Reklama

A wąż był chytrzejszy niż wszystkie dzikie zwierzęta , które uczynił Pan Bóg.

A wąż był chytrzejszy niż wszystkie dzikie zwierzęta , które uczynił Pan Bóg. Czyli wąż-rodzaj informacji w formie energetycznej z falową formą ruchu we wszechinformacji był chytrzejszy, bo falowa forma ruchu węża była medium dla szatana słowa, dźwięku,wibracji-falowego nośnika informacji z interferencją szatana myśli z obrazem węża. Zamieszczonego w wirowej formie energii w czasoprzestrzeni”…węża starodawnego zwanego diabłem szatanem…” szatan, czyli przeciwnik (Obj.12,9) Analogicznie do indyjskich fakirów, którzy zamieszczają w wirowej formie energii te obrazy myśli w czasoprzestrzeni, które chcą “A przecież to ty mówiłeś w swoim sercu : wstąpię na niebiosa, swój tron wyniosę ponad gwiazdy Boże…Wstąpię na szczyty obłoków zrównam się z Najwyższym. A oto strącony jesteś do krainy umarłych na samo dno przepaści ” (Iz.14,13-15) Zuchwałe negatywne słowa-falowy nośnik negatywnej informacji oddzieliły szatana od systemu duchowo-informacyjnej całości niż wszystkie dzikie zwierzęta-wszystkie rodzaje informacji bez falowej formy ruchu, które uczynił słowem-nośnik rodzaju informacji Wszechmogący Bóg. I rzekł do kobiety: Słowo, dźwięk, wibracja- falowy nośnik informacji z interferencją szatana myśli z obrazem węża w czasoprzestrzeni do kobiety- ukształtowanego funkcjonalnie rodzaju informacji we wszechinformacji. Czy rzeczywiście Bóg powiedział: Nie ze wszystkich drzew ogrodu wolno wam jeść ? A kobieta odpowiedziała wężowi-medium szatana na prowokacyjną negacje rzeczywistych słów Boga,że ” Z każdego drzewa-rodzaju informacji tego ogrodu- wszelkie rodzaje informacji możecie jeść. Ale z drzewa poznania dobra, czyli dla was i zła nie dla was nie wolno wam jeść…” ( Rdz.2,16) Możemy jeść owoce- produkty rodzaju informacji z drzew- rodzajów informacji w formie energetycznej ogrodu- wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji. Tylko o owocu- produkcje rodzaju informacji, który jest w środku ogrodu- wszelkich rodzajów informacji, czyli w skali globalnej- Azja, rzekł Bóg: Słowo, dźwięk, wibracja- nośnik informacji we wszechinformacji. Nie wolno wam z niego jeść, bo jest bez nasienia nie dla was ( Rdz.1,29) ani się go dotykać, bo dotyk może być przyczyną zerwania miłego w dotyku owocu- banana bez nasienia- bez informacji o całości rodzaju informacji, który jest dla zwierząt ( Rdz.1,30) abyście nie umarli, bo zjedzony owoc- banan bez nasienia- bez informacji o całości rodzaju informacji. W systemie duchowo-informacyjnej całości wzajemnych oddziaływań informacyjnych wszelkich rodzajów informacji w formie energetycznej we wszechinformacji ze wszechinformacją. Spowodują zakłócenia i zaprzestanie wzajemnych oddziaływań informacyjnych wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją-informacja dla całości i o całości.

Na to, czyli na rzeczywiste fakty rzekł wąż-medium szatana do kobiety : na pewno nie umrzecie, czyli następna negacja rzeczywistych faktów. Lecz Bóg wie, że gdy tylko zjecie z niego, otworzą wam oczy i będziecie jak Bóg, znający dobro i zło. Czyli manipulacja faktami. Lecz Bóg wie, oni też wiedzieli, że gdy tylko zjecie z niego, otworzą się wam oczy i zobaczycie,że nie ma wszelkiej harmonii barw i dźwięków, czyli wszelkiej częstotliwości wibracji-nośniki informacji otaczające wasze ciała. Spowodowane zakłóceniami w systemie duchowo-informacyjnej całości we wzajemnych oddziaływaniach informacyjnych wszelkich rodzajów informacji w formie energetycznej we wszechinformacji że wszechinformacją i będziecie jak Bóg , znający dobro i zło, i nie byli jak Bóg i znali dobro- owoc z nasieniem dla was ( Rdz.1, 29) i zło- owoc bez nasienia ( Rodz. 1, 30) nie dla was ( Rdz. 3, 1- 5)

Reklama

Kobieta świadoma była,że wszystkie dzikie zwierzęta, które uczynił- słowem Wszechmogący Bóg nie komunikowały się werbalnie, i uczyniony słowem wąż neguje rzeczywiste słowa Boga, neguje rzeczywiste fakty i manipuluje faktami. I nie rzekła do węża- medium szatana na prowokującą negację rzeczywistych słów Boga, negacje rzeczywistych faktów i manipulację faktami. Kim ty jesteś i dlaczego uczyniony słowem Wszechmogącego Boga negujesz rzeczywiste słowa Boga, negujesz rzeczywiste fakty i manipulujesz faktami ? A wąż nie odpowiedział kobiecie, bo nie rzekła do węża- medium szatana.
A gdy kobieta- ukształtowany funkcjonalnie rodzaj informacji w formie energetycznej zobaczyła, że drzewo to- rodzaj informacji ten ma owoce- produkty rodzaju informacji dobre do jedzenia, ale dla zwierząt ( Rdz.1,30) nie dla was, bo bez nasienia- bez informacji o całości rodzaju informacji ( Rdz.1, 29) i że były miłe dla oczu- estetyczny wygląd i powierzchowna ocena owocu bez nasienia nie dla was i godne pożądania- negatywna myśl zamieszczona w formie energetycznej w czasoprzestrzeni dla zdobycia mądrości, którą było poznanie drzewa dobra- rodzaj informacji z owocem- produktem rodzaju informacji i nasieniem- informacja o całości rodzaju informacji dla was ( Rdz.1, 29) i drzewo zła- rodzaj informacji z owocem- produktem rodzaju informacji bez nasienia nie dla was ( Rdz. 1, 30) oraz poznanie owocu drzewa- produkt rodzaju informacji bez nasienia- bez informacji o całości rodzaju informacji w środku ogrodu- wszelkich rodzajów informacji e formie energetycznej, czyli w skali globalnej- Azja. Zerwała z niego owoc bez nasienia- bez informacji o całości rodzaju informacji w formie energetycznej i jadła owoc- produkt rodzaju informacji bez nasienia. Dała tez mężowi swemu- ukształtowanemu funkcjonalnie rodzajowi informacji swojej, który był z nią świadomy owocu bez nasienia i on też jadł owoc bez nasienia- bez informacji o całości rodzaju informacji nie dla was ( Rdz. 1, 29)

Wtedy otworzyły się oczy im obojgu gdy zjedli owoc-produkt rodzaju informacji bez nasienia- bez informacji o całości rodzaju informacji nie dla was (Rdz.1,29), który spowodował zakłócenia w systemie duchowo- informacyjnej całości, i zaprzestanie wzajemnych oddziaływań informacyjnych wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją- informacja dla całości i o całości. I poznali że są nadzy, bo nie zobaczyli wszelkiej harmonii barw, dźwięków, czyli wszelkiej częstotliwości wibracji- nośników informacji otaczających ich ciała. Spletli więc liście figowe, czyli poplątali, pokręcili, pomieszali i swoje nasienia przykryli liśćmi figowca, którego owoc ma nasienie a zjedli owoc bez nasienia nie dla was (Rdz.1,29) i zrobili sobie przepaski i przykryli swoje nasienia (Rdz.3,6-7) A gdy usłyszeli szelest- łagodny dźwięk Pana Boga- Wszechmogącego Boga przechadzającego się- wszechobecnego w ogrodzie- wszelkie rodzaje informacji w formie energetycznej w powiewie dziennym- subtelnym, błogim łagodnym świetle. Skrył się Adam z żoną swoją- ukształtowany funkcjonalnie rodzaj informacji swojej przed Panem Bogiem- Wszechmogącym Bogiem wśród drzew ogrodu- rodzaje informacji ze wszelkimi rodzajami informacji w formie energetycznej we wszechinformacji. Lecz Pan Bóg- Wszechmogący Bóg zawołał na Adama, bo nie porzucił i nie opuścił Adama ( Pwt. 31,6. 8) i rzekł: Słowo, dźwięk, wibracja – nośnik informacji we wszechinformacji do niego i każdego z nas: gdzie jesteś ? pyta łagodnie również każdego z nas ?

A on odpowiedział : Usłyszałem szelest twój-łagodny dźwięk twój w ogrodzie- wszelkie rodzaje informacji w formie energetycznej i zląkłem się- konsekwencja zakłóceń w systemie duchowo- informacyjnej całości, gdyż jestem nagi, czyli bez wszelkiej harmonii barw i dźwięków- nośników informacji otaczających jego, dlatego skryłem się- czyli następna konsekwencja zakłóceń w systemie duchowo- informacyjnej całości. Wtedy rzekł Bóg : Słowo, dźwięk, wibracja- nośnik informacji we wszechinformacji kto ci powiedział, że jesteś nagi ? bez wszelkiej harmonii barw i dźwięków otaczających jego. Czy jadłeś z drzewa- rodzaj informacji z owocem- produktem rodzaju informacji bez nasienia- bez informacji o całości rodzaju informacji nie dla was dla zwierząt (Rdz. 1,30), z którego zakazałem ci jeść? ,bo uczynisz zakłócenia w systemie duchowo-informacyjnej całości i zaprzestanie wzajemnych oddziaływań informacyjnych wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją. Na to, czyli na rzeczywiste słowa Wszechmogącego Boga rzekł Adam: Słowo, dźwięk, wibracja- nośnik informacji zamieszczony w czasoprzestrzeni kobieta- ukształtowany funkcjonalnie rodzaj informacji w formie energetycznej, którą mi dałeś,aby była ze mną, bo ‘ Niedobrze jest człowiekowi gdy jest sam. Uczynią mu pomoc odpowiednią dla niego”(Rdz.2, 18) Czyli w trosce o człowieka i pomoc dla człowieka. Dała mi z tego drzewa- tego rodzaju informacji z owocem- produktem rodzaju informacji bez nasienia- bez informacji o całości rodzaju informacji nie dla was (Rdz.1,29) i jadłem owoc bez nasienia dla zwierząt (Rdz.1,30)
Wtedy rzekł : Słowo, dźwięk, wibracja- nośnik informacji we wszechinformacji Pan Bóg- Wszechmogący Bóg do kobiety : Dlaczego to uczyniłaś ? i dałaś owoc bez nasienia dla zwierząt (Rdz.1,30), który w systemie duchowo- informacyjnej całości spowodował zakłócenia i zaprzestanie wzajemnych oddziaływań informacyjnych wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją. Dlatego, że to uczyniłaś poniesiesz konsekwencje. I odpowiedziała kobieta: Wąż- medium szatana mnie zwiódł, bo negował rzeczywiste słowa Wszechmogącego Boga, negował rzeczywiste fakty i manipulował rzeczywistymi faktami i jadłam owoc bez nasienia dla zwierząt (Rdz.1,30) Wtedy rzekł: Słowo,dźwięk, wibracja- nośnik informacji we wszechinformacji Pan Bóg- Wszechmogący Bóg do węża- rodzaj informacji z pełzającą formą ruchu po konarach drzew i krzewów. Ponieważ to uczyniłeś, bo przyczyniłeś się do swoim obrazem węża do zakłóceń w systemie duchowo- informacyjnej całości. Dlatego też poniesiesz konsekwencje, będziesz przeklęty, czyli nie spełniający mojej woli wśród wszelkiego bydła- wszelkie rodzaje informacji z jedną formą ruchu i wszelkiego dzikiego zwierza- wszelkie rodzaje informacji z wieloma formami ruchu. Na brzuchu będziesz się czołgał- uciążliwa forma ruchu i proch- wirowa forma energii zamieszczonym rodzajem informacji będziesz jadł po wszystkie dni życia swego!, czyli bez możliwości zmiany pożywienia (Rdz.3,8-14)

Analogicznie do człowieka, którego szatan wybierze za medium do negowania rzeczywistych słów Wszechmogącego Boga, do negowania rzeczywistych faktów i manipulacji rzeczywistymi faktami. Falowy nośnik informacji zamieszczony w czasoprzestrzeni “I ukończył Bóg w siódmym dniu dzieło swoje, które uczynił i odpoczął dnia siódmego od wszelkiego dzieła, które uczynił”. Dzień siódmy wzorem dla człowieka ukończenia dzieła swego i odpoczynek od dzieła swego dla zdrowia swego. “I pobłogosławił Bóg dzień siódmy, i poświęcił go, bo w nim odpoczął od wszelkiego dzieła swego, którego Bóg dokonał w stworzeniu” (Rdz.2,2-3)Czyli wyraził swoją wolę Bóg, by dzień siódmy- szabat (sobota) był dniem przeznaczonym tylko na odpoczynek, bo w nim odpoczął sam Bóg od wszelkiego dzieła swego, które dokonał w stworzeniu. Człowiek- medium szatana neguje rzeczywiste słowa Wszechmogącego Boga, neguje rzeczywiste fakty i manipuluje rzeczywistymi faktami. I pierwszy dzień tygodnia ( niedziela ) uczynił dniem odpoczynku. Dlatego, że to uczynił i każdy człowiek, który to czyni. Na pewno poniosą konsekwencje, bo potęgują falowe zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją ( Rdz.4, 24)

I ustanowię nieprzyjaźń miedzy tobą, który rzeczywiste słowa Wszechmogącego Boga, że ” Z każdego drzewa- każdego rodzaju informacji tego ogrodu- wszelkie rodzaje informacji możesz jeść ” Negowałeś rzeczywiste słowa Wszechmogącego Boga ” Czy rzeczywiście Bóg powiedział: Nie że wszystkich drzew ogrodu wolno wam jeść ? ” Rzeczywiste fakty o owocu- produkcie rodzaju informacji bez nasienia- bez informacji o całości rodzaju informacji drzewa- rodzaj informacji w środku ogrodu, czyli w skali globalnej- Azja. Rzekł Bóg: Nie wolno wam z niego jeść, bo jest nie dla was, dla zwierząt ( Rdz.1, 29-30) ani się go dotykać, abyście nie umarli (Rdz.3,3) Negowałeś rzeczywiste fakty, że “…Na pewno nie umrzecie ” (Rdz.3,4) I manipulowałeś rzeczywistymi faktami : Lecz Bóg wie, że gdy tylko zjecie z niego, otworzą się wam oczy i będziecie jak Bóg znający dobro i zło, czyli manipulowałeś rzeczywistymi faktami. Lecz Bóg wie, oni tez wiedzieli, że gdy tylko zjecie z niego, to spowodujecie zakłócenia w systemie duchowo- informacyjnej całości i zaprzestanie wzajemnych oddziaływań informacyjnych wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji, ze wszechinformacją, otworzą się wam oczy i zobaczycie, że nie ma wszelkiej harmonii barw i dźwięków otaczające wasze ciała i będziecie jak Bóg, znający dobro i zło, i nie byli jak Bóg i znali dobro- owoc z nasieniem dla was ( Rdz. 1, 29) i zło- owoc bez nasienia nie dla was ( Rdz. 1,30) .

A kobietą, która nie negowała rzeczywistych słów Wszechmogącego Boga, nie negowała rzeczywistych faktów i nie manipulowała rzeczywistymi faktami, między twoim potomstwem, czyli twoim medium- człowiekiem do negowania rzeczywistych słów Wszechmogącego Boga, do negowania rzeczywistych faktów i do manipulacji rzeczywistymi słowami Wszechmogącego Boga, i pierwszy dzień tygodnia (niedziela) uczynił dniem odpoczynku, który potęguje falowe zakłócenia w systemie (Rdz.4,24), za które na pewno poniesie konsekwencje każdy, kto tak czyni. Dlatego takiego człowieka, to nawet szatan nie chce znać i wybiera go sobie za medium, bo rzekł im: Jezusa znam, czyli wzór dla człowieka wypełnianiu rzeczywistych słów Wszechmogącego Boga, które są rzeczywistymi faktami, i wiem kim jest Paweł, czyli wzór człowieka w naśladowaniu Jezusa wzoru wypełnianiu rzeczywistych słów Wszechmogącego Boga, które są rzeczywistymi faktami, lecz wy coście za jedni ? ( Dz. Ap. 19, 15) W prowokacyjnym dialogu nie pyta, kim ty jesteś i dlaczego uczyniony słowem Wszechmogącego Boga negujesz rzeczywiste słowa Wszechmogącego Boga, negujesz rzeczywiste fakty i manipulujesz rzeczywistymi faktami ? Dlatego ulega sugestii i manipulacji, która ogranicza do powierzchownej oceny i pożądliwości . Potęgując falowe zakłócenia, za które na pewno poniesie konsekwencje (Rdz.4,24)

A jej potomstwem jest Abel, który nie negował i nie manipulował rzeczywistymi faktami, bo złożył krwawą ofiarę- nośnik informacji o śmierci w zastępstwie człowieka ” Pierworodnych trzody swojej i tłuszczu ich “, czyli informacji ich ( Rdz.4,4). Analogicznie do stworzonego pierwszego człowieka. Źródło zakłóceń w systemie duchowo- informacyjnej całości zjedzonym owocem bez nasienia, nie dla was dla zwierząt ( Rdz. 1,29-30). Abel krwawą ofiarą zakrył owoc banana w swoim obrazie holograficznym i w całym uniwersum holograficznym. Źródło zakłóceń w oddziaływaniach informacyjnych wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją.Za nie negowanie i nie manipulowanie rzeczywistymi faktami Abel poniósł śmierć od bratobójcy Kaina, który negował i manipulował rzeczywistymi faktami, bo nie złożył krwawej ofiary ( Rdz.4,3), która nie zakryła owocu banana w jego obrazie holograficznym i w całym uniwersum holograficznym( Rdz.4,5), ale po bratobójstwie Abla w obrazie holograficznym Kaina zamieszczony został falowy nośnik- informacji o bratobójstwie Abla ( Rdz. 4,10). Potęgując falowe zakłócenia w systemie duchowo- informacyjnym w oddziaływaniach informacyjnych wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją (Rdz.4,12; 4,24). Falowy nośnik informacji o bratobójczej zbrodni Kaina, będzie oddziaływał na przyszłe dzieje człowieka, który za nie negowanie rzeczywistych słów Wszechmogącego Boga, rzeczywistych faktów Pisma Świętego. Poniesie śmierć od człowieka- Kaina, który neguje rzeczywiste słowa Wszechmogącego Boga w Piśmie Świętym i pierwszy dzień tygodnia (niedziela) czyni dniem odpoczynku. Neguje rzeczywiste fakty (Rdz.2,3) i manipuluje rzeczywistymi faktami, za które na pewno poniesie śmiertelne konsekwencje.

Jej potomstwem jest Henoch, który chodził z Bogiem (Rdz.5,24) Jest wzorem dla każdego z nas, bo nie negował rzeczywistych słów Wszechmogącego Boga, nie negował rzeczywistych faktów i nie manipulował rzeczywistymi faktami. Jej potomstwem jest Noe wzór dla każdego z nas w ocaleniu życia swojego i rodziny, bo był mężem sprawiedliwym, i nie negował, i nie manipulował rzeczywistymi słowami Wszechmogącego Boga. Nieskazitelny, bo w systemie duchowo-informacyjnym, nie potęgował falowych zakłóceń, negowaniem i manipulacją rzeczywistymi faktami (Rdz.4,24). Tylko Noe chodził z Bogiem w śród swojego pokolenia i wszystkich ludzi żyjących w czasach Noego (Rdz.6,9),którzy nie chodzili z Bogiem. Dlatego zginęli w wodach potopu, czyli ponieśli śmiertelne konsekwencje. Analogicznie do współczesnych ludzi, którzy nie chodzą z Bogiem. Na pewno poniosą śmiertelne konsekwencje.

Jej potomstwem jest Abraham, do którego rzekł Pan-Wszechmogący : Wyjdź z ziemi swojej i od rodziny swojej, i z domu ojca swego do ziemi, którą ci wskażę. (Rdz.12,1-2) Abraham dla każdego z nas jest błogosławionym wzorem wyjścia przez wiarę i obietnicę, czyli wzorem wyjścia wypełniającego wolę Wszechmogącego, przez które ustanowione zostało przymierze ze Wszechmogącym przez budowanie tam, czyli w ziemi obiecanej-Izrael Panu-Wszechmogącemu ołtarza i wzywanie imienia Pana, czyli Wszech-mogącego (Rdz.12,7-8) Apel do każdego z nas o wyjście z ziemi swojej i od rodziny swojej, i z domu ojca swego, którzy mają swoją wiarę i swoją religię. Do ziemi, którą ci wskażę, bo wiara i religia zachodu-Betelu i wschodu-Ai, nie jest według wskazań Pana-Wszechmogącego(Rdz.12,8), bo przez Abrahama błogosławiony wzór wyjścia, każdego z nas ustanowione jest przymierze z Wszechmogącym (Rdz.12,3; 18,18) Chodzenia z Bogiem jak Henoch, który jest wzorem nieśmiertelności dla każdego z nas i Noe, który chodził z Bogiem jest wzorem dla każdego z nas uratowania życia swego i rodziny (Rdz.5, 24 ; 6,9).

Ono, czyli potomstwo Abrahama, w którym ma udział każdy z nas w Jezusie Zbawicielu (Jan 3,17) w najdoskonalszym wzorze człowieka. Wypełnianiu rzeczywistych faktów i rzeczywistych słów Pisma Świętego Wszechmogącego Boga (Jan 19,28) Nie potęgując falowych zakłóceń w oddziaływaniach wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją. Zdepcze ci głowę, czyli zakryje źródło negacji i manipulacji rzeczywistymi faktami i rzeczywistymi słowami Wszechmogącego Boga, a ty Jezusa Zbawiciela najdoskonalszy wzór człowieka za wypełnianie rzeczywistych faktów i rzeczywistych słów Pisma Świętego Wszechmogącego Boga. Nie potęgując falowych zakłóceń, przez twoje medium człowieka ” Kaina ” ukąsisz je w pietę, czyli zadasz ból, cierpienie i śmierć Jezusowi Zbawicielowi, którego krew-nośnik informacji najdoskonalszego wzoru człowieka. Zakryje obraz holograficzny w całym uniwersum człowieka- źródło zakłóceń zjedzonym owocem banana bez nasienia. Nie dla was, dla zwierząt ( Rdz.1,29-30) Teraz jesteśmy świadomi, że w swoim obrazie holograficznym ma każdy z nas. Nie tylko obraz holograficzny Jezusa Zbawiciela najdoskonalszy wzór człowieka wypełnianiu rzeczywistych faktów, rzeczywistych słów Pisma Świętego Wszechmogącego Boga. Ale również najdoskonalszy wzór przyjaciela ( Jan15, 13-15),który poniósł ból, cierpienie i śmierć w zastępstwie człowieka-źródło zakłóceń zjedzonym owocem banana bez nasienia, Nie dla was, dla zwierząt (Rdz1,29-30). Bo” Albowiem tak Bóg umiłował świat…” ( Jan3,16). Dlatego niech każdy z nas, tak umiłuje Wszechmogącego Boga- Stwórce jak On nas. W nie negowaniu rzeczywistych słów Pisma Świętego Wszechmogącego Boga, nie negowanie rzeczywistych faktów,i nie manipulowaniem rzeczywistymi faktami. By nie być medium szatana i nie potęgować falowych zakłóceń. Wzorem Jezusa Zbawiciela i przyjaciela każdego z nas w śmierci i w zmartwychwstaniu (Rdz.3,15).

Do kobiety zaś rzekł: Słowo, dźwięk, wibracja-nośnik informacji. Pomnożę, czyli zwielokrotnię dolegliwości brzemienności twojej, w bólach, w cierpieniu i lęku będziesz rodzić dzieci i pokolenie twoje. Konsekwencje zakłóceń w systemie duchowo-informacyjnej całości. Mimo to ku mężowi twemu pociągać cię będą pragnienia twoje, on zaś będzie panował nad tobą, czyli będziesz zależna ty i pokolenie twoje od decyzji jego. A do Adama rzekł: Słowo, dźwięk, wibracja-nośnik informacji. Ponieważ usłuchałeś głosu-słów żony swojej, czyli analogicznie do każdego z nas, by nie słuchać głosu-słów żony swojej ani głosu-słów męża swojego tylko słów Pisma Świętego Wszechmogącego Boga i jadłeś z drzewa owoc banana bez nasienia, nie dla was dla zwierząt (Rdz1,29-30), którego ci zabroniłem,bo było nie dla was dla zwierząt mówiąc: Nie wolno ci jeść z niego, bo uczynisz zakłócenia w systemie duchowo-informacyjnej całości.Przeklęta niech będzie ziemia, czyli nie spełniająca mojej woli z powodu ciebie!, któryś uczynił zakłócenia w systemie duchowo-informacyjnej całości. W mozole, czyli w codziennym wysiłku żywić się będziesz z niej po wszystkie dni życia swego!, czyli bez możliwości zmiany. Konsekwencja zakłóceń w systemie duchowo-informacyjnej całości. Ciernie i osty, czyli rodzaje informacji bez nasienia rodzić ci będzie i żywił się będziesz zielem polnym, czyli rodzajem informacji z nasieniem uprawianym do konsumpcji (Rdz.3,16-18).

W pocie oblicza twego będziesz jadł chleb. Konsekwencja uczynionych zakłóceń w systemie duchowo- informacyjnej całości. Zjedzonym owocem banana bez nasienia nie dla was, dla zwierząt (Rdz.1,29-30), aż wrócisz do ziemi, czyli wrócisz do wirowej formy energii z której zostałeś wzięty; bo prochem jesteś, czyli wirową formą energii z nadanymi funkcjonalnie kształtami wewnętrznie i zewnętrznie rodzajem informacji i w proch się obrócisz, czyli rodzaj informacji w wirowej formie we wszechinformacji-informacja dla całości i o całości.
I nazwał Adam żonę swoją Ewa, gdyż ona była matką wszystkich żyjących. Od stworzenia prarodziców do potopu 1656 lat.I po potopie według rzeczywistej i rzetelnej chronologii biblijnej do narodzin Jezusa Zbawiciela i przyjaciela do 4128 lat.I od narodzin Jezusa Zbawiciela i przyjaciela do lat współczesnych. I uczynił Pan Bóg, czyli Wszechmogący Bóg Adamowi i jego żonie odzienie ze skór, i przyodział ich. Bo uczynili zakłócenia w systemie duchowo-informacyjnej całości.Zjedzonym owocem banana bez nasienia nie dla was, dla zwierząt (Rdz.1,29-30) I stali się nadzy, czyli bez wszelkiej harmonii barw i dźwięków-nośników informacji, otaczających Adama i jego żonę. Konsekwencja zakłóceń w systemie duchowo-informacyjnej całości we wzajemnych oddziaływań informacyjnych wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją-informacja dla całości i o całości ( Rdz.3,19-21).

I rzekł Pan Bóg: Oto człowiek stał się taki jak my: zna dobro i zło, czyli i rzekł Wszechmogący Bóg: słowo, dźwięk, wibracja- nośnik informacji, że człowiek stał się świadomy, jak doskonałe stworzenia Wszechmogącego Boga. Zna dobro, czyli owoc z nasieniem dla was (Rdz.1,29) i zło, czyli owoc banana bez nasienia, nie dla was dla zwierząt (Rdz.1,30) Byleby tylko nie wyciągnął teraz ręki swej, czyli teraz będzie chciał wyciągnąć rękę swoją, jak zerwał owoc banana bez nasienia, nie dla was dla zwierząt (Rdz.1,30) i nie zerwał owocu także z drzewa życia. Czyli owoc-produkt rodzaju informacji także z drzewa życia, czyli drzewo życia-rodzaj informacji z owocem,czyli produktem rodzaju informacji z nasieniem życia, czyli informacja o całości rodzaju informacji dla was ( Rdz.1, 29), czyli drzewo życia. Nie zjadł, a potem żył na wieki ! czyli chciałby zjeść a potem żyć na wieki.Odprawił go więc Pan Bóg z ogrodu Eden, czyli odprawił człowieka- źródło zakłóceń Wszechmogący Bóg z ogrodu Eden, czyli z systemu duchowo-informacyjnej całości, aby uprawiał ziemię, czyli rodzaj informacji w wirowej formie energii, z której został wzięty, czyli z wirowej formy energii.I tak wygnał człowieka- źródło zakłóceń, a na wschód, czyli miejsca przebywania Wszechmogącego Boga od ogrodu Eden, czyli systemu duchowo- informacyjne całości. Umieścił cheruby, czyli doskonałe stworzenia Wszechmogącego Boga i płomienisty miecz wirujący- nośnik rodzaju informacji. Aby strzegły drogi do drzewa życia, czyli strzegły drogi dojścia do miejsca drzewa życia, czyli drzewo- rodzaj informacji w formie energetycznej z owocem, czyli produktem rodzaju informacji w formie energetycznej. I z nasieniem życia dla was (Rdz.1,29) Czyli informacja o całości rodzaju informacji w formie energetycznej, we wzajemnych oddziaływaniach informacyjnych ze wszechinformacją, czyli informacja dla całości i o całości ( Rdz3,22-24).

Reklama

6 KOMENTARZE

  1. Wielkie dzięki
    Miałem wrażenie że po obejrzeniu godziny najlepszych kawałków ze “Świata Bundych” nic mnie już nie rozśmieszy. A tu proszę – “falowa forma ruchu” jeszcze wycisnęła ostatnie łzy. Za ten drobny wkład w mój dobry humor +1 punkt.

  2. Wielkie dzięki
    Miałem wrażenie że po obejrzeniu godziny najlepszych kawałków ze “Świata Bundych” nic mnie już nie rozśmieszy. A tu proszę – “falowa forma ruchu” jeszcze wycisnęła ostatnie łzy. Za ten drobny wkład w mój dobry humor +1 punkt.

  3. Wielkie dzięki
    Miałem wrażenie że po obejrzeniu godziny najlepszych kawałków ze “Świata Bundych” nic mnie już nie rozśmieszy. A tu proszę – “falowa forma ruchu” jeszcze wycisnęła ostatnie łzy. Za ten drobny wkład w mój dobry humor +1 punkt.