Reklama

Widzę dużo klientów na portalu. Dlaczego nie piszecie tekstów. Nie widzicie, że Kurak już nie wyrabia i odlatuje w rejony abstrakcji. A wy sobie k…a spokojnie czekacie coby tu poczytać.

Widzę dużo klientów na portalu. Dlaczego nie piszecie tekstów. Nie widzicie, że Kurak już nie wyrabia i odlatuje w rejony abstrakcji. A wy sobie k…a spokojnie czekacie coby tu poczytać. Jak wy nie piszecie to ja tez nie będę nic pisał. Ni chu..a. Zresztą i tak nie potrafię. Ale to nieważne.

Idę teraz obejrzeć ostatni odcinek serialu Misfits. To taki brytyjski miniserial a’la Heroes. Ale, że to brytyjski to jest nieźle odleciany w stronę absurdu.Polecam.

Reklama

Ps. Jak wrócę za 45min. to ten tekst ma być przykryty przez wasze teksty:
slyangel, e_krakowski, Pistacjowy Kosmita, cmss, Markiz de Mumia, Lukrecja, dżuma, joot, ark, Ijon Tichy, ojciec_milicjant, Graz, Artise2, piwo, emigrant na wyspach, Januszek, Jasmine, e-milka, Sondazownia, Anro, yossarian0, sultan, Atonement, jancio6, cmss, pank pank, zygamaj, mikimoto, Plexa, rokita, spokojny, chlor, ini 2, Henry51, wampir, eqonix, wstręczyciel, ruum,

Ps.2 A goście to też ku….a mogliby założyć konto. To nie jest trudne. Tu nie trzeba uiszczać żadnych opłat. No chyba, że goście się wstydzą bo im głupio, że czytają Kuraka. Niech się nie wstydzą – co któryś tekst jest nawet mądry.

Reklama

35 KOMENTARZE