Reklama

Tak się z boku przyglądałem, bo spraw poważnych było znac

Tak się z boku przyglądałem, bo spraw poważnych było znacznie więcej, ale nie znaczy, że sprawy niewielkiej nie podglądałem do końca. Podglądałem, ponieważ miałem pewność, że stanie się wielką…propagandą. Pierwszy raz o marszu ONR, do dziś nie wiem co za jedna ta organizacja i nawet skrótu nie potrafię odszyfrować, dowiedziałem się od redaktora GW, chyba Stasińskiego. On to zapowiedział, że tej „faszystowskiej demonstracji gazeta powie nie”. Potem wyjaśnił, że będą rozdawane gwizdki i inne takie barykady: „STOP faszyzmowi”. Dlaczego znów się zabieram za oceny bez pełnej wiedzy? Zobaczyłbym chociaż co za jedna ta organizacja. Zabieram się, bo czniam, nie obchodzi co za jedna ta organizacja, skoro jest organizacja, znaczy, że NIEZAWISŁY sąd ją zarejestrował i działa legalnie. Mało mnie obchodzi co oni tam chcieli manifestować, ponieważ jako legalna organizacja dostali legalne pozwolenie, wypełniając wszystkie wymogi, a mnie ani skrajne „naszości”, ani niczyje „europejskości” nie bawią. Zastanawiają mnie i niepokoją ruchome reguły, inne dla Polaczków inne dla Żydków. Wydającym pozwolenie był stołeczny urząd miasta, a tych ludzi to chyba wszyscy w Polsce znają i nawet co niektórzy wiedzą, że Pani Gronkiewicz jest polską patriotką o żydowsko-polskich genach. Ten wtręt bynajmniej nie jest paranoją, co więcej, ja się w tym miejscu narażę i drugiej stronie odwiecznego sporu, ponieważ ja Panią Gronkiewicz uważam wprawdzie za przeciętnie inteligentną, ale akurat za administrowanie Warszawą nie wieszałbym na niej ostatnich psów i zdaje się, że Warszawiacy myślą podobnie.

Przypomnę też, że Warszawiacy to nie lewactwo, w każdym razie nie rodowici i wybierali na przykład prawicowego oszołoma Lecha Kaczyńskiego na prezydenta, zatem swój rozum mają. No, ale to niepotrzebna dygresja do bardzo potrzebnego wtrętu o pochodzeniu genetycznym i ideowym Pani Gronkiewicz. Zatem polska katoliczka, swego czasu natchniona duchem świętym, której drzewko genealogiczne wskazuje na żydowskich przodków, dała pozwolenie na przemarsz tej manifestacji. Wszystko zgodnie z prawem, a mimo to w gazecie Adama Michnika rozpacz po napletku i nadal faszyzm. Z faszyzmem u Michnika szybko, dla Michnika każdy ko na prawo od Wojtka Olejniczaka jest faszystą. Konsekwencją tej tezy jest to, że wiceszefowa PO, polska katoliczka i patriotka o żydowskich korzeniach trzyma z faszystami. I to dopiero początek, zwolennikami faszyzmu jest jak zwykle niezależna policja, która chroniła legalną demonstrację. Do tego Janusz Korwin Mikke i cała organizacja Wolność i Praworządność. Faszystą jest Rafał Ziemkiewicz i Jan Pospieszalski, ale ten to faszystą był zawsze, bo katolik i endek faszystą być musi, nawet jeśli faszyzm z nazizmem się myli, a endecy nazistom Tygrysy podpalali benzyną. Co do kiboli Legii, żadna nowość, tych nawet ja przed faszyzmem nie obronię.

Reklama

Jaka nieodpowiedzialność polskiej katolickiej patriotki, w dodatku o żydowskich korzeniach?! Wyjdą faszyści pomyleni z nazistami na ulicę i przecież w tych warunkach rzeź jest nieunikniona. Faszyści i kibole Legii skują twarze ubermenchen. Ale skąd oni tam? Oni tam na zawołanie GW przyszli. Przyszła pogodna młodzież, nowoczesna, co chce świętować według nowego modelu patriotyzmu, wprowadzonego przez pana prezydenta z pomocą przedszkolaków i tak też ten model wygląda – dziecinnie. Model nazywa się kotylionowy. Ma być radośnie, nie jakaś tam polska smuta, a jak wiadomo w tym bryluje młodzież polska wychowana przez Żyda kawalera Orła Białego Adama Michnika. Przyszła wesoła młodzież polska, kpiąca z polskiego patosu i martyrologii i ubrała się w radosne…. Nazistowskie pasiaki, w które Niemcy ubierali Żydów w Auschwitz. Weseli młodzi ludzie, którzy walczą o to, żeby polski patriotyzm był kotylionowy, przyszli w zabawnych kolorowych strojach w paski. Taki bal maskowy urządzili na ulicy, pokazali, że można się bawić nie tylko na grobach Polaków, ale na urnach Żydów. Mnie się to bardzo podobało i muszę przyznać, że pierwszy raz popieram Adama Michnika. Zawsze mu zarzucałem, że srać i jaja potrafi sobie robić tylko z polskiej tradycji i tragedii, żydowskiej nie tknął nigdy. A tu taka niespodzianka, tuż po Orle Białym, Żyd Michnik poczuł się Prawdziwym Polakiem i jajami nasrał na holokaust.

Mówiłem, że chwalę Michnika i się zagalopowałem, ba, zachowałem się jak gówniarz, wstyd mi i przepraszam. Otóż panie Michnik, pan jesteś jednak kompletny radykał, jak pan byłeś Żyd, to miałeś Polaków za śmieci, jak pan się stałeś Polak, to masz pan Żydów z gnój. Pewnie nic to nie da, ale muszę pana sprostować na neofickiej drodze. Wbrew temu co pan przez lata pisał Prawdziwy Polak nie sra i nie robi sobie jaj z narodowych tragedii i hekatomb. Prawdziwy Polak właśnie dlatego, że przez wieki od nadludzi i narodów wybranych dostawał w dupę, wie jak to boli. Pan nigdy w dupę nie dostałeś, pan co najwyżej klapsy zbierałeś za pyskowanie do starszych towarzyszy i za wywyższanie narodowe, w czasie walki izraelskich lewicowych intelektualistów z polskimi komunistycznymi chamami. Nerek pan odbitych nie masz, pańska rodzina paznokci nie traciła, wręcz przeciwnie, wyrywała i poza tym, że pan Kiszczak dostarczył panu nie taki kolorowy telewizor do celi jak pan sobie życzył, większej traumy pan nie masz. Stąd ta lekkość u pana w obsrywaniu tragedii narodów. Mógłbym jak pan zacierać łapska, bo ja Żydów jako polityczno-religijną społeczność nie za bardzo, no wie pan, nie lubię mówiąc krótko, ale jak zobaczyłem tych idiotów, tę ciemnotę zaściankową coś ją pan wychował, siedzącą w pasiakach holokaustu dupą na asfalcie, to nawet mnie polskiego chama ruszyło, że tak pamięć bestialsko zamordowanych pan obesrałeś i jaja sobie zrobiłeś. Dla mnie do dziś byłeś pan porządny Żyd i socjalista, traktujący Polaków jak szmaty, teraz jesteś pan tylko mały Żydek, znalazłbym jakiś przymiotnik okazjonalny, ale dla pana już nie warto. Mógłbym pana nienawidzić, ale nie mogę, pan już dla mnie nie jesteś Żyd, tylko żydek, a Polakiem nie zdążyłeś pan być, od razu zrobiłeś się Polaczkiem.

O tej faszystowskiej demonstracji wiedziałoby kilkudziesięciu członków legalnej organizacji, nie byłoby tam Korwina i Ziemkiewicza. Przeszliby sobie bez kamer paręset metrów, może pies z zaleczoną nogą by się pojawił. A pan, panie mały Żydku i drobny Polaczku, zrobiłeś nagonkę wielotygodniową, porozdawałeś wówczas darmowe gwizdki, doprowadziłeś do ulicznej zadymy, żeby dla kilku reklam opisać swoją żydowską małość i polską drobność. Widzisz pan jednak Bóg istnieje, nie wiem jaki, stary, czy nowy, ale istnieje, bo oto czytam, że pośród demonstrujących statystyki kryminalne są następujące: czynna napaść na policjanta, czyli zwykłe obijanie ryja, nie kto inny jak mniejszość seksualnie uciskana od tyłu, pan Biedroń od pingwinka. Napaść w pociągu na… członków ONR, nie na młodzież Jurka Owsiaka. Patrz pan i faszyści pomyleni z nazistami, a naziści z katolikami i endekami i nawet kibole Legii, taka hołota, takie karczki z bejsbolami, a za agresję i obijanie ryja poszli siedzieć obrońcy tolerancji i młodzież „europejska”. No musisz pan przyznać, że debiut w roli Polaka zupełnie panu nie wyszedł, coś podobnie jak kopanie emeryta pod krzyżem, chyba się pod tym dziełem pan podpisałeś jeszcze jak Żyd, przed odznaczeniem. Tak mi się jeszcze na koniec kojarzy, że jedyna grupa w tej części Europy, która spuściła wpierdol nazistom pomylonym z faszystami, to była armia Stalina. Myślę, że tym sposobem wyjaśniła się odwieczna kwestia, kto tu jest spadkobiercą KPP. Panie Michnik pan nie jesteś ani wielki Polak, ani mądry Żyd, pan jesteś czystej krwi stalinowiec. Pan jesteś producent wiochy i ciemnego ludu, a najgorsze, że nawet na Synaj nie ma co pana posyłać, bo Izraelici odeślą jak paczki z Jemenu. Pan jesteś obrotowy radykał, polonofob, antysemita, komunista, jak trzeba pomylony z nazistą faszysta, wszystko się sprzeda. Dziś byłeś pan wszystkim naraz i takie nędzne obroty.

PS Urzekło mnie takie oto zdanie komentarza w gazecie małego Żydka i drobnego Polaczka: „demonstracja radykalnej prawicy i kontrdemonstracja przeciwników”. Ach ten dawny cymes. Nie, że lewackie bojówki otrzaskały twarze policji i endekom, stając przeciw i mam nadzieję, że przeciwnicy nie byli dłużni. Prawicowy polski faszyzm i pokojowa kontrdemonstracja w pasiakach, tego się pokoleniami trzeba uczyć.

Reklama

24 KOMENTARZE

 1. Chłopcy z ONR

  mają dosyć specyficzną manierę oddawania hołdu poległym Polakom. Na filmie Góra św. Anny w 2007 r.

  To jest schizofrenia historyczna. Znałem palanta, który polską flagę ze szczerbcem wieszał obok flagi ze swastyką, ale to nie tylko polska przypadłość. Dzielne zuchy Putnia w Rosji oddają hołd poległym żołnierzom Armii Czerwonej wykrzykując sieg heil! Kliniczny przypadek pierdolca.
  Do księgi Guinessa powinien trafić ruski z Tel-Aviviu, który jako Żyd-emigrant kontynuował tam działalność neonazistowską.

  • Jak wiadomo głupoty to ja
   Jak wiadomo głupoty to ja nienawidzę i braku logiki takoż. Dla mnie kliniczny przejaw głupoty i braku logiki, to polski patriota wychwalający bandytów, którzy wyrżnęli miliony Polaków. Problem polega na tym, że tam się spotkały dwie grupy wychwalające. Równie bzdurne jest ilustrowanie patriotyzmu biało-czerwoną flagą ze swastyką, jak wymachiwanie europejską flagą z sierpem i młotem. I wszystko byłoby ok, gdyby w przekazie medialnym, a przede wszystkim społecznym, w równym stopni zajmowano się potępianiem obu zjawisk, a nie wykańczaniem konkurencji.

 2. Chłopcy z ONR

  mają dosyć specyficzną manierę oddawania hołdu poległym Polakom. Na filmie Góra św. Anny w 2007 r.

  To jest schizofrenia historyczna. Znałem palanta, który polską flagę ze szczerbcem wieszał obok flagi ze swastyką, ale to nie tylko polska przypadłość. Dzielne zuchy Putnia w Rosji oddają hołd poległym żołnierzom Armii Czerwonej wykrzykując sieg heil! Kliniczny przypadek pierdolca.
  Do księgi Guinessa powinien trafić ruski z Tel-Aviviu, który jako Żyd-emigrant kontynuował tam działalność neonazistowską.

  • Jak wiadomo głupoty to ja
   Jak wiadomo głupoty to ja nienawidzę i braku logiki takoż. Dla mnie kliniczny przejaw głupoty i braku logiki, to polski patriota wychwalający bandytów, którzy wyrżnęli miliony Polaków. Problem polega na tym, że tam się spotkały dwie grupy wychwalające. Równie bzdurne jest ilustrowanie patriotyzmu biało-czerwoną flagą ze swastyką, jak wymachiwanie europejską flagą z sierpem i młotem. I wszystko byłoby ok, gdyby w przekazie medialnym, a przede wszystkim społecznym, w równym stopni zajmowano się potępianiem obu zjawisk, a nie wykańczaniem konkurencji.

 3. Poubierać ludzi w pasiaki , w takim akurat dniu
  to skończone kretyństwo. Gdyby to logicznie rozebrać ,najlepiej według osławionej żydowskiej logiki – wyszłoby,że jesteśmy państwem obozów koncentracyjnych ,własciwie jednym wielkim obozem. Coś jak Korea Północna.
  Tylko dlaczego nikt nie pyta – kto jest aktualnym komendantem tego obozu?

   • Pasiaki robiły za symbol.
    Pasiaki robiły za symbol. Symbol odpowiedzialności (lub współodpowiedzialności) polskiego ruchu narodowego za holocaust. A za to Szechter powinien dostać brudną ścierą w zakłamany pysk.

    Widzę też, że wśród aresztowanych jest Pan Biedroń, ciekawe czy torebką zaatakował policjanta, czy może wibratorem doodbytniczym. Przed chwilą dosłownie w radio Pani Piekarska (SLD) domagała się stanowczo NATYCHMIASTOWEGO zwolnienia Pana Biedronia z aresztu, obciążając winą za całe zamieszki władze Warszawy, które miały czelność dopuścić do przemarszu, który nie uzyskał wcześniej pieczątki “aprobata” od analnego lobby.

 4. Poubierać ludzi w pasiaki , w takim akurat dniu
  to skończone kretyństwo. Gdyby to logicznie rozebrać ,najlepiej według osławionej żydowskiej logiki – wyszłoby,że jesteśmy państwem obozów koncentracyjnych ,własciwie jednym wielkim obozem. Coś jak Korea Północna.
  Tylko dlaczego nikt nie pyta – kto jest aktualnym komendantem tego obozu?

   • Pasiaki robiły za symbol.
    Pasiaki robiły za symbol. Symbol odpowiedzialności (lub współodpowiedzialności) polskiego ruchu narodowego za holocaust. A za to Szechter powinien dostać brudną ścierą w zakłamany pysk.

    Widzę też, że wśród aresztowanych jest Pan Biedroń, ciekawe czy torebką zaatakował policjanta, czy może wibratorem doodbytniczym. Przed chwilą dosłownie w radio Pani Piekarska (SLD) domagała się stanowczo NATYCHMIASTOWEGO zwolnienia Pana Biedronia z aresztu, obciążając winą za całe zamieszki władze Warszawy, które miały czelność dopuścić do przemarszu, który nie uzyskał wcześniej pieczątki “aprobata” od analnego lobby.

 5. “W normalnym kraju nie ma miejsca na takie pojęcia jak naród”
  W 2003 roku podjęliśmy decyzję: zatapiamy Polskę w Unii Europejskiej. Decyzja wagi tej o Chrzcie. Będziemy oczywiście lojalnym członkiem UE itd. itd. ale politycznie patrząc słowo zatapiamy wymaga politycznego dookreślenia a stąd dalszego postępowania, mianowicie co, jeżeli UE się rozpadnie w ciągu najbliższych ~100 lat.
  — Od Polaka, jak i od każdej europejskiej nacji, można oczekiwać odpowiedzi typu: “trochę powietrza się wpompuje i wypływamy na powierzchnię”
  — “Bękarctwo po żydokomunie” stwierdza prosto: a chuj tam z Polską.

  Sądzę, że bełkot Blumsztajna jak i środowisk GW i Krytyki Politycznej zasługuje na solidną uwagę. To tałatajstwo istotnie chce wywołać jakąś antysemicką drakę.

 6. “W normalnym kraju nie ma miejsca na takie pojęcia jak naród”
  W 2003 roku podjęliśmy decyzję: zatapiamy Polskę w Unii Europejskiej. Decyzja wagi tej o Chrzcie. Będziemy oczywiście lojalnym członkiem UE itd. itd. ale politycznie patrząc słowo zatapiamy wymaga politycznego dookreślenia a stąd dalszego postępowania, mianowicie co, jeżeli UE się rozpadnie w ciągu najbliższych ~100 lat.
  — Od Polaka, jak i od każdej europejskiej nacji, można oczekiwać odpowiedzi typu: “trochę powietrza się wpompuje i wypływamy na powierzchnię”
  — “Bękarctwo po żydokomunie” stwierdza prosto: a chuj tam z Polską.

  Sądzę, że bełkot Blumsztajna jak i środowisk GW i Krytyki Politycznej zasługuje na solidną uwagę. To tałatajstwo istotnie chce wywołać jakąś antysemicką drakę.