Reklama

Ktoś się jednak połapał że poszedł za daleko i szuka rozwiązania zapasowego i honorowego. Rodzi się idea stworzenia krypty prezydenckiej.

Ktoś się jednak połapał że poszedł za daleko i szuka rozwiązania zapasowego i honorowego. Rodzi się idea stworzenia krypty prezydenckiej. Niech by to był tylko Prezydent Kaczorowski z Prezydentem Kaczyńskim ale to ma zupełnie inny wymiar, niż chowanie tylko tego drugiego. Poseł Duda już podzielił na tych co z ZOMO i na tych co patrioci. Pomysłem z Wawelem w pierwotnej wersji dajemy tylko pożywkę takim durniom jak przywołany poseł. Do kompletu nieszczęść brakuje nam tylko zadymy w Krakowie podczas ceremonii pogrzebowej.

Reklama

2 KOMENTARZE

  1. Zadyma będzie i powiem
    Zadyma będzie i powiem więcej, to NORMALNE, tak jest na całym świecie, bo nigdzie na świecie nie ma bohaterów, których się nie obsrywa i błaznów, z których się nie robi bohaterów. Krypta prezydencka może mieć o tyle krótki żywot, że przecież partia rządząca ustami swojego lidera ma ten urząd za gówno warte patrzenie w żyrandol. Tak się liderowi porobiło odkąd dostał w dupę od Świętej Pamięci Prezydenta. W Polsce zawsze liczy się spontan nie procedura. Powtórzę raz jeszcze, lata mi Wawel, ale gdybym miał wskazać dwóch, których tam widzę z naszej epoki, to jest Wałęsa i Lech Kaczyński. Pierwszy za czyny, drugi za czyny przy boku tego pierwszego i konsekwentne patrzenie w Polskę jak w obrazek. Trzeci to JPII i mówię to jak ateista, zdeklarowany antyklerykał, wieloletni krytyk Kaczyńskiego i obecny krytyk Wałęsy. I nie ma co tu mieszać Jaruzelskiego, Kwaśniewskiego, czy Bieruta, nawet mi się nie chce tłumaczyć dlaczego, bo człowiek rozumny banałów czytać nie lubi.

    • A czy ja gdzieś wcześniej
      A czy ja gdzieś wcześniej powiedziałem, że jestem miłośnikiem tego czy innego? Z kandydatami do krypty zasadniczo się zgadzam. Z kandydatami na błonia również. Konsekwentnie tylko podkreślam, że można było przewidzieć iż ten pomysł podzieli zamiast budować. Pochowanie Kaczyńskiego w Warszawie byłoby neutralne. Teraz jednak nie ma już odwrotu i musimy kontynuować ten zbiorowy amok.