Prześlij dalej:

Kiedyś dojdzie do tragedii, kiedyś ofiarą Owsiaka będzie nie Piotr Wielgucki, Krystyna Pawłowicz, czy Patryk Jaki, ale Dariusz Nowak z Gliwic lub Marysia Kowalska z LO w Pułtusku i po prostu ktoś nie wytrzyma. Kto nie przeszedł przez to, co Owsiak i jego fanatycy potrafią urządzić swojej ofierze, ten nigdy nie zrozumie, że obraz pajacującego 65-letniego dziadka udającego nastolatka, nie ma nic wspólnego z prawdziwym Owsiakiem – bezwzględnym socjopatą. Przez te wszystkie lata napisałem już wszystko, nie będę się powtarzał i tak nikt tego nie przeczyta z uwagą, a i mnie się cofa na samą myśl, że miałbym kolejny raz wymieniać sygnatury spraw i „wypowiedzi” Owsiaka. Napiszę coś innego.

O ile nic się nie zmieni, to któraś ofiara Owsiaka nie wytrzyma i przypłaci przemysłowe gnojenie albo utratą zdrowia albo utratą życia. Niestety nie żartuję, nie prowokuję, nie szukam poklasku, wiem co piszę. Nie da się z takim potworem walczyć, on miota dwoma potężnymi działami, które są w stanie ustrzelić każdego. Jakakolwiek krytyka Owsiaka spotyka się ze schematycznymi i zazwyczaj pełnymi agresji odpowiedziami, a „nie pie…l i zrób coś więcej” to najłagodniejsze z nich. Poziom fanatyzmu jest tak duży, że doprowadza do wykluczenia we wszystkich środowiskach, w jakich funkcjonuje człowiek, od miejsca zamieszkania, przez miejsce pracy, aż po kontakty z najbliższymi. Powtórzę, kto przez to nie przeszedł, nigdy nie zrozumie, jakie koszty ponosi osoba jednoznacznie kojarzona z krytykiem Owsiaka. Drugą armatą jest bezkarne poniżanie ludzi i tutaj nie chodzi o takie zachowania, jakich pełno w Internecie, gdy jeden Stefan drugiemu Zenonowi nawrzuca, zwykle z anonimowego konta. Tutaj chodzi o prawdziwy przemysł gnojenia oponentów.

Owsiak wskazuje palcem ofiarę i natychmiast wszystkie sprzyjające mu media rzucają się na łowną zwierzynę, by powielać kłamstwa razem z poniżaniem. Odpowiednio dobrane zdjęcie, na którym człowiek wygląda jak dzwonnik z Notre Dame, cała seria upokarzających sformułowań i nieodzowna metka „hejtera”, „oszołoma”, itd. Przy tym wszystkim warto pamiętać, że dla Owsiaka nie ma różnicy kogo gnoi, on poniewierał wszystkich wrogów. Nastoletnich chłopaków na „Przystanku Woodstock”, co wielokrotnie opisywali uczestnicy i dziennikarze, łącznie z dziennikarzem TVN. Zgnoił młodą dziennikarkę, jeszcze studentkę, za napisanie prawdy o „Przystanku Woodstock”, gdzie hektolitrami leje się wóda i unoszą kłęby „ziołowego” dymu. Teraz Owsiak oblewa ściekiem dwie kobiety: Krystynę Pawłowicz i Barbarę Pielę.

Strony

Źródło foto: 
38868 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

12 (liczba komentarzy)

 1. Ten, co popiera skurwysyństwo, jest Skurwysynem, a ten, co je toleruje, jest Idiotą. Wydaje się, że nie ma na kogo głosować.

 2. avatar

  Wydaje się, że pan to jest jak ten seksomaniak (ze starego dowcipu), któremu wszystko kojarzy się z dupceniem.

 3. ...zapewne oddalenie pozwu jest dziełem jakiegoś  sędziego będącego także niezmordowanym bojownikiem walczącym o praworządność. 

 4. Ostatnio jakaś feministka opublikowała listę wstydu, mężczyzn którzy słownie napastowali kobiety.Jurka tam zabrakło. Czemu, kartka się skończyła?

 5. W starciu z owsiakową potęgą pisowskie państwo czuje się wyjątkowo zagubione i bezradne. Jego przywódcy także. To jest prawdziwa władza i dlatego tym bardziej należy podziwiać Matkę Kurtkę że ma odwagę się z nim mierzyć. Dopóki te zmagania będą wyglądać tak jak teraz, to można stwierdzić że PRL trzyma się nadal mocno. Wyjątkowo mocno, jak na coś, co podobno zostało obalone 30 lat temu.

 6. Owsiakowa potęga o której pan pisze jest pochodną wolności słowa, wiodącego ku barbarzyństwu, a nie wolności słowa nierozerwalnie związanego z odpowiedzialnością za słowo. Hasło którym posłużył się Owsiak wobec prof. Pawłowicz nadwyręża godność osoby ludzkiej a obiegowe usprawiedliwienie grubą skórą polityka nie znajduje uzasadnienia w porządku prawnym. Odwrotnie! Polska konstytucja mówi wyraźnie; Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny. (art.32) W takich okolicznościach (podobnie jak wobec prawomocności wyroku odtajniającego listy poparcia) istnieje poważny problem czy mamy do czynienia z praworządnością czy samowolą i anarchią.

 7. Obalone zostały tylko flachy w Magdalence.Co do autora bloga to za odwagę i walkę z tym "dobroczynnym i charytatywnym" ludzkim farfoclem,należy Mu się wielkie uznanie i szacunek.

 8. Pojawiłem się na tym forum ca rok temu, po kolejnej owsikowej hucpie, dla wsparcia MK w jego bitwie o pokazanie prawdy kim jest Owsik, to komunistyczne bydlę i dorabiana do tego ideologia. Pomijam wszystkie, idące w dziesiątki milionów przekręty tego złodzieja z zakupem sprzętu, z wyprowadzaniem pieniędzy itd. Mechanizm tutaj jest trochę taki, jak w sprzedaży cudownych garnków, patelni itd. Nieskończona naiwność i głupota ludzka. Tutaj, ten skurwysyn żeruje dodatkowo na potrzebie, która gdzieś tam w głębi każdego wegetuje - jestem porządny i pomagam. Teraz scena sprzed paru lat z metra. Osiem miejsc w końcu wagonu - siedem osób z serduszkami w klapie. Wchodzi kobieta z dzieckiem na ręku. Rozgląda się - wstaje ktoś i zwalnia miejsce. Ten jeden, bez serduszka. Ja. Tamta siódemka już kupiła swoją dobroczynność, już mają serduszka - już nie muszą. Owsiak, ta nikczemna kurwa, tak jak komuniści, zabija w ludziach prawdziwe wartości, kupuje wrażliwość ludzi za kawałek papierka w klapie - jestem ten lepszy. Masz to za działkę, którą mi odpaliłeś. Fałszuje prawdziwe postawy. To jest największa szkoda wyrządzana przez tego skurwysyna. Każdy z nas powinien mieć prawdziwe serce a nie to na pokaz, nie papierowe!

 9. avatar

  Dwa miliardy mogą spokojnie iść na TVP. Na medycynę przecież daje Owsiak. 

 10. Strach ,czy rozpacz Cię dosięgła? Defetyzm wietrze ,Goliacie .czyżbyś myślał ,że porwałeś się na seryjnego złodzieja rowerów ? Cierpliwość to cnota . Jak wymiękniesz to się nigdy nie dowiesz ,że ze rogiem czeka CUD .Porwałeś się na drania ,nie na kurokrada .Dobrze wiesz ,że Zbyszka ręce świeżbią lecz ma związane .Użycie "dywizji "chwilowo niemożliwe. CHAPEU BAS .

 11. Strony