Reklama

Faktem jest że warto zagłosować na PiS żeby (jak autor) zamanifestować swoją hierarchię wartości albo (jak ja) po to by odsunąć PO które mnie po prostu obraża.


Faktem jest że warto zagłosować na PiS żeby (jak autor) zamanifestować swoją hierarchię wartości albo (jak ja) po to by odsunąć PO które mnie po prostu obraża.

Reklama

Ale jest coś w Pana myśleniu właściwe dla ludzi skażonych PRL-em
a mianowicie jakiś śmieszny intelektualny konformizm który każe Panu pokładać wszystkie swoje nadzieje w jakiejkolwiek opcji czy partii.
To”Demokratyczne” ma wprowadzić i utrzymać jedna partie polityczna na cały kraj.
Utopia, Mrzonka- jak najbardziej-
Człowieku czy wiesz co jest(było raczej) największa podporą demokracji na zachodzie?
Czy uważasz że była to może specjalna wiedza na kogo głosować a na kogo nie ?

Mały komuszku, nie to nie były trafione przez wyborców wybory tylko
sposób zorganizowania się średniej klasy społeczeństwa( zrzeszenia, stowarzyszenia, organizacje) i w ten sposób wpływ na polityków, dziennikarzy i urzędników(ostatnie wypadki)na co dzień nie tylko w dzień wyborów.

Mały komuszku wyjdź wreszcie z domu i przyłącz się do jakiejś akcji, dołącz albo załóż jakieś stowarzyszenie zainteresuj się swoją lokalną społecznością i zacznij mieć faktyczny wpływ na otoczenie a nie tylko pozoruj swój wpływ na internetowym forum.

Mały komuszku to już nie komuna teraz twój naród potrzebuje również ciebie bo politycy nawet z najlepszymi intencjami nie są w stanie zmienić tak wiele jak od nich oczekujesz.

Mały komuszku lobbuj nie za partią tylko za pomysłami i ideami bo politycy tylko ich używają jako narzędzi i pilnuj żeby polityk któremu przypisujesz te idee się ich trzymał.

Poczytaj sobie Machiavellego.

Ja przyłączyłem się do ruchu promującego “JOW” dla tego że od dziesięciu lat mam prawa wyborcze i w tym czasie Politycy na których głosowałem odwoływali się do różnych wartości i idei a potem ciskali mi nimi w twarz ze śmiechem na ustach.

Zejdź Pan na ziemię

Reklama