Prześlij dalej:

Bardzo proszę się nie zrażać, to nie będzie emocjonalny i wylewny felieton, to będzie chłodna analiza funkcjonowania mediów i manipulacji świętych krów chronionych przez media. Pokażę krok po kroku, jak z pełną świadomością i perfidią kreuje się tak zwane „fake newsy”, czyli zwyczajne kłamstwa. Od kilku dni na wszystkich portalach internetowych i w pozostałych mediach można się zetknąć z „informacją”, że Jerzy Owsiak kolejny raz trafi na salę sądową za używanie wulgaryzmów i tylko to się zgadza, cała reszta jest serią łgarstw wyprodukowanych przez samego Owsiaka i powielanych przez media. Poniżej numeruję i demaskuję te najważniejsze "fake newsy".

Kłamstwo nr 1. Policja uwzięła się na Jerzego Owsiaka i spośród tysiąca zawiadomień, na politycznie zlecenie, natychmiast zajęła się Owsiakiem. Fakty są takie:

a. 6 lutego 2018 roku Komisariat Policji Wrocław Stare Miasto odmawia złożenia wniosku o ukaranie Jerzego Owsiaka, nie dopatrując się znamion wykroczenia z art. 141 kw. Kuriozalne uzasadnienie brzmi tak:

odmowa.png

Cały dokument: http://kontrowe...

b. 15 lutego 2018 roku składam zażalenie.

zazalenie.png

Cały dokument: http://kontrowe...

c. 14 marca 2018 roku zażalenie zostaje uwzględnione.

uwzglednienie.png

Cały dokument: http://kontrowe...

Kłamstwo nr 2. Sądy w przypadku Jerzego Owsiaka działają błyskawicznie. Fakty są takie:

a. Zawiadomienie składam 15 listopada 2017 roku.

zawiadom.png

Cały dokument: http://kontrowe...

b. Sąd Rejonowy Wrocław Śródmieście rozprawę wyznacza na dzień 31 lipca 2018 roku, a więc po 8 miesiącach, co w sprawach o wykroczenie nie tylko nie jest terminem błyskawicznym, ale przewlekłym.

wokanda.png

Cały dokument: http://www.wroc...

Kłamstwo nr 3. Zarzut dotyczy „literackiej kurwy”, czyli rzekomego cytatu z promowanej książki Owsiaka "Obgadywanie świata". Fakty są takie:

a. W zawiadomieniu w ogóle nie stawiam takiego zarzutu, poniżej cytat, całość zawiadomienia w punkcie 2.

Strony

Źródło foto: 
15363 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

5 (liczba komentarzy)

  1. Raduje się serce, raduje się dusza, że takich mamy oczytanych sędziów!

  2. media działają tak jak im PiS na to pozwala

    reformy w Polsce trzeba było zacząć od mediów

  3. Raczej nie. Pis marzy o tym by być chwalonym przez media opozycyjne, czyli prawie wszystkie.Pis wstydzi się swoich wyborców, wolałby mieć innych. Takich z którymi można się pokazać w Brukseli.

  4. Dziekuje za super felieton. Lgarstwa i manipulacja lewackich (i niestety nie tylko) mediow w pigulce! Szcun Panie Piotrze

  5. https://www.you...

    Raz głowa, raz dupa w tym OKNIE

  6. Strony