Reklama

Uprzedzając histeryczne komentarze, najczęściej prezentowane w rytualnych pakietach: „frustrat atakuje znanych, bo sam nic nie osiągnął”, „to niszczenie człowieka, nie ma twardych dowodów”, „oszołom rżnie kozaka, żeby zarobić na grzebaniu się w brudach”, odpowiem krótko. O tym kim jest jeden z „bohaterów” opisany przez tygodnik „Wprost”, w głośnym artykule „Ukryta prawda”, słówkami, półsłówkami, aluzjami i puszczaniem oka, od kilku dni trąbi cała armia dziennikarzy wraz z osobami ze świecznika. Głosy i echa dochodzą zewsząd, z lewa, prawa i ze środka, ale nikt nie miał odwagi napisać otwartym tekstem, kogo skandal dotyczy. W związku z powyższym proszę sobie darować moralizowanie na górnym C. Ten obraz nędzy i rozpaczy nie przedstawia samotnej gwiazdy TVN, która według uzyskanych przeze mnie informacji molestowała i dopuszczała się mobbingu wobec podwładnych, ale jest obrazem polskiego życia publicznego naszpikowanego oportunizmem, tchórzostwem i koniunkturalizmem. A teraz do rzeczy, czy raczej do „Faktów”. Mam potwierdzone informacje, bezpośrednio i pośrednio, że to Kamil Durczok, jeden z szefów programowych TVN, jest kolejnym „nietykalnym”, który ma na sumieniu szereg zachowań dalekich od etyki zawodowej, profesjonalizmu i zwykłej ludzkiej przyzwoitości. Po licznych doświadczeniach procesowych, w tym karnych, nauczyłem się bardzo wiele i doskonale wiem, w jaki napisać tekst, aby żaden sąd i nawet mecenas Romek Giertych nie był w stanie wydać wyroku. Nie skorzystam z tej wiedzy i pozostaję do pełnej dyspozycji procesowej, ponieważ medialnie namaszczonym bożkom znów się wydaje, że mogą śmiertelnikowi uczynić wszystko, bez żadnych konsekwencji i wyrzutów sumienia.

Każda bezczelność trafia w końcu na pytanie bez odpowiedzi. Kto „upierdolił” stół Kamila Durczoka? O to spytałem stację TVN i TVN24, a później dziennikarki i dziennikarzy telewizji TVN, których adresy mailowe uzyskałem najprostszą z możliwych dróg. Wielokrotnie wysyłałem rozmaite zapytania na główne adresy: kontakt24@tvn.pl i fakty@tvn.pl. Najczęściej nie było odzewu, czasami pojawiło się jakieś potwierdzenie odczytania wiadomości. Od wczoraj do dziś po wysłaniu maila z prośbą o podanie kontaktu do Kamila Durczoka lub przekazanie wiadomości, otrzymałem lawinę imiennych potwierdzeń od prawie całego kwiatu dziennikarstwa TVN i TVN24. Najcenniejsze potwierdzenie pochodziło od samego Kamila Durczoka, szef „Faktów” odczytał maila o 3.44 i zamilkł. W tej sytuacji uprzedzając o publicznym charakterze korespondencji, wysłałem do kolegów i koleżanek Kamila Durczoka kolejne pytanie: „Czy Pan/Pani potwierdza, zaprzecza, odmawia komentarza, w sprawie skandalicznych zachowań Kamila Durczoka?”. Znów spłynęło kilkanaście potwierdzeń odczytania wiadomości i… żadnej odpowiedzi. Nie wiadomo, kto „„upier…ił”” stół i papiery Kamilowi Durczokowi, bo w korporacji istnieje tylko jedna święta zasada – „omerta”. Niezwykle znamienne jest to, że maile z Durczokiem w tytule niemal natychmiast odbierała żeńska cześć załogi TVN, trochę później męska. Ponieważ nie jestem dziennikarzem korporacyjnym i nie umiem zachowywać się jak przerażony pajacyk mrugający oczkiem, to po kolei przedstawiam milczących z TVN.

Reklama

Katarzyna Kolenda-Zalewska – dwukrotnie potwierdziła odczytanie wiadomości i nie odpowiedziała jednym słowem. Piszę o tej samej Katarzynie Kolendzie-Zalewskiej, która X razy bulwersowała się na antenie TVN zachowaniami „seksistowskimi”, molestowaniem, mobbingiem i brakiem równouprawnienia płci.

Anita Werner – dwukrotnie potwierdziła odczytanie wiadomości i nie odpowiedziała jednym słowem. Mam na myśli tę samą Anitę Werner, która publicznie gardziła męskim szowinizmem, prowadząc żarliwe dyskusje z „etyczką” Magdaleną Środą, czy „etykiem” Janem Hartmanem.

Ewa Kolada – dwukrotnie potwierdziła odczytanie wiadomości i nie odpowiedziała jednym słowem. Nie znam tej Pani, nie wiem, co publicznie mówiła i o kim, ale domyślam się, że nie jest przeciwniczką „nowoczesnej” linii redakcyjnej stacji TVN.

Katarzyna Skalska – dwukrotnie potwierdziła odczytanie wiadomości i nie odpowiedziała jednym słowem. Ta Pani również jest dla mnie anonimową postacią świata medialnego, ale jak widać zachowuje standardy gwiazd TVN.

Marzanna Zielińska – jednokrotnie potwierdziła odczytanie wiadomości i nie odpowiedziała. Kojarzę Panią Zielińską, jak przez mgłę i nie umiem powiedzieć, czy milczenie w kwestii lobbingu i molestowania jest dla niej naturalne.

Justyna Bocheńska – jednokrotnie potwierdziła odczytanie wiadomości i nie odpowiedziała. Kompletnie nie znana mi dziennikarka i tym chętniej poznałbym jej opinię.

Julia Dudziak – jednokrotnie potwierdziła odczytanie wiadomości i nie odpowiedziała. Nie wiem kim jest ta Pani i czym się zajmuje, ale chętnie bym się dowiedział, czy akceptuje przypisywane Kamilowi Durczokowi „zachowanie”.

Magdalena Łycak – jednokrotnie potwierdziła odczytanie wiadomości i nie odpowiedziała. Pani Magdaleno, poznajmy się, proszę się odezwać.

Monika Olejnik – za przeproszeniem „stara wyga”, zatem nie ma zdziwienia, że zabrakło jakiejkolwiek reakcji, ani potwierdzenia, ani odpowiedzi. Monika Olejnik, w oryginale Wasowska, to doskonale znana funkcjonariuszka publiczna, głównie z niezliczonych rzutów długopisem, dosadnym słowem, wrzaskiem i bełkotem, w stronę każdego „homofoba”, „seksisty”, „zacofańca”.

Justyna Pochanke – równie doświadczona, jak nestorka Monika i ponownie nie dziwi brak potwierdzenia, tym bardziej komentarza. Dziwi natomiast werbalna grafomania, uprawiana wieczorami w TVN, w czasie rozmowy w obronie parytetów, karty praw podstawowych i takich tam, jak się okazuje, pierdół.

Czas na odważnych panów z TVN, którzy rozmazali na ekranie nie jednego Kaczyńskiego, z tuzin Macierewiczów i miliony „baranów przed ekranami”, że zacytuję byłego szefa TVN „Fakty”, znanego w całym Zbuczynie, Tomasza Lisa.

Kamil Durczok – przeczytał, schował się pod stół i udaje, że go nie ma. Gdzie się podział ten chojrak Durczok, który grzmiał na śp. Andrzeja Leppera i jego rechot? Znikł wraz z usunięciem filmu z YouTube? Czy została po nim mokra plama na stole?

Grzegorz Kajdanowicz – potwierdził wiadomość i tylko tym się odróżnił od równie znanych kolegów.

Paweł Rusak – potwierdził wiadomość, czyli temat go zaciekawił, ale na tym koniec.

Robert Jastrzębski – potwierdził wiadomość i tu się kończy moja znajomość z Panem dziennikarzem.

Grzegorz Jędrzejowski – potwierdził wiadomość i zmilczał jak pozostali. Tego Pana poznałem w biografii głównego „bohatera” i wiem, że był realizatorem wielu wydań, które prowadził Kamil Durczok.

Grzegorz Miecugow – stara szkoła, nie odezwał, wyszedł na pocztę, zarobiony jest. Szkoda, bo temat co prawda nie nadaje się do „prześmiewczego” programu „Szkło kontaktowe”, ale postawa Pana redaktora już jak najbardziej.

Jarosław Kuźniar – uczył się od Miecugowa, Durczoka, Olejnik i Pochanke, no i się nauczył. Zero reakcji, nawet nie podał nazwiska „hetjtera” Piotra Wielguckiego do publicznej wiadomości. Nie ma pana Jarka, w pracy, w domu, na TT. Jeden z najdzielniejszych wojowników o prawa „gejów”, lesbijek, mieszańców i związków partnerskich bez molestowania, nie ma nic do powiedzenia w sprawie kolegi Durczoka.

Krzysztof Skórzyński – człowiek legenda, potrafi wytropić księdza pedofila, nim ten wstąpi do seminarium. Ostatnio gołą piersią bronił praw do intymności i poszanowania seksualności byłego Krzysztofa Bęgowskiego. Nie potwierdził, nie pisnął, zapadł się.

Jakub Sobieniowski – „pogromca” Macierewicza i wszystkich „oszołomów” smoleńskich, bezkompromisowy typ, zawsze przygotowany do wyjęcia tuby i pohukiwania na wszelką zapyziałość. Cisza i cudowna przemiana księcia mikrofonu w kaczkę dziennikarska nurkująca kuprem w mętną wodę.

Andrzej Morozwoski – wybitny dziennikarz śledczy, zasłynął ukrytą kamerą w pokoju posłanki Beger. Najwyraźniej w garderobie Durczoka nie bywał i stąd cisza nad ciszami.

Tomasz Knapik – zawsze wykonuje wszystkie polecenia, jakie usłyszy w słuchawce, masowy producent felietonów, że boki zrywać. Nie uśmiechnął się, nie zapłakał i normalnie, jak gdyby nigdy nic, poszedł na 18.00 do roboty.

Piotr Marciniak – znany z prowadzenia kobiecego programu „Babilon”. Idealny temat dostał na tacy, nie zareagował, nie jest zainteresowany, nie dotyka się takich wiadomości.

Dochowując wszelkiej staranności skontaktowałem się również z wieloma innymi osobami, których nazwisk nie wymienię, ponieważ są związane z ochroną źródeł informacji lub ich prywatność mogła by zostać naruszona. W każdym razie wszystkie bezpośrednio zainteresowane osoby otrzymały ode mnie maile o stosownej treści.

Zbyt długo żyję i patrzę na to, co się w RP III dzieje dlatego w ramach oceny tej bulwersującej i żenującej sprawy ma kilka uwag. Życie uczy, że skiśnięte mleko na środku „salonu” nie wylewa się przypadkiem. Redaktor Durczok dostał pierwsze ostrzeżenie, gdy ktoś życzliwy puścił film na YouTube z „„upier…nym”” stołem i umówmy się, że gdyby o stół chodziło, tego filmu nikt postronny by nie zobaczył. Prawdopodobnie chodziło o całokształt, którego nie dało się pokazać, zatem pokazano fragment osobowości dziennikarskiej. Ostrzeżenie zostało zlekceważone i padł drugi, raczej nokautujący cios.

Pozornie mamy do czynienia z ofiarami i prześladowcami, bo przecież drugą ważną postacią dziennikarskiego melodramatu jest „słynna prezenterka telewizyjna” uciekająca przed Durczokiem do konkurencyjnej telewizji. Znam jej nazwisko, znam jej historię, jednak i do tej wersji wydarzeń mam spory dystans, bo jak ocenić niespodziewane przebudzenie po latach, skoro słynna prezenterka ocknęła się anonimowo i od razu z rozbrajającą szczerością ubolewa:

Wiem, że inne dziennikarki miały z nim podobne przejścia. Niektóre robią dziś zaskakujące kariery. W pewnym momencie zrozumiałam, że przy nim kariery nie zrobię”

Pojęcia nie mam kto i komu spod zadka wyszarpuje tron, ale zapaszek walki o ogień i miejsce przy „upier…nym” stole ciągnie się za całym „środowiskiem”. Podobne historie nie dzieją się spontanicznie, z powodu odgrzewanej traumy pani prezenterki, której z środy na czwartek przypomniało się, jakich doznała uszczerbków i załamań nerwowych po tym jak usłyszała, że chodzi w dżinsach bez majtek. Bardzo musiałbym się wysilić, żeby dostrzec cień pozytywnego bohatera mydlanej opery, co więcej jestem dziwnie przekonany, że w przypadku procesu, całe środowisko zeznawałoby „nie pamiętam”. Wiem też doskonale, że w oczach zawodowców robię za frajera, który bierze na siebie wszystko, czego wziąć się bali przedstawiciele „IV władzy”, ale napisałem ten tekst tylko dla puenty. Panowie i Panie „nietykalni”, nie zmieniam zdania, zmieniam wam znaczenie, rzeczywiście jesteście „nietykalni”, bo ja bym was w życiu i za nic nie dotknął. Ach i jeszcze jedno! „Kontrolna funkcja mediów” podobnie, jak „nietykalni” nabrała nowego znaczenia. Tak, „nietykalni”, jesteście pod pełną i stałą kontrolą, tak skuteczną, że robicie prosto w dżinsy na każde zawołanie.

PS Rozumiem, że wszyscy bali się narazić wpływowemu koledze Durczokowi, ale dlaczego nikt nie miał odwagi stanąć w jego obronie, chociaż wiedział, że opublikuję “oszczerczy” artykuł. Dziwne?

Reklama

58 KOMENTARZE

  • Czytając głowne założenie i
   Czytając głowne założenie i cel uczestnictwa w konkursie to nawet g…ny juror może jedynie się zdenerwowac i nic ponad to. A sam tekst, jakby to powiedział sąd, jest oparty na faktach, a autor ma prawo do zaprezentowania własnej opini i własnego toku rozumowania. Tak więc nawet największy s..wiel zgodnie z obowiązującym prawem może ….  zaparzyć sobie melisy, bo ponoć uspokaja.

  • Czytając głowne założenie i
   Czytając głowne założenie i cel uczestnictwa w konkursie to nawet g…ny juror może jedynie się zdenerwowac i nic ponad to. A sam tekst, jakby to powiedział sąd, jest oparty na faktach, a autor ma prawo do zaprezentowania własnej opini i własnego toku rozumowania. Tak więc nawet największy s..wiel zgodnie z obowiązującym prawem może ….  zaparzyć sobie melisy, bo ponoć uspokaja.

 1. Wsiowa hołota, której
  Wsiowa hołota, której wmówiono, że sprawiedliwoscią jest zamordować i/lub przepędzić dotychczasowych włascicieli tak się zachowuje. Żyją swoimi głupawymi wyobrażeniemi jak się zachowywało jaśniepaństwo.
  A jaśniepaństwo poza tym, że pijało na rautach lepsze trunki, to głównie dbało o to aby w czworakach mieli co zjeść. Ale oni tego nie wiedzą i nigdy nie zrozumieją.

  Swoją drogą to się dziwię. Durczok się otarł o śmierć (miał raka) i te parę lat temu jak jeszcze miałem tv to widywało się faceta z takim i kempkami włosów na głowie – nieomylny znak, że przechodził chemioterapię. Po takim doświadczeniu tak się zachowywać – dziwne.

 2. Wsiowa hołota, której
  Wsiowa hołota, której wmówiono, że sprawiedliwoscią jest zamordować i/lub przepędzić dotychczasowych włascicieli tak się zachowuje. Żyją swoimi głupawymi wyobrażeniemi jak się zachowywało jaśniepaństwo.
  A jaśniepaństwo poza tym, że pijało na rautach lepsze trunki, to głównie dbało o to aby w czworakach mieli co zjeść. Ale oni tego nie wiedzą i nigdy nie zrozumieją.

  Swoją drogą to się dziwię. Durczok się otarł o śmierć (miał raka) i te parę lat temu jak jeszcze miałem tv to widywało się faceta z takim i kempkami włosów na głowie – nieomylny znak, że przechodził chemioterapię. Po takim doświadczeniu tak się zachowywać – dziwne.

 3. Na szczęście bidoki mj teraz
  Na szczęście bidoki mj teraz "gorący sezon" bo muszą co chwila obrabiać materiały żeby pokazać jk policyjni prowokatorzy (przepraszm kibole) atakują bezbronnych policjantów z bronią. Łatwo nie jest, bo niepalne wozy TVN-u jeszcze nie dotarły i trzeba się posiłkować TVP Info która już "została poważnie zatakowana" zupełnie niepoważnymi śnieżkami, w dodatku cały materiał musi mieć zmienioną ścieżkę dzwiękową, bo nie da się puszczć non toper "tvn to k@rwy sprzedajne" w tle, bo  nuż się lemingom utrwali. Do tego arcywżna sprawa dziwki piłkarskiej która teraz nawet nie bierze kasy, tylko daje za darmo nie starcz na całe wiadomości.

  Tak, czy inczej n rzie masz spokój, ale nie oznacza to że na zawsze. Uwierz lub nie, ale nie docenisz umiejętności mnipulacji tego ścieku. Dziennikarz który ci wyskoczy zza rogu i wtknie mikrofon w materiale najpierw zda pytnie "Czy jest pan psychoptą" a póżniej pokaże się zdziwienie na atak zza krzaka jako potwierdzenie:) Do tego żonę swoją wskazałeś jako słaby punkt, więc spodziewaj się wizyt w miejscu pracy i odwierdziny u rodziców, co standardem jest w tym ścieku.

  Natomiast dziwię się, że nie masz żródła w korporcji, umownie zwanej "redakcjami".
  Potrzebny ci pijany dziennikarz tejże stacji, który ci w godzinę opowie więcej niżbyś chciał wiedzieć. Molestowanie, gwałty, dymanie personelu poniżej, pedalstwo, mobing, koks jak cukier, wóda i załamania nerwowe, mitomania, brak jakichkolwiek norm, pedofile i degeneraci plus sprzedajne ubeckie k@rwy jako "stara kadra", do tego przekupstwa jako premie za "zadania zlecone".
  Taki oto (hipotetycznie-nie mam ochoty na procesy) mogłbyś usłyszeć. Najdziwniejsze jest zaś to, że nikt jakoś nie łączy tajemniczego mjątku właścicieli, ich przeszłości z terażniejszością. To tak jaby sądzić, że Ted Bundy jest nowym Ghndim tylko dlatego że kupił np. FOX NEWS. Zdumiewająca siła mirażu.

 4. Na szczęście bidoki mj teraz
  Na szczęście bidoki mj teraz "gorący sezon" bo muszą co chwila obrabiać materiały żeby pokazać jk policyjni prowokatorzy (przepraszm kibole) atakują bezbronnych policjantów z bronią. Łatwo nie jest, bo niepalne wozy TVN-u jeszcze nie dotarły i trzeba się posiłkować TVP Info która już "została poważnie zatakowana" zupełnie niepoważnymi śnieżkami, w dodatku cały materiał musi mieć zmienioną ścieżkę dzwiękową, bo nie da się puszczć non toper "tvn to k@rwy sprzedajne" w tle, bo  nuż się lemingom utrwali. Do tego arcywżna sprawa dziwki piłkarskiej która teraz nawet nie bierze kasy, tylko daje za darmo nie starcz na całe wiadomości.

  Tak, czy inczej n rzie masz spokój, ale nie oznacza to że na zawsze. Uwierz lub nie, ale nie docenisz umiejętności mnipulacji tego ścieku. Dziennikarz który ci wyskoczy zza rogu i wtknie mikrofon w materiale najpierw zda pytnie "Czy jest pan psychoptą" a póżniej pokaże się zdziwienie na atak zza krzaka jako potwierdzenie:) Do tego żonę swoją wskazałeś jako słaby punkt, więc spodziewaj się wizyt w miejscu pracy i odwierdziny u rodziców, co standardem jest w tym ścieku.

  Natomiast dziwię się, że nie masz żródła w korporcji, umownie zwanej "redakcjami".
  Potrzebny ci pijany dziennikarz tejże stacji, który ci w godzinę opowie więcej niżbyś chciał wiedzieć. Molestowanie, gwałty, dymanie personelu poniżej, pedalstwo, mobing, koks jak cukier, wóda i załamania nerwowe, mitomania, brak jakichkolwiek norm, pedofile i degeneraci plus sprzedajne ubeckie k@rwy jako "stara kadra", do tego przekupstwa jako premie za "zadania zlecone".
  Taki oto (hipotetycznie-nie mam ochoty na procesy) mogłbyś usłyszeć. Najdziwniejsze jest zaś to, że nikt jakoś nie łączy tajemniczego mjątku właścicieli, ich przeszłości z terażniejszością. To tak jaby sądzić, że Ted Bundy jest nowym Ghndim tylko dlatego że kupił np. FOX NEWS. Zdumiewająca siła mirażu.

 5. email
  Pisząc wiele mejli, do wielu ludzi, wiele razy zdarzyło się, że potwierdzenie dostarczenia wiadomości było opatrzone przezabawną instrukcją, która idzie mniej więcej tak: "to jest tylko wiadomość potwierdzająca, że Twój email został wyświetlony na ekranie odbiorcy i nie oznacza, że został on przeczytany i/lub odbiorca zrozumiał jego treść". Może to właśnie się przytrafiło naszym dzielnym dziennikarzom…

  pzdr.

 6. email
  Pisząc wiele mejli, do wielu ludzi, wiele razy zdarzyło się, że potwierdzenie dostarczenia wiadomości było opatrzone przezabawną instrukcją, która idzie mniej więcej tak: "to jest tylko wiadomość potwierdzająca, że Twój email został wyświetlony na ekranie odbiorcy i nie oznacza, że został on przeczytany i/lub odbiorca zrozumiał jego treść". Może to właśnie się przytrafiło naszym dzielnym dziennikarzom…

  pzdr.

 7. Zastanawiałem się kto w końcu napisze..
  znowu będziesz "miał w d..ę", będą cię grilować i szmacić. Jeżeli jakimś pocieszeniem jest przynajmniej szacunek czytelników kontrowersji za Twoją bezkompromisowość, nie wobec anonimowych szaraków, ale właśnie "nietykalnych", to to masz. Nikt inny się nie odważył i nie dał się tak boksować za tak mało.

 8. Zastanawiałem się kto w końcu napisze..
  znowu będziesz "miał w d..ę", będą cię grilować i szmacić. Jeżeli jakimś pocieszeniem jest przynajmniej szacunek czytelników kontrowersji za Twoją bezkompromisowość, nie wobec anonimowych szaraków, ale właśnie "nietykalnych", to to masz. Nikt inny się nie odważył i nie dał się tak boksować za tak mało.

  • Ciekawe
   czy faktycznie Dupczok wtopil, czy to jakas wieksza akcja gwoli poprawienia wizerunku, przygladam sie temu z wielkim zainteresowaniem. Ciekawostka – uzywam google translator bo korzystam z kilku jezykow, z ktorych wloski i hiszpanski znam slabo – wiec domyslnie mam ustawiony "detect language" i przypadkowo wpisalem slowo Macio – slownik wykryl jezyk portugalski i przetlumaczyl jako miekki – malo nie padlem ))))))

  • Ciekawe
   czy faktycznie Dupczok wtopil, czy to jakas wieksza akcja gwoli poprawienia wizerunku, przygladam sie temu z wielkim zainteresowaniem. Ciekawostka – uzywam google translator bo korzystam z kilku jezykow, z ktorych wloski i hiszpanski znam slabo – wiec domyslnie mam ustawiony "detect language" i przypadkowo wpisalem slowo Macio – slownik wykryl jezyk portugalski i przetlumaczyl jako miekki – malo nie padlem ))))))

 9. W ubieglym roku, przez
  W ubieglym roku, przez zupelny przypadek dowiedzialem sie, ze na obrzezach mojego miasta jest odwykowka. Mialem okazje tam zaprowadzic swojego znajomego. Niepozorny dom, w srodku full wypas z basenami, kortem, itp. 3 dniowy pobyt, to koszt ok. 4 tys. Terapia po odwyku to koszt ok. 20 tys. Po wyjsciu, znajomy troszke mi opowiedzial, kto tam przebywa. Praktycznie sama smietanka, warszawka, byla tez pani dziennikarz z Tvnu. Oni tam regularnie trafiaja. Trzeba byc caly czas dyspozycyjny, na topie, a zadna psychika tego nie wytrzyma. I uDurczoka tez nie wytrzymala, poczul krew, wladze i stracil instynkt samozachowawczy w korpie. Jest tylko nadzieja, ze to gowno siebardziej rozleje. 

 10. W ubieglym roku, przez
  W ubieglym roku, przez zupelny przypadek dowiedzialem sie, ze na obrzezach mojego miasta jest odwykowka. Mialem okazje tam zaprowadzic swojego znajomego. Niepozorny dom, w srodku full wypas z basenami, kortem, itp. 3 dniowy pobyt, to koszt ok. 4 tys. Terapia po odwyku to koszt ok. 20 tys. Po wyjsciu, znajomy troszke mi opowiedzial, kto tam przebywa. Praktycznie sama smietanka, warszawka, byla tez pani dziennikarz z Tvnu. Oni tam regularnie trafiaja. Trzeba byc caly czas dyspozycyjny, na topie, a zadna psychika tego nie wytrzyma. I uDurczoka tez nie wytrzymala, poczul krew, wladze i stracil instynkt samozachowawczy w korpie. Jest tylko nadzieja, ze to gowno siebardziej rozleje. 

 11. Być może jest to kara za
  Być może jest to kara za "przeczołganie" Ewki Copatch w sprawie kopalni jakieś 10 – 12 dni temu – oj nie był to miły wywiad dla głównej kucharkolekarki tego kraju. Durczok jest we frakcji zwolenników wymiany obecnej premier i być może dlatego teraz dziennikarka (trąbią wszyscy, że to Tadla) dostała zgodę, aby we Wprost to opowiedzieć.

 12. Być może jest to kara za
  Być może jest to kara za "przeczołganie" Ewki Copatch w sprawie kopalni jakieś 10 – 12 dni temu – oj nie był to miły wywiad dla głównej kucharkolekarki tego kraju. Durczok jest we frakcji zwolenników wymiany obecnej premier i być może dlatego teraz dziennikarka (trąbią wszyscy, że to Tadla) dostała zgodę, aby we Wprost to opowiedzieć.

 13. ajajajajaj
  Hu hu, dobry wieczór Panu, dobry wieczór Państwu,
  normalnie jaja jak melony, do tego złote, a już wpadliśmy w otchłań psychicznej oraz fizycznej beznadziei – podła pora roku – ale dzięki męskiej postawie pana Dubczeka wracamy na boisko tacy jakby upiększeni. Kolega Czarny najpierw rechotał a potem wypił dwa browarki z rzędu i zauważył, że on, Czarny zawsze był molestowany przez różne miłe panie ale rozumie wagę problemu, ponieważ za nic w świecie nie chciałby być molestowany przez pana Dubczeka. I rzeczywiście, nawet zazdrościłem koledze Czarnemu tego molestowania, jednak z panem Dubczekiem co racja, to racja. Także bardzo Panu dziękujemy i jeszcze pacniemy po piwku za Pańskie zdrowie i dobranoc!
  Ps. Smsy oczywiście wysłaliśmy z przyjemnością

 14. ajajajajaj
  Hu hu, dobry wieczór Panu, dobry wieczór Państwu,
  normalnie jaja jak melony, do tego złote, a już wpadliśmy w otchłań psychicznej oraz fizycznej beznadziei – podła pora roku – ale dzięki męskiej postawie pana Dubczeka wracamy na boisko tacy jakby upiększeni. Kolega Czarny najpierw rechotał a potem wypił dwa browarki z rzędu i zauważył, że on, Czarny zawsze był molestowany przez różne miłe panie ale rozumie wagę problemu, ponieważ za nic w świecie nie chciałby być molestowany przez pana Dubczeka. I rzeczywiście, nawet zazdrościłem koledze Czarnemu tego molestowania, jednak z panem Dubczekiem co racja, to racja. Także bardzo Panu dziękujemy i jeszcze pacniemy po piwku za Pańskie zdrowie i dobranoc!
  Ps. Smsy oczywiście wysłaliśmy z przyjemnością

 15. W internecie grzmi, że
  W internecie grzmi, że Durczok czynił też awanse Agacie Biały (obecnie Cholewińskiej). Małżeństwo Cholewińskich przeniosło się do TVP, mieli rzekomo zgłaszać sprawę kierownictwuITI/TVN, ale Walterowie i Wejchertowie mieli postawić na Durczaka. 
  Należy tą sprawę pokazać Magdzie Czwartek czy też Kazi Sztuce itp.

 16. W internecie grzmi, że
  W internecie grzmi, że Durczok czynił też awanse Agacie Biały (obecnie Cholewińskiej). Małżeństwo Cholewińskich przeniosło się do TVP, mieli rzekomo zgłaszać sprawę kierownictwuITI/TVN, ale Walterowie i Wejchertowie mieli postawić na Durczaka. 
  Należy tą sprawę pokazać Magdzie Czwartek czy też Kazi Sztuce itp.

 17. Dobijają targu
  Wprost wygląda na gazetę, za która stoja grube pieniądze. TVN został wystawiony niedawno na sprzedaż. Tu bym upatrywał praczyczyny dlaczego te nędzne personalne rozgrywki w stacji wypływają teraz.

  Akcje firmy po tej akcji niechybnie spadną.

  "Tłuste misie" się targują 🙂

 18. Dobijają targu
  Wprost wygląda na gazetę, za która stoja grube pieniądze. TVN został wystawiony niedawno na sprzedaż. Tu bym upatrywał praczyczyny dlaczego te nędzne personalne rozgrywki w stacji wypływają teraz.

  Akcje firmy po tej akcji niechybnie spadną.

  "Tłuste misie" się targują 🙂