Reklama

Dzisiaj gościnnie wypowiedz Jerzego Scheura, prezesa Fundacji “POLSKA SIĘ UPOMNI” (Jacek K.M.)


Dzisiaj gościnnie wypowiedz Jerzego Scheura, prezesa Fundacji “POLSKA SIĘ UPOMNI” (Jacek K.M.)

Reklama

Naród, który nie szanuje swojej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.

Marszałek Józef Piłsudski.

Stajemy przed wyborem miedzy:

1. SLD – partią wywodzącą się z PPR i PZPR, które jako III Targowica współdziałały ze Związkiem Sowieckim mordując 20 000 żołnierzy i funkcjonariuszy Polskiego Państwa Podziemnego – Żołnierzy AK, WiN i NSZ. Komuniści na trupach Bohaterów zbudowali PRL. W 1990r nie zawahali się przed wzięciem moskiewskiej pożyczki dla kontynuacji swojej działalności w III RP.

2. PO – Platforma Obywatelską, która w osobie Tuska jawnie mówi o garbie historii, która mu ciąży, która doprowadziła poprzez działalność Pani minister Hall do istotnej eliminacji nauki historii z programu nauczania w szkołach. ,,Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”, pisał – Jan Zamoyski. Są różne obiecanki wyborcze ale są nieprzypadkowe fakty, a do takich należy rugowanie historii z świadomości młodzieży.

3. PiS – Praw o i Sprawiedliwość, której symbolem jest Prezydent Lech Kaczyński, twórca Muzeum Powstania Warszawskiego, a który jako testament zostawił nam ,,Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych”, preferuje chwałę i dumę z naszej historii. Jeżeli mamy przetrwać jako Naród, zachować własny byt państwowy zapewniający dobrobyt swoim obywatelom, wybrać możemy jedynie Prawo i Sprawiedliwość, jako gwaranta nadziej dumy i honoru Polaków.

FUNDACJA „POLSKA SIĘ UPOMNI’’

PREZES JERZY SCHEUR

WYBIERAMY MIĘDZY POLSKĄ SOLIDARNĄ A LIBERALNĄ. POLSKA

LIBERALNA:

1. Człowiek pracy czy emeryt niczym, pieniądz wszystkim.

2. Bogaci coraz bogatsi, obszar nędzy bezrobocia, wykluczenia rośnie.

3. Służba zdrowia dla bogatych, dla biedniejszych krótsze życie.

4. Słaba Polska, mocny obcy kapitał w Polsce.

5. Polska siedzi cicho – Europą rządzą Niemcy z Francją przy udziale Rosji.

6. Koniec państwowości Polskiej, jeden naród europejski z władzą oligarchii Niemców, Francuzów i innych, ubogie społeczeństwa tanią siłą roboczą.

POLSKA SOLIDARNA:

1. Polska solidarna oparta na solidarności między pracownikiem i pracodawcą, z poszanowaniem praw pracowniczych, bez bezrobocia.

2. Polska równomiernego rozwoju z powstrzymaniem największego w Europie procesu rozwarstwiania społeczeństwa na bogatych i wykluczonych. Stop dla korupcji i złodziejstwa.

3. Służba zdrowia dla wszystkich, przedłużenie życia dla ogółu Polaków.

4. Polska mocna, siłą polskiej przedsiębiorczości małych i średnich firm wspieranych przez Państwo Polskie i polskie banki.

5. Polska partnerem strategicznym wśród 20 państw świata, wytyczających jego rozwój, wśród których dziś pod rządami PO, nas nie ma, jest 16-milionowa Holandia. Cel Polski Solidarnej, to Polska reprezentująca w dwudziestce Europę Środkową, która nie jest w niej reprezentowana, jest tam natomiast 6 państw zachodniej UE.

6. Polska w Unii Europejskiej jako wspólnocie państw, aktywnie uczestnicząca w sojuszu NATO w kształtowaniu globalnej przyszłości Świata

. WYBIERZ POLSKĘ SOLIDARNĄ, GŁOSUJ NA Kandydatów PiS.

Polska solidarna dziś naszym celem, przez nas Państwo musi trwać i żyć chcemy w narodzie być budzicielem, w Polsce chcemy wolni żyć.

Solidarni

Reklama