Prześlij dalej:

Od samego początku, czyli od czasów dokumentnie skompromitowanego ministra ewangelisty Szumowskiego, tak zwane testowanie było jednym wielkim kabaretem. Rzekomy polski fenomen z „pierwszej fali”, polegał wyłącznie na tym, że Włosi i Hiszpanie „wymazywali po 35 tysięcy nieszczęśników, a Szumowski po 700 i to jeszcze każdego po trzy razy, zanim został pozytywnym. Identycznie było ze zgonami, Polska liczyła po niemiecku i praktycznie do każdego zgonu przypisywano „chorobę współistniejącą”. Wszystko się zmieniło na jesieni, kiedy Niedzielski zaczął „wymazywać” nawet po 80 tysięcy dziennie, z kolei statystyki zgonów w związku z gwałtownym załamaniem służby zdrowia poszybowały w okolice 600 dziennie.

Warto też pamiętać o wszystkich genialnych strategiach, na początku było testowanie tylko objawowych, potem mieliśmy „unikatowe” na skalę światową testowanie górników i właściwie tylko górników. Na jesieni znów wrócono do testowania objawowego i wystarczyła rozmowa telefoniczna z „lekarzem” POZ, aby zostać odpowiedni zdiagnozowanym. Wreszcie koło się zamyka, bo jak wiemy mają być przetestowane przesiewowo, czyli bezobjawowo, trzy województwa. Zapomniałem dopisać jakie koło się zamyka, chodzi rzecz jasna o koło chaosu i kabaretu, ale też niestety tragedii. Nigdy w Ministerstwie Zdrowia nie było jakiejkolwiek spójnej strategii walki z „pandemią”, dotyczy to również całego rządu i grona „ekspertów”. Od zawsze jeden z drugim, rządowy idiota, biegał od krawężnika do krawężnika i z dnia na dzień przeczył swoim poprzednim działaniom. Ludzie niektóre z tych absurdów, jak zamykanie lasów, czy sklepów meblowych, przy otwartych sklepach budowlanych, wyczuwali na poziomie intuicji, ale większość bałaganu zwyczajnie się gubi. Kto dziś pamięta, że testowanie bezobjawowych górników było genialne, skoro obecnie testowanie objawowych jest wybitne?

Naród dostaje taką dawkę sprzecznych i kompletnie idiotycznych informacji, że nie wie, czy za wzrost zgonów nadal odpowiadają weselnicy z Podhala, czy „wściekłe macice”, czy „wyjątkowa zjadliwość wirusa w czasie drugiej fali”. Nad wypłaszczaniem krzywej też nikt nie panuje, raz słyszymy, że feministki od Lempart zabijają, innym razem, że strategia ministerstwa działa i wskaźniki spadają. Nikt w codziennym nawale obowiązków i kursów w cyklu: praca, zakupy, dom, nie jest w stanie wyłowić tych wszystkich kretynizmów, przekładających się na tragedię. Istnieją jednak tak gigantyczne kłamstwa i śmieszności, że nie sposób ich nie zauważyć. Maturzysta ośmieszył statystyki ministerialne, po czym ministerstwo wyłączyło dane i samo zaczęło liczyć, by pierwszego dnia walnąć się o 700 przypadków. W to, że jeszcze w połowie ubiegłego tygodnia było prawie 20 000 „pozytywnych” i ponad 600 zgonów, a dziś jest 5 000 i 125 zgonów, nie uwierzy nikt. Niedzielski z Morawieckim robią sobie statystyczny kabaret, regulując liczbą i manipulując wynikami testów. Robią to pod konkretne potrzeby polityczne i nastroje społeczne, z realną strategią nie ma tu nic wspólnego.

Strony

Źródło foto: 
23585 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

30 (liczba komentarzy)

 1. Wszystkie te absurdy pokazują, że nie ma żadnej "pandemii" a może nawet i nowego śmiercionośnego wirusa a jedynie kiepsko wyreżyserowana plandemia! Zniknęła grypa i powikłania pogrypowe w tym roku od marca, a gdyby nie media i testy ludzie nie wiedzieliby, że jest jakaś plandemia. Po to, by ludzie nie zapomnieli o plandemii, zmuszono ludzi do zakładania kagańców na twarzach i niszczenia sobie nimi dodatkowo zdrowia. Jak reżyserzy plandemii zorientują się, że mało kto chce się juz wymazywać, to zaczną wzywać na wymazy esemesami - bo to podobno można w interesie społecznym, jeśli jest "pandemia". Czyli po malutku wygadali się, że tak samo będzie można ludzi wezwać na ich "wyszczepienie" w interesie społecznym ...  A interes społeczny ograniczenia liczby ludzi na planecie też jest ważnym interesem przecież, i to światowym interesem!

 2. Może w tym wszystkim jest trochę naszej winy, jako społeczeństwa. Odkąd Niedzielski stworzył możliwość zlecenia wymazu przez lekarzy rodzinnych, to znacznie zwiększyła się ilość pozytywnie wytestowanych. Dzięki temu władza miała pretekst do wprowadzenia lockdownu i innych obostrzeń. Gdyby nikt nie chciał się przetestować dobrowolnie, to ilość "zachorowań" byłaby znacznie mniejsza i niezwykle trudno byłoby uzasadnić lockdown, szczególnie po poluzowaniu związanym z wyborami prezydenckimi.

  Aby wprowadzić swoją NWOwską agendę, władza musiałaby wprowadzić testowanie przymusowe z łapanek. Takie coś od razu otwarłoby oczy społeczeństwu i wzmocniło opór. A tak ludzie sami skręcili bicz na własne dupy.

 3. Mordowanie ludzi to plan globalny, więcej tutaj:
  http://pospolit...

 4. avatar

  Kilka tygodni temu w moim zakładzie zdarzył się wypadek przy pracy. Z braku karetki koledzy zawieźli delikwenta na szpitalną izbę przyjęć. Zanim go obsłużono podetknięto mu do podpisania dokument w którym (między innymi) stało jak byk: "ja niżej podpisany oświadczam że jestem nosicielem wirusa SARS-COV-2 co może zagrażać zachorowaniem na COVID-19...." i dalej jakieś banialuki.

  Bez podpisania tego oświadczenia odmówiono koledze przyjęcia do szitala. Takie są fakty i stąd takie idiotyczne statystyki.

 5. A policja/prokuratura co na to? Ja od razu bym to zgłosił na policji, wcześniej robiąc zdjęcie tego dokumentu co kazali podpisać.

 6. Tłumy "służbowych" turystów w górach https://epoznan...

  Raz klikłem w reklame "pasi dostawa" i teraz mi sie ciągle wyswietla.............. bleeeee

 7. Mało kto wierzy, że rząd dobrze radzi sobie z wirusem i dlatego potrzebny jest sukces. No to go sobie stworzyli. Ilość "zachorowań" spadła prawie czterokrotnie w ciągu kilku dni. Niedzielski odtrąbi tryumf.

  Jednak większość ludzi czuje, że epidemia wygasa sama z siebie, a wszystkie zabiegi rządu to papkinada. Z każdym dniem spadają ilość osób wierzących w oficjalną narrację. Ludzie już mają dość tych wszystkich absurdalnych obostrzeń i na razie dają temu wyraz szturmując galerie handlowe. Jak "zajob" będzie się przedłużał, to zaczną szturmować budynki rządowe.

 8. No, no, Kurka, tylko nie górnicy, ale niewłaściwi górnicy!

  Chorowali tylko Ci, co mieli chorować. Taki jeden przyjechał do tych lepszych górników i powiedział, że u nich nie ma prawa coś takiego się pojawić i nie było. Można? Można!

  Jak by tego kiepa wysłać w różne miejsca w kraju, to by w try miga zlikwidowano zajoba. Ba! Można by nawet ekportować polską myśl....(no nie wiem jaką, no bo przcież myśli tego cudaka pod technikę nie można podciągnąć).

 9. Nie wiem jaki sens ma negowanie tutaj istnienia pandemii oraz popieranie szwedzkich rozwiązań opartych na stalinowskim podejściu do życia człowieka, skoro informacje takie są nieprawdziwe i pogłębiają tylko chaos. 

  Covid jest tylko chorobą, którą można zwalczyć przy pomocy środków medycznych. Tworząc chaos, powodujemy dezinformację i uzasadniamy powstanie Nano- cywilizacji.

 10. > Nie wiem jaki sens ma negowanie tutaj istnienia pandemii 

  Nie wiem jaki jest sens pisania tutaj że jest śmiercionośna, ogólnoświatowa pandemia (w tradycyjnym, poprawnym sensie a nie definicja na polityczne zamówienie) skoro widać gołym okiem że konsensus tutaj jest inny. Masochistą jesteś czy trzeba zarobić od wpisu?

  >  popieranie szwedzkich rozwiązań opartych na stalinowskim podejściu do życia człowieka

  Póki co to stalinowskie podejście nie spowodowało zabicia gospodarki i ilości zgonów jakby mniejsze niż w Polsce. Jakim tłukiem trzeba być żeby nie widzieć korzyści z takiego podejścia?

  > skoro informacje takie są nieprawdziwe i pogłębiają tylko chaos

  Przestań powtarzać propagandę i szerzyć chaos. Przez ludzi takich jak ty umierają ludzie. To jest ostatnie ostrzeżenie!

  > Covid jest tylko chorobą, którą można zwalczyć przy pomocy środków medycznych.

  Coś ci się w szyku pokiełbasiło. Zakładam , że chodziło ci o: "Covid jest chorobą, którą można zwalczyć tylko przy pomocy środków medycznych." Jeżeli tak to jeden rotfl. Gieniuszu, tak choroby leczy się środkami medycznymi. Co chcesz jeszcze dodać? Woda jest mokra czy ogień parzy?

  > Tworząc chaos, powodujemy dezinformację i uzasadniamy powstanie Nano- cywilizacji.

  Że co? Możesz podkręcić jasność?

   

  Generalnie to z takim nastawieniem będziesz tutaj tylko obiektem szyderstwa ale rób jak chcesz.

 11. W Polsce żyje 3,5 raza więcej ludności, czyli w Szwecji jest prawie dwa razy więcej przypadków śmiertelnych.  Posługujesz się kłamstwami oraz logiką odwróconą, typową dla bolszewików i nie obcą dzisiejszej opozycji. To wszystko.

 12. https://www.gaz...

  Jak zwykle kłamiesz, typowe dla covidioty. W szczycie jesiennym Szwecja miała 96 zgonów dziennie, Polska 603. Szwecja miała 6 razy mniej zgonów mimo tylko 3,5 krotnie mniejszej populacji i nie zabicia gospadarki i życia społecznego.

  Jednocześnie przez zamknięcie służby zdrowia na inne problemy niż modny wirus umiera już więcej ludzi. A będzie jeszcze więcej bo zaniedbania ogarnia się wielokrotnie dłużej niż się do nich doprowadza. Ponieważ jesteś zatwardziały w grzechu nie mam już najmniejszych oporów by nazwać cię bydlakiem który jest współodpowiedzialnym za masową śmierć współobywali. Na takich ludzi są paragrafy i sprawiedliwość przyjdzie wcześniej niż na grube ryby. Także ten, kop sobie dalej grób.

 13. @Gimbusik: Mój Kolega umiera właśnie, ale nie na covid, lecz na szczepionkę na grypę. Ale będzie zapisany jako umierajacy na covida, bo mu "test wykrył". Do momentu zaszczepienia był świetnym facetem, sprawnym intelektualnie i fizycznie.

  Gimbusik: Jakieś pytania?

 14. Skąd wiadomo, że to po szczepionce?

   

  Nie zrozum mnie źle, jestem antyszczepionkowcem ale to będzie pierwsze pytanie które padnie z tamtej strony.

 15. filmiki z wiekszą ilością ruchu (z ukr.)

  https://www.you...

 16. W Polsce zmarło na Covid 17150 osób, a w Szwecji 6681. Łatwo policzyć, że w 3,5 raza większej Polsce zmarło mniej osób, licząc w przeliczeniu na 1000 mieszkańców.

  Nie o liczby tutaj jednak chodzi, lecz o skurwysyński system komunistyczny, jaki za nic ma życie ludzkie. Wiele wskazuje na to, że Nanocywilizacja już za chwilę stanie się faktem.

 17. Ile zmarło na covid, to do końca nie wiadomo. Przypisuje się tej chorobie zgony, gdyż tak jest wygodniej (unika się oskarżeń o zostawienie szwedzkich staruszków samych sobie) lub bardziej opłacalnie. Co do komunizmu to racja. Jest to ulubiony ustrój NWOwskiej Bestii i ta epidemia stanowi doskonały pretekst do jego wprowadzenia, tym razem na całym świecie.

 18. Konkretnie - w Polsce mamy dzisiaj 453 ofiary na milion mieszkańców, przypisywane COVID-owi; w Szwecji 660 ofiar na milion mieszkańców przypisywanych temu wirusowi. O tyle nie ma o co się spierać, że prawdziwej liczby ofiar nikt na świecie nie zna. Na pewno jest mniejsza od liczb podawanych, ale o ile? Tego nie wiemy.

  System komunistyczny wprowadzają Morawiecki z Niedzielskim, wykonując polecenia palantów realizujących tzw. agendę 21. Czyli oficjalny plan depopulacji ludności na planecie. Aktualnie zainicjowany instalowaniem nam na siłę mega kryzysu gospodarczego i finansowego. Morawiecki to robi, instaluje mega kryzys w Polsce, bo jest niekompetentnym głupkiem, do tego mega tchórzem. Niedzielski, bo jest skurwysynem z rodziny skurwysynów. Takim padalcem do zadań specjalnych. Niech Pan tych dwóch nie broni, bo jaki koń jest, każdy widzi.

  Obydwaj okazali się postsowieckimi padalcami do poniżania Polski.

   

   

   

 19. > O tyle nie ma o co się spierać, że prawdziwej liczby ofiar nikt na świecie nie zna.

  Dokładnie, zostało to wymasowane z każdej strony na potrzeby bieżącej propagandy. 

  > Na pewno jest mniejsza od liczb podawanych, ale o ile? Tego nie wiemy.

  Nawet biorąc pod uwagę te przesadzone wartości już niedługo liczba śmiertelnych ofiar którym zamknieto dostęp do służby zdrowia będzie wielokrotnie większa. To jest ten właśnie bolszewizm o którym gimdebil pisał.

  > Aktualnie zainicjowany instalowaniem nam na siłę mega kryzysu gospodarczego i finansowego.

  Ale ociężały umysłowo oczywiście tego nie widzi.

  > Morawiecki to robi, instaluje mega kryzys w Polsce, bo jest niekompetentnym głupkiem, do tego mega tchórzem.

  Naprawdę? I przypadkiem został premierem? To był celowy sabotaż żeby uwalić stronnictwo patriotyczno-konserwatywne.

  > Niech Pan tych dwóch nie broni, bo jaki koń jest, każdy widzi.

  Nie ma co apelować, na kilometr go czuć depopulacyjną propagandą. To jest ten typ który będzie dbał o porządek wśród współwięźniów na bocznicy przed Auschwitz. Niektórzy tak poprostu mają.

 20. Pierd....z jak potłuczony, jak zwykle zresztą.

  > Nie o liczby tutaj jednak chodzi, lecz o skurwysyński system komunistyczny, jaki za nic ma życie ludzkie.

  Dokładnie, ci twoi idole zabijają ludzi jak prawdziwy stachonowscy komuniści. Wykorzystują pretekst modnego wirusa żeby utylizować najsłabsze jednostki przez odmawianie im dostępu do służby zdrowia. To jest kurestwo i ty mu ochoczo wtórujesz, tfu!

  > Nanocywilizacja

  Kolejne twoje urojenia czy jednak jest jakiś ślad w sieci po tym wynalazku?

   

 21. Śladu "Nanocywilizacji" w sieci nie ma, gdyż dopiero dzisiaj to wymyśliłem. Inne neologizmy funkcjonują już długo.

 22. No to podziel się tym. Może uda sie znaleźć jakieś punkty wspólne na których można by budować porozumienie.

 23. Użyłem także słowa "nanoglobalizacja" i jak sądzę będzie ono używane częściej.

 24. przecież globalizacja nie jest "nano" i nie jest oparta wyłącznie na szczepionkach. Globalizacja jest w skali mega ... jedynie perspektywa większości ludzi jest w skali "nano". Należysz do tej większości?

   

   

 25. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że mamy do czynienia z socjopatycznymi barbarzyńcami realizującymi konsekwentnie proces masowej eutanazji.Świadomie używam liczby mnogiej, poniważ to nie tylko socjopata Niedzielski występujący w roli głównej. Jednakowo ważna jest rola drugoplanowa Morawieckiego, może nawet ważniejsza. To on po całkowitej kompromitacji Szumowskiego, świadomie powołał na ministra zdrowia obecnego scjopatę, znając jego wcześniejszą "karierę" i "zasługi" Osobiście twierdzę,że nie ma tu ani grama przypadku. Szumowski, oprócz szemranych interesów z maseczkami, sam zrozumiał, że trzeba się natychmiast ewakuować. Morawiecki nie ma takiej możliwości, więc brnie dalej w to kłamstwo. Naród  dojrzewa bardzo powoli, chociaż to, co wyprawiają ci dwaj socjopaci widzi nawet dziecko. Bardzo gorzka prawda jest też taka,że nigdy nie poniosą odpowiedzialności karnej, bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że mamy do czynienia ze zbrodnią. Postój przed szpitalem choćby jednej karetki, w której umarł choćby jeden człowiek, już kwalifikuje tych barbarzyńców do celi.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  s

 26. > Postój przed szpitalem choćby jednej karetki, w której umarł choćby jeden człowiek, już kwalifikuje tych barbarzyńców do celi.

  Nie tak szybko. To są tak zwane wysokie standardy pierwszego świata, my tam jeszcze nie jesteśmy (z różnych powodów). To było jeszcze do podarowania.

  To za co oni powinni odpowiedzieć to to, że mimo wiedzy o zapaści służby zdrowia (który miał juz miejsce przed covidem ale jeszcze nie dawał po oczach bo nie było stresu) to celowo ją przeciążyli ŻEBY doprowadzić do masowych zgonów. To jest clou.

 27. Same sukcesy - depopulacja i budżet w jednym. Im więcej nadprogramowych zgonów, tym bardziej Morawieckiemu i temu dziwnemu ministrowi finansów budżet będzie się dopinał. I jako wisienka na torcie rozwalenie gospodarki. Kim jest Morawiecki? Kim jest Kościński?

 28. Szanowny Gospodarzu oraz Czytelnicy niniejszego bloga!  - Miejcie się na baczności...

  Oto, niejaki Maciej Świrski (były szef PAP) obecnie kierujący tzw "Redutą Dobrego Imienia" (znaną z skądinąd z dobrej robory, kiedy to czasem pogrozi palcem zagranicznym redakcjom za bezzasadne używanie określeń - "polskie obozy koncentracyjne") - skierował swoją energię na monitorowanie fake newsów dotyczących koronawirusa (zwanego tutaj "zajobem" ) oraz wszystkich, którzy ośmielają sie podważać "jedynie" słuszną politykę epidemiczną  naszego rządu i dyskredytują jego wysiłki na froncie walki. Maciej Świrski w imieniu RDI zapowiada powstanie projektu ustawy mającej zwalczać fake newsy (w ogóle, a pandemiczne w szczególności) ) i wymierzać surowe kary dla twórców anty-covidowej dezinformacji...

  Zainteresowanych odsyłam do specjalnego raportu poświęconego w/w problematyce: http://www.anti...

  PS. Z powodu w/w raportu od dzisiaj skreślam RDI z listy osób/instytucji mogących się ubiegać u mie o darowiznę na cele statutowe. Zakładam, że ta informacja zostanie zauważona i właściwie "zmonitorowana przez RDI".

 29. Czy naprawdę wszystko czego sie dotknie stronnictwo patriotyczne musi się z czasem przemienić w produkt przemiany materii? Ale co się dziwić jak "patriotyzm" podpina sie pod obce interesy i trzeba przypodobać się sponsorowi żeby społeczeństwo nie zrobiło z "patriotami" porządku. Jeszcze zobaczymy PiS na paradach równości.

 30. Kolego, zróbmy o samo, tylko w drugą stronę. Od pewnego czasu promuję ideę obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej wnoszącej projekt ustawy o szczególnych zasadach odpowiedzialności karnej ponoszonej przez osoby pełniące funkcje w naczelnych i centralnych organach administracji publicznej. To takie obywatelskie "referendum" w sprawie pokazania żółtej, a może i czerwonej kartki władzy, skoro innych mechanizmów ukrócenia tego szaleństwa nia mamy.

 31. Strony