Reklama

Genetyka to jest królowa złośliwych nauk, z genetyką nie ma żartów.

Genetyka to jest królowa złośliwych nauk, z genetyką nie ma żartów. Trzeba uważać co się zarzuca innym genom, bo się może okazać, że się sobie zarzuca. Czasami genetyka jest tak złośliwa, że się największemu wrogowi genów przypomina i tak się stało z irańskim prezydentem Mahmudem Ahmadineżadem śmiertelnym wrogiem Żydów.

Śmiertelny wróg Żydów Mahmud Ahmadineżad w genach ma tak namieszane, że jest Żydem. Kiedyś nawet był Żydem z nazwiska Sabourjian, co się oznacza, że po ichniemu to tkaczem był. Cała rodzina arabskiego Żyda przeszła z judaizmu na młodszą odmianę zwaną islamem i za tym poszła zmiana tkacza na to nazwisko co redakcja nie wie jak czytać. Po świecie krąży obiegiem taka opinia, że największymi antysemitami są sami Żydzi.

Bez wątpienia dramat genetyczny tkacza potwierdza tę opinię, choć oczywiście to jaskółka przyłapana na gorącym uczynku. Lepsza jednak jaskółka w garści niż gołąb pokoju uzbrojony w kałacha, jak to najczęściej między narodami bywa, zwłaszcza semickim narodem izraelskim i semickimi narodami arabskimi.

Reklama
Poprzedni artykułAle by gonić go, ale by gonić go
Następny artykułPolska – Niemcy 3:0, to był nokaut. Po Grunwaldzie, Klosie i 4 pancernych, znów zwycięstwo!!!
Matka Kurka
Młody, wysportowany, inteligentny, przystojny, czuły mąż i ojciec. Geniusz i wirtuoz klawiatury, błyskotliwy analityk rzeczywistości wszelakiej. Kochany i rozchwytywany, bezkompromisowy, skromny, wyrozumiały. 1. Ulubiona potrawa: żur na zakwasie. 2. Ulubiona kapela: muzyka z tamtych lat. 3. Ulubiony kolor: brak danych. 4. Ulubione słowo: ja. Wolny, żonaty, pijący daltonista.