Reklama

Nie dalej niż wczoraj dyskutowaliśmy pod wpisem Matki Kurki o stanie finansów publicznych i budżetu… Tak jak gdyby przeczuwając, co będzie dalej następować…

Nie dalej niż wczoraj dyskutowaliśmy pod wpisem Matki Kurki o stanie finansów publicznych i budżetu… Tak jak gdyby przeczuwając, co będzie dalej następować… I to objawił się nam kolejny człowiek "z rządowej piaskownicy".. Oto wypowiedź godna człowieka, który od jakiegoś czasu WSPÓŁODPOWIADA za finanse państwa… Wypowiedź godna władzy, która miała być inna…. Zgroza, to już jest po prostu zgroza…

Reklama

"Powodem przekroczenia dopuszczalnego deficytu sektora finansów były zaniechania w latach 2005-2007 – powiedział w środę na spotkaniu z dziennikarzami wiceminister finansów Ludwik Kotecki" 

Taaaa…. Powtarzam jak długo będziemy tolerować przykrywanie własnych zaniechań listkiem figowym PiSu. Oni mają za co odpowiadać.

A tutaj teraz dyskutuje się o Hoffmanie i Jakubiak… Jak można porównać obie sprawy. W żaden sposób. EURO2012 mam gdzieś, ale stan finansów państwa to rzecz dla mnie jedna z najważniejszych w skali makro….

Reklama