Reklama

czyli JAJA dla wszystkich Kontrowersjan!


czyli JAJA dla wszystkich Kontrowersjan!

Reklama

P.S. Nie zapomnij 

Reklama

26 KOMENTARZE

 1. Jejku, jajku, Pistacjowy kochany, bój się Boga!
  Bank galaktyczny obrabowałeś? Polskim astronomom sekrety kosmiczne sprzedałeś? Toż to królewsko przebogate dary! Dzięki serdeczne cudny ludziku, wiesz, jak Ziemianom radość sprawić.

  Wszystkiego najlepszego życzę: życzliwości ludzkiej, cierpliwości do mieszkańców naszej planety, nieustającej wiosny, zdrowia i miłości.

  Wszystkiego pistacjowego! Dziękuję, że z nami jesteś.

  Buziaczków moc

     • Nieźle,
      Ostateczny efekt będzie znany jutro, jak się “przegryzie” jak ten proces określała moja babcia.
      To najładniejsze jajko przypomniało mi piękną powieść Edith Nesbit “Feniks i dywan” Tak, w czasie świąt wraca się czasami do różnych wspomnień.

     • Haha
      U nas też się rzeczy “przegryzają”: teraz sałatka, którą Pani Q. ze swoją mamą przygotowały, w zeszłym tygodniu spaghetti, które młodszy Junior uwielbia zjadać na dwie raty: świeże na obiad, a “przegryzione” i odsmażone na kolację, czy też czasem chińszczyzna przygotowana na następny dzień.

     • Jedne dania musza się przegryść
      a ine wręcz przeciwnie, muszą być prosto z patelni, na przykład befsztyk z polędwicy wołowej.
      Z cebulką albo chrzanem ustruganym na tarce o grubych oczkach.

     • Ale już taka np. karkówka z grilla
      powinna się przemarynować – od 20 minut do 24 godzin, zależy od marynaty – co też jest rodzajem przegryzania, tyle że PRZED ostatecznym przygotowaniem do spożycia.

     • Ważne, żeby było dobre,
      wtedy nie musi być zdrowe ani dietetyczne
      “Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące” – mawiali różni w tym Magdalena Samozwaniec.

     • Ależ Pistacjowy,
      wszyscy Cię tu uwielbiamy? Jesteśmy dumni i wdzięczni, że osiedliłeś się na kontro! Rośnij, rośnij…

     • Graz, najmilejsza, nie mów tak, bo to nie całkiem prawda
      jest, a okres dla wielu świąteczny…Nie trzeba. Wszyscy uwielbiać nie muszą, bo byłbym zbyt wielki, a duża wielkość niebezpieczna jest. Mamy na to liczne w historii Świata, dowody.

      P.S. Odkładam grosiki na bilet do teatru na 6 piętrze, ale mam mięszane uczucia. Warto tego Kubusia obejrzeć, czy dać sobie siana? Widziałaś może?

     • No dobła, ja Cię uwielbiam
      i bywam w Pistacjowej krainie. OK?

      Teatr na 6 piętrze możesz sobie odpuścić w ogóle. Na Kubusia też się wybierałam, ale mądrzy ludzie odradzili. 6 piętro to jedna wielka ściema, oszukaństwo za sporą kasę, chała do kwadratu, a ceny! Matko jedyna! Pewnie dla tych, którym wszystko jedno, czy koncert wiedeńskich filharmoników, czy walka Gołoty, byleby siedzieć w pierwszych rzędach, bo trza się pokazać.

      Buźka

      Edit. Jakoś się zaplątałam, więc dla jasności: Kubuś to Montownia w Och-Teatr, a nie 6 piętro.

     • Ale numeł! I tu mnie zaskoczyłaś 😉 Ułosłem błyskwicznie
      P.S. Nie chodziło mi o “Kubusia”, tylko o Kubusia i nic się nie zaplątałaś, bo to jest to cholerne 6 piętro. Ja słyszałem trochę i domyślam się, że to nie może być nic dobrego, ale staram się nie opierać tylko i wyłącznie na opiniach ze środowiska, bo sama wiesz, że z tym różnie bywa. Na temat Żebrowskiego mam nie najlepsze zdanie, ale reżysera z kolei, cała rodzina mi wychwala. W sumie jestem ciekaw, co tam razem zmajstrowali. Tylko te ceny…Nie mają podobno żadnych dotacji. Niby ambitne i słuszne w założeniu, ale ja to jakoś czarno widzę. Jak nazbiełam, to się wybiołę, ale jeszcze Treliński coś wysmażył i jeszcze parę innych rzeczy się dzieje…Sztuka to studnia bez dna. Nawet z dalszych rzędów :)))

     • Aaaa, Ty o Kubusiu fatalnym celebrycie,
      a ja o Fataliście, no pięknie. Celebryta miał z założenia grać tylko w sześciu spektaklach. Pistacjowy, jak rany, a po kiego grzyba chcesz go oglądać? Życia szkoda.

     • Bo pomyślałem sobie tak:
      skoro taka niekompetentna idiota jak Strzelecki jest rektorem PWST, a Karolak robi za amanta na topie, to może pyskaty dziennikarz zaskoczy mnie również i zagra tak, że padnę z wrażenia.
      Zle się o nim mówi, to pomyślałem, że trzeba zobaczyć. Fakt, że jest wiele innych rzeczy, wartych wydania pieniędzy. Chyba dam sobie siana.

     • Za tyle kasy celebrytów oglądać?
      Do ich lansu się przykładać? Pistacjowy, no proszę Cię. Idź sobie na “Lipiec” do Łomnickiego, jeśli jeszcze nie byłeś.