Prześlij dalej:

Kiedyś dojdzie do tragedii, kiedyś ofiarą Owsiaka będzie nie Piotr Wielgucki, Krystyna Pawłowicz, czy Patryk Jaki, ale Dariusz Nowak z Gliwic lub Marysia Kowalska z LO w Pułtusku i po prostu ktoś nie wytrzyma. Kto nie przeszedł przez to, co Owsiak i jego fanatycy potrafią urządzić swojej ofierze, ten nigdy nie zrozumie, że obraz pajacującego 65-letniego dziadka udającego nastolatka, nie ma nic wspólnego z prawdziwym Owsiakiem – bezwzględnym socjopatą. Przez te wszystkie lata napisałem już wszystko, nie będę się powtarzał i tak nikt tego nie przeczyta z uwagą, a i mnie się cofa na samą myśl, że miałbym kolejny raz wymieniać sygnatury spraw i „wypowiedzi” Owsiaka. Napiszę coś innego.

O ile nic się nie zmieni, to któraś ofiara Owsiaka nie wytrzyma i przypłaci przemysłowe gnojenie albo utratą zdrowia albo utratą życia. Niestety nie żartuję, nie prowokuję, nie szukam poklasku, wiem co piszę. Nie da się z takim potworem walczyć, on miota dwoma potężnymi działami, które są w stanie ustrzelić każdego. Jakakolwiek krytyka Owsiaka spotyka się ze schematycznymi i zazwyczaj pełnymi agresji odpowiedziami, a „nie pie…l i zrób coś więcej” to najłagodniejsze z nich. Poziom fanatyzmu jest tak duży, że doprowadza do wykluczenia we wszystkich środowiskach, w jakich funkcjonuje człowiek, od miejsca zamieszkania, przez miejsce pracy, aż po kontakty z najbliższymi. Powtórzę, kto przez to nie przeszedł, nigdy nie zrozumie, jakie koszty ponosi osoba jednoznacznie kojarzona z krytykiem Owsiaka. Drugą armatą jest bezkarne poniżanie ludzi i tutaj nie chodzi o takie zachowania, jakich pełno w Internecie, gdy jeden Stefan drugiemu Zenonowi nawrzuca, zwykle z anonimowego konta. Tutaj chodzi o prawdziwy przemysł gnojenia oponentów.

Owsiak wskazuje palcem ofiarę i natychmiast wszystkie sprzyjające mu media rzucają się na łowną zwierzynę, by powielać kłamstwa razem z poniżaniem. Odpowiednio dobrane zdjęcie, na którym człowiek wygląda jak dzwonnik z Notre Dame, cała seria upokarzających sformułowań i nieodzowna metka „hejtera”, „oszołoma”, itd. Przy tym wszystkim warto pamiętać, że dla Owsiaka nie ma różnicy kogo gnoi, on poniewierał wszystkich wrogów. Nastoletnich chłopaków na „Przystanku Woodstock”, co wielokrotnie opisywali uczestnicy i dziennikarze, łącznie z dziennikarzem TVN. Zgnoił młodą dziennikarkę, jeszcze studentkę, za napisanie prawdy o „Przystanku Woodstock”, gdzie hektolitrami leje się wóda i unoszą kłęby „ziołowego” dymu. Teraz Owsiak oblewa ściekiem dwie kobiety: Krystynę Pawłowicz i Barbarę Pielę.

Strony

Źródło foto: 
43379 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

9 (liczba komentarzy)

 1. Ten, co popiera skurwysyństwo, jest Skurwysynem, a ten, co je toleruje, jest Idiotą. Wydaje się, że nie ma na kogo głosować.

 2. avatar

  Wydaje się, że pan to jest jak ten seksomaniak (ze starego dowcipu), któremu wszystko kojarzy się z dupceniem.

 3. ...zapewne oddalenie pozwu jest dziełem jakiegoś  sędziego będącego także niezmordowanym bojownikiem walczącym o praworządność. 

 4. Ostatnio jakaś feministka opublikowała listę wstydu, mężczyzn którzy słownie napastowali kobiety.Jurka tam zabrakło. Czemu, kartka się skończyła?

 5. W starciu z owsiakową potęgą pisowskie państwo czuje się wyjątkowo zagubione i bezradne. Jego przywódcy także. To jest prawdziwa władza i dlatego tym bardziej należy podziwiać Matkę Kurtkę że ma odwagę się z nim mierzyć. Dopóki te zmagania będą wyglądać tak jak teraz, to można stwierdzić że PRL trzyma się nadal mocno. Wyjątkowo mocno, jak na coś, co podobno zostało obalone 30 lat temu.

 6. Obalone zostały tylko flachy w Magdalence.Co do autora bloga to za odwagę i walkę z tym "dobroczynnym i charytatywnym" ludzkim farfoclem,należy Mu się wielkie uznanie i szacunek.

 7. avatar

  Dwa miliardy mogą spokojnie iść na TVP. Na medycynę przecież daje Owsiak. 

 8. powinien trafić do Czajki - może wyjdzie stamtąd oczyszczony. Ale raczej zalegnie w najgorszych osadach

 9. PIS bojaźliwie odpuściło repolonizację mediów, m.in. w internecie, cenzura szaleje w jedną stronę, więc Ruch WYp... Pawłowicz w Kosmos jest wg sędzi niczym uwłaczającym, cisza o tym. Ale np. podniesiony palec Lichockiej, lub Ruch Wyp... Owsiaka w Kosmos, jest zbrodnią przeciw narodowi, media polskojęzyczne wpadają w histerię, o niczym innym nie mówią przez cały dzień. Jedna TVP to za mało, tym bardziej, że podłożyli się propagandowo z tą dotacją. Błędy zaniechania już dały znać o sobie w wyborach do Senatu, jak będzie już teraz widać.

 10. Strony