Reklama

Nie miałem pojęcia o istnieniu takich mechanizmów i takiego pomysłu na życie. Dowiedziałem się od kogoś kto się na tym zna i uprzedzał uczciwie, że nie ma na podobne zachowania skutecznej metody.

Nie miałem pojęcia o istnieniu takich mechanizmów i takiego pomysłu na życie. Dowiedziałem się od kogoś kto się na tym zna i uprzedzał uczciwie, że nie ma na podobne zachowania skutecznej metody. Dowiedziałem się, że należy przeczekać, nie należy reagować głośno i to były rady człowieka co zna życie małych ludzi. No niestety, nie umiem, nie potrafię nie nadaję się do takich postaw wobec takiej cipy. Cipa nazywa się Grzegorz Marczak i zawiaduje stroną antyweb.pl. Podaję ten adres, ponieważ on będzie konieczny, żeby cipie Grzegorzowi Marczakowi odpowiedzieć. Istnieje również taka strona jak http://www.mywot.com na tej stronie, jeśli ktoś wie o jej istnieniu, można wystawiać noty poszczególnym witrynom. Ta strona współdziała z wyszukiwarką Firefox i podpowiada użytkownikom, czego można się po stronach spodziewać. W sumie pożyteczne narzędzie, tylko jak to w życiu bywa, twórcy nie mogli przewidzieć, że po świcie będzie się pałętać cipa Grzegorz Marczak. Rozumiem, że jak ktoś się cipą urodził, nawet fiutem nie umrze, niemniej i cipa powinna sobie narzucić jakiś wewnętrzny opór przed zjazdem na cipę ostatnią.

W ciągu dwóch dni adres www.kontrowersje.net zjechał z poziomu witryny wiarygodnej, do poziomu witryny wyłudzającej hasła do mbanku i dystrybuującej rosyjskie porno. Pan cipa dokonał tej recenzji, przy pomocy SPAMERSKICH METOD i chciałbym być dobrze zrozumiany w zarzucie. Pan cipa zna moje dane osobowe, wie gdzie mnie szukać, a adresy sądów w google sobie cipa znajdzie. Stawiam zarzut, którego nie mogę udowodnić o czym pan cipa wie najlepiej. Stawiam zarzut, że pan cipa Grzegorz Marczak zasrał adres Naszego Portalu, ponieważ w swojej cipowatosci nie potrafił się pogodzić ze swoją cipowatością. Odpowiedź dla cipy Grzegorza Marczaka może być tylko jedna, a nawet dwie:

1) http://www.mywot.com/pl/scorecard/kontrowersje.net pod tym adresem można wystawić notę Portalowi, która wróci do normy i nie będzie straszyć użytkowników Firefoxa czymś czego na Portalu nie ma. Rejestrujemy się w 5 sekund stawiamy doskonałe noty i spadamy.
2) Pod tym adresem http://www.mywot.com/pl/scorecard/antyweb.pl możemy potwierdzić, że cipa jest cipą, na tych samych zasadach co powyżej, tyle że wystawiamy noty poniżej zera.

Nie tak dawno pisałem o rozsądnym eliminowaniu mętów w przestrzeni społecznej. Nie, żeby z tramwaju na noże się rzucać, ale żeby pokazać cipę i cipę potraktować jak się cipa prosi. Wiem, że znów przesadzam i olaboga, ale proszę spójrzcie na to tak jak to wygląda, a nie tak jak ja to opisuję, bo gdybym to opisał inaczej jeszcze cipa wyszłaby na ludzi.

Reklama

44 KOMENTARZE

 1. Szok. Malutki ludzik i jego
  Szok. Malutki ludzik i jego metody. Nie będę się wyrażać, chociaż przyznam, że po raz pierwszy od kiedy tu jestem, mam na to ochotę. Z takim chamstwem rzadko się spotykam, nawet w sieci.
  Dzięki za linki Matko Kurko. Od jutra rozsyłam wszystkim znajomym.

 2. Ogólnie
  MK ma rację co do racji:) Natomiast nie podoba mi się forma przedstawienia swoich racji. Dajesz MK broń do ręki swoich oponentów używając takiego języka etc. etc. Wiem, że chodzi Ci o efektywne działanie, marketing – nie ważne jak mówią, ważne aby mówili. Wiem jaki jesteś, wiem że pozostaniesz przy swoim. Ja pozostanę przy swoim zdaniu.
  Pozdr.

  • Zoe i ja i dziesiątki ludzi
   Zoe i ja i dziesiątki ludzi ciężko tu zapieprzają na jakość tej strony. Nigdy mi coś podobnego do głowy nie przyszło, żeby w ten sposób walczyć z konkurencją, to jest dno i to jeszcze robi top “rycerz” w obronie uczciwości konkursów wszelakich. Jak takiego nazwać? Cipa to jest eufemizm.

 3. hm
  Nie mam ochoty na pyskówki. Nie mój styl, ale co do Jacka Ka to przeklejam jego wypowiedź. Gość wcale nie jest takim nikim:

  Cytat z Jacka Ka:

  Wiesz – ja prowadze w necie parę projektów.

  Pierwszy był blog na S24:
  http://jacekk.salon24.pl/

  Potem tam w pewnym momencie zacząłem m.in. robić takie testy polityczne i wyszło coś takiego:
  http://jacekk.salon24.pl/20666,tylko-tu-

  z wynikami opisanymi tu:
  http://jacekk.salon24.pl/20670,salonowe-

  Potem powstał pomysł (nie mój), żeby ogólnie jakieś sondaże na S24 robić. No a ja nie za bardzo chciałem to łączyć i otworzyłem to:
  http://sondownia.salon24.pl/

  Następnie w listopadzie 2007 roku urodziło mi się dziecko i miałem przerwę w netowej aktywności 😉

  Przed powrotem jednak nauczyłem się jednej fajnej rzeczy, którą chciałem poznać już dawno, czyli programowania php. I w ten sposób powstała sondażownia, której głównym miejscem istnienia był adres sondazownia.eu

  W tzw międzyczasie przeniosłem główne miejsce mojej aktywności na tekstowisko.com, o tu:
  http://tekstowisko.com/blog.jacekka.html

  Tam też otworzyłem sondażownie tak, żeby mogła działać i na S24 i TXT.

  Niestety dokładnie rok temu na TXT Admin zaczął wyrabiać dziwne rzeczy i razem ze znajomymi stworzyliśmy jedno takie miejsce, tzn zamknięty portal blogowy, Niektóre teksty pisane na nim są dostępne są częściowo tu:
  http://www.poste-restante.pl/?t=1
  Mój wkład w to miejsce jest taki, że sam go napisałem, znaczy linijka po linijce w php oprogramowałem. Ludzie tam piszący na szczęście nie narzekają, więc chyba się na tym trochę znam 😉

  W tzw międzyczasie przerobiłem te polityczne testy na coś takiego:
  http://www.sondazownia.eu/mapy/dodaj-dan
  To już w tym momencie nie działa, bo były przenosiny bazy danych itd. ale pewnie jak sobie to teraz przypomniałem, to to uruchomię…

  No. To by było chyba na tyle jeśli chodzi o moje netowe byty…

  Ale w zeszłym roku napisałem m.in. tekst o R(e)wolucji, który bardzo polubiłem i który wydał mi się wystarczający żeby zgłosić na ten konkurs.No i jest jednym z nielicznych moich tekstów, które chciałem jak najszerzej rozpropagować.
  Poza tym sondażownia, ze względu chociażby na realizację poste-restante, w roku 2009 w ogóle nie funkcjonowała…

  Tym samym pokazałem to, co chciałem pokazać i tyla 😉

  A internet i technologie?
  Trochę znam, znaczy poznaję ciągle. I ciągle się czegoś nowego uczę 😉 Informacji do nauki mam z resztą całkiem sporo…

  pozdrowienia

 4. Jedno ocenianie.

  Wiadomo jakie. Krótkie wahanie w katergorii ‘bezpieczeństwo dzieci’, ale niech tam będzie. 😉  Jeśli chodzi o zemstę, to mogę powtórzyć za Kwinto, by dawać mi w takich razach kopa w dupę. W tym przypadku wystarczy mi wytknąć osobnika/osobników palcem.

  Pytanie o motywy. Akcji chyba przyświecała myśl, że jak nie jest zabronione, to jest dozwolone. Skoro jest techniczna możliwość i nie łamie się prawa, to czemu nie? Z jednym ale. Tam wystawiając najgorsze oceny Kontrowersjom trzeba poświadczyć nieprawdę, prawda?

  Mocne słowo ‘cipa’. Lecz tak nie robi nawet pierwszy lepszy chujek.

 5. pozytywna nota na WOT
  wystawiona, oczywiście całkiem zasłużenie, ale jednocześnie jest to wszystko co mogę w tej sprawie zrobić..
  moim zdaniem, MK podszedł do sprawy zbyt emocjonalnie, przyznam że, znajdując się w podobnej sytuacji sam nie wiem jakbym zareagował, ale wiem na pewno że, nie tędy droga

 6. Zadałem sobie wielki trud i poczytałem komentarze
  do wspomnianego Zawiedzionego Pana. Tylko przyczyna , jego zawodu, jakby znajoma – ta sama co zwykle.Znam ją,kurwa,na pamięć. Ostatnio wałkowana ze dwa lata , zaraz po tym jak w 2005 równie bezrozumna społeczność /tyle,że większa/ również dokonała ZŁEGO WYBORU.

 7. Postaram się być szczery.

  Postaram się być szczery. Jutro nie wiem czy takim będę. Nie skrzywdzę nawet muchy, ale gdy to konieczne to zmienię zdanie. Z ludźmi miłymi rozmawiam miło. Z serdecznymi serdecznie. Z kochającymi – wylewnie. Do rany przyłóż jestem.

  Nienawidzę nierównowagi. Gdy ktoś mnie kopie – oddaję jak koń. Gdy ktoś gryzie, zadaję mu rany kłute i szarpane. Nie widzę w tym nic zdrożnego i nieprzyzwoitego. To normalna reakcja na akcję. Nie rozumiem powiedzenia jak cię biją w jeden policzek to nadstawiaj drugi.

  Z dzisiejszych wpisów, widać wyraźnie przewagę nadstawiających pyska. Ludzie! Stąd się wzięła II Wojna Światowa!!

  Miałem kiedyś spór z lokatorem. Takim z tatuażami i chodzącym w podkoszulku. Nie miał odwagi powiedzieć co go boli, więc naubliżał na ulicy mojej matce. Poszedłem na górę do niego, załomotałem w drzwi i pierdolnąłem mu koło łba pięścią w ścianę, mówiąc, że jego morda będzie na drugi raz tą ścianą. Od tego czasu kłaniał się mojej mamie głębiej niż ja.

  Wszystko biega o proporcje. Rozchodzi się o adekwatne działania w stosunku do akcji a nie o utrwalone w mózgach postępowania w ramach przyzwoitości i kultury.

 8. Cóż za dyplomacja CIPO. Na
  Cóż za dyplomacja CIPO. Na stronie znajdziesz wszystkie dane, znasz się na hakerce, to sobie poradzisz CIPO. Ty mówisz o prostactwie CIPO? Zjechałeś na samo dno CIPO i ciesz się, że tylko CIPĄ cię pokazuję, bo to najmniejszy wymiar kary dla takiego fiuta. Jeśli nie przestaniesz spamować Portalu fiucie, to ja TEGO TAK NIE ZOSTAWIĘ.

 9. Prostactwo to jest robić proste błędy w pisowni języka

  polskiego. <pomorzecie>? A swoją drogą, frustracie i zazdrośniku, to ja na miejscu Matki Kurki nie dał bym ci nic. Dochodź sobie sam swoich praw. Ot!. Może wtedy poznasz regulaminy, paragrafy i inne takie rzeczy o których nie masz bladego pojęcia.

 10. Po pierwsze i po ostanie, to
  Po pierwsze i po ostanie, to mam niezły ubaw z was drobnych moralizatorów. Marczak to nie jedyna Cipa, cip jest cała armia. Marczak jest cipa, obniżanie rankingu strony na podstawie pomówień, to jest zachowanie klasycznej CIPY i spamera. Nazywanie mnie oszustem, bez dowodów na oszustwo, to jest cipy zachowanie. Jesteście zabawni z tym epatowaniem się Cipą, jesteście tak tani w moralizowaniu, że nie widzicie czynów, tylko określenia czyniących. No i każda moralizatorska próba, to oburzenie anonimowej cipy. Podpisz się chociaż pod tą tandetą CIPO.

 11. Panie Andrzej Kutas, co pan
  Panie Andrzej Kutas, co pan możesz wiedzieć o przekładaniu myśli na słowo pisane. Jednego nie potrafisz, drugiego nie posiadasz. Uwielbiam porno i szalety, a porno w szalecie to już orgazm porównywalny ze słowem JA. Chociaż się podpisałeś pod tą notą swojej impotencji, wątpię żeby własnym nazwiskiem, ale to zawsze jakiś postęp.