaków, powtarzając brednie za Niedzielskim, o zbyt późnym zgłaszaniu się do szpitali po zarażeniu “kowidem”. Wcześniej Kaczyński pozwolił Niedzielskiemu wygonić ze szpitali i przychodni Polaków oczekujących na leczenie i nawet zabiegi planowane. Po latach wypłynęły zdjęcia i nagrania czołowych polityków PO doskonale się bawiących smoleńską tragedią, zrzucających z siebie całą odpowiedzialność i budujących kapitał polityczny wykorzystywany w kampaniach wyborczych. Co się stanie z PiS? Mam głęboką nadzieję, że to samo.

Reklama

62 KOMENTARZE