Wygraliśmy i to warto wykrzyczeć, że MY wygraliśmy!

Prześlij dalej:

Niemożliwe stało się realne i tego już nic nam nie odbierze. Nie będzie żadnych cudów nad urną, PKW nie zmieni wyniku w drugą stronę, najwyżej skoryguje o marny procent. Udało się przełamać tę pieprzoną ośmioletnią niemożność i teraz trzeba zrobić więcej na jesieni. Miliony kłamstw, tysiące fałszerstw, dziesiątki prowokacji przegrały z potrzebą, co tu dużo mówić zmiany i nic innego nie można napisać. Nowy Prezydent Polski mówi, jak Polak do Polaków i tak na gorąco najzwyczajniej w świecie jestem więcej niż szczęśliwy, że podłość i marność przegrała. Pierwszy raz starałem się wlewać w siebie i wszystkich wcale nie taki nieuzasadniony optymizm, bo ile można biadolić? Bałem się, jak każdy, momentami czułem się bezsilny, ale nie mogłem znieść głupiego gadania, że i tak ruskie serwery załatwią wszystko. Przed nami jesień i dzięki Andrzejowi Dudzie szlak został przetarty. Spaliła się cała partia zgranych mechanizmów, ta machina się zatarła, nie da się już straszyć Macierewiczem, nie da się „znanymi i lubianymi” zapewnić głosów. Zupełnie nową definicję dostał obciach i całkiem inaczej wygląda „podpalanie Polski”. Przed chwilą odebrałem sms-a od Mamy, która w wieku 65 lat pojechała do Niemiec opiekować się 80- letnią Niemką. Nie, nie mam złudzeń, nie wrócą z Anglii polskie pielęgniarki i nie będą godnie zarabiać w polskich szpitalach. Powiem więcej, mnie w ogóle nie interesowały obietnice reform Prezydenta, mnie nie przekonały atrakcje i cukrowa wata, do mnie dotarło, że całe WSI i esbecja znalazły w jego życiorysie tylko urlop bezpłatny i „tłit” Wojciechowskiego. Na dziś tyle, no może jeszcze tylko dodam, że w swojej symulacji pomyliłem się o promile…. taka mała satysfakcja… kurde.

wybory_0.png

60930 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

84 (liczba komentarzy)

 1. W końcu !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  "Niech zstąpi Duch Twój! Niech zstąpi Duch Twój! I odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi! Amen."

 2. Sorry za mało merytoryczny komentarz, ale dziś mi się nie chce pisać nic mądrego. Jest dobrze!!!!!!!!

 3. Jest bardzo dobrze tak dobrze ,że już nie liczę tego co wypiłem.Żona  mi powidziała pij ile chcesz mając łzy w oczach.

 4. 1) ogromne zmęczenie Beaty Szydlo. Ponad 2 tygodnie temu widac było ze kobieta potrzebuje snu. Wyglądała 10 maja na totalnie zmeczoną  ale nadal o dziwo funkcjonalną :) Nie wiem jak ona dała rade fizycznie i psychicznie ? Chyba tylko na adrenalinie i kawie jechała....

  2) zmiana na twarzy Dudy gdy szedl wygłosić przemówienie ''inauguracyjne'' . W jego oczach , we wszystkim - bez nerwowego mrugania oczami, bez uśmieszku ni to mającego dobić rywala ni to przypochlebic sie elektoratowi ...  :)
  To juz jest inny człowiek niz podczas debat. . Dojrzał.

 5. Wyrzucona  z komisji wyborczej w Toronto za filimik na Youtube:
  http://bit.ly/1HqwZ39

 6. avatar

  tak jest piotr...a prezydent elekt podziekowal "anonimowym uzytkownikom internetu"....ODZYSKALISMY KAWALEK POLSKI!!!!!!!!!! w tej pieknej chwili proponuje posluchac tej pieknej piesni..............................
  https://www.youtube.com/watch?v=2UN35U5xFZM

 7. avatar

  1. DUDA
  2. SUMLIŃSKI
  3. WIELGUCKI

 8. za te nazwiska - miód na moje uszy!
  Boże, tak Ci dziękuję!

 9. avatar

  To miłe, ale niestety dla mnie dalekie, bardzo dalekie od prawdy. Moja gwiazda to Beta Szydło, babka fenomen, o której prawie nikt nie mówi, a Duduś powiedział. Pisałem od roku, żeby wypieprzyć gówniarza Hofmana i zbudować profesjonalny sztab. I się ziściło. Wyśmiewany Mastalerek okazał się nie takim głupi. Do debaty Dudę przygotowywali mistrzowie fachu: Kochan i Bielan. No i Kaczyński, dla niego największy ukłon, potrafił zejść z pierwszego planu, a na takie gesty stać tylko wielkich.

 10. avatar

  Piotrze, Tyś Owsiakiem pozdejmował ludziom bielma z oczu. Nie tylko Owsiakiem oczywiście, ale ostatnio właśnie nim spowodowałeś internetową falę zmiany poglądów.

  Pani Beata Szydło oczywiście wieką robotę wykonała.

 11. odklamanie wizerunku Owsiaka podzialalo na mnie i na moja zone jak katalizator uruchamiajacy myslenie i weryfikowanie propagandy mainstreamu. 

  Wielkie dzieki Piotrze, takze za zbudowanie i podtrzymanie wiary w PiS,... po otrzezwieniu krazylem w wypowiedziach Bosaka, Korwina, Kukiza... ale tamte tematy na szczescie okazaly sie tylko zadaniem intelektualnego treningu przed pokonaniem zbudowanego strachu/nienawisci (?) do Dudy i PiSu. 

 12. Od samego początku uważam, że Owsiak to patologia IIIRP w pigułce. 
  I tutaj, po pokazaniu tego co się naprawdę kryje pod czerwonymi portkami, MK zajmuje wszystkie miejsca na podium.

 13. super babka, MK ma 100% racji :)

 14. wygrał iny kandydat niż kazał głosować Michnik, co oznacza koniec demokracji. A jeśli Duda będzie próbował wykonywać swoje obowiązki prezydenckie i nie będzie podpisywał wszystkiego co mu podsunie rząd ulubieńców redaktora naczelnego, to będzie faszyzm. Redaktor naczelny zatopił Komorowskiego robiąc z niego i jego rządu zakładnika lewaków, bał się że przegrają wybory więc szybko przeprowadził "nieodwracalne reformy" z których Komorowski już się nie podniósł.

  Duda dostał też 50 procent w Łódzkim i Dolnośląskim, co oznacza przełamanie mapy.

 15. 10/10

 16. Brawo Drogi Gospodarzu za Twoje przewidywania.
  To byla pierwsza rzecz jaka rzucila mi sie w oczy. I te 60% Kukiza.

 17. Przyłączam się do gratulacji.

 18. Szacunek!

  Swoją drogą ciekawe, co popijał dziś wieczorem pan Arabski.

 19. AMEN! Naprawdę zstąpił Duch i teraz musimy z tego skorzystać na całego!!!

 20. 2 tygodnie temu Andrzeja Boboli
  dziś Zesłanie Ducha Świętego

  ale ja do zadowolenia jeszcze mam daleko, między innymi że o te promile się pomyliłeś

  19% wyborców Kukiza na Bronka u Ciebie a w realu ponad 40%
  z JKM dużo lepiej

  ale 47% na bula, pewnie trochę przekręcili ale i tak, póki Ci ludzie się nie obudzą lepiej nie będzie, ile nas można orać a my nic, podzieleni jesteśmy bezbronni a zjednoczonych boją się wszyscy i mam nadziję, że to niedługo przyjdzie.

 21. Szacun za Twoje wyliczenia trafiłeś w punkt.
  Mój Boże jak ja się cieszę ,żona która nie pije  wydudlała butelke wina , brat  któremu lekarz zabronił pić jest w 3 d...y nawalony jak do do niego dzwoniłem.
  Ludzie.....k......a m...ć  to się naprawde stało odzyskaliśmy Polskę.

 22. żadna kampania nie dostarczała mi tyle emocji, ale też nigdy nie byłam tak świadoma konieczności zmian.

  Tak bardzo się cieszę z wygranej Dudy. Z NASZEJ WYGRANEJ !!!

 23. i wcale niemałego wkładu w ten wynik! Przez ostatnie kilka lat zrobiłeś tytaniczną pracę na rzecz obalania tradycyjnych mediów, Internet rządzi, Duda Prezydentem a Matka Kurka wygrywa z Lisami i Kraśkami :)

 24. Człowieczeństwo wygrało ze skurwysyństwem, a to wielka wielka rzadkość.

  Ty też dołożyłeś do tego niemałą cegiełkę, moje niskie ukłony, a screeny z Twojego twittera zachowam na pamiątkę.
  Na analizy przyjdzie czas jutro, a teraz idę na balkon wypić piwo zwycięstwa.

  Łowicz

 25. Ogromnie cieszę się z wygranej !!!! Portal Matki czytam od dawna i On także wlewał w moją duszę i serce wiarę i nadzieję. Chciałbym Matce na 26.V podziekować za kruszenie tego muru zakłamania i obłudy medialnej. Jego walka z symbolem III RP - owsikiem także przyczyniła sie do dzisiejszej wygranej. Pozdrawiam wszystkich komentatorów, którym na sercu leży dobro naszej kochanej Ojczyzny.
  To mówiłem JA, trener III klasy. Jarząbek ;)

 26. .

 27. avatar

  Tobie  też  dziękuję :D  Twoje  słowa  dawały  pozytywnego  kopa  w  chwilach  zwątpienia :) :) :)

  Cholera... chyba  stanę się  na powrot  wierząca. Ludzie  piszą  tym, ze  dzisiaj  jest  Święto  Zstąpienia  Ducha  Świętego... Może  coś  w  tym  jest???????? W  każdym  razie  piękny  wieczór.

 28. 16 maja było św. Andrzeja Boboli- patrona Polski i i na Jasnej Górze zgromadziło się 50 tyś charyzmatyków, żeby sobie "pośpiewać", po wsiach drugie tyle ...  HAHA!

  "Dobrze, że ta realna kampania trwała tylko dwa tygodnie, bo przerażony prezydent gotów był już obiecać, że za miesiąc wszyscy Polacy będą zarabiać powyżej średniej krajowej, a potem – jak wieszczyli internauci – zalegalizować marihuanę podczas uroczystej intronizacji Chrystusa na króla Polski."

 29. Pani Fiziu - w punkt. a tak na marginesie pospamuję jeszcze troche niecodzinna wersją hymnu - a co - wszak raduje się serce ite sprawy...https://www.you...