Żądam aby „HEJTER” Jerzy Kali-Owsiak przeprosił Sąd Rejonowy w Złotoryi

Prześlij dalej:

Dzisiejsza konferencja Jerzego Owsiaka pokazała pierwszego filantropa Polski w całej okazałości. Zaczęło się od laurki dla firmy matki (WOŚP), potem pan prezes przeszedł do walki z „hejterami” i „zażądał”, aby „hejterzy” mu nie przeszkadzali, czytaj nie zadawali pytań o kasę, którą wyjął z WOŚP i przelał do małżeńskiej kieszeni. Szło mu beznadziejnie, tak źle, że wszystkie telewizje informacyjne przerwały lamenty i błazeństwa przeplatane serią kłamstw dotyczących między innymi mojej działalności, a także ustaleń sądów. Niestety ja na taki komfort pozwolić sobie nie mogę i przy pomocy Internetu zmogłem cały występ pana prezesa. Dzięki temu dowiedziałem się, że walka „HEJTERA” Jerzego Kali-Owsiaka z „hejterstwem” ma polegać na ukróceniu wolności słowa zanim z Polski zrobi się Paryż. Jerzy Kali-Owsiak narzekał, że Sąd w Złotoryi nie skazał Piotra Wielguckiego za pisanie o wyciąganiu kasy z fundacji WOŚP i spółki powiązanej „Złoty Melon” do prywatnej kieszeni i firm Owsiaków. Zapomniał przy tym dodać dlaczego Sąd Rejonowy w Złotoryi wydał taki wyrok, w związku z tym przypomnę fundamentalne zdanie z pisemnego uzasadnienia: "Wszystkie twierdzenia Piotra Wielguckiego, zawarte w wymienionych publikacjach i objęte skargą oskarżycieli prywatnych, były prawdziwe". Dalej Jerzy Kali-Owsiak, który wytoczył kilka procesów internautom z art. 212 kk, a na rozprawę do Złotoryi przyjechał w koszulce „Nie mam focha” ubolewał, że został przezwany: „romskie macho” (ach ta polszczyzna pana prezesa), „król żebraków”. Sąd uprzejmie odpowiedział Jerzemu Kali-Owsiakowi, że musi się nauczyć z tym żyć, bo jako osoba publiczna został podsumowany dozwolonymi ocenami w ramach wolności słowa.

Wyrok Sądu Rejonowego w Złotoryi Jerzy Kali-Owsiak uznał za kuriozalny i wyraził oburzenie, że sądy tak liberalnie podchodzą do ocen i opinii. Jest to niezwykle ciekawe stanowisko „HEJTERA” Jerzego Kali-Owsiaka, który temu samemu Sadowi Rejonowemu w Złotoryi zawdzięcza umorzenie prywatnego aktu oskarżenia wniesionego przez Piotra Wielguckiego z art. 212 kk, przeciw Jerzemu Kali-Owsiakowi. A tak wyglądały najbardziej chamskie, nienawistne, idiotyczne i zniesławiające wypowiedzi Jerzego Kali-Owsiaka, które stanowiły akt oskarżenia:

Oskarżam Jerzego Owsiaka, Prezesa Fundacji WOŚP o to, że:

1. W dniu 14 marca 2014 roku składając zeznania w Sądzie Rejonowym w Złotoryi, w obecności mediów i licznie zgromadzonych obserwatorów procesu wypowiedział następujące słowa: „Tak też powiedział Łukasz ze Szczecina, dla którego jest jego ważną rzeczą w jego życiu. Niektórzy blogierzy wychowani być może na tekstach oskarżonego obrazili go nienawiścią, zamieniając jego chorobę w obżarstwo, śmiejąc się z niego, dlatego pojechaliśmy do niego, aby zrobić u niego koncert pod domem.” Jerzy Owsiak zarzucając mi bezpodstawnie wpływanie na blogerów, którzy dopuszczali się znieważania małoletniego Łukasza, wolontariusza fundacji WOŚP, dopuścił się zniesławienia tj. o czynu z art. 212 Kodeksu karnego.

Strony

51433 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

54 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  szanowny panie .
  czekam na to jak kania dżdżu...ale  to nie jest takie proste..
  w dzisiejszych przekaziorniach tj w tvp1 Teleexpresie i tvpinfo teleexpresie ekstra;w dwojkowej panoramce nie bylo nic..kompletne zero..nul....co ja;maluczki mam zrobic..pojsc do najblizeszej prokuratury i zaczac sie wywnętrzniać ze jeden ćwok robi sobie jaja z litery i ducha prawa??toc moge dostac taka sama odpowiedz jak lekarzom z PZ udzielil info oficer dyzurny nt doktorowej od szpadla   na jedenej z setek komend policji w kraju..
  nie jestem w stanie patrzec na tego cwoka bez rzucania miesem w telewizor...
  niech sie w koncu "cóś" zacznie dziac bo zwariuje..
  pozdrawiam i wielkie dziekiza prace..
  p.s
  ale widac ze celnie pan go uklul wczorajszym felietonem...dostal bialej goraczki...tylko mi szkoda redaktora rachonia...

 2. o wolność słowa i przeciw nienawiści tudzież faszyzmowi.

  Tak sobie czytam że czasopismo wulgarnie obrażało muzułmanów bo to "fundamenty demokracji i wolność słowa" i muzułmanie nic nie mogli zrobić. Tak sobie to zestawiam z pewnym blogerem który dokonał analizy polityki i nazwał rezultat "dwoma cwelami" i Prezydent Komorowski był zadowolony że bloger zostanie ukarany i pewnym "dziennikarzem" który wytacza procesy każdemu kto go zdenerwuje a ostatnio sąd się zdenerwował i zasugerował, że w Polsce jest wolność słowa i na publictykę pan redaktor naczelny mógłby odpowiedzieć piórem w ramach wolności słowa, którego pełnomocnik zadeklarował że ani zamierza dalej będzie uruchamiał sądowy aparat represji, tudzież prowadzący działalność publiczną w czerwonych okularach który się obraził bo "romski macho" (swoją drogą ciekawie co jest bardziej obraźliwe - Rom czy MAcho), podobno redaktorzy z Paryża "obrażali dla idei i wolności słowa" tak że "dwaj cwele" i "romski macho" to cukierki przy tym, i to były "fundamenty demokracji i wolności słowa".

  Ale teraz jedyne co widzimy to Komorowskiego Michnika i Owsiaka w pierwszym szeregu "wszyscy jesteśmy Charlie". Kto chce spróbować czy naprawdę są "Charlie"? ale ostrzegam że na własny rachunek, proszę nie mieć do mnie pretensji.

  Najgorsze jest co innego. USA  ani Francja nie wygrają wojny  z islamskim fundamentalizmem , wręcz przeciwnie. Ale Schetyna zgłosił Polskę, która nie zna pojęcia pokoju za wszelką i będzie walczyła do ostatniego guzika, że wyręczy USA i zrobi porządęk w świecie islamskim, a w nagrodę mógł sobie zrobić zdjęcie na tle drzwi gabinetu Kerryego któremu zrobił łaskę. Nisteety wciągnął nas w wojnę której nie wygramy i poniesiemy duże straty, i która kiedy dotrze do Polski może nas kosztować nawet dziesiątki  i setki tysięcy ofiar. Ale jak mawiał Piłsudski - musimy wejść do wojny jako pierwsi. Tak jak do tej pory uważałem Schetynę za inteligentnego cżłowieka, tak tym razem przejdzie do podręczników historii, niczym Beck.

 3. Eee, to taka dyplomatyczna gadka szmatka Schetyny. Merkel z Putinem zabronią takich pomysłów.

 4. oby

 5. avatar

  noo, 5 milion dolar w reklamówce piechotą nie biega a czas mały do wymiany

 6. Polskę za 5 mln? 5 mln i róbta tu co chceta? takie rzeczy to nie u nas.

 7. avatar

  za 5 mln oczywiście, że nie u nas, góra w Kiejkutach.
  Hm, czym dla kogo jest Polska?
  -Dla Tuska jest nienormalnością
  -Dla "profesora" Bartoszewskiego "brzydką panną bez posagu" - 
   http://niepoprawni.pl/blog/763/brzydka-panna-bez-posagu-w-rekach-sutenerow 
  -Do tego nienawiść do Polaków - http://lustracja.net/index.php/ciekawe-publikacje/164-michnik-my-wezmiemy-wladze-a-wy-polacy-pojdziecie-z-torbami
  5 mln dolarów to kupa kasy a czas konfitur się kończy

 8. na dzieen, kiedy ktos lub cos wyciagnie na swiatlo dzienne wszystkie papiery, wydawalby sie przyglupawego a jednak skutecznego, con-artysty (cos jak 'naciagacz' w inglisz usa)...
  trzba go brac racja a nie emocja... skoro granie na emocjach to jego specjalnosc, jego wlasne boiska, na ktorym czuje sie silny...


 9. Temu matcekurce, to nowy rok same prezenty ostatnio przynosi. Co to sie dzieje ... :D

 10. Dla pełniejszego przeglądu sytuacji:

  http://wyborcza...

 11. Strony