Prześlij dalej:

Sposób działania „naszych starszych braci w wierze” nigdy nie był żadną tajemnicą. Naczelna reguła została wyniesiona do rangi religii i znalazła swoje miejsce w mądrościach Talmudu. W skrócie brzmi to tak: „żydzi to naród wybrany, dlatego wszystko, co jest dobre dla żyda jest złe dla goja i odwrotnie”. Wokół tej nacjonalistycznej religii zostały zbudowane równie proste mechanizmy propagandowe. Żydzi zawsze byli wybrani i to pod każdym względem: najmądrzejsi, najwięksi i przede wszystkim najbardziej skrzywdzeni. Ktokolwiek podważał prawdy talmudyczne dostawał po łbie antysemityzmem.

Nie należy się czepiać samego „antysemityzmu”, to tylko współczesny neologizm, chodzi o to, że krytykami mogą być wyłącznie Żydzi, natomiast każda krytyka Żydów jest sianiem nienawiści, zapowiedzią pogromów i tak dalej. Kto nie bardzo łapie o co chodzi, niech poczyta „Gazetę Wyborczą”, ale wydaje mi się, że wszystko jasno zostało wyłożone. Bardzo ważna jest też technika, żeby nie powiedzieć technologia postępowania i to kolejny trybik mechanizmu. Zakulisowe działania Żydów, czyli wszelkie naciski, wpływanie na osoby decydujące, uruchamianie kampanii dyfamacyjnych, produkowanie odpowiednich filmów, książek, przekaz medialny plus gigantyczna machina finansowa, zawsze działały na zasadzie cicho-głośno. Po cichu załatwiano interesy według brutalnych zasad politycznych i finansowych, a głośno pokazywano miłość, tolerancję i tak dalej.

Gdy jakiś antysemicki oszołom twierdził, że przecież ten lukrowany głośny obrazek nie ma nic wspólnego z cichym i bardzo często brudnym biznesem, natychmiast zostawał wyśmiany „spiskiem żydowskim”. Nie ma chyba na świecie bardziej wyświechtanej riposty niż szyderstwo ze „spisku żydowskiego” i to ostatnia ważna rzecz. Dodać by jeszcze można parę trybików, choćby genialną i gigantyczną siatkę diaspor na całym świecie, która pilnuje narodowego interesu żydowskiego jak źrenicy oka, bo wszyscy wiedzą, że alternatywą jest wilczy bilet, ale nie ma na to miejsca w felietonie. Wystarczy sobie przyswoić tę podstawową wiedzę, żeby zrozumieć jak wielki stał się cud. Tak się składa, że byłem „antysemitą” zanim to się stało modne i zawsze zmagałem się z „argumentacją” przywołaną powyżej. Po przegłosowaniu nowelizacji ustawy o IPN przez polski sejm po raz pierwszy nie musze się tłumaczyć ze spisków, antysemityzmu, itd.

Obserwujemy rzeczy niebywałe, Żydzi w jakiejś nieprawdopodobnej histerii pogubili swojej atuty, opuścili maski i odsłonili kurtynę. Jak żyję nie pamiętam takich cudów. Nikt od kilku dni nie musi się w Polsce tłumaczyć z używania słów: „Żyd”, „Żydzi”, „żydowski”, a od zawsze był to „antysemityzm”. Oczy przecieram ze zdumienia, bo nagle nie jednostki (oszołomy), ale miliony Polaków bez zahamowań mówią o żydowskich szmalcownikach i żydowskich zbrodniach w stalinowskim aparacie PRL-u. Najwyżsi przedstawiciele polskiej władzy swobodną mową przywołują żydowską politykę żydowskie lobby, żydowskie interesy i nic się nie dzieje, polskojęzyczne media nie biją na alarm. Nie ma też potrzeby tłumaczyć się ze „spisku żydowskiego”, ponieważ sami Żydzi otwartym tekstem mówią, co zrobili. Ambasador Izraela jest w tej kwestii nieoceniona. Najpierw powiedziała, że miała coś zupełnie innego powiedzieć w Auschwitz, ale rząd izraelski kazał jej mówić o nowelizacji ustawy IPN. Potem powiedziała wprost, że chodzi również o ustawę reprywatyzacyjną, a więc o wielką kasę dla Żydów od Polaków.

Strony

Źródło foto: 
40342 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

34 (liczba komentarzy)

 1. Co tu dużo gadać? Felieton cymes. Albo - cymes felieton.

 2. Panie Piotrze,

  świetny tytuł, świetny felieton, trafna diagnoza.No i ta histeria... to dobrze , kiedy działa sie pod wpływem emocjii to się popełnia błędy he, he.

  gratuluję

   

   

   

 3. avatar

  Zydzi oskarzaja Polakow o holocaust i rowniez o negowanie holokaustu.

  Friedman ma weksel Szapira z zyrem Glassa...

 4. Faktycznie, Żydzi oficjalnie i to z przytupem rocznicowym ujawnili swoje, dotychczas ukrywane plany, jakie mieli wobec Polaków. Netanjahu wraz z panią Azari i połową Knesetu wypełnili treścią hashtag #DośćKłamstwŻydowskich.

 5. Może poza komentowaniem w kameralnym gronie zechcą Panie i Panowie podpisać petycję o odesłanie Pani Ambasador do domu? https://tinyurl...

 6. avatar

  A tutaj mamy 'na gotowo' listę Dam i Panów, dla których zmiana Ustawy o IPN będzie oznaczać konieczność zmiany branży lub podejmowanej tematyki. Uprawianie zawodu polegajacego na wmawianiu Polakom jacy są obrzydliwi, albo (najłagodniej mówiąc) beznadziejni, stanie się odrobinę ryzykowne dla ludzi do ryzyka nieprzywykłych;
  https://hartman.blog.polityka.pl/2018/01/31/polsko-zydowska-katastrofe-mozna-jeszcze-powstrzymac/

   

 7. avatar

  Jak po Żydowsku to po Żydowsku, ok. Dwa linki:

  http://www.wnp.pl/parlamentarny/wydarzenia/izrael-chce-zablokowac-ustawe-reprywatyzacyjna,28806.html
  https://www.ms.gov.pl/pl/informacje/news,9903,duza-ustawa-reprywatyzacyjna.html

  Jak rozumiem, cosik w Izraelu kiedyś należało do Arabów i w związku z tym cosik Kneset prawnie uchwalił. Pytaniem jest czy nam warto coś skopiować z rzeczonych rozwiązań i dlaczego tak lub nie.

 8. Brawo Gospodarzu...

  Nawet "starsi bracia w wierze" jest prawidłowo napisane, bo z użyciem cudzysłowiu. W felietonie brakuje informacji dla mniej zorientowanych, o tym, że: Prof. NORMAN FINKELSTEIN napisał książkę pt. "PRZEDSIĘBIOSTRWO HOLOKAUST".

  Podaję więc link, gdzie można obejrzeć wywiad z autorem (48 min, z polskimi napisami): https://www.you...

  pozdrawiam, szperacz

 9. O ile dobrze pamiętam, to Nasz Papież powiedział dosłownie tak: -
  "Nasi bracia w starszej wierze", a to zupełnie zmienia sens całego zdania.
  Bracia w starszej wierze, a nie starsi bracia w wierze.
  pzdr

 10. Wierzymy w tego samego jedynego Boga, Boga Izraela, Boga Izaaka i Boga Jakuba. Dla nas Jezus Chrystus jest Mesjaszem, Synem Bożym. Więc jesteśmy również Narodem Wybranym ...

 11. Strony