Jak mafia zamawia ustawy w sejmie

Prześlij dalej:

Patrzę na ogród, co prawda teraz jest pod białą pierzyną śniegu i mimo tego, że w kalendarzu mamy wiosnę, a do kwietnia został tylko tydzień, na dodatek Wielki Tydzień, to za oknem najprawdziwsza zima ze śniegiem i mrozem -10°C.

Patrzę i cierpliwie czekam na zmianę w przyrodzie, na normalną kolej rzeczy, która nastąpić musi prędzej czy później. Z tego zauważam(y), że niestety później. Ale nadzieja granicząca z pewnością jest, i to jest dobra wiadomość. Już niebawem za tydzień, góra dwa, będzie można wyjść na ogród i zająć się przygotowywaniem ziemi, która wystarczająco sobie wyleżała i odpoczęła. Kiedy się obudzi, wszystko znowu wzejdzie jak trzeba, i wtedy wystarczy tylko dbać o to, aby oko cieszyły nasze ulubione kwiaty, rośliny, warzywa.

Normalnie, kiedy jest ciepło i wszystko wzrasta, to wystarczy na krótki czas gdzieś wyjechać np. nad morze, a chwasty już biorą górę.
I w takiej, myślę, sytuacji znalazł się nasz kraj. Zachwaszczony. Ziemię zawłaszczył jakiś najemny „ogrodnik”, który nie dość, że się nie zna, to na dodatek niszczy wszystko to, co jeszcze zdrowego zostało. Do ogrodu weszła polityka – najgorsza z dziedzin.

Słyszę, widzę, wiem. Od lat przestrzegałem przed Platformą Oszustów inaczej też zwaną Platformą (zawodowych, niehonorowych) Oficerów po ruskich wieczorowych szkółkach i kursach, że jak ta nadejdzie, to po niej już tylko potop. Oddanie władzy Donaldowi nastąpiło w najgorszym z możliwych momentów. I nie mam pewności żadnej, czy był to przypadek, czy zaplanowane działanie na naszą niekorzyść.

Przypuszczam, że gdyby Kaczor nie oddał władzy Donaldowi – co za zbitka śmieszności – to nie doszłoby do wielu zdarzeń. Kto (lub co) zatrzymał proces oczyszczania państwa?

Kto jest w stanie raz jeszcze podjąć się próby odchwaszczenia żmudną metodą wyrywania jednego za drugim, aż pole i ogród staną się w miarę czyste? Chwasty się rozzuchwaliły i rozpleniły po całym kraju. Śmiało można powiedzieć i nazwać tę odmianę chwastu – jest to gatunek szerzej znany pod nazwą: Mafia. Odnóżka tej odmiany została wyhodowana w laboratoriach PZPR i była selekcjonowana przez 45 lat. Potem, kiedy niby oficjalnie spalono gatunek tej rośliny, o czym zapewnił Rakowski, kilku takich przemyciło szczepki najsilniejszych roślin i ustawicznie nasadzali żyzną ziemię. Ten gatunek chwastu, to Mafia SLD. Plantatorami tego gatunku byli „baronowie” SLD. I tylko naiwnym może się wydawać, że po licznych aferach i odsunięciu od rządzenia politycznej mafii SLD, Polska została oczyszczona, a chwast ten został ostatecznie wypleniony.

Tutaj warto zauważyć i dodać, że wielki wpływ na jakość upraw gatunku tego chwastu miała i ma wpływ chłopska (z nazwy) partia PSL. Bo któż inny jak nie chłop zna się lepiej na uprawach.

Strony

2321 liczba odsłon

Autor artykułu: Wiktor Smol