Z drogi chamy! Wypad pajace!

Prześlij dalej:

Obserwując nieustający okres „salonu” można zauważyć jedną prawidłowość. Nie ma najmniejszego znaczenia, co się wydarzy, bo do każdej okazji zawsze pod ręką znajdzie się ten sam kij. Czy ktoś potrafi mi wskazać 5 szczegółów różniących kolejne „afery”? Faszyzmem, Gomułką i zamachem na demokrację była wizyta Andrzeja Dudy w Anglii, gdzie mówił, że w tej chwili nie widzi poważnych argumentów, którymi mógłby Polaków przekonać do powrotu. Takim samym nazizmem, zdradą racji stanu, była nieobecność Prezydenta na szczycie na Malcie, jak i odwrócenie się plecami, przez byłą premier Kopacz, z czego uczyniono brak powitania ze strony Prezydenta. Podjęcie jakiejkolwiek decyzji przez sejm, rząd lub Andrzeja Dudę po 22.00, wprowadza w Polsce ustrój stalinowski. Brak marszałka ze skorumpowanego PSL skutkuje Koreą Północną, w identycznym stopniu, jak brak szefa z PO w komisji sejmowej do spraw służb specjalnych. Jeśli się na miejsce w samolocie prezydenckim nie załapie gwiazda TVN lub GW, natychmiast rodzi się w Polsce łamanie standardów i pojawia Białoruś. Putinizacja życia publicznego to kwestia jednego zdania wypowiedzianego przez posłankę Pawłowicz, a nawet i mówić nic nie musi, wystarczy, że zje sałatkę. Uchylenie uchwały, którą wybrano 5 sędziów Trybunału Konstytucyjnego, powołując się na ustawę łamiącą konstytucję, wprowadziło w Najjaśniejszej Rzeczypospolitej stan wojenny i tak dalej i tak bez końca. Wszystkie te alarmy podnoszą ludzie, którzy są spadkobiercami PRL, zwykli złodzieje, kolaboranci, drobne cwaniaczki i tępe chamy, załatwiające sobie na lewo pozwolenie na broń albo rządowe faktury na zeżarte carpaccio z żubra. I ten stan rzeczy się nie zmieni, ponieważ margines społeczny nie zna granic bezczelności, fałszu i śmieszności. Oni zawsze będą dyscyplinować, o ile w końcu ktoś nie weźmie nahaja i nie rozprawi się z hołotą.

Nie można się wiecznie bronić, nie można pozwolić na taki stan rzeczy, w którym to złodziej zmusza okradzionego do składania wyjaśnień. Z drogi chamy! – taki padał rozkaz, gdy na trakcie rycerze natknęli się na pospólstwo. Słuszna to rada, teraz i na wieki. Cała prymitywna technika sprowadzania normalności do narożnika, przez paranoję i niegodziwość, polega tylko i wyłącznie na notorycznym wmawianiu nieistniejącej winny. W studio pojawia się poseł PO, czy bankier z Nowoczesnej i zaczyna w pierwszych słowach łgać: „Wy z PiS-u, zabiliście w Polsce demokrację!” Po takim dictum zaatakowany gazrurką przedstawiciel PiS zaczyna mozolnie wyjaśniać, że ostatnia procedura przeprowadzona w sejmie, czy rządzie, niż złamała prawa, wszystko odbyło się zgodnie z obowiązującymi przepisami i nie ma znaczenia, o której godzinie zapadła decyzja. Co dalej? To samo od nowa? Następny idiotyzm następny zarzut o nazizm w stylu Gomułki i ponowne syzyfowe prace zaatakowanych, które rzecz jasna za moment doczekają się kolejnego zarzutu z „d” wyjętego. Tak zwana debata publiczna z udziałem brzydko konającego towarzycha jako żywo przypomina dziecinną zabawę w pomidora. Ludzie dorośli doskonale wiedzą, że w tej grze zawsze wygrywa jeden i to bez najmniejszego wysiłku, bo bez względu na to jak mądre rzeczy będą wypowiadane, to byle głupek zamknie dyskusję „pomidorem”.

Zresztą ta „zabawa” ma wiele wariantów, dość przypomnieć męki rodziców, którzy odpowiadają na pytanie swoich pociech „a dlaczego?”. Mam swoje życiowe i rodzicielskie doświadczenie i mogę podać nienową, ale niezawodną odpowiedź na durne pytania.

Strony

47602 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

70 (liczba komentarzy)

 1.   Wciąż aktualne:
   "Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę"
   I drugie:
   "Na pohybel żydokomunie"
     !!!!!

    pzdr

 2. Powołali KOD my powołajmy WiN. Z takim transparentem bedzie na ulicy stalo 50 tys ludzi a nie garstka sztabowcow w rurkach popalajacych fajeczke. Dziś nasza wolność i niezawisłośc są zagrożone. Do tego przypomnimy kim byli nasi bohaterowie, z kim walczyli i kto ma ich krew na rekach. Przypomnijmy niejakiego Stefana Michnika.

 3. powszechna i ochotnicza

 4. Narazie wystarczy ruch poparcia dla rzadu oparty na symbolach

 5. kupi dla armii leopardy a7 czy abramsy.

 6. avatar

  ABSOLUTNIE NIEEEE!!!!
   mamy wlasny projekt czolgu...tylko trzeba troszku prac nad prototypem i strasznie duzo piniondzów na wdrozenie go do produkcji..CALA NADZIEJA W ANTONIM!!!!!
  p.s.
  z tym abramsem bedzie tak jak ICH ŻĄŁOSNYMI OBIETNICAMI ze zniesieniem wiz..wala jankesom mozemy pokazac!!!!..a co do amunicji do leopardow..to mamy prawo uzywac WYŁĄCZNIE!!!??? amunicji "szkoleniowej"..a i nie mamy zadnych zakladow mogacych produkowac w/w amunicje..a NAWET NA WYPADEK WYBUCHU WOJNY!!!!niemcy nam jej nie sprzedadza..z ŻADNĄ CENE!!! predzej nam pozwola "Wyjść" z UE niz sprzedadza nam licencje na produkcje amunicji do tych czolgów.lub pozwola KUPIC OD SIEBIE!!!. Z RESZTA!!!te czolgi zostaly nam sprzedane booo...to jest ledwo poruszajacy sie zlom!!!NIE MAJACY PRAKTYCZNE ZADNEGO ZNACZENIA BOJOWEGO!!!x5..i są przestarzałe...
  mam nadzieje ze ludzie od ANTONIEGO naprawde powanie mysla o naszym nowym czolgu..wtym cala moja nadzieja!!!
  p.s.2
  (wiem co mówię :-)))

 7. nie stworzymy od zera dobrego czołgu w 2 lata. Jeśli nie Leopard a7 to Abrams. Minister Macierewicz planuje sprowadzić amerykańskie brygady i "obudować" naszymi. Więc taki sam czołg jak najbardziej pasuje.

 8. avatar

  bo to wszystko wpisuje sie w jankeską doktryne wojny interkontynentalnej z chinami!!!!..jesli nie uda sie ANTONIEMU podwyzszyc stanu osobowego do minimum ponad 160.000 zolnierzy (a nie obgwiazdkowanych starych zasiedzialych cwokow w koszarach i biurach roznych dywizji) to pozostaje nam na krzywy ryj za WSZELKĄ CENĘ wprowadzac wlasne innowacje (vide MSBS 5,56) lub w/w nowy czolg...albo stworzyc male lokalne oddzialy GN..(kazdy powiat;wojewodztwo)albo...ALBO!!! zmiena konstytucji i zmiana prawa do SWOBODNEGO noszenia wszedzie ze soba..(centra handlowe;do i z pracy;na wycieczki..etc..etc..)prawo do swobodnego NOSZENIA BRONI AUTOMATYCZNEJ!!!a nie tylko samych tzw"klamek"...wtedy i tylko WTEDY gdy kilkaset tysiecy ludzi bedzie mialo chocby li tylko takiego MSBS-a 5,56 i z 5000 szt amunicji w domu zawsze pod reka;w domu;aucie;garazu..w miejscu pracy..WTEDY NIKT!!! nie odwazy sie  nas ani uczyc demokracji..ani pomagac naszym silom policyjnym w tzw "tlumieniu zamieszek"..ze juz o przestepczosci i "niedobrych UCHODZCACH" nie wspomne...

 9. wojsk lądowych na czas wojny. Faktycznie, wygląda na to że nasza amunicja do leopardów starczy tylko na t-55.

 10. Do sa , myślę że powinniśmy się uzbroić w cierpliwość, bardzo mi się wydaje że Macierewicz robi po cichu metodyczną i przemyślaną akcję ogarniania  towarzystwa biegającego po lasach z paintballami, na czas historycznych rocznic wystepujących w setkach organizowanych w Polsce rekonstrukcji. To towarzystwo głodne prawdziwego kawałka broni i prowadzonych przez prawdziwych wojskowych szkoleń. Niech ta ekipa rośnie, niech chowana będzie w duchu miłości do Ojczyzny bo niebawem ruszy do boju. Chciałbym się mylić ale może się przydać prędzej niż później. Z Polską w tej chwili jest jak z organizmem który złapał trudno uleczalną bakterię i żadna kuracja antybiotykowa może nie pomóc. Kuracja niekonwencjonalna w celu jego uzdrowienia może być koniecznością i zdaje się że ten czas powoli nadchodzi w kontekście tego o czym Pisze Matka Kurka. Ja też widzę tę niczym nie zawinioną "bezradność" przedstawicieli prawicy  w telewizjach, w rozgłośniach radiowych, prasie. Jeżeli już zaczynają mówić coś co mogłoby w końcu trafić do zakutych pał lemingów to redaktor prowadzący przerwie w pół zdania, zmieni na siłę wątek i przekaz się rozmywa. Myślę że bez nastrzelania po pyskach tych bałwanów , na wizji lub poza nią, na tak zwaną "dłuższą metę"  się nie obejdzie. Pytanie tylko kiedy i kto da hasło do boju , który jeśli nie nastąpi szybko i nie dokona szybkiego rozstrzygnięcia, elektorat umiarkowany nie wytrzyma i sobie pójdzie. W tej materii oświadczenie Pana Mariana Kowalskiego nie powinno było przejść nie zauważone. Narodowcy mają taką chrapkę na banksterów, że ofiary gęsto by się ścieliły gdyby nie MSWiA które na to przecież nie zezwoli. Jedynie skopanie im dup na pierwszej lepszej manifestacji mogłoby przynajmniej zniechęcić ich do udziału w wiecach poparcia podłączonych do ich mózgów oporników co na ich rozum bezwzględnie wpływa, oraz do gadania bzdur w mediach typu "śpiewający głos swetru". Zapewniam, że jeżeli PiS nie zrobi w mediach szybkiego i trwałego porządku od TVP przez Polsat i TVN to konieczność "przypadkowego " zdjęcia ochrony Policji wystawionej przed domem Kaczyńskiego któregoś podobnego do 13 grudnia dnia, stanie się faktem. Wtedy, ten oczywisty błąd Policji zupełnie przypadkowo wykorzystają chłopcy Kowalskiego, którzy następnie po wypiciu kilku łyków gorącej herbaty przejdą się na do pewnych mediów witając w hallu kolejne grupy pyszałkowatych lemingów, od Petru po Grabarczyka, nie przebierając w tym przypadku w środkach osobistej perswazji. Tak im dopomóż Bóg !

 11. Strony