Reklama

Już widzę jak szczęka opadła tej pisowskiej swołoczy, tym upadłym budowniczym IV RP żerującym na powszechnej nienawiści i skłócaniu narodu, po ogłoszeniu nominacji prof. Wolszczana do nagrody Nobla.

Już widzę jak szczęka opadła tej pisowskiej swołoczy, tym upadłym budowniczym IV RP żerującym na powszechnej nienawiści i skłócaniu narodu, po ogłoszeniu nominacji prof. Wolszczana do nagrody Nobla.
Są ludzie i narody dla których osiągnięcia naukowe są warte o wiele więcej niż zapleśniałe , gówno warte teczki sprzed 30 lat. Są ludzie i narody dla których liczy się człowiek , mądry , inteligentny, który jest w stanie osiągnąć więcej niż przeciętny żul. I właśnie tacy ludzie nominowali dzisiaj w Sztokholmie prof. Aleksandra Wolszczana do nagrody Nobla w dziedzinie fizyki. Jego szanse na tego Nobla są bardzo duże. Osobiście mam nadzieję , że ją otrzyma. Nawet jeżeli będzie musiał dzielić Nobla z innymi uczonymi, którzy dokonali podobnych odkryć to i tak będzie to olbrzymi sukces dla prof. Wolszczana.
Na całe szczęście są na świecie normalni ludzie ,a nie tylko oszołomy, dla których przeszłość to właśnie li tylko przeszłość i nie ma ona żadnego realnego wpływu na teraźniejszość i dzięki temu , są oni zdolni patrzeć dalej i widzieć więcej i nagradzać tych , którzy na to zasługują.
Chwała im za to , bo my, normalni Polacy, inteligentni, mądrzy i zdrowi na umyśle będziemy mieli okazję aby się cieszyć, z kolejnego Nobla . A wam , tej całej reszcie zżeranej nienawiścią i pychą pozostanie jedynie opadnięta szczęka i niesmak po tym ,jak wasze starania zniszczenia człowieka , kolejnego wielkiego człowieka, spełzną na niczym.

Reklama

11 KOMENTARZE

 1. Ludzie mają różne oblicza.
  Prof. Wolszczan jest genialnym astrofizykiem, ale też i konformistą w najgorszym tego słowa znaczeniu.
  To, że jest światowej sławy uczonym wcale nie oznacza, że jest porządnym człowiekiem. To są dwie różne sprawy. Wysoko oceniając jego dokonania naukowe nie należy równocześnie zapominać o ciemnej karcie jego życiorysu. Najprawdopodobniej gdyby nie zgodził się na propozycje UB, to by nie osiągnął tak szybko, albo wcale takich sukcesów w nauce. Ale to samo można powiedzieć i o tych, którzy swoje sukcesy finansowe zawdzięczają temu samemu. Dla mnie to jest prostytucja moralna.

  • Przylaczam sie do Twego pogladu
   Przylaczam sie do Twego pogladu, Naczelna.

   We wszystkich ostatnich dyskusjach epitety typu “swolocze”, “miernoty”, “kundle”, “oszolomy” etc. padaja wylacznie ze strony tych najswiatlejszych, najnowoczesniejszychj i najbardziej milosiernych zwolennikow wsadzenia historii pod dywan, zeby w oczy nie klula i w nosie nie wiercila.

   Nie mam nic przeciwko temu, by Komitet Noblowski docenil osiagniecia naukowe p. Wolszczana, ale do domu zaprosic bym go nie chcial.

   A tu – az puchnie ta szczegolna duma, podwojna – nie dosc, ze nagrode moze dostac wybitny naukowiec, to jeszcze TW… to prawie jakby nasi faworyci az w 2 kategoriach nagrody dostali…

   Wyglada na to, ze jakby znow mialo dojsc do rozkulaczania, zwalczania zaplutych karlow reakcji, sadzania na nodze od stolka lub donoszenia na sasiada, to kadry sa, doskonale przygotowane mentalnie, i juz czekaja na rozkazy, najlepiej w zamian za mnoznik 2,6 przy obliczaniu emerytur.

   hau hau

   P.S: Miki, gdzie jest ta funkcja “ignoruj”?

 2. Pokrecilo sie nawet w kregach arystokracji?
  Z ta neobolszewia, Milordzie, szczera racja, ale tez cholernie slaby powod do dodatkowej satysfakcji.

  To troche tak, jakby ktos, czyimi wartosciami (lub ich brakiem) gardzisz, mial jednak moc dyktowania Tobie wartosci wyznawanych przez Ciebie.

  Przyznasz Milordzie – nie jest to oznaka niezaleznosci, integralnosci i sily wlasnego systemu etycznego, oj nie…

  hau hau

 3. Miłosierdzie
  Uderz w stół a pieski się odezwą to tak w ramach chreścijańskiego miłosierdzia wszyscy budowniczy IV RP, lustratorzy i moralni inaczej prawicowcy , narodowcy i genetyczni patrioci Nobla to jeszcze będą tolerować, no bo tojakby nie było prestiż, ale Wolszczana na szubienicę tudzież stos wysłać za wielkie krzywdy jakie temu nardowi zrobił. Hipokryci.

   • A nie mówiłam uderz w stół ,
    A nie mówiłam uderz w stół , hahaha.
    Ludzie z czystym sumieniem , nawet nie zareagowali na moją odpowiedz, jaki więc wniosek?
    A nazywać mnie możesz jak chcesz, mnie to naprawdę mało wzrusza. Nie takie epitety kierowano pod moim adresem i jakoś żyje ,mam się dobrze i dalej wyrażam swoją opinię czy ktoś się z tym zgadza czy nie. To się nazywa wolnosc słowa. Dobrze , że masz inne zdanie przynajmniej nie jest nudno. W przeciwieństwie do ciebie , potrafię mimo wszystko zachowac dystans, słowa oszołom, prawicowiec, genetyczny partiota, narodowiec, radio maryjny moher nie są wylgaryzmami, ty jednak od wulgaryzmów nie potrafisz się powstrzymać i bierzesz wszystko do siebie. Naucz się dyskutować, wiem,będzie ciężko, bo prawicowcy potrafią jedynie ujadać, jątrzyć i zwymyślać , ale chociaż spróbuj.

    • na pozegnanie:
     Suka to jest samica psa, o ktorym wspominasz w swoich postach.

     Bolszewizm mimo uplywu lat nie jest mi mniej ohydny niz radiomaryjny moher i cale te okolice. To nie wulgaryzm, tylko epitet, jak te twoje.

     Rowniez zarzut zaklamania nie jest bardziej wulgarny niz zarzut hipokryzji.

     Ide sie uczyc dyskutowac. A ty sobie przeczytaj wlasne przepojone nienawiscia i chamstwem teksty, a potem spojrz uwaznie w lustro, .

     Nie wysilaj sie na odpowiedz, co tam zobaczylas.
     Po pierwsze – wiem co tam zobaczysz – odbicie Antka Emigranta, tylko lewe bedzie przestawione z prawym, jak to w lustrze.
     Po drugie – w chwili, kiedy to czytasz, nalezysz juz do ignorowanych.

     • Hahaha, uśmiałam sie jak
      Hahaha, uśmiałam sie jak norka. Na pisowski beton szkoda śliny. Dal się sprowokowac jak sztubak, ale co się spodziewać po ignorantach?

 4. jak sie Milordzie przyjrzysz ….
  … nie tylko samemu podwiazaniu tekstu, do ktorego sie odnosze,w hierarchii postow, ale takze jego tresci, to bedzie dla Ciebie jednoznaczne, ze on z kolei nawiazuje do mojego konkretnego komentarza, i to w takio sposob, ze zostalem wyraznie wlaczony do kategorii, wymienionych przez Ciebie w cudzyslowie, i oklejony paroma epitetami.

  zreszta nawet gdyby przyjac wbrew faktom, ze tak nie jest, to jest to przejaw ordynarnego chamstwa wobec ludzi, uwazajacych inaczej.

  hau hau