Lewica w post helsińskiej histerii…

Prześlij dalej:

W Ameryce demokracja jest wtedy, kiedy wygrywają Demokraci, więc kiedy przegrali, demokracja została poważnie zagrożona. Może to brzmi niepoważnie, ale tak już jest, gdyż ateistyczna globlewica traktuje politykę jak religię. Cóż, każdy zaspokaja swoje potrzeby tak jak umie. Republikanie modlą się do Boga, aby ich prowadził stromą ścieżką w stronę dobra, kochają się w swoich lokalnych tradycjach i wartościach, dzięki którym żyjąc godnie mogą zasłużyć na nagrodę w życiu wiecznym. Dla postępowych lewaków życie wieczne to staroświecka ściema dla zapóźnionych w rozwoju. Żyjemy tylko tu i teraz, reszta to dyrdymały i iluzje. Kiedy nie ma Boga to człowiek bezpośrednio podejmuje jego trud w zmianie obecnego świata na lepszy. Im więcej władzy ma człowiek, tym jest bardziej boski i natchniony misją demiurga.  Do tego, aby świat zmieniać potrzebna jest władza, więc nie dziwota, że życie bez władzy jest jak życie alkoholika, bez alkoholu. Nawet jeśli żyjesz dla Partii i jej wizji, to w opozycji jest życie nie do zniesienia!

https://i.dailymail.co.uk/i/newpix/2018/07/23/15/4E808FE300000578-5982733-image-m-2_1532356523309.jpg

Trudno tak żyć, zwłaszcza kiedy jest cel, jest plan, są metody i środki, co więcej jest WIZJA szczęśliwości!  A tu pojawia się jakiś zapóźniony, w rozumieniu dziejowego rozwoju, późny pomarańczowy blondyn i próbuje wypchnąć siły postępu poza Rubikon. Lewica uważa, że to co zabobonne, zapyziałe i ciemne trzeba istotnie oddać Bogu, ale to co przyszłościowe, nowoczesne, równe i sprawiedliwe trzeba oddać cesarzowi, o przepraszam: globalnym banksterom…

Kilka dni temu w radiu WNET wystąpił Jacek Bartosiak (geostrateg) i Paweł Zyzak, ten od biografii  Bolka Wałęsy. Bartosiak był OK, ale Zyzak pewnie nassał się mleczka z wydatnej lewackiej propagandowej piersi, których w tutejszych (USA) mediach mainstreamowych dosyć i oblizując się “naczał” sączyć i powtarzać postępowe oskarżenia na zagrażającego interesom lewicy prezydenta Trumpa. Tak jakby ewentualna wygrana do cna skorumpowanej Hillary Clinton mogła być czymś lepszym, pozytywnym pomijając już USA, nawet dla Polski.

Trochę było głupio tej lewackiej ściemy  słuchać, ale pomyślałem sobie, że mogło przecież być gorzej. Zyzak uważa Trumpa tylko za chciwego, odrażającego  prostaka, żądnego forsy, zdolnego do popełnienia każdego świństwa na swojej drodze do banku. Wyślij takiego żółtodzioba na dokształt do USA, to się zarazi jakimś starym  chronicznym bolszewickim choróbskiem i przywlecze tę zarazę nad Wisłę! Problem w tym, że w Polsce może to świństwo jeszcze się odnowić.

Strony

Źródło foto: 
2797 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Jacek K.M.

Autor artykułu: Jacek K.M.