Media jak zwykle wszystko spłycą – posłuchajcie co mówi święta księga zwana Torą

Prześlij dalej:

Synonimem zamęczonego konia stała się skądinąd olbrzymia tragedia, bo trudno o większą tragedię niż dzieciobójstwo. Ludzie karmieni dzieciobójstwem w pewnym momencie dostali niestrawności, a śmierć dziecka wraz z miejscem gdzie dokonano zabójstwa przerodziło się w komediową frazeologię. Taki los spotka niemal każdy temat, który się przewinie przez media, nie inaczej było i chyba jeszcze będzie z ubojem rytualnym. Publika zaczęła się podniecać prostym kluczem – sadyzm nie sadyzm. Mnie ten wydumany dylemat jak mordować zwierzę nudził hipokryzją od samego początku. Naturalnie, że gdybym miał wybierać wolałbym strzał w tył głowy, niż poderżnięcie gardła, ale wystarczy oderwać się od głupiej teorii i natychmiast widać, że od śmierci dzieli nas 10 sekund. „Uczeni” obliczyli, że agonia zwierzęcia z podciętym gardłem trwa 11 sekund, z kolei ogłuszenie jak przypuszczam co najmniej sekundę trwać musi. Zmodernizujmy trochę to głupie pytanie i spróbujmy wymyślić coś mądrzejszego. Co jest najgorsze w nieuchronnym zjawisku zwanym śmiercią? Najkrótsza odpowiedź brzmi – świadomość. Ile razy słyszeliśmy od naszych babć o dwóch marzeniach związanych z ostatecznością, pierwsze, żeby nie cierpieć, drugie, żeby we śnie. Rzeź w jednym i drugim przypadku odbywa się z pełną świadomością i to na najbardziej bolesnym, instynktownym poziomie. Cierpienie zaś nie może być mierzone skalą, na której jest rozpostarty sadyzm i humanitaryzm, bo nie mamy do czynienia z obdzieraniem żywcem ze skóry i ćwiartowaniem, tylko z kilkunastosekundową agonią. Ubój odbywa się z pominięciem ludzkiego marzenia o idealnej śmierci i 10 sekund agonii w żaden sposób nie zrekompensuje wiedzy o tym, że za chwilę przyjdzie koniec.

Nie specjalnie mnie to martwi, ale Żydzi dostali po dupie za coś, co w przyrodzie jest naturalnym zgonem, przecież frazes „rzucić się do gardła” wziął się z obserwacji świata zwierząt. Każdy szanujący się drapieżnik zabija swoją ofiarą tą właśnie metodą, bo ta metoda jest w naturze najszybsza. Żeby było zabawniej w tej pełnej hipokryzji i niedouczenia polemice, w krajach gdzie obowiązuje kara śmierci kaźń przebiega w podobnych warunkach. Nigdzie nie strzela się skazanemu w tył głowy i nie ogłusza, chociaż to w przypadku zwierząt uznawane jest za najbardziej humanitarne, ale podłącza się delikwenta do prądu, gazu lub wiesza na sznurze. We wszystkich przypadkach agonia trwa niewiele mniej niż 11 sekund, a co większe osiłki mogą pobić rekord. Skupiając się na rzeczach trzeciorzędnych, popularnie zwanych pierdołami bardzo łatwo traci się z pola widzenia prawdziwe skutki i przyczyny. Ubój rytualny jest czystym pragmatyzmem, dopiero potem wplecionym w religijne rytuały. Do wynalezienia broni palnej zabicie krowy, czy nawet kozy za pomocą maczugi bynajmniej nie skracało agonii zwierzęcia, natomiast podobny proceder przypominałby dzisiejsze okładanie „bejzbolem”. Podcięcie gardła załatwiało sprawę w sekund pięć, nie wymagało wielkiej siły i przynosiło korzyści od strony BHP oraz terminu ważności pozyskanych produktów. Mięso, z którego krew została wypompowana przez żyjący organizm, stąd ta obowiązkowa „przytomność”, najzwyczajniej w świecie lepiej się przechowywało i nie psuło tak szybko jak mięso ukrwione.

Strony

10161 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

8 (liczba komentarzy)

 1. i wyobrazić sobie, że to Nowy Testament nakazuje chrześcijanom ubój rytualny. Teraz wystarczy uruchomić kliszę pamięci oraz własną wyobraźnię i spróbować przewidzieć jak Gówno Prawda pisałaby o tym "średniowiecznym obłędzie sekty Rydzyka i Hosera".
  Myślę, że w tym przypadku Żydzi mają przeciw sobie wszystkich ludzi, którzy mają podejście do zwierząt takie jak moje. A ja po prostu kocham zwierzaki.

 2. avatar

  Pierwsza część oczywista, ale ta druga to takie ludzkie pocieszenie. Kocha się pieska, ale świnkę wrzuca na patelnię, kocha się kotka, ale hienę uważa za bydlę, z owoców morza kocha się delfina, a z tuńczyka robi sałatkę, dokarmia się sikorkę i sarenkę, a z zająca i kury robi się pasztet. Miłość jest szalona i niepojęta.

 3. Wraz z upływem lat, na starość, robię się coraz bardziej miękki. Widok krwi, śmierć zwierzęcia, polowanie, to wszystko co można znaleźć w filmach przyrodniczych odpycha mnie. Wyrzucam to ze swojej świadomości. Tak, mam dwa domki lęgowe dla sikorek i wróbli, mam domek dla jeża, dokarmiam w zimie ptactwo i dzikie koty.. po prostu tak mam. Ale z Twoją oceną całkowicie się zgadzam. To szalone i niepojęte.

 4. avatar

  Ale to nie była uwaga do Ciebie. To jest prosta obserwacja, która dotyczy nas wszystkich, bo ja mam dokładnie tak samo. Trzy lata z rzędu zrywałem boazerię, żeby wydobyć pisklęta rudzika, jeż wychował się pod (dosłownie, bo zrobił mały podkop) moim domem, sarny przed domem obserwuję z lubością, ale jednocześnie wcinam schabowego i tępię myszy. Trudno sobie wyobrazić gorszego adwokata dla Żydów niż ja, ale ten cały ubój naprawdę nie jest sadyzmem, powiedziałbym nawet, że to prosta humanitarna kalka z natury, sadyzm zaczyna się dopiero przy uboju gojów.

 5. avatar

   pierdołami . . .
  Po doczytaniu do tego momemtu miałem napisać "pierdołujesz" Pan Panie MK a nawet pier.olisz Pan ale po doczytaniu do końca powiem
  NIC NIE BRAKUJE jest jaśniej niż w TVN

 6. Żydzi są obecnie jedyną z dużych grup ludzkich w której podstawowym spoiwem jest rasizm.
  Rasa jest dla nich najważniejszym kryterium, narodowość i religia grają mniejszą rolę.
  Żyd może być ateistą lub chrześcijaninem (byle nie katolikiem), a i tak pozostaje nadczłowiekiem o ile jego rasa jest czysta.
  Bezwględnie dzielą ludzkość na prawdziwych ludzi, ludzi czyli Żydów, , oraz na gojów - stworzenia niższe, mające rangę bliską zwierzętom.
  Tutaj przeoczyłem Cyganów, u nich wygląda to niemal identycznie (Cygan - człowiek, niecygan -gadź), ale trudno porównywać "sukces" cygański do żydowskiego.
  Tak dugo, jak Żydzi nie przyznają pełni praw ludzkich gojom, tak długo nic nie wyjdzie z dialogu żydowsko-gojowskiego.

 7. avatar

  Produkt nie wyklucza składowych. Narodowość i religia jest podstawą rasizmu żydowskiego, istnieje tylko jedna religia narodowa, to judaizm. Oczywiście Żydzi mają w dupie, jakim obywatelstwem dysponują, ale dzięki paszportowi mogą mówić "My Polacy jesteśmy strasznymi histerykami i śmierdzi nam z każdego otworu, z czystego serca i troski zwracam na to uwagę". Religia z kolei głosi wyznanie wiary, czyli to o czym piszesz. Nieważne, czy Żyd jest uzbrojony w mycę, czy w "gender", bo każdy ma wrodzoną przewagę, kultywowaną od dziecka po zgon - jestem Żydem. Spoiwem rasy jest religia i narodowość traktowana instrumentalnie - "My to wy, ale wy to nie my".

 8. Wtedy nie do pogodzenia będzie wolność religijna z konstytucją. Może lepiej zacząć pracować  nad takim prawem, że tutaj prawa są takie to, a takie. Jak komuś się tubylcze prawa nie podobają zawsze może sobie wybrać inny kraj do życia.

 9. Strony