Reklama

O 5.00 wyruszyłem o 22.00 wróciłem z Warszawy, z nagranie w TV Republika. Owocem tej długiej podróży (1000 km) będzie wywiad na temat wiadomy i ciągle nie załatwiony do końca. W środę o 21.30 ukaże się program Anity Gargas „Zadanie specjalne” z materiałem dotyczącym biznesów Owsiaka. Pani Gargas będzie zdawać pytania „wariat ze Złotoryi” udzieli odpowiedzi i przedstawi „nienawistne” dokumenty. O ile dobrze pamiętam powtórka z programu pojawi się w sobotę o 10.30 i w dniu 23 Hucpy WOŚP (11 stycznia, niedziela) o godzinie 17.00. Jak pisałem wiele razy telewizja to kompletnie nie mój żywioł i nie zmieniam zdania nawet po komplementach ze strony ludzi, dla których to codzienność. Nie dałbym rady robić w tym biznesie, chyba trzeba to kochać, aby być. Nie ma jak klawiatura, palce i wolny umysł. Cała ta magia szkła na mnie nie działa, ale pora wyjść do ludzi i pokazać w przystępnej formie, jakie cuda i fajerwerki odpala pan „filantrop” i jego żona zasłaniając się kwestującymi i chorymi dziećmi. W programie pojawi się podsumowanie mojej dotychczasowych ustaleń oraz bieżący komentarz do wypowiedzi Tomasza Lipińskiego.

Reklama

Niezmiernie mnie cieszy, że w końcu odważyli się mówić ludzie, którzy żadną miarą nie dają się skojarzyć w „prawicową nienawiścią”. Oczywiście Lipiński ma rację, chociaż zdradził tajemnicę poliszynela. Na antenie TV Republika pokażę dokument potwierdzający wypłaty dla artystów i co więcej odprowadzenie kasy do ZAIKS-u. Polecam też felieton, który będzie zapowiedzią rozmowy ze mną. Jan Pospieszalski opowiada cholernie ciekawe rzeczy z życia młodego „buntownika” Owsiaka. Powiem tylko tyle, że dla mnie wiele historii z tego wywiadu to absolutna nowość. Na dziś mam serdecznie dość, przepraszam za opóźnienie, próbowałem się dorwać do jakiegoś WiFi, ale na trasie z Legnicy do Warszawy graniczy z cudem dorwanie się do stacji benzynowej, o frykasach można zapomnieć. Mam jeszcze kilka hitów na niedzielę, bo sekta zaczyna pękać. W tej chwili mogę już powiedzieć, że zgłosiło się do mnie kilku ludzi, którzy pracowali dla Owsiaka i chcą mówić. Większość boi się ujawnienia danych czemu się nie dziwię, ale być może będzie rozmowa z kimś kto Owsiaka opisze pod imieniem i nazwiskiem. Coś pękło i togo na mój gust zaklajstrować się nie da.

Reklama

38 KOMENTARZE

 1. I o to chodzi Matka… Pęknie
  I o to chodzi Matka… Pęknie to wówczas zacznie pękać gdzie indziej…
  Jestem co prawda zwolennikiem tezy Mackiewicza, że "optymizm nie zastąpi nam Polski" a sam od siebie dodaję, że optymizm cecha to idiotów…
  ale  – optymizm będący następstwem ciężkiej mozolnej, roboty jaką wykonałeś to już coś innego…;)

 2. I o to chodzi Matka… Pęknie
  I o to chodzi Matka… Pęknie to wówczas zacznie pękać gdzie indziej…
  Jestem co prawda zwolennikiem tezy Mackiewicza, że "optymizm nie zastąpi nam Polski" a sam od siebie dodaję, że optymizm cecha to idiotów…
  ale  – optymizm będący następstwem ciężkiej mozolnej, roboty jaką wykonałeś to już coś innego…;)

 3. Ostrożnie z tym hurraoptymizem!
  Owsiak się ani nie kończy, ani też szybko nie skończy! 
  By to mogło nastąpić, musi zmienić się cały system.
  By zmienił się system, musi być tu majdan, bo ostatnie wybory pokazały, że tzw. droga demokratyczna skończyła się w 2007 r.
  By mógł zaistnieć tu majdan, społeczeństwo musiałoby być mniej zidiociałe i mniej zdeprawowane.
  Dzięki zidiociałemu społeczeństwu, ślepo wierzącemu w rzeczywistość, którą kreują mu media, zjawisko takie jak WOŚP może mieć miejsce i kółko się zamyka… 

  Zawsze to powtarzałem, Owsiak jest jednym z filarów podtrzymujących ten reżim, i towarzysze nie mogą pozwolić by ten filar upadł, bo mógłby zwalić całą konstrukcję III RP, tak misternie konstruowaną przez ostatnie 25 lat "wolności", a wcześniej przez 55 lat. Tak więc dopóki sasquatch będzie "mężem stanu" z poparciem 70%, infantylna baba z Szydłowca "niezastąpioną polską Tatcher", gang Olsena partią rządzącą, a sam Olsen będzie królował w Europie zamiast siedzieć w kryminale, Juras będzie bił kolejne rekordy swoich zbiórek i opływał w dalsze luksusy – kompletnie bezkarny, ponad wymiarem sprawiedliwości i fiskusem.

  Światełkim w tunelu są ludzie, tacy jak autor tego bloga, z TV Republiki, czy tzw. prawicowych mediów. Być może ich mrówcza, konsekwentna praca przyniesie efekty i ten naród wreszcie zacznie się budzić z letargu, oby nie za późno…

  • Korba, czy do Ciebie naprawdę nie dociera
   że bezkarny przed fiskusem i ministrami to sobie Owsiak moze być, ale mu wrzucą do puchy choćby 10 milionów mniej niż ostatnio to będzie jego koniec! Powiesz, że to w dalszym ciągu będzie dużo kasy ro rozgrabienia. Tak, ale to sprawi, że niektórzy zaczną sobie zadawać pytanie "dlaczego", a inni pomyślą sobie,że najprawdopodobniej z tego konca świata i jednego dnia dłużej będa nici, żecała akcja wypala ię tu i teraz. 

   Kolejna sprawa jest taka, że Owsiak nie jest żadnym filarem III RP. Tak samo jak nie był nim Tusk, który został tak skopany, że samw podskokach uciekł do Brukseli, nie jest też nim Komorowski. Oni tylko firmują ten biznes swoimi gębami i są użyteczni tylko do momentu, kredy ów PR jest skuteczny. Jeśli żadną siłą nie da się w tym materiale dalej "rzeźbić" to się przestaje "rzeźbic", choćby nawet miało to oznaczać totalny chaos i bezkrólewie po tej stronie sceny poliycznej. Identycznie jest z Owsiakiem – to tyłko ładna gęba, która napuchła i już tak ładnie nie wygląda i która dłą a się kilka razy przylapać na kłamstwie, z czego nie potrafi się wytłumaczyć. Poczytaj sobie komentarze pod wrzutkami promocyjnymi WOŚP. Coś w ludizahc pękło, że na chwilę obecną wypominają mu wszystkie kłamstwa. Łącznie z tym apartamentem, którego mu nawet sam MK specjanlnie nie miał za złe. nie tyle jednak ludzi razi sam fakt posiadania takiego apartamentu, co doskonale pamiętają, że miało być to "zwykłe mieszkanie w bloku". Polacy doskonale wiedzą jak wygląda "zwykłe mieszkanie w bloku" i uznali to za kit. Tyle, że w zeszłym roku był to jezcze kit drobnego kalibru, dający się przełknąć, ale w nawale wszystykich innych, znacznie grubszych kitów wyciągane jest także i to. Ewidentnie do bardzo wielu ludzi dotrało, że całe to "siema" to ściema i zobaczysz, nikt w takiej syttuacji nie poda mu tlenu, nikt się nie będzie narażał dla takiego pionka. 

   Aha –  i żeby była jasność – nie uminiejszam tutaj tego co zrobił MK. To co zrobił było odważne, bo w momencie kiedy "podliczył" Owsiaka to akutat czerwonoportki miał status świeckiego świętego no i póki go miał cieżko było go naruszyć, łatwo też było tego wizerunku bronić, dlatego własnie zawsze znajdowali się wyżej postawieni, którzy go wspomagali. MK znalazł metodę i odwagę i dlatego wlasnie po tamtejszym statusie Owsiaka nie pozostało nawet wspomnienie. 

   • No właśnie nie dociera… :/ Dlaczego?
    Ano dlatego, że w każdym normalnym kraju przynajmniej jedna afera, jak te, które zafundował nam gang Olsena w wielkiej obfitości, powinna zmieść taki rząd ze sceny politycznej. W Priwiślańskim Kraju po prawej i Generalnej Guberni po lewej stronie Wisły nazbyt mocno ugruntowane jest przysłowie "Polacy nic się nie stało". Gang ma się zatem znakomicie, premierzy i ministrowie coraz gorsi, głupsi i bardziej celebryccy, pani premier coraz bardziej "zniknięta" i pudelkowa, a jej "fachowczynie" od bezgłowych samolotów biją kolejne rekordy kretynizmu. Poparcie dla partii miłości oscyluje jednak niezmiennie wokół 30%!
    O czym to świadczy?

    Tak samo jest z demaskowaniem Owsiaka. To co robi Matka Kurka, TV Republika, i tzw prawicowe media dotrze najwyżej do kilkudziesięciu, no może kilkuset tysięcy. A cały ambarans polega na tym by dotrzeć do milionów.

    Obaczym po finale, kto z nas miał rację 😉

    Ja stawiam dolary przeciw orzechom, że "Juras" w tym roku zbierze rekordową pulę pieniędzy.
    To będzie znaczyło, że "Chińczycy trzymają się mocno".
    W opytmistycznym dla nas wariancie, będzie to blisko ubiegłorocznego rekordu, najwyżej parę złotych melonów mniej. Wtedy winę zrzuci się na nienawistny ciemny katoland, że niszczy tak wspaniałą inicjatywę, szczuje ludzi i takie tam pierdy. Będzie to znak, że w reżimowej machinie coś faktycznie nawala, chociaż "Jurek" dalej będzie miał silną pozycję w reżimie ciesząc się osłoną medialną i prawną.
    Nie sądzę, chociaż bardzo bym sobie tego życzył, bo wyjątkowo nie trawię tego pajaca w czerwonych gaciach, by to był jego koniec.
    Cytując Churchila: To nie jest koniec, ani nawet początek końca. Ale być może jest to koniec początku…

    • Sitwa trzyma się dobrze, ale zużyte “gęby” idą w odstawkę
     PO ma ciągle ogromne i niezrozumiałe poparcie, ale Tusk sie zużył i sam to zauważył, dlatego wycofał się na z góry upatrzone pozycje. Przeceniasz rolę Owsiaka, Owsiak to nie żaden filar tylko kolejna gęba, na dłuższa metę możliwa do zastąpienia inną. Może już nie charytatywną, ale ładniejszą, mającą realny wpływ na lemingi. To nie jest żaden agent, to jest zwykły, średnio rozgarnięty syn milicjanta, jakich w tym kraju pełno, który w dodatku zaczął przysparzać problemów. 

     Także zebrana przez niego kasa to nie jest jakiś szał. Żeby nie było totalnej padaki coś jednak muszą za to kupić. Woodstock też swoje pochłania. Zostaje z tego gruby hajs, ale nie aż taki, żeby ewentualni sugerowani mocodawcy mieli z tym problem. Myślę,że to kompletnie nie jest tak, że Owsiak przynosi ten hajs w walizkach komuś, kto duzo może, to jest tak, że cała masa drobnych cwaniaczków kręci na tym swoje drobne lody, ale nie sa to cwaniaczki, z którymi się trzeba aż tak bardzo liczyć. Myślę,że generalnie Owsiak kasę którą zbierze ma dla siebie i na potrzeby swoich cwaniaczków, to do czego był potrzebny Komorowskiemu to ogrzewanie wizerunku i w zasadzie nic więcej. Traci wiarygodnosć, w zwiazku z czym przestaje być w tej roli uzyteczny, stąd ewidentnie zwinięty parasol. 

     Zbiórka o kilka milionów to mniejsza już była w zeszłym roku, i tylko dzięki ściemie polagającej na zaklasyfikowaniu Allegro jako puszki udało się wyjść na kolejny "rekord". Ale w zezłym roku jak wszedłeś na Onet czy inną Interię i przeczytałeś komentarze pod jakąś zajawką na temat WOŚP to głosy krytyczne względem Owsiaka były mniejszością, łatwo gaszone jako przejawy oszołomstwa i hejterstwa. Teraz jest na odwrót, prawie nikt nie próbuje Owsiaka bronić, zwłaszcza po wypowiedziach Piekarczyka i Lipińskiego. Spasowały też niektóre sztaby lokalne – a to one tak naprawdę pracowały na wynik, bez nich  Owsiak mógłby sobie fikać przez cały tydzień w telewizorze i nic by na tym nie ugrał. 

     Zbiórka to też co inego niż wybory. PO może wiele narozrabiać, ale koniec końców jest całestado takich, co boją się powrotu PISu do władzy (z różnych powodow) i pójdą głosować na PO nawet jak ci powiedzą, że od tego i tego rocznika przestają wypłacać emerytury. Tutaj nie ma czym straszyć, nie można powiedzieć, że jak nie dasz kasy Owsiakowi to zabierze ją Rydzyk na swoje projekty, można dać albo nie dać. Alternatywa jest bardzo prosta i zupełnie bezbolesna, a poza kościelnych i nie-prawicowych instytucji charytatywnych też jeszcze jest ładnych kilka, więc jedyne co może zrobić Owsiak,zeby odzyskać wiarygodność to przekonać wszystkich, że kasa się zgadza. Tyle, że już np. sąd mu w tym nie pomógł. Wypadł przy tym skrajnie niewiarygodnie i to poszło w świat, w dodatku zaczynają gadać ci, którzy do tej pory milczeli no i okazuje się, że tam się praktycznie w żadnym aspekcie nic nie pokrywa z deklaracjami.  

 4. Ostrożnie z tym hurraoptymizem!
  Owsiak się ani nie kończy, ani też szybko nie skończy! 
  By to mogło nastąpić, musi zmienić się cały system.
  By zmienił się system, musi być tu majdan, bo ostatnie wybory pokazały, że tzw. droga demokratyczna skończyła się w 2007 r.
  By mógł zaistnieć tu majdan, społeczeństwo musiałoby być mniej zidiociałe i mniej zdeprawowane.
  Dzięki zidiociałemu społeczeństwu, ślepo wierzącemu w rzeczywistość, którą kreują mu media, zjawisko takie jak WOŚP może mieć miejsce i kółko się zamyka… 

  Zawsze to powtarzałem, Owsiak jest jednym z filarów podtrzymujących ten reżim, i towarzysze nie mogą pozwolić by ten filar upadł, bo mógłby zwalić całą konstrukcję III RP, tak misternie konstruowaną przez ostatnie 25 lat "wolności", a wcześniej przez 55 lat. Tak więc dopóki sasquatch będzie "mężem stanu" z poparciem 70%, infantylna baba z Szydłowca "niezastąpioną polską Tatcher", gang Olsena partią rządzącą, a sam Olsen będzie królował w Europie zamiast siedzieć w kryminale, Juras będzie bił kolejne rekordy swoich zbiórek i opływał w dalsze luksusy – kompletnie bezkarny, ponad wymiarem sprawiedliwości i fiskusem.

  Światełkim w tunelu są ludzie, tacy jak autor tego bloga, z TV Republiki, czy tzw. prawicowych mediów. Być może ich mrówcza, konsekwentna praca przyniesie efekty i ten naród wreszcie zacznie się budzić z letargu, oby nie za późno…

  • Korba, czy do Ciebie naprawdę nie dociera
   że bezkarny przed fiskusem i ministrami to sobie Owsiak moze być, ale mu wrzucą do puchy choćby 10 milionów mniej niż ostatnio to będzie jego koniec! Powiesz, że to w dalszym ciągu będzie dużo kasy ro rozgrabienia. Tak, ale to sprawi, że niektórzy zaczną sobie zadawać pytanie "dlaczego", a inni pomyślą sobie,że najprawdopodobniej z tego konca świata i jednego dnia dłużej będa nici, żecała akcja wypala ię tu i teraz. 

   Kolejna sprawa jest taka, że Owsiak nie jest żadnym filarem III RP. Tak samo jak nie był nim Tusk, który został tak skopany, że samw podskokach uciekł do Brukseli, nie jest też nim Komorowski. Oni tylko firmują ten biznes swoimi gębami i są użyteczni tylko do momentu, kredy ów PR jest skuteczny. Jeśli żadną siłą nie da się w tym materiale dalej "rzeźbić" to się przestaje "rzeźbic", choćby nawet miało to oznaczać totalny chaos i bezkrólewie po tej stronie sceny poliycznej. Identycznie jest z Owsiakiem – to tyłko ładna gęba, która napuchła i już tak ładnie nie wygląda i która dłą a się kilka razy przylapać na kłamstwie, z czego nie potrafi się wytłumaczyć. Poczytaj sobie komentarze pod wrzutkami promocyjnymi WOŚP. Coś w ludizahc pękło, że na chwilę obecną wypominają mu wszystkie kłamstwa. Łącznie z tym apartamentem, którego mu nawet sam MK specjanlnie nie miał za złe. nie tyle jednak ludzi razi sam fakt posiadania takiego apartamentu, co doskonale pamiętają, że miało być to "zwykłe mieszkanie w bloku". Polacy doskonale wiedzą jak wygląda "zwykłe mieszkanie w bloku" i uznali to za kit. Tyle, że w zeszłym roku był to jezcze kit drobnego kalibru, dający się przełknąć, ale w nawale wszystykich innych, znacznie grubszych kitów wyciągane jest także i to. Ewidentnie do bardzo wielu ludzi dotrało, że całe to "siema" to ściema i zobaczysz, nikt w takiej syttuacji nie poda mu tlenu, nikt się nie będzie narażał dla takiego pionka. 

   Aha –  i żeby była jasność – nie uminiejszam tutaj tego co zrobił MK. To co zrobił było odważne, bo w momencie kiedy "podliczył" Owsiaka to akutat czerwonoportki miał status świeckiego świętego no i póki go miał cieżko było go naruszyć, łatwo też było tego wizerunku bronić, dlatego własnie zawsze znajdowali się wyżej postawieni, którzy go wspomagali. MK znalazł metodę i odwagę i dlatego wlasnie po tamtejszym statusie Owsiaka nie pozostało nawet wspomnienie. 

   • No właśnie nie dociera… :/ Dlaczego?
    Ano dlatego, że w każdym normalnym kraju przynajmniej jedna afera, jak te, które zafundował nam gang Olsena w wielkiej obfitości, powinna zmieść taki rząd ze sceny politycznej. W Priwiślańskim Kraju po prawej i Generalnej Guberni po lewej stronie Wisły nazbyt mocno ugruntowane jest przysłowie "Polacy nic się nie stało". Gang ma się zatem znakomicie, premierzy i ministrowie coraz gorsi, głupsi i bardziej celebryccy, pani premier coraz bardziej "zniknięta" i pudelkowa, a jej "fachowczynie" od bezgłowych samolotów biją kolejne rekordy kretynizmu. Poparcie dla partii miłości oscyluje jednak niezmiennie wokół 30%!
    O czym to świadczy?

    Tak samo jest z demaskowaniem Owsiaka. To co robi Matka Kurka, TV Republika, i tzw prawicowe media dotrze najwyżej do kilkudziesięciu, no może kilkuset tysięcy. A cały ambarans polega na tym by dotrzeć do milionów.

    Obaczym po finale, kto z nas miał rację 😉

    Ja stawiam dolary przeciw orzechom, że "Juras" w tym roku zbierze rekordową pulę pieniędzy.
    To będzie znaczyło, że "Chińczycy trzymają się mocno".
    W opytmistycznym dla nas wariancie, będzie to blisko ubiegłorocznego rekordu, najwyżej parę złotych melonów mniej. Wtedy winę zrzuci się na nienawistny ciemny katoland, że niszczy tak wspaniałą inicjatywę, szczuje ludzi i takie tam pierdy. Będzie to znak, że w reżimowej machinie coś faktycznie nawala, chociaż "Jurek" dalej będzie miał silną pozycję w reżimie ciesząc się osłoną medialną i prawną.
    Nie sądzę, chociaż bardzo bym sobie tego życzył, bo wyjątkowo nie trawię tego pajaca w czerwonych gaciach, by to był jego koniec.
    Cytując Churchila: To nie jest koniec, ani nawet początek końca. Ale być może jest to koniec początku…

    • Sitwa trzyma się dobrze, ale zużyte “gęby” idą w odstawkę
     PO ma ciągle ogromne i niezrozumiałe poparcie, ale Tusk sie zużył i sam to zauważył, dlatego wycofał się na z góry upatrzone pozycje. Przeceniasz rolę Owsiaka, Owsiak to nie żaden filar tylko kolejna gęba, na dłuższa metę możliwa do zastąpienia inną. Może już nie charytatywną, ale ładniejszą, mającą realny wpływ na lemingi. To nie jest żaden agent, to jest zwykły, średnio rozgarnięty syn milicjanta, jakich w tym kraju pełno, który w dodatku zaczął przysparzać problemów. 

     Także zebrana przez niego kasa to nie jest jakiś szał. Żeby nie było totalnej padaki coś jednak muszą za to kupić. Woodstock też swoje pochłania. Zostaje z tego gruby hajs, ale nie aż taki, żeby ewentualni sugerowani mocodawcy mieli z tym problem. Myślę,że to kompletnie nie jest tak, że Owsiak przynosi ten hajs w walizkach komuś, kto duzo może, to jest tak, że cała masa drobnych cwaniaczków kręci na tym swoje drobne lody, ale nie sa to cwaniaczki, z którymi się trzeba aż tak bardzo liczyć. Myślę,że generalnie Owsiak kasę którą zbierze ma dla siebie i na potrzeby swoich cwaniaczków, to do czego był potrzebny Komorowskiemu to ogrzewanie wizerunku i w zasadzie nic więcej. Traci wiarygodnosć, w zwiazku z czym przestaje być w tej roli uzyteczny, stąd ewidentnie zwinięty parasol. 

     Zbiórka o kilka milionów to mniejsza już była w zeszłym roku, i tylko dzięki ściemie polagającej na zaklasyfikowaniu Allegro jako puszki udało się wyjść na kolejny "rekord". Ale w zezłym roku jak wszedłeś na Onet czy inną Interię i przeczytałeś komentarze pod jakąś zajawką na temat WOŚP to głosy krytyczne względem Owsiaka były mniejszością, łatwo gaszone jako przejawy oszołomstwa i hejterstwa. Teraz jest na odwrót, prawie nikt nie próbuje Owsiaka bronić, zwłaszcza po wypowiedziach Piekarczyka i Lipińskiego. Spasowały też niektóre sztaby lokalne – a to one tak naprawdę pracowały na wynik, bez nich  Owsiak mógłby sobie fikać przez cały tydzień w telewizorze i nic by na tym nie ugrał. 

     Zbiórka to też co inego niż wybory. PO może wiele narozrabiać, ale koniec końców jest całestado takich, co boją się powrotu PISu do władzy (z różnych powodow) i pójdą głosować na PO nawet jak ci powiedzą, że od tego i tego rocznika przestają wypłacać emerytury. Tutaj nie ma czym straszyć, nie można powiedzieć, że jak nie dasz kasy Owsiakowi to zabierze ją Rydzyk na swoje projekty, można dać albo nie dać. Alternatywa jest bardzo prosta i zupełnie bezbolesna, a poza kościelnych i nie-prawicowych instytucji charytatywnych też jeszcze jest ładnych kilka, więc jedyne co może zrobić Owsiak,zeby odzyskać wiarygodność to przekonać wszystkich, że kasa się zgadza. Tyle, że już np. sąd mu w tym nie pomógł. Wypadł przy tym skrajnie niewiarygodnie i to poszło w świat, w dodatku zaczynają gadać ci, którzy do tej pory milczeli no i okazuje się, że tam się praktycznie w żadnym aspekcie nic nie pokrywa z deklaracjami.  

 5. Witam
  Miesiąc temu wdepnąłem tu po raz pierwszy od tego czasu jestem codziennie, dziś się zarejstrowałem. Kontrowersje mnie uzależniły. Łykam wszystko jak młody bocian…. po każdym artykule powtarzam do siebie ,,Kurka co za Matka!".
  Dzis o 21.30 zasiadam z rodzinką przed tv i oglądamy ,,Kulisy kariery Jerzego Owsiaka".

  Matka Kurka – szacun

 6. Witam
  Miesiąc temu wdepnąłem tu po raz pierwszy od tego czasu jestem codziennie, dziś się zarejstrowałem. Kontrowersje mnie uzależniły. Łykam wszystko jak młody bocian…. po każdym artykule powtarzam do siebie ,,Kurka co za Matka!".
  Dzis o 21.30 zasiadam z rodzinką przed tv i oglądamy ,,Kulisy kariery Jerzego Owsiaka".

  Matka Kurka – szacun

  • dolaczam sie do podziekowan dla Matki Kurki .
   Pan naprawde jest wielki,  kazdym kolejnym wpisem pokazuje kim jest Owsiak oraz udowadnia, ze warto byc uczciwym walczac o prawde, czym zdobywa szacunek coraz wiekszej liczby Polakow, staje sie bardziej znany, osoba publiczna.
   Staram sie zamieszczac linki do Pana wpisow, niech kazdy to robi, czesto (!), popularyzuje to takze ten portal, daje niejako Panu glos ktory odrobine przynajmniej zmniejsza dyspropocje w stosunku do tub Owsiaka. 

  • dolaczam sie do podziekowan dla Matki Kurki .
   Pan naprawde jest wielki,  kazdym kolejnym wpisem pokazuje kim jest Owsiak oraz udowadnia, ze warto byc uczciwym walczac o prawde, czym zdobywa szacunek coraz wiekszej liczby Polakow, staje sie bardziej znany, osoba publiczna.
   Staram sie zamieszczac linki do Pana wpisow, niech kazdy to robi, czesto (!), popularyzuje to takze ten portal, daje niejako Panu glos ktory odrobine przynajmniej zmniejsza dyspropocje w stosunku do tub Owsiaka.