Wygraliśmy i to warto wykrzyczeć, że MY wygraliśmy!

Prześlij dalej:

Niemożliwe stało się realne i tego już nic nam nie odbierze. Nie będzie żadnych cudów nad urną, PKW nie zmieni wyniku w drugą stronę, najwyżej skoryguje o marny procent. Udało się przełamać tę pieprzoną ośmioletnią niemożność i teraz trzeba zrobić więcej na jesieni. Miliony kłamstw, tysiące fałszerstw, dziesiątki prowokacji przegrały z potrzebą, co tu dużo mówić zmiany i nic innego nie można napisać. Nowy Prezydent Polski mówi, jak Polak do Polaków i tak na gorąco najzwyczajniej w świecie jestem więcej niż szczęśliwy, że podłość i marność przegrała. Pierwszy raz starałem się wlewać w siebie i wszystkich wcale nie taki nieuzasadniony optymizm, bo ile można biadolić? Bałem się, jak każdy, momentami czułem się bezsilny, ale nie mogłem znieść głupiego gadania, że i tak ruskie serwery załatwią wszystko. Przed nami jesień i dzięki Andrzejowi Dudzie szlak został przetarty. Spaliła się cała partia zgranych mechanizmów, ta machina się zatarła, nie da się już straszyć Macierewiczem, nie da się „znanymi i lubianymi” zapewnić głosów. Zupełnie nową definicję dostał obciach i całkiem inaczej wygląda „podpalanie Polski”. Przed chwilą odebrałem sms-a od Mamy, która w wieku 65 lat pojechała do Niemiec opiekować się 80- letnią Niemką. Nie, nie mam złudzeń, nie wrócą z Anglii polskie pielęgniarki i nie będą godnie zarabiać w polskich szpitalach. Powiem więcej, mnie w ogóle nie interesowały obietnice reform Prezydenta, mnie nie przekonały atrakcje i cukrowa wata, do mnie dotarło, że całe WSI i esbecja znalazły w jego życiorysie tylko urlop bezpłatny i „tłit” Wojciechowskiego. Na dziś tyle, no może jeszcze tylko dodam, że w swojej symulacji pomyliłem się o promile…. taka mała satysfakcja… kurde.

wybory_0.png

60727 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

84 (liczba komentarzy)

 1. W końcu !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  "Niech zstąpi Duch Twój! Niech zstąpi Duch Twój! I odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi! Amen."

 2. Sorry za mało merytoryczny komentarz, ale dziś mi się nie chce pisać nic mądrego. Jest dobrze!!!!!!!!

 3. Jest bardzo dobrze tak dobrze ,że już nie liczę tego co wypiłem.Żona  mi powidziała pij ile chcesz mając łzy w oczach.

 4. 1) ogromne zmęczenie Beaty Szydlo. Ponad 2 tygodnie temu widac było ze kobieta potrzebuje snu. Wyglądała 10 maja na totalnie zmeczoną  ale nadal o dziwo funkcjonalną :) Nie wiem jak ona dała rade fizycznie i psychicznie ? Chyba tylko na adrenalinie i kawie jechała....

  2) zmiana na twarzy Dudy gdy szedl wygłosić przemówienie ''inauguracyjne'' . W jego oczach , we wszystkim - bez nerwowego mrugania oczami, bez uśmieszku ni to mającego dobić rywala ni to przypochlebic sie elektoratowi ...  :)
  To juz jest inny człowiek niz podczas debat. . Dojrzał.

 5. Wyrzucona  z komisji wyborczej w Toronto za filimik na Youtube:
  http://bit.ly/1HqwZ39

 6. avatar

  tak jest piotr...a prezydent elekt podziekowal "anonimowym uzytkownikom internetu"....ODZYSKALISMY KAWALEK POLSKI!!!!!!!!!! w tej pieknej chwili proponuje posluchac tej pieknej piesni..............................
  https://www.youtube.com/watch?v=2UN35U5xFZM

 7. avatar

  1. DUDA
  2. SUMLIŃSKI
  3. WIELGUCKI

 8. za te nazwiska - miód na moje uszy!
  Boże, tak Ci dziękuję!

 9. avatar

  To miłe, ale niestety dla mnie dalekie, bardzo dalekie od prawdy. Moja gwiazda to Beta Szydło, babka fenomen, o której prawie nikt nie mówi, a Duduś powiedział. Pisałem od roku, żeby wypieprzyć gówniarza Hofmana i zbudować profesjonalny sztab. I się ziściło. Wyśmiewany Mastalerek okazał się nie takim głupi. Do debaty Dudę przygotowywali mistrzowie fachu: Kochan i Bielan. No i Kaczyński, dla niego największy ukłon, potrafił zejść z pierwszego planu, a na takie gesty stać tylko wielkich.

 10. avatar

  Piotrze, Tyś Owsiakiem pozdejmował ludziom bielma z oczu. Nie tylko Owsiakiem oczywiście, ale ostatnio właśnie nim spowodowałeś internetową falę zmiany poglądów.

  Pani Beata Szydło oczywiście wieką robotę wykonała.