Zaczęło się, teraz to się zaczęło – „Masa” Latkowski Koronny

Prześlij dalej:

Prostota w środkach, prostota w przekazie. Tygodnik ledwie klepiący biedę, któryś raz z kolei publikuje sensację. I mógłby sobie stawać na głowie z nogami w szpagacie, ale bez względu na kaliber sensacji i tak nie podniósłby sprzedaży, gdyby nie koronny Latkowski. Gangster zrobi swoje, resztę w formie zbierania plotek zrobił organ upoważniony. GW na pierwszej stronie kseruje Latkowskiego i od tego mementu możemy mówić o poważnej aferze. Tak to się właśnie realizuje, jest jakiś mało poważny tygodnik, z informacjami, na które „nie ma dowodów” i tak dla jaj całość drukuje poważna gazeta Michnika. Schemat czytelny jak pogrubiona czcionka. Ktoś z Czerskiej dostał zlecenie na materiał i bezpośrednio zainteresowani mają wiedzieć, że zleceniodawcy wiedzą. Jednocześnie wystawieni nie koniecznie muszą wiedzieć czego oczekują zleceniodawcy. Poszła zanęta i po składzie osobowym widać, że całość jest wymierzona w Tuska. Sienkiewicz, Nowak i Belka również, to są ludzie Donalda. Komorowski wybrał zupełnie inny skład. Sensację wyprodukował tygodnik „słup”, ale rozpropagowała gazeta matka. Wydaje się, że taki ciąg logiczny nie wymaga rozbudowanego. Parę tekstów wcześniej pisałem, że Bronisław ruszył do boju. Widać to było po minie Donalda w sejmie. Bronek namawiał do reform, Donald kulił się w sobie, co doskonale pokazywało, że WSI wygrywa. Zaplecze Komorowskiego ma wszystkie argumenty, odpowiednio ustosunkowana żona, większy i poważniejszy partner na wschodzie, który zaszczuł Europę i USA. Zaczyna się rozgrywka o wszystko i prosty Bronek z dubeltówką ruszył na polowanie. Z jednej strony można się cieszyć, z drugiej mam poważne wątpliwości, czy nie trafiamy z deszczu pod rynnę. Z dwojga złego wolałbym niemieckie lizanie tyłka, niż radzieckie spółkowanie z niedźwiedziem, ale to są dylematy sztuczne. Wszystko wskazuje, że namaszczono nowe rozdanie, szefa przedsięwzięcia i nic nie zawróci biegu rzeki.

Identycznie zaczęła się „afera Rywina’, w tej samej rodzinie, przez tę samą gazetę obwieszczona i po tych samych europejskich wyborach. Przy okazji chyba się wyjaśnia tajemnicze głosowanie nad immunitetem Kamińskiego. Tusk dostał w tyłek, odrzucono jego ofertę „zwalczania IV RP”, bo są lepsi od niego? Nie wiem, nadal podtrzymuję opinię, że w tym głosowaniu mogło chodzić o tysiąc rzeczy, ale plotki zaczynają się z wolna układać. Jeśli porównać przecieki to wiele wskazuje na wojnę Tuska z Komorowskim. Jeden przeciek mówi, że Tusk oczekuje od Komorowskiego rezygnacji, by sam mógł wskoczyć na jego miejsce. Prawdopodobieństwo, że tak mogło się zdarzyć oceniam na bardzo wysoko. PO jako całość się sypie, Tusk w roli „szanowanego w Europie” i z gadką na mimo wszystko lepszym poziomie niż prosty gajowy, ma ostatnią szansę załapać się na kolejne polityczne kadencje. Jeszcze parę lat temu taki numer poszedłby bez bólu, ale to już nie ten sam Donald i nie ten sam Bronek. Wizerunek Komorowskiego zmienił się radykalnie, z przaśnego niezguły na światowego polityka od przyjmowania Obamy i paradowania w Normandii. Donald stał się nudny i bierze w cztery litery za wszystkie decyzje. Tak zwane zaufanie społeczne po stronie Komorowskiego i Tuska to przepaść. Trzeba więcej? Moim zdaniem wystarczy, tylko jeszcze jedno małe wyjaśnienie.

Wcale nie uważam, że Komorowski zastąpi Tusk na stanowisku premiera, że o liderze partii nie wspomnę. Odwrotnie. Widzę nowy projekt w taki sposób, że Bronek będzie „obiektywnie” wspierał nową opcję, a Tusk spróbuje przetrwać. Na zapleczu od dłuższego czasu przebierają nogami dawne gwiazdy, od Giertycha, przez Marcinkiewicza, po Kalisza. Idealny skład na „centrum”, a telewizja i sondaże nie takie formacje wynosiły do władzy. Nie wiem na ile ta diagnoza wydaje się celna, sam mam wątpliwości, dlatego przedstawię krótko alternatywną wersję. Wyobrażam sobie znacznie mniejszą skalę przedsięwzięcia, czyli tak zwane strzelanie do wróbla z armaty. Komorowski dysponując środkami i ambicjami, po prostu wypalił z armaty do wróbelka Tuska. Kolego Donald wybij sobie z głowy łatwy chleb, to ja będę pilnował żyrandola, a ty się męcz na swoim poletku i patrz, żeby cię Giertych nie wyrolował. Kandydat na prezydenta jest tylko jeden, z czym Tusk się pogodzi lub wypadnie z obiegu. Obojętnie jaką wersję wydarzeń przyjąć, jedno jest pewne. Obóz się podzielił i szuka nowych rozwiązań.

6
38348 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

38 (liczba komentarzy)

 1. Taśmy są faktem. Taśmy nagrały służby. Nie wiadomo które (sądzę, że te od Smoleńska).Taśmy mają prawie rok. Cała reszta, czyli kto rozgrywa? to są wyłącznie spekulacje. Ewidentnie wymierzone jest to w obóz Tuska (Nowak, Bieńkowska, Belka, Amber Gold).
  Prawdopodobnie nie pomógł nawet wierny Graś, widocznie nie był uprzedzony, jak z trotylem. 
  Dlaczego akurat teraz? Może wynik wyborów do europarlamentu? Co dalej? Tego nie wie nikt...
  Czy Komorowski na tym skorzysta? Przecież PO to jego matecznik, jego również może szambo obryzgać.

 2. Co do ostatniego pytania to stawiam hipotezę, że ruda główka na poważnie musiała rozważać możliwość startu do żyrandola, bo na zaszczyty w strukturach europejskich raczej już nie miała szans. Parę dni temu taka właśnie mało znacząca notka przwinęła się na wpolityce.pl, ale sami autorzy nie brali jej treści wtedy na poważnie, ja zresztą też. Potem był lans Bronka w sejmie, co mnie lekko zadziwiło i obchody z Obamą, więc jeśli dziś wypływają takie kwiatki uderzające w Donalda i jego pupilów to być może w tej notce kryło się coś na rzeczy, bo to jest mocne uderzenie w wizerunek. Z takim  nadszarpanym wizerunkiem Donald może się pożegnać z wymianą Bronka na siebie, niestety manewru Putina z Miedwiediewem nie uda się  wykonać. A obryzganie raczej nie będzie miało wpływu na reelekcję, niby matecznik, ale Kwachu też miał bryzgający matecznik.

 3. Ot, zwykła rekonstrukcja rządu takie są jej kulisy. A naród nie wiedział że tak w cywyilizowanym świecie rekonstruuje się rządy? No to się dowiedział. I co?  I nic.
  Chciałbym się mylić ale pobokusją jeszcze 24h a w poniedziałek będziemy mówić o mundialu, w Brazyli to się dzieją ciekawe rzeczy....
  a tu, nuda Panie.

  tak to widzę.

  POzdrawiam

 4. avatar

  Nie ma sporu, może nieudolnie, ale w jednym wariancie dokładnie to samo wyraziłem.

 5. avatar

  rozwód pary ruskich cweli ?

 6. avatar

  Nigdy nie było małżeństwa.

 7. avatar

  ale było

 8. avatar

  Jednak coś się zaczęło, bo ruch jest dość wyraźny. Jeszcze parę godzin za wcześnie , żeby ocenić cel tej zagrywki, ale spokojnie, do poniedzialku się wyjaśni i nawet ewentualna wygrana Hondurasu z Francją tego nie zmieni. Gorzka prawda jest taka, że smutni panowie mają odpowiednie nagrania na szystkich i na wszelkie możliwe okazje i wyciągają je w odpowiednim momencie jak przyjdzie zlecenie. A to całe podniecanie się sondażami czy liczeniem kartek wrzucancyh do urn to tylko zadyma dla gawiedzi. Jak ustalą że ma wygrać PiS , bo kumuś w końcu ta bomba w rękach wybuchnąć musi, to wygra PiS. Tylko niestety nie będzie się z czego cieszyć.

 9. Stary, od 25 lat robią co chcą. Udają demokrację, udają wybory, dymają ten kraj jak chcą. Weszliśmy do Unii a tam q...a to samo,  tam dymają całą europę w najlepsze i eurpejczycy są zadowoleni i jest im dobrze
  moskiewski hitlerek moduje ludzi o kilkunastu lat i  robi co chce a oni z nim q....a negocjują ceny q...a gazu z tym q...a wielkim meżem stanu.... no to taki sienkiewicz potomek pisarza jest zajebiście wyważonym politykiem i skutecznym negocjatorem. Premier się przyjrzy sprawie i potraktuej ją poważnie. Kto do q...y nędzy ich nagrał? Jedna ważna sprawa w tym wszystkim...
  a po za tym nuda Panie,
  to jaki będzie wynik Francja Honduras? to jest naprawdę ważne i tym się zajmujmy q....a

  Pozdrawiam

 10. Może to początek zmian........nieważne z jakiego źródła. 

 11. avatar

  Rusek bierze całe po letko i kundelkiem się podetrze. A co do społeczeństwa myślę, że pobudka, już ostatnie po drygi. Cywil zmieni się w szarika z pagonami. Myślę, że to próba wywrócenia całego stołu. Z tego co wiem, to może stać za tym ktoś, komu eskalacja wychodzi najlepiej.

  p.s.

  Stolik leci

  tylko gdzie doleci?

  D.O.G.

 12. avatar

  "Nałęcz jest przeciwny nagrywaniu ludzi co poszli coś zjeść !! Słusznie - nie rozmawia się z pełna mordą!" 

 13. avatar

  1) Gdy zastanowić się nad używanym językiem nasuwa się wątpliwość odnośnie procesu Tusk vs Urban i pytanie: co otrzymał Urban za przyznanie fałszu?

  2) Nagrano rozmowy i przedstawiono nagrania publiczności,  jako narzędzie nacisku na rząd. Pytanie: co jest na tych nagraniach, których nie przedstawiono?

 14. avatar

 15. Nie wykluczone że coś w tym jest, ale przecie każdy bank może emitować walutę metodą udzielania kredytów. Druk fizyczych banknotów jest chyba mało istotny.
  Prawdopodobnie dodruk jest mniej niszczący dla kraju bo nie tworzy długu, dlatego jest źle widziany przez lichwiarzy.
  Ale nie znam się na tym.

 16. Wydawało mi się, że "panowie źle policzyli głosy" (w głosowaniu o immunitecie Kamińskiego), a tu się pokazuje, iż panowie głosy policzyli precyzyjnie.
  I jak to się skończy dla Kwaśniewskich?

 17. avatar

  ?

 18. Kurka, ja nie wiem jaką Ty wyborczą czytasz, ale na tej mojej to Szechter tłumaczy jak bardzo nielegalne były te nagrania i to daleko od czołówki, po muzułmanach, ginekologach i nawet po Mundialu. Prawie, że małymi literami. Podobnie w tej chwili Szejnfeld w TVP żąda ukarania tych - co nagrali bo to przestepstwo i takie czasy, że człowiek nawet spokojnie obiadu zjeść nie może. W miedzyczasie - wypuszczono już nagrania, o czym Czerska - sie jak dotąd nie zająknęła - czyli to raczej nie stąd powiało. 
  Oczywiście, dziwi, dlaczego Wprost, ale żeby robić z tego intrygę  Komorowskiego? Abstrahujac od niezbyt wybitnej inteligencji pierwszego obywatela RP (no chyba że właśnie dlatego ;)) , on jest kojarzony z PO i liczyć na to, że sie wygrzebie z tego kryształowym i ponad podziałami - to sie przeliczyć bardzo można. Wciąż trudno mi uwierzyć, by ktokolwiek z tylnych siedzeń poważnie stawiał na Bula, nawet tego bez wonsów. 
  A dlaczego Latkowski? Dziwi mnie, ale może faktycznie - sprzedaż chce podbić  a przy okazji w stronę wiejących wiatrów sie obrócić... zobaczym. 

 19. avatar

  Proszę i błagam. Przecież sam mówię, że napisałem tekst słaby, ale to nie znaczy aż takiej słabości. GW nie napisze kogo wprost, ale napisała i wystarczy.

 20. Wroński z GW zgłosił, że Marek Belka jest państwowcem, pokazał pazurki i świetnie nadaje się na technicznego premiera.

 21. nie wiem, czy dobrze zrozumiałam w takim razie Twój tekst, ale nijak do kupy poskładać mi sie nie udaje.

  1. wywalanie hurtowo najbardziej rozgarniętych w rządzie i partii (rozgarnięci z punktu widzenia partii nie państwa), to kiepska metoda na rekonstrukcje; przy przetasowaniach poświecą się kozła, dwóch. Marcinkiewicz jest skompromitowany tak, ze na salony do poważnej polityki się go wprowadzić nie da. Zresztą on tez z tych raczej mniej niż bardziej błyskotliwych. Kalisza lud raczej nie kupi, a z pewnością nie jako nowe słońce. Giertychowi - tez łatwo przeszłość wyciągnąć. Tak czy tak, zaplecze ma dużo niższą wartość, od głów które mogą polecieć. Ewentualnie mógłby stać za tym Schetyna, ale i on z PO i potrzebowałby  kogoś do zrekonstruowania rządu, byłby to samobój - więc raczej ni. 

  2. Komoruski rozkładający Tuska - nadal mnie nie przekonuje; nie nastąpi również żadna zmiana z Niemców na sowietów. Tusk tak samo robi stójkę przed Merkel jak i Putinem. Bul takoż.

  3. GW tą informację  opublikowała bardzo późno, jak już cały internet trąbił i do tego bardzoo pokątnie, wiec zlecenie z Czerskiej, analogiczne do Rywina wydaje się mało prawdopodobne

  4. kto? nie mam pojęcia. Raczej nie z okolic PISu, bo publikacja byłaby w GP. Ale podrzucenie pluskwy to nie jest problem, nie potrzeba do tego służb. Służby są potrzebne do odpluskwiania. 

  5. Putin? ale dlaczego miałby wywalać swój  rząd (ruchy na Ukrainie musiały być krytykowane bo eurowybory, nikt nie powiedział, że to będzie już tak na zawsze) i ryzykować wymianę na Kaczyńskiego i ska? zowu konieczny byłby jakiś zamach - a to nie zawsze sie czysto udaje, nawet KGB

 22. Szechter właśnie rozpacza nad właścicielem kanjpy (Robert Sowa - jak najbardziej przyjacielem) oraz nad słabością ochrony rządu przed podsluchami. Nie, Szechtera ta sytuacja tak zaskoczyła, że az go zatkało na dobre 24 godziny. 

 23. .

 24. .

 25. avatar

  Wszystkie zmiany na szczytach muszą i są zapewne układane i zatwierdzane daleko od Warszawy.
  Nie widzę Tuska i Komorowskiego po przeciwnych stronach ringu, chociażby przez sprawę Smoleńska. Przecież mogłoby się coś wymsknąć.

  Co pokazuje uchwalona ustawa o odszkodowaniach dla ocalałych, a mieszkających daleko od Polski obywatelach pewnego małego państwa? Pokazuje, że zostało niewiele do- hm, podziału.
  Sienkiewicz chlapnął nie bez kozery o Polsce, której ponoć już nie ma.
  Pozdrawiam.

 26. Czekanie do poniedziałku w sytuacji kryzysu Państwa to typowe dla ich pojmowania kwestii ;co to jest władza w Państwie i w ogóle co to jest to całe Państwo? Tuskoidalny matrix! Co na to ma pomyśleć "myslący leming" jeżeli takowi jeszcze myślą! .Przecież on (Tusk) powinien już być w Warszawie i przemówić do Narodu! Opozycja nasza zaś ??????Też słów szkoda,toż to aż się prosi o zajęcie stanowiska i potępieniw w czambuł tego blamażu, tej jak mówi Minister (idziemy po was ) ,bohater tej afery , fikcyjnej Polski.PIS-owcy dlaczego marnujecie okazję aby nie milczeć.Wyekspediowanie do telewizyjnych batalii Błaszczaka to pomysł średni,mimo że oni terąż "wystawili" bardzo mało przekonywującego Stajnfelda.PS .Dlaczego Tusk uznał za stosowne poinformować Naród wygłaszając  fenomenalny komunikat; "traktuje sprawę poważnie".Gdyż wie że może być potraktowany jak zawsze czyli......?

 27. Zdaje się pelnić taką samą rolę jak ten komuch na łożu śmierci, co to mu się bryczesy trzęsły gdy przyszło mu stanąć twazrzą w twarz z JP II.  MK... zadaj sobie pytanie od kiedy DT ma poważne kłopoty. Minie się wydaje, że od okiedy stał się najwiekszym publicznym rusofobem. No ale prawda jest jak dupa... każdy ma swoją. 

  Pozdrawiam.

 28. Tusk czeka na poniedziałkowe wydanie gazetki żeby przeczytać i powiedzieć o co chodzi.Wierzyć przykro ,nie wierzyć nie mozliwe, jednym słowem ;paradne.A przecież "Tertium non datur"."Jak tu żyć panie premierze"?

 29. Tusk czeka na poniedziałkowe wydanie gazetki żeby przeczytać i powiedzieć o co chodzi.Wierzyć przykro ,nie wierzyć nie mozliwe, jednym słowem ;paradne.A przecież "Tertium non datur"."Jak tu żyć panie premierze"?

 30. Wiecie, czego się obawiam, że nasza kochana opozycja jak pierdyknie z grubej rury, to cały zaprzyjaźniony świat medialny  skupi się na roztrząsaniu każdego ich słowa i jak zawsze rozjedzie prezesa na mokrą plamę. Wtedy cała afera na miarę największych, jakie zdarzyły się w wolnym, cywilizowanym świecie rozejdzie się po kościach.
  Wg mnie jedyną wiadomością jaką może przekazać premier w poniedziałek, to dymisja rządu. Koniec i kropka. Czy tak będzie, można mieć watpliwości, nasz ogłupiały przez lata lud, przełknie wszystko.
  Nie ważne kto nagrywał, cui bono, mleko się wylało więc wypad. My to wiemy od dawna, ale czy społeczeństwo jest w stanie wydac na PO wyrok politycznej śmierci? Śmiem wątpić. 

  MK czy widziałbyś jakiś dobry sposób rozegrania tego przez opozycję?

   

 31. Nie wiem jeszcze co tam jest na tych taśmach. Oby tylko nie jakieś pierdoły i przekręty drobne jak to że minister kupił mięso bez kartek a innemu sklepowa daje towar od tyłu bo jest koleżanką żony tego Wacka co kręci Tuskiem i sprzedał cegły na lewo Kwaśniewskiemu.
  Takie coś jedynie pokazuje że władza kradnie, co jest dla wszystkich telewidzów oczywiste od zawsze.
  Co innego gdyby tam pokazano handel ustawami i opylanie kraju po kawałku panu Mosze od Azotów, czy jawne przehandlowanie polskich obywateli unii amerykańsko-izraelskiej, lub jakiejś innej.
  To dopiero byłoby interesujące.

 32. "Z armaty..." nie wydaje mi się. Ostatnie siedem lat pokazało, że Donald jest "żelazny".

  Nie ma w historii po 11 listopada 1918 podobnego przykładu w którym polityk trwa i dzierży władzę (łącznie z czasami komuny) pozostając absolutnie odpornym na WSZYSTKO. Donalda nie ruszyła żadna z kilkunastu afer których ułamek jedenj rozszarpywał poprzedników. Żadne niszczenie Państwa, protesty społeczne, strajki, zadłużanie, oficjalne kradzieże czy w końcu zaglądająca w oczy Kowalskiego bieda  nie zmieniają tego stanu rzeczy. Jakoś więc widzę Komorowskiego jako wróbla który odpala tą armatę...we własną twarz.

  Dla mnie te siedem lat to natomiast niezbity dowód, który w słowa właśnie ubrał Sienkiewicz ""Państwo polskie  istnieje jedynie teoretycznie". Uważam, że bardzo wyrażnie w tym czasie pokazały się sznurki do których podłączone są nasza pacynki (Tusk, Komorowskie, Schetyna i reszta polityków oraz tuby: TW Solo i TW Waltornia). WSI i SB są na to za krótkie i za małe, to jednak była banda troglodytów z nieustającą wiarą w moc zbawczą obijania ryja ( doskonale widoczną przy zasypywaniu truchła ich frontmena na Powązkach).

  O fasadowości naszej "demokracji": mówiło sie od dawna, ale mieliśmy nadzieję, że gdzieś jest system który po wymianie ludzi pozwoli nam w końcu odzyskać kraj. Dziś mamy jasny przekaz, że najlepiej poinformowane świnie przy korycie są tylko najętymi aktorami grającymi dla nas z góry ustalone role. I dlatego Donald może rządzić i następne stulecie, a nasz interesy będą realizowane tylko w momencie kiedy będą zgodne z interesami scenarzystów. Na dziś mamy jeszcze kilka milionów taniej siły roboczej do wyekspediowania i jeszcze więcej milionów do skpowania po zawyżonych cenach wszelkiego śmiecia z UE. Ruskie tak naprawdę poniosły klęskę na Krymie i Ukrainie o czym dobitnie świadczą mafiosi robiący już na miejscu rezerwacje z podniesionym środkowym palcem w stronę Putina.
  Europa zapomniała już który naród sobie wymyślił już w średniowieczu, że jest ponad innymi i konsekwentnie, bez zmrużenia powiek wymorodowała miliony sąsiadów całkiem niedawno w trakcie jej realizacji. To poprawność polityczna nie pozwala dziś wspominać, że Hitler i pomysł na 1000 letnią rzeszę ma swoje żródło w bardzo dużej grupie niemieckich elit, a pomysł na jej relizacje wspierały czynnie wszystkie najważniejsze niemieckie rodziny. Niewielu chce pamiętać, że to nikt inny jak właśnie członek jednej z nich, a dokładnie właścicieli I.G. Farben które zarobiła krocie na II W.Ś. siadł i napisła proklamacje która stała się podwaliną dzisiejszej Unii Europejskie. I nikt inny jak Niemcy nie są postrzegani jako jej przywódcy w tworze który ich teoretycznie nie ma. Dla nich Polska jest tym samym czym dla muzłumanian kobiete: tanią, podległą i zależną siłą roboczą. Dzięki ich działaniom poprzez banki i instytucje finansowe oraz działąnia na poziomie kontrolowanych dotacji powodują, że ponad połowa polaków ma długi których oni są właścicielami. Donald zadłużył kraj a ja tylko czekam, aż pojawi się właściciel weksli i zażąda zwrotu. Grecy wyprzedawali własne terytoriu któr nie udało im się nigdy zabrać zbrojnie. U nas na razie kupuje się ustawy i polityków za drobne które pozwolą na polskich lasach postawić ogrodzenia z napisem Achtung. Te już wiszą na polach, działkach rekracyjnych, budowlanych i nowitkich domach (cały pas zachodni). Pierwszy większy opór spowoduje jednak, że weksle staną się wymagalne w my będziemy patrzeć jak na żywo sprzedaje się kraj w któym staniemy się od ręki niemile widziani.

 33. Szemrane towarzystwo zamieniło ssaka na ptaka - udało się "tamto"zamieść pod dywan,z "tym" też kłopotu nie będzie, mają  wprawę w sprzątaniu k...a ich mać.

 34. Kto nagrywał ? Oczywiście fachowcy, czyli chłopcy ze WSI zrzeszeni w  swoim klubie pod stałym przywództwem  i zawsze gotowi do pomocy swym przyjaciołom.
  Blondyn zgodził się, by połaskotali Kwacha nagraniami Kamińskiego, no to poprosił on WSIowych, by pokazali capo di tutti capi, że ciągle mają go na widelcu.  A restaurator dziękuje za reklamę knajpy. http://www.sowaiprzyjaciele.pl/kontakt/

  P.S. Tyle tu Osób wszystkowiedzących, to co ? też wiem swoje.

 35. My wam- wy nam...itd.
  "Ćwiara" minęła jak z bicza strzelił, ojciec Spawacz- pogrzebion, czas na nowe rozdanie.Nowy układ się tworzy -to licytujemy się tym, co tam kto nazbierał, blefujemy...
  Na mieście jak zwykle kumkają, że pluchy tylko odkryte i że hoho niektórzy mają jakieś asy asów, złote strzały i gwoździe do trumien -ale wiadomo -blef pewnie tylko.

 36. 1. Grupa związana z Kwaśniewskim odpaliła "atomówkę" za Kamińskiego w sejmie i dlatego, że reflektory od nowa spoczęły na wili Kwaśniewskich. Od dawna mówiło się że obie grupy mają na siebie haki.
  2. Służby rosyjskie odpaliły nagrania żeby szantażowac Rząd w sprawie Azotów. Do wyborów daleko wobec czego nagrania nie zrobią narazie krzywdy Tuskowi o ile zachowa się rozsądnie.
  3. WSI i Komorowski jak opisano w tekście.
  4. A może jakiś "Kukliński" , który ma dość gnicia Państwa.
   

 37. Święty Jurek "przykrywa" proces w Złotoryi...;););)

 38. Moja prognoza jest inna.
  Przegra Donek, przegra Bronek, a w 2016 pojawi się nowy szef