Prześlij dalej:

Pierwotnie chciałem jeszcze bardziej podkręcić sensację i napisać, że popieram eutanazję Biedronia, ale boję się Joachima Brudzińskiego i jego postępowań wszczętych z urzędu, dlatego ostrożnie obszedłem się z pałowaniem tej kukły. No i trochę taki nieswój, trochę przygaszony, nieśmiało powtarzam, że Biedronia PiS powinien szanować, a być może w przyszłości wypłacić dywidendę. Lewacki aktywista LGBT podkręcił tempo i wrzucił do debaty publicznej stary, ale zawsze jary temat. Największych degeneratów uznajemy za sól ziemi, ale starych i chorych dobijamy strzałem ze strzykawki w potylicę.

Eutanazja pojawiła się w europejskiej kampanii wyborczej i bardzo dobrze się stało, wręcz manna spadała z nieba. Radykalizacja po stronie opozycji, zawsze pozwala wyborcy zobaczyć, że władza nie jest jednak taka zła. W ostatnim miesiącu przed wyborami odbiera rozum wielu kandydatom i formacjom, szczególnie aktywni są ci z ostatnich miejsc na liście. Mieszkowski na antenie TVP (10 na liście) chciał zwalniać Holecką. Myszka Gasiuk-Pihowicz zrobiła chlew na komisji sejmowej i to tak duży, że sama przeprosiła Magdalenę Wassermann za chamskie uwagi o karierze budowanej na śmierci ojca. W tym miejscu trzeba zaznaczyć, że przepraszanie Myszce praktycznie się nie zdarza. Reszta nie odstaje od tego poziomu, posłowie Kukiz’15 głosują przeciw maturzystom, bo walczą z posłami byłej „Nowoczesnej” o to, aby ich też zauważono. „Narodowcy” przerabiają na Żyda nie tylko Morawieckiego i Kaczyńskiego, ale i księdza Tadeusza Rydzyka.

Ogólny amok wyborczy znany od lat, wątroba się wywraca na drugą stronę, emocje strzelają jak korki szampana na Kremlu, ale w tej powtarzalnej galopadzie zawsze wygrywają twardzi zawodnicy, którzy zdołają powstrzymać odruch wymiotny i pozostałe podniety. Gdy przeczytałem wyważony i racjonalny komentarz Krystyny Pawłowicz „popierający” Biedronia i jego lewacki radykalizm, to kamień spadł mi z serca. Mam podobny charakter, też nie bardzo umiem trzymać nerwy na wodzy, ale odebrałem słowa Biedronia dokładnie tak samo. Nawet brwi nie uniosłem, tylko jedna myśl popłynęła przez łeb. Biedroń ciśnie POKO od lewa i takie dary trzeba przyjąć bez najmniejszego obrzydzenia.

Nowoczesny Robert już raz się przymierzał do eutanazji własnej matki, ale szczęka i matka przetrwały tę próbę. Co niektórzy po ujawnieniu ciemnej strony tęczowej „tolerancji’ wieszczyli, że to koniec Biedronia, ale pobożne życzenia nie miały żadnych podstaw. Prognozowałem, że ta sensacja podniesienie poparcia dla „Wiosny” i podtrzymuję prognozę w całej rozciągłości. Biedroń ma dokładnie taki sam elektorat, jak Biedronia „moralność”. W szeregach „europejskich” im bardziej nihilistycznie i wbrew naturze, tym lepiej. Na eutanazji „Wiosna” wygra więcej niż na matczynej szczęce Biedronia, ale to jest mało ważne, bo w walce o najbardziej antypisowską formację ścierają się dwa obozy i Schetyna nie może sobie pozwolić na to, co Biedroniowi przychodzi z łatwością.

Strony

Źródło foto: 
29101 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

8 (liczba komentarzy)

 1. Nie podzielam poglądów MK w tej materii. Już lepsze POKO niż Biedroń. Ten ostatni ma za zadanie niszczyć nas moralnie. To prawdziwie lewacka i szatańska ideologia. POKO to tylko bezideowi kombinatorzy. Może nas okradną, ale nie zabiją naszej duszy. W trwającej obecnie wojnie cywilizacji Biedroń to najbardziej groźny przeciwnik, który powinien być zwalczany z całą mocą.

 2. Najbardziej postępowa eutanazja jest ze względów społecznych jak w Belgii. Myślę że Biedroń bardzo by chciał, żeby dyskusja o eutanazji wreszcie poszła krok dalej i żebyśmy rozmawiali, kogo poddać eutanazji z przyczyn społecznych. wiemy że większość nauczycieli żyje w warunkach urągających godności ludzkiej i nie mają szansy odbić się od dna.

 3. Wynalazcy szczepionek najpierw próbowali ich działanie na sobie. W ten sam sposób Biedroń mógłby rozpropagować eutanazję.

 4. Za 10 lat (albo wcześniej) Biedroń będzie głównym nurtem. Ludzie, którzy go promują o tym wiedzą i patrzą do przodu na wybory 2023 i 2027. Jak Schetyna polegnie we wrzesniu to nikt nie będzie za nim płakać. Lewica europejska nienawidzi PiSu ale nie całkiem ufa PO i ZSL. Stawiają na wymianę antypisowskich elit.

 5. avatar

  Nie podobnie było ~10 lat temu z Palikotem?

 6. Identycznie, nazwiska nieistotne.tylko tym razem wiosna wysysa elektorat z Frankensteina zwanego koalicja europejska, nie tworząc swojego stałego   elektoratu.  Biedroń to idealny cel dla PiSu, może nim przykryć resztki bytu zwanego platformą, co w wyborach parlamentarnych zaowocuje dodatkowym spadkiem elektoratu. Wydaje się, że debata powinna odbyć się w gronie Schetyna - Biedroń, zamiast PO Wiosna PiS. Niech sobie wyjaśnią między sobą , kto jest najbardziej postępowy.

 7. Ja twierdzę inaczej. Za 10 lat w Europie już nie będzie nurtu Biedronia. Ani Biedronia i jego kolegów partyjnych.

 8. W kwestji formalnej: nie Magdalena tylko Małgorzata Wassermann. Pozdrawiam.

 9. Strony