Reklama

Takiego scenariusza nie wymyśliłby największy „hejter”, który nie dostrzega, że „tenkraj” jest piękny od morza do morza, a ludziom się żyje dostatnio. Na ile to możliwe proszę o wyłączenie wyborczych emocji i preferencji, by obiektywnie przyjrzeć się nieprawdopodobnej historii. Podczas wiecu Beaty Szydło w Świdnicy doszło do protestów obywateli, przynajmniej tak zrelacjonowały to zdarzenie wszystkie główne media z TVN na czele. Wiem, że to bardzo brzydko oceniać ludzi po wyglądzie, ale gdy człowiek widzi łysego dżentelmena bez szyi, obwieszonego złotymi gadżetami, to ma prawo nabrać podejrzeń, że coś w tym wizerunku rycerza demokracji zgrzyta. Zaczęło się od tego, że wzmiankowany wraz z kolegami nieśmiało skandował hasła w kierunku Beaty Szydło: „Świdnica nie jest w ruinie! Nie chcemy was tutaj. Świdnica jest piękna bez was!”. Potem chłopcy zebrali się na odwagę i podeszli do kandydatki PiS na premiera RP. Jeden z nich okazał się prawdziwym bohaterem i wykrzyczał swoją ideową deklarację. Zaczął od religijnego zawołania: „Polska nie jest w ruinie”, następnie zarzucił PiS wszystkie zbrodnie świata. – „Na kogo będziecie Panowie głosować” – spytała w końcu, nieco przestraszona dialogiem społecznym, Beata Szydło. – „Oczywiście na PO. Albo jeszcze inaczej Pani powiem – przeciw PiS”. Dzięki tej brawurowej akcji w obronie „normalności” i w proteście przed budowaniem „państwa policyjnego”, świdnickie zakapiory trafiły na czołówkę „Faktów” TVN. Wyborcy znów mogli zobaczyć, jak „normalni obywatele”, zwykli Polacy, którzy nie są sfrustrowani i widzą ile się w Polsce zmieniło na lepsze, gremialnie popierają otwarty europejski kierunek światłych rządów PO.

Tyle telewizji, a teraz czas pokazać życie. To zdjęcie obiegło telewizje, gazety i dzięki Bogu trafiło do Internetu, gdzie natychmiast zostało poddane analizie.

Reklama

CQu_XNZWgAACR9p.jpg

Pierwsze informacje na temat nowego bohatera PO podał Samuel Pereira wskazując, że ten mniejszy to niejaki Jacek ze Świdnicy vel „Szczurek”, skazany za drobne przestępstwa. Pereira zastrzegł, że to informacja jednoźródłowa i wymaga potwierdzenia.

Właściwe imię i nazwisko wskazał Cezary Gmyz odsyłając do strony na Facebooku.

Gdy podano dane na tacy Internauci zaczęli cytować co bardziej ciekawe wypowiedzi wyborcy PO na temat PiS, takie jak: „pierdolona banda sługusów, czarnuchom kible myją”. Mnie takie wygłupy nie interesują i zabrałem się za robotę. Pogrzebałem głębiej i co się okazało? Otóż Jacek Błachnio vel Sznurek to nie żaden lokalny żul, czy drobny złodziejaszek, ale członek jednego z największych gangów narkotykowych, żeby nie powiedzieć mafii, na Dolnym Śląsku. W 2002 roku wszczęto przeciw szefowi handlarzy narkotyków Jackowi B. śledztwo.

Policjanci z Zespołu do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy przeprowadzili dużą akcję wymierzoną przeciwko zorganizowanej grupie handlarzy narkotyków w Świdnicy. W efekcie, w ciągu ostatnich kilku tygodni, policjanci zatrzymali 9 osób, związanych z handlem marihuaną i amfetaminą. To Jacek B. pseudonim Sznurek, który był nieformalnym szefem grupy oraz Jacek K., Adam K., E. B., Damian W. i Tomasz K. Wszyscy są młodymi mieszkańcami Świdnicy, którzy poza handlem narkotykami zajmowali się kradzieżami samochodów i fałszowaniem dokumentów.

Źródło: http://swidnica.naszemiasto.pl/archiwum/to-byl-rodzinny-biznes,427458,art,t,id,tm.html

Wówczas sprawę nazwano rozwojową i jeszcze nikt nie wiedział, że będzie to wątek i początek najgłośniejszego procesu ponad 200 członków tak zwanego „gangu bokserów”. Czym się zajmowała ta zorganizowana grupa przestępcza?

Prochy i broń Gang bokserów to największa i najgroźniejsza grupa przestępcza na Dolnym Śląsku. Do tej pory prokuratura oskarżyła już blisko 150 przestępców. Gangiem kierowali Piotr T. i Stanisław S. Przez kilka lat grupa robiła w regionie wałbrzyskim, co chciała. Pomagali im skorumpowani policjanci Komendy Powiatowej w Świdnicy (ich proces toczy się w sądzie okręgowym). Grupa ma na sumieniu usiłowanie zabójstwa, zastraszania, handel bronią, granatami, pobicia oraz produkcje i handel narkotykami. Gang kontrolował agencję towarzyską Ranczo w podświdnickich Marcinowicach, czerpiąc z tego przez kilka lat spore dochody.

Źródło: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/354251,swidnica-gang-bokserow-na-wolnosci,id,t.html

W 2007 roku po wielu niesamowitych „zbiegach okoliczności” zapadł wyrok, w którym skazano dwóch szefów „gangu bokserów”, były mistrzów Polski: Stanisława Staszuka na 13 lat i Piotra Treczyńskiego na 11 lat. Wśród skazanych był też Jacek Błachnio vel Sznurek, który dostał 5 lat.

Gang handlarzy narkotyków skazany. Główni oskarżeni spędzą w więzieniu kilkanaście lat Sąd nie miał wątpliwości – Stanisław Staszuk, reprezentant Polski na bokserskich ringach międzynarodowych w latach 80., oraz Piotr Treczyński, wielokrotny mistrz kraju w tej dyscyplinie, założyli i przez kilka lat kierowali zbrojną grupą przestępczą. Staszuk trafi do więzienia na 13 lat, Treczyński na 11. (…)

Pozostali skazani w procesie gangu:
Sławomir Banach (6 lat pozbawienia wolności),
Jacek Błachnia (5 lat),

Źródło: http://wroclaw.naszemiasto.pl/archiwum/bokserzy-do-paki,1468848,art,t,id,tm.html

Zanim bandyta Jacek Błachnio vel Sznurek dostał wyrok, wcześniej po pijaku prowadził samochód i zabił dziewczynę.

I myślicie, że to koniec filmowej historii? Ależ skąd. Śledztwo rozpoczęto w czasach SLD, rozprawa toczyła się w czasach PiS, ale przyszły rządy PO i wszczęto proces rehabilitacji ofiar IV RP. W 2010 roku proces ruszył od nowa. Dlaczego? Ponieważ w trakcie śledztwa i potem procesu doszło do nadzwyczajnych okoliczności, między innymi głównego oskarżonego bronił aplikant, nie adwokat, czego sąd nie zweryfikował.

Do Sądu Okręgowego w Świdnicy po trzech latach od wydania wyroku wrócił akt oskarżenia przeciwko gangowi bokserów, najgroźniejszej zbrojnej grupie przestępczej w regionie. Sąd Najwyższy uwzględnił kasację skazanych mężczyzn i nakazał rozpatrzenie sprawy raz jeszcze. Powód? Błąd adwokata i brak reakcji sędziego.

Źródło: http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/303878,swidnica-proces-gangu-ruszy-od-nowa,id,t.html?cookie=1

Koniec? Nic z tego, ustawiony sąd to za mało, potrzebne jeszcze jest ustawienie prokuratury i policji, bez czego chłopaki ze Świdnicy nic by nie zrobiły. Zeznania świadka koronnego były fałszowane, a ich pełną kopię znaleziono na placu budowy. Komentarz prokuratora?

Wrocławska Prokuratura Okręgowa prowadzi też śledztwo w sprawie odnalezienia na budowie przy ul. św. Antoniego w centrum Wrocławia kopii protokołów zeznań Daniela B. Zastępca prokuratora apelacyjnego we Wrocławiu Wiesław Bilski przekonuje jednak, że to również nie jest sensacja, a na budowie mogła znaleźć się kopia zeznań świadka przekazana po zakończeniu śledztwa obrońcom lub oskarżonym.

Źródło: http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/463047,skandal-w-procesie-bokserow,1,id,t,so.html

Co na to policja w Świdnicy? Pomaga jak tylko może, „aby żyło się lepiej wszystkim”:

Gang bokserów to największa i najgroźniejsza grupa przestępcza na Dolnym Śląsku. Do tej pory prokuratura oskarżyła już blisko 150 przestępców. Gangiem kierowali Piotr T. i Stanisław S. Przez kilka lat grupa robiła w regionie wałbrzyskim, co chciała. Pomagali im skorumpowani policjanci Komendy Powiatowej w Świdnicy (ich proces toczy się w sądzie okręgowym). Grupa ma na sumieniu usiłowanie zabójstwa, zastraszania, handel bronią, granatami, pobicia oraz produkcje i handel narkotykami. Gang kontrolował agencję towarzyską Ranczo w podświdnickich Marcinowicach, czerpiąc z tego przez kilka lat spore dochody.

Źródło: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/354251,swidnica-gang-bokserow-na-wolnosci,id,t.html

Wystarczy? Nie w Polsce pod rządami PO. W 2011 roku „gang bokserów” wychodzi na wolność i domaga się odszkodowania od państwa polskiego!

Sąd Najwyższy skasował wyrok na gang głównie z powodów proceduralnych. Chodziło o to, że Piotra T. na 18 rozprawach reprezentował nie adwokat, a jego aplikant, który nie miał do tego uprawnień. Adwokat odpowie za to dyscyplinarnie, ale jak widać, konsekwencje będą większe. Nie dość, że przestępcy wyszli na wolność, to jeszcze domagają się od państwa polskiego odszkodowania za zbyt długie tymczasowe aresztowanie.

Źródło: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/354251,swidnica-gang-bokserow-na-wolnosci,id,t.html

W tym miejscu mógłbym spuścić kurtynę, jednak to nie ja, tylko „tenkraj” i ta PO napisała i wyreżyserowała cały spektakl. Sprawa „gangu bokserów” zakończyła się happy endem.

W 2015 roku szef gangu wygrywa proces w Strasburgu i polski podatnik wypłaca mu odszkodowanie.

Stanisław S., szef gangu bokserów, jednej z najniebezpieczniejszych grup przestępczych w Świdnicy, otrzymał od państwa polskiego, czyli nas wszystkich, 13 tysięcy złotych odszkodowania za zbyt długie, tymczasowe aresztowanie. Skarga w tej sprawie trafiła do Trybunały Praw Człowieka w Strasburgu w 2011 roku. Stanisław S. domagał się aż 50 tysięcy złotych.

Kompletna patologia rządów PO-PSL w pigułce TVN.

Telewizja pokazuje gangstera, jako normalnego obywatela głosującego na nowoczesną Polskę PO, który protestuje przeciw ciemnogrodowi i państwu policyjnemu PiS. Szefowie gangstera stają się ofiarami systemu i kochana Europa naprawia szkody ciemnogrodu. Czy można się dziwić żarliwiej deklaracji pana Sznurka: „Oczywiście na PO. Albo jeszcze inaczej Pani powiem – przeciw PiS”. A teraz czekam, aż TVN24 zrobi jedynkę w „Faktach”, „Fakty po faktach”, „Kropkę nad i” i „Czarno na białym”. Liczę na takie zaangażowanie, jak w przypadku groźnego przestępcy Antoniego Macierewicza, który popełnił zbrodnię, twierdząc, że Prezydent po wyborach opublikuje raport WSI, czyli wykona ciążący już na Bronisławie Komorowskim wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego.

Aneks.

Według najnowszych doniesień wyborca PO Jacek Błachnio vel Sznurek, znów jest klientem prokuratury, tym razem chodzi o nielegalny handel bronią. Pozostali zatroskani obywatele i wyborcy PO mają te same zarzuty. Szerzej w niezalezna.pl . Dobrą robotę wykonał też Użytkownik TT

716971444306666.jpg

CQzBJHAWEAAKz8x.jpg

Na zdjęciu: Artur Ostrowski vel Ostry, Ryszard Konstanty vel Kostuch, Ireneusz Wikły pseudo nieznane, Jacek Błachnio vel Sznurek.

Reklama

46 KOMENTARZE

 1. Na początku lat 90
  Andrzej Zybertowicz w jednej ze swoich prac napisał, że 70-80 procent bandziorków było informatorami ubecji, a im wyższy i skuteczniejszy finansowo, tym ten procent był wyższy.
  Można z przekonaniem graniczącym z pewnością powiedzieć, że tutaj mamy dokładnie taki przypadek. I nie trzeba zaglądać do zbioru zastrzeżonego w IPN.

 2. Na początku lat 90
  Andrzej Zybertowicz w jednej ze swoich prac napisał, że 70-80 procent bandziorków było informatorami ubecji, a im wyższy i skuteczniejszy finansowo, tym ten procent był wyższy.
  Można z przekonaniem graniczącym z pewnością powiedzieć, że tutaj mamy dokładnie taki przypadek. I nie trzeba zaglądać do zbioru zastrzeżonego w IPN.

 3. a’propos
  a ja jako człowiek z “miasta obok miasta”..napiszę tylko tyle..że “CUS MUSI W TYM BYĆ”..toć to z miasta Świdnicy pochodzi tenże sam pan po-sel co to się kiedyś strasznie sPO-cil na prasowej konfie..z tego samego miasta PO-chodzi ów odważny obywatel co co zbeszczescil jeden z najbardziej czczonych obrazów na świecie (tu pytanko do reszty komentatorów..wiadomo co z nimi dalej będzie???)jako jedyny prawdziwy,ostatni,polak i katolik z tego rejonu kraju staję i WRZESZCZE na tym forum..że tak dalej byc nie bydzie..
  p.s.
  a to co zwykli wspolmieszkancy i wspolobywatele regionu WIEDZĄ I MYŚLĄ o wzajemnych PO-wiązaniach Po-licji z ludźmi z”miasta”..niestety NIE NADAJE SIĘ do publikacji na jakimkolwiek forum..wzajemna sieć PO-wiązań jest AŻ TAK STRASZNA..
  p.s.nr
  ..gdyby nowy minister sprawiedliwości i szef CBA,CBS..AW… miał rozpocząć proces uzdrawiania kraju..to polecam ten region..
  p.s.nr..3..
  nic więcej nie napiszę…….

  • ……..
   To wszystko jest bardzo znamienne..obecna wladzunia PO-suwa się już do takich metod w walce propagandowej że żaden prawowity wspolobywatel i wspolmieszkaniec .. nie powinien mieć wątpliwości co się dzieje PO-d dywanem..że ludzi którzy po-winni z “miejsca” dostać PO-“ćwiartce”i być choć li tylko na tyle odsuniętych od reszty społeczeństwa..UŻYWA SIĘ ICH JAKO PROWOKATOROW przed wyborami..mi to wszystko WYJAŚNIA….
   p.s.
   Spodobało mi się wciskanie gdziekolwiek słówka “po”..ale prawa autorskie ma inny komentator..bardziej błyskotliwy ode mnie.. i nie będę mu odbieral “po-la “w dyskusji….

 4. a’propos
  a ja jako człowiek z “miasta obok miasta”..napiszę tylko tyle..że “CUS MUSI W TYM BYĆ”..toć to z miasta Świdnicy pochodzi tenże sam pan po-sel co to się kiedyś strasznie sPO-cil na prasowej konfie..z tego samego miasta PO-chodzi ów odważny obywatel co co zbeszczescil jeden z najbardziej czczonych obrazów na świecie (tu pytanko do reszty komentatorów..wiadomo co z nimi dalej będzie???)jako jedyny prawdziwy,ostatni,polak i katolik z tego rejonu kraju staję i WRZESZCZE na tym forum..że tak dalej byc nie bydzie..
  p.s.
  a to co zwykli wspolmieszkancy i wspolobywatele regionu WIEDZĄ I MYŚLĄ o wzajemnych PO-wiązaniach Po-licji z ludźmi z”miasta”..niestety NIE NADAJE SIĘ do publikacji na jakimkolwiek forum..wzajemna sieć PO-wiązań jest AŻ TAK STRASZNA..
  p.s.nr
  ..gdyby nowy minister sprawiedliwości i szef CBA,CBS..AW… miał rozpocząć proces uzdrawiania kraju..to polecam ten region..
  p.s.nr..3..
  nic więcej nie napiszę…….

  • ……..
   To wszystko jest bardzo znamienne..obecna wladzunia PO-suwa się już do takich metod w walce propagandowej że żaden prawowity wspolobywatel i wspolmieszkaniec .. nie powinien mieć wątpliwości co się dzieje PO-d dywanem..że ludzi którzy po-winni z “miejsca” dostać PO-“ćwiartce”i być choć li tylko na tyle odsuniętych od reszty społeczeństwa..UŻYWA SIĘ ICH JAKO PROWOKATOROW przed wyborami..mi to wszystko WYJAŚNIA….
   p.s.
   Spodobało mi się wciskanie gdziekolwiek słówka “po”..ale prawa autorskie ma inny komentator..bardziej błyskotliwy ode mnie.. i nie będę mu odbieral “po-la “w dyskusji….

 5. Przestępcy mieliby głosować
  Przestępcy mieliby głosować na partię Prawo i Sprawiedliwość? Gangsterom bliższe sercu jest przekręciarskie PO. Nieprzypadkowo największe poparcie PO ma w zakładach karnych*. W Swidnicy mogło też dojść do jakiejś "wymiany barterowej": my wam, ale za to wy nam (lub na odwrót).

  *Inna rzecz, że w zakładach zamkniętych po prostu łatwiej wyniki sfałszować albo zwyczajnie wywrzeć presję na głosujących. Jednak, niezależnie od przyczyn, fakty są takie, jakie są.

 6. Przestępcy mieliby głosować
  Przestępcy mieliby głosować na partię Prawo i Sprawiedliwość? Gangsterom bliższe sercu jest przekręciarskie PO. Nieprzypadkowo największe poparcie PO ma w zakładach karnych*. W Swidnicy mogło też dojść do jakiejś "wymiany barterowej": my wam, ale za to wy nam (lub na odwrót).

  *Inna rzecz, że w zakładach zamkniętych po prostu łatwiej wyniki sfałszować albo zwyczajnie wywrzeć presję na głosujących. Jednak, niezależnie od przyczyn, fakty są takie, jakie są.

 7. #Kolej na Ewę
  KOLEJ NA EWĘ / Stoi na stacji Ewka Peron, / Tuż za nią ślini się właśnie on, / W oczach ma zgon. / Łysą ma czaszkę, a po niej spływa, / Tłusta oliwa. / Stoi i sapie, dyszy i dmucha, / Ewka udaje, że ludzi słucha, / Już ledwo dycha, już ledwo zipie, / Lecz Misiek ostrym spojrzeniem łypie, / Uśmiech się zmienia w półgrymas wąski, / Gdy Ewka chwali znów naród śląski. // Wsiedli pospiesznie już do wagonu, / Z tyłu pozostał odór peronu, / Ewka zmęczona macha z oddali, / Wagony do niej podoczepiali, / I biedna ciągnie co najmniej cztery: / W pierwszym się gnieżdżą wszystkie afery, / W drugim wśród biedy i niedostatków, / Ponad dwadzieścia nowych podatków, / W trzecim kolejki do specjalisty, / Upchnięte między obietnic listy, / Obietnic pustych jak mózg leminga, / W czwartym wagonie, jak ostra klinga, / Błyszczą pieniądze zabrane z OFE, / Wśród nich się toczy gorący kartofel. // Jedzie przez Polskę ów pociąg złoty, / Wiezie oszustów, zdrajców, miernoty, / Oni wraz z Wołkiem, czy innym Lisem, / Myślą, że samo straszenie PiS-em, / Znowu da władzę, znowu zaskoczy, / Lecz naród w końcu przejrzał na oczy. / Już wkrótce skończy się ta udręka, / Ja się nie boję, bo ja nie pękam. // I choćby przyszło tysiąc Żakowskich, / I Sobieniowskich i Paradowskich, / Choćby wbijali nam kłamstwa młotkiem, / A Morozowski zeżarł Stokrotkę, / To nic nie zmienią. Nie ma już Tuska, / Bronka belweder to Buda Ruska. / Choćby kusiła syrenim śpiewem, / Nic to zmieni, kolej na Ewę./

 8. #Kolej na Ewę
  KOLEJ NA EWĘ / Stoi na stacji Ewka Peron, / Tuż za nią ślini się właśnie on, / W oczach ma zgon. / Łysą ma czaszkę, a po niej spływa, / Tłusta oliwa. / Stoi i sapie, dyszy i dmucha, / Ewka udaje, że ludzi słucha, / Już ledwo dycha, już ledwo zipie, / Lecz Misiek ostrym spojrzeniem łypie, / Uśmiech się zmienia w półgrymas wąski, / Gdy Ewka chwali znów naród śląski. // Wsiedli pospiesznie już do wagonu, / Z tyłu pozostał odór peronu, / Ewka zmęczona macha z oddali, / Wagony do niej podoczepiali, / I biedna ciągnie co najmniej cztery: / W pierwszym się gnieżdżą wszystkie afery, / W drugim wśród biedy i niedostatków, / Ponad dwadzieścia nowych podatków, / W trzecim kolejki do specjalisty, / Upchnięte między obietnic listy, / Obietnic pustych jak mózg leminga, / W czwartym wagonie, jak ostra klinga, / Błyszczą pieniądze zabrane z OFE, / Wśród nich się toczy gorący kartofel. // Jedzie przez Polskę ów pociąg złoty, / Wiezie oszustów, zdrajców, miernoty, / Oni wraz z Wołkiem, czy innym Lisem, / Myślą, że samo straszenie PiS-em, / Znowu da władzę, znowu zaskoczy, / Lecz naród w końcu przejrzał na oczy. / Już wkrótce skończy się ta udręka, / Ja się nie boję, bo ja nie pękam. // I choćby przyszło tysiąc Żakowskich, / I Sobieniowskich i Paradowskich, / Choćby wbijali nam kłamstwa młotkiem, / A Morozowski zeżarł Stokrotkę, / To nic nie zmienią. Nie ma już Tuska, / Bronka belweder to Buda Ruska. / Choćby kusiła syrenim śpiewem, / Nic to zmieni, kolej na Ewę./

 9. Po wyborach prezydenckich
  Po wyborach prezydenckich zastanawialiśmy się jakiego Hadacza PO przygotuje na parlamentarne. Postawili m.in. na przestępców sznurka i ostrego.
  No nic, dziś obejrzę "jedynkę" Faktów czyli Knapika lub Sobieniowskiego jak wykańcza Gowina.
  W psychatrykach i więzieniach platforma miała 95 proc. poparcia i ta sytuacja utrzymuje się nadal, a więc wszystko po staremu.

 10. Po wyborach prezydenckich
  Po wyborach prezydenckich zastanawialiśmy się jakiego Hadacza PO przygotuje na parlamentarne. Postawili m.in. na przestępców sznurka i ostrego.
  No nic, dziś obejrzę "jedynkę" Faktów czyli Knapika lub Sobieniowskiego jak wykańcza Gowina.
  W psychatrykach i więzieniach platforma miała 95 proc. poparcia i ta sytuacja utrzymuje się nadal, a więc wszystko po staremu.

 11. @takajedna – odnośnie
  @takajedna – odnośnie preferencji wyborczych w więzieniach – to przewaga PO była ZAWSZE I NIEZALEŻNIE CZY RZĄDZIŁO PiS CZY PO.
  WNIOSEK – W WIĘZIENIACH JEST DUŻY ODSETEK RÓŻNYCH MAFIOZÓW WIĘKSZEGO I MNIEJSZEGO KALIBRU, ALE WSZYSCY Z NICH WIEDZĄ ZA CZYICH RZĄDÓW LEPIEJ SIĘ KRADNIE.
  TRZEBA POWIEDZIEĆ WPROST: PO NA WIELU SZCZEBLACH MA POWIĄZANIA Z MAFIAMI.

 12. @takajedna – odnośnie
  @takajedna – odnośnie preferencji wyborczych w więzieniach – to przewaga PO była ZAWSZE I NIEZALEŻNIE CZY RZĄDZIŁO PiS CZY PO.
  WNIOSEK – W WIĘZIENIACH JEST DUŻY ODSETEK RÓŻNYCH MAFIOZÓW WIĘKSZEGO I MNIEJSZEGO KALIBRU, ALE WSZYSCY Z NICH WIEDZĄ ZA CZYICH RZĄDÓW LEPIEJ SIĘ KRADNIE.
  TRZEBA POWIEDZIEĆ WPROST: PO NA WIELU SZCZEBLACH MA POWIĄZANIA Z MAFIAMI.

 13. Smiertelnie POwaznie jest.
  POsmialismy sie, POprzecieralismy oczy ze zdumienia i niedowierzania w to, co widzimy, POdjaralismy sie sledztwem na TT i wystarczy.

  Teraz smiertelnie POwaznie: ci faceci nie przyszli tam udawac obywateli glosujacych na PO i przeciwko PiS. Nikt ich nie wynajal i nie obsadzil zeby odgrywali takie role przed kamerami. Oni przyszli tam oficjalnie jako GANGSTERZY w bialy dzien, w swietle fleszy, na rympal. Przekaz jest prosty: jestesmy bezkarni, jestesmy czescia miejscowego ukladu mafijnego (policja, prokuratura) i MY GLOSUJEMY NA  PO. To jest informacja dla lokalnych dzialaczy PiS-u: Beata Szydlo wyjedzie i  bedzie premierem ale w Warszawie a MY ZOSTANIEMY TUTAJ i pamietajcie ze my glosowalismy przeciwko PiS-owi. Rownie dobrze mogliby powiedziec: "wiemy gdzie mieszkacie" albo "wiemy gdzie wasze dzieci chodza do szkoly".

  W szerszym kontekscie gangsterka zaczepia w swietle kamer przyszla pania premier RP mowiac ze jest przeciwko jej formacji i jej rzadowi.

  I zamienne pytanie do Beaty Szydlo:

  "Co Maciarewicz mowil w USA?"

  TO SA GROZBY!

  TO JEST PROBA ZASTRASZENIA PRZYSZLEJ PREZES RADY MINISTROW.

  TO JEST POlska w swoim zlotym wieku.

 14. Smiertelnie POwaznie jest.
  POsmialismy sie, POprzecieralismy oczy ze zdumienia i niedowierzania w to, co widzimy, POdjaralismy sie sledztwem na TT i wystarczy.

  Teraz smiertelnie POwaznie: ci faceci nie przyszli tam udawac obywateli glosujacych na PO i przeciwko PiS. Nikt ich nie wynajal i nie obsadzil zeby odgrywali takie role przed kamerami. Oni przyszli tam oficjalnie jako GANGSTERZY w bialy dzien, w swietle fleszy, na rympal. Przekaz jest prosty: jestesmy bezkarni, jestesmy czescia miejscowego ukladu mafijnego (policja, prokuratura) i MY GLOSUJEMY NA  PO. To jest informacja dla lokalnych dzialaczy PiS-u: Beata Szydlo wyjedzie i  bedzie premierem ale w Warszawie a MY ZOSTANIEMY TUTAJ i pamietajcie ze my glosowalismy przeciwko PiS-owi. Rownie dobrze mogliby powiedziec: "wiemy gdzie mieszkacie" albo "wiemy gdzie wasze dzieci chodza do szkoly".

  W szerszym kontekscie gangsterka zaczepia w swietle kamer przyszla pania premier RP mowiac ze jest przeciwko jej formacji i jej rzadowi.

  I zamienne pytanie do Beaty Szydlo:

  "Co Maciarewicz mowil w USA?"

  TO SA GROZBY!

  TO JEST PROBA ZASTRASZENIA PRZYSZLEJ PREZES RADY MINISTROW.

  TO JEST POlska w swoim zlotym wieku.

 15. we wszystkich …

  • … wyborach przez ostatnie 10 lat , było duże wzmożenie emocjonalne meinstreamowych mediów . Czy nie warto tym razem wyciszyć emocję ?
  • TVN odpaliło "Macierewicza"  , 3 dniówka jak zwykle .  Tym razem  za wcześnie , i za bardzo na rympał  . Zresztą czy to tak ludzi interesuje ? Podtrzymuje swoją tezę , że karty są już dawno rozdane , a PO TO GASNĄCY PROJEKT .
  • dzisiaj PiS dość sprawnie (jak na te warunki medialne ) zamkną "sprawę Macierewicza" odwołał wystąpienia JK . Nie ma co się kopać z koniem . Dziś Polacy żyją już meczem . A do wyborów PO powinno się wypstrykać medialnie  .   
  • Przydałby się jakiś news zapchajdziura na dłużej … "złoty pociąg " byłby idealny no ale chyba to za rok dopiero … pozdrawiam

   

 16. we wszystkich …

  • … wyborach przez ostatnie 10 lat , było duże wzmożenie emocjonalne meinstreamowych mediów . Czy nie warto tym razem wyciszyć emocję ?
  • TVN odpaliło "Macierewicza"  , 3 dniówka jak zwykle .  Tym razem  za wcześnie , i za bardzo na rympał  . Zresztą czy to tak ludzi interesuje ? Podtrzymuje swoją tezę , że karty są już dawno rozdane , a PO TO GASNĄCY PROJEKT .
  • dzisiaj PiS dość sprawnie (jak na te warunki medialne ) zamkną "sprawę Macierewicza" odwołał wystąpienia JK . Nie ma co się kopać z koniem . Dziś Polacy żyją już meczem . A do wyborów PO powinno się wypstrykać medialnie  .   
  • Przydałby się jakiś news zapchajdziura na dłużej … "złoty pociąg " byłby idealny no ale chyba to za rok dopiero … pozdrawiam

   

  • majaneva
   @majaneva

   Na pewno Sznurek. Szczurek to inna para kaloszy ;-), jednakże ,,panowie wyborcy PO'' znają pana ,,Szczurka'' i vice versa

   ____________________________________


   ,,Na zdjęciu: Artur Ostrowski vel Ostry, Ryszard Konstanty vel Kostuch, Ireneusz Wikły pseudo nieznane, Jacek Błachnio vel Sznurek.''

   @MatkaKurka
   Nieprawidłowa kolejność. Artur alias Ostry (czarna skóra) stoi za Ryśkiem.
   Ponieważ znam osobiście "panów wyborców PO – z fotki" informacja na 100% pewna

   PS. Na Irka wołali/ją(?) Wikieł … bodajże

   BTW Pozdrawiam Autora strony
   Szczere wyrazy szacunku za ogrom pracy, oraz serdeczne podziękowania za to że jesteś obecnie ,,po słusznej stronie mocy''.
   Czytam Cię od lat ( tych ,,politycznieidiotycznych'' nie wyłączając 😉 ), ale dopiero dziś odważyłem sie cokolwiek napisać. Jeszcze raz szacuneczek za Twój trud

  • majaneva
   @majaneva

   Na pewno Sznurek. Szczurek to inna para kaloszy ;-), jednakże ,,panowie wyborcy PO'' znają pana ,,Szczurka'' i vice versa

   ____________________________________


   ,,Na zdjęciu: Artur Ostrowski vel Ostry, Ryszard Konstanty vel Kostuch, Ireneusz Wikły pseudo nieznane, Jacek Błachnio vel Sznurek.''

   @MatkaKurka
   Nieprawidłowa kolejność. Artur alias Ostry (czarna skóra) stoi za Ryśkiem.
   Ponieważ znam osobiście "panów wyborców PO – z fotki" informacja na 100% pewna

   PS. Na Irka wołali/ją(?) Wikieł … bodajże

   BTW Pozdrawiam Autora strony
   Szczere wyrazy szacunku za ogrom pracy, oraz serdeczne podziękowania za to że jesteś obecnie ,,po słusznej stronie mocy''.
   Czytam Cię od lat ( tych ,,politycznieidiotycznych'' nie wyłączając 😉 ), ale dopiero dziś odważyłem sie cokolwiek napisać. Jeszcze raz szacuneczek za Twój trud

 17. Niech ktoś mnie uszczypnie…
  Dzisiejszy tekst jest tak zajmujący, że nie mogę się ocknąć.
  Czytam któryś raz z kolei i nawet literówek nie widzę (choroba zawodowa: normalnie od razu wyłapuję…).

  Czy ja śnię?

  Czy to jest scenariusz do komedii kryminalnej?
  Niech ktoś mnie uszczypnie, to chyba nie jest możliwe…

  • Szanowna Pani raczy żartować.
   Szanowna Pani raczy żartować…..?….??Bo jesli nie ,to wypada powitac w realnym świecie.
   Tak myslę,że ten opalony z muskulaturą  gdyby zamiast marnych popisów zawalczyłby o miejsce na  JOW-to kto wie..?Pozdrawiam i prosze sie nie szczypac ,bo to niezdrowe.

 18. Niech ktoś mnie uszczypnie…
  Dzisiejszy tekst jest tak zajmujący, że nie mogę się ocknąć.
  Czytam któryś raz z kolei i nawet literówek nie widzę (choroba zawodowa: normalnie od razu wyłapuję…).

  Czy ja śnię?

  Czy to jest scenariusz do komedii kryminalnej?
  Niech ktoś mnie uszczypnie, to chyba nie jest możliwe…

  • Szanowna Pani raczy żartować.
   Szanowna Pani raczy żartować…..?….??Bo jesli nie ,to wypada powitac w realnym świecie.
   Tak myslę,że ten opalony z muskulaturą  gdyby zamiast marnych popisów zawalczyłby o miejsce na  JOW-to kto wie..?Pozdrawiam i prosze sie nie szczypac ,bo to niezdrowe.

 19. bez własnej, masowej telewizji nie jest lekko
  Na oko to wygląda jak zręczny chwyt wyborczy PiSu. Wziąć typków o jednoznacznym wyglądzie by u telewidza wyrobić skojarzenie: bandzior = wyborca PO. Ale by coś takiego zastosować trzeba mieć przynajmniej jedną telewizję ogólnokrajową w garści.
  Czyli jednak nie.
  Niech jednak ci co trzeba, pilnują aby na spędy PO nie zorganizowano ludzi z wyrokami lecz bez szyi, skandujących” Chcemy pisu, chcemy pisu”.

 20. bez własnej, masowej telewizji nie jest lekko
  Na oko to wygląda jak zręczny chwyt wyborczy PiSu. Wziąć typków o jednoznacznym wyglądzie by u telewidza wyrobić skojarzenie: bandzior = wyborca PO. Ale by coś takiego zastosować trzeba mieć przynajmniej jedną telewizję ogólnokrajową w garści.
  Czyli jednak nie.
  Niech jednak ci co trzeba, pilnują aby na spędy PO nie zorganizowano ludzi z wyrokami lecz bez szyi, skandujących” Chcemy pisu, chcemy pisu”.

 21. MISSISSIPPI W OGNIU
  Tak jak w filmie Alana Parkera wystarczy jednemu osiłkowi pokazać naczynie w którym wylądują jego jaja i wyśpiwa jacy politycy dają mu ochronę .Oni boją się PIS-u bardziej niż konkurencji ,dlatego w zakłdach karnych 90% głosuje na PO .
  A "sznurek " nomen omen zostanie "SZNUREM" , który coraz mocniej zaciśnie się na spasionych podgarlach PO i PSL!!
  17 dni!!

 22. MISSISSIPPI W OGNIU
  Tak jak w filmie Alana Parkera wystarczy jednemu osiłkowi pokazać naczynie w którym wylądują jego jaja i wyśpiwa jacy politycy dają mu ochronę .Oni boją się PIS-u bardziej niż konkurencji ,dlatego w zakłdach karnych 90% głosuje na PO .
  A "sznurek " nomen omen zostanie "SZNUREM" , który coraz mocniej zaciśnie się na spasionych podgarlach PO i PSL!!
  17 dni!!

 23. Matka mawiała
  Moja Matka mawiała : „ o rzeczach oczywistych należy sobie od czasu do czasu przypominać”.
  Dziś sprawy w Polsce dojrzały do tego, żeby o tych oczywistościach krzyczeć. Nie możemy już dłużej nie zauważać, że sytuacja w której tkwi nasze społeczeństwo jest bliska poważnej tragedii. Biedna większość z nas kreci się co dzień w kieracie beznadziei, bez perspektyw na lepsze jutro. Nie możemy dłużej oszukiwać się że coś się zmieni. Przyczyną tej sytuacji jest administracja państwowa, w całości. Choć wiecznie reformowana, rozrosła się do monstrualnych rozmiarów i jest blastem którego już nie możemy unieść. Redystrybucja pieniędzy rabowanych przez Państwo każdemu obywatelowi wygląda tak, że z każdej złotówki wraca do nas ok. 10 groszy. A i te pozostałe10 groszy rozkradają prawie do końca lokalni jej przedstawiciele.( W skutek tego dostajemy prawie NIC). Przypinają sobie za to dumnie odznaczenia i rozdając nagrody. Nikt nie ponosi przy tym odpowiedzialności adekwatnej do skali powstających afer i nadużyć. Dlaczego statystyczna osoba, pracująca na pełny etat nie może utrzymać samej siebie? Nie mówiąc już o utrzymaniu bliskich. Dlaczego urzędnicy państwowi wyższego szczebla zarabiają dziesiątki i setki tysięcy złotych a reszta ledwo wiąże koniec z końcem? Dlaczego dbają najpierw, a właściwie tylko, o siebie? Tworzą tylko pozory troski o biednych i słabych. Taka niesprawiedliwość prowadzi nas wprost do tragedii. I nie mam na myśli pojedynczych ludzkich tragedii, o których słyszymy co dzień. Widzę dużo większe zagrożenie – niepokojami społecznymi na wielką skalę. Politycy, którzy potrafią nazywać nasze społeczeństwo „niedojrzałym i nieświadomym”, oceniając wyborczą frekwencję, mogą zostać pewnego dnia sami naprzeciw gniewu i determinacji Ludu. Na razie „świadomych” jest niewielu. Ale ta świadomość obudzi się u reszty wraz z ubóstwem nie do zniesienia i głodem naszych dzieci.

 24. Matka mawiała
  Moja Matka mawiała : „ o rzeczach oczywistych należy sobie od czasu do czasu przypominać”.
  Dziś sprawy w Polsce dojrzały do tego, żeby o tych oczywistościach krzyczeć. Nie możemy już dłużej nie zauważać, że sytuacja w której tkwi nasze społeczeństwo jest bliska poważnej tragedii. Biedna większość z nas kreci się co dzień w kieracie beznadziei, bez perspektyw na lepsze jutro. Nie możemy dłużej oszukiwać się że coś się zmieni. Przyczyną tej sytuacji jest administracja państwowa, w całości. Choć wiecznie reformowana, rozrosła się do monstrualnych rozmiarów i jest blastem którego już nie możemy unieść. Redystrybucja pieniędzy rabowanych przez Państwo każdemu obywatelowi wygląda tak, że z każdej złotówki wraca do nas ok. 10 groszy. A i te pozostałe10 groszy rozkradają prawie do końca lokalni jej przedstawiciele.( W skutek tego dostajemy prawie NIC). Przypinają sobie za to dumnie odznaczenia i rozdając nagrody. Nikt nie ponosi przy tym odpowiedzialności adekwatnej do skali powstających afer i nadużyć. Dlaczego statystyczna osoba, pracująca na pełny etat nie może utrzymać samej siebie? Nie mówiąc już o utrzymaniu bliskich. Dlaczego urzędnicy państwowi wyższego szczebla zarabiają dziesiątki i setki tysięcy złotych a reszta ledwo wiąże koniec z końcem? Dlaczego dbają najpierw, a właściwie tylko, o siebie? Tworzą tylko pozory troski o biednych i słabych. Taka niesprawiedliwość prowadzi nas wprost do tragedii. I nie mam na myśli pojedynczych ludzkich tragedii, o których słyszymy co dzień. Widzę dużo większe zagrożenie – niepokojami społecznymi na wielką skalę. Politycy, którzy potrafią nazywać nasze społeczeństwo „niedojrzałym i nieświadomym”, oceniając wyborczą frekwencję, mogą zostać pewnego dnia sami naprzeciw gniewu i determinacji Ludu. Na razie „świadomych” jest niewielu. Ale ta świadomość obudzi się u reszty wraz z ubóstwem nie do zniesienia i głodem naszych dzieci.