Reklama

Następny tom opowiadań o panu Ignacym Lajkoniku. Wiemy już o nim conieco, ale nadal zdarza mu się przyjemnie zaskakiwać otoczenie, w tym jego rodzinę, najbliższych, a także Czytelników.

Następny tom opowiadań o panu Ignacym Lajkoniku. Wiemy już o nim conieco, ale nadal zdarza mu się przyjemnie zaskakiwać otoczenie, w tym jego rodzinę, najbliższych, a także Czytelników. I w tym kierunku będzie się harmonijnie rozwijał (chociaż być może nie tak często, jak kiedyś). Poprzedni tom – tutaj: http://kontrowersje.net/tresc/ignacy_lajkonik_jego_zycie_i_czasy
_______________

Wszystkie opowiadania © by quackie, 2009- . Tekst chroniony prawem autorskim (wszystkie części cyklu o p. Lajkoniku). Opublikowany na witrynie www.kontrowersje.net oraz – częściowo – na blogu madagaskar08.blog.onet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i przedruk tylko za zgodą autora.

Reklama

PS. W związku z tym, że to tylko strona tytułowa, stworzona dla łatwiejszej nawigacji, wyłączam możliwość komentowania. Uprzejmie proszę o komentarze pod poszczególnymi opowiadaniami.

Reklama