ReklamaJolanta Kwaśniewska w idealnej długosci.

Reklama

Jolanta Kwaśniewska, niekwestionowana ekspertka w dziedzinie cukiernictwa i znana filantropka, wypowiedziała się w jednym z telewizyjnych programów na temat Pierwszej Damy Ameryki.

„Ona będzie tą czarną, ciemną Jackie” – powiedziała pani Jolanta i dalej uzasadniła swoją wypowiedź, że to nie tak hop siup, ale trzeba będzie jeszcze trochę nad ciemną Michelle popracować. Przed wszystkim długość spódniczki czarnej, ciemnej Jackie jest dla pani Jolanty niedopuszczalna i chodzi pani Jolancie o to, żeby spódniczki w przyszłości było więcej niż jest dotąd. Michelle powinna też coś zrobić ze zniszczonymi przy zbiorze bawełny dłońmi, Kwaśniewska radzi okłady ze świetlika i krem, którego nazwy portal kontrowersje.net podać nie może, ponieważ nie ma umowy sponsorskiej.

Redakcja TVN Style zwróciła się do znanego polskiego antropologa z Uniwersytetu Jagielińskiego, który uszedł komisji minister Kudryckiej, aby skomentował słowa pani Jolanty Kwaśniewskiej. Ekspert orzekł, że wprawdzie poprawną nazwą rasy według klasyfikacji Czekanowskiego są „negroidzi”, ale rasa czarna również nie jest nazwa błędną, choć potoczną. Antropolog stwierdził ponad to, że Jolanta Kwaśniewska ma w przyszłości szanse na to, aby zostać wybitnym antropologiem rasy europoidalnej, pod warunkiem, że nieco skróci spódniczkę i zastosuje krem pod oczy.
 

Reklama