Reklama

Jacek Kurski i właściwie już wszystko jasne, gdyż o Jacku Kurskim można tylko w kategori

Jacek Kurski i właściwie już wszystko jasne, gdyż o Jacku Kurskim można tylko w kategorii pomówień i procesów, głównie przegranych lub wyżebranych ugodowych.

Reklama

Pomawiał Kurski razy kilka, jak na Kurskiego dość precyzyjnie oskarżyli wilka. Poseł nie może się uwolnić od kontekstu PZU, zrobił dzięki tej firmie karierę medialną, ale jak to polityk z okazywaniem wdzięczności Jacek Kurski ma poważne problemy, co więcej grozi procesem sądowym byłemu szefowi PZU Jaromirowi Netzlowi, którego jeszcze parę lat temu uważał za najlepszą i nieskazitelną kandydaturę.

Prezes Jaromir, obecnie oskarżony jak na prezesa państwowej spółki przystało, twierdzi, że Jacek Kurski naciskał na prezesa korupcyjnie. Poseł Kurski broni się przede wszystkim tym, że jest z PiS, a tam są standardy jak w PO, oraz tym, że trzeba go było ścigać jak składał propozycję korupcyjną, a nie teraz po latach i na parę miesięcy przed wyborami do PE. Według posła Kurskiego sprawa jest przedawnionym podłym atakiem politycznym i prawdopodobnie pan Kurski poda prezesa do sądu jak tylko załapie się na nowy europejski immunitet, bo przecież samobójcą nie jest.

Reklama