Wnuk Wehrmachtu przebrał się w skórę polskiego patrioty!

Prześlij dalej:

Mam dwie wiadomości w klasycznym układzie – dobra i zła i do tego zestawu dodaję klasyczne pytanie. Od której zacząć? Od złej? Tym razem proponuje od dobrej, bo ta będzie bardzo krótka wiadomość. Donald Tusk już wie, że nie utrzyma się na stołku europejskim, ale przede wszystkim nie ma złudzeń, co do planów Jarosława Kaczyńskiego. Nie istnieje dokładniejszy wskaźnik nastrojów „lepszego towarzycha”, niż pewność takiego cwaniaka, jak Tusk, że sprawy idą w nieuchronnym kierunku. Wieści te są więcej niż dobre, ponieważ rozwiewają wszystkie złudzenia, co do bezwzględnej i wielowątkowej ofensywy zmierzającej do wyzwolenia Polski z PRL. Jaka w takim razie jest zła wiadomość? Też związana z Donaldem Tuskiem i jego zachowaniem. Parę chwil temu Tusk udzielił wywiadu sześciu europejskim gazetom naraz i ten wyszkolony socjopata podobnych rzeczy nie robi przypadkiem. W samym wywiadzie nie byłoby nic nadzwyczajnego, gdyby nie rewolucyjne wypowiedzi Tuska. Nie dość, że całkowicie poszedł pod prąd europejskiej poprawności politycznej, to jeszcze skrytykował politykę kanclerz Merkel. Niemożliwe? Wszystko jest możliwe, jeśli chodzi o Tuska, bo jednego nie można lekceważyć w kontaktach z takim typem „osobowości”. Tusk ma naturalne cechy socjopatyczne, potwierdzi to każdy uczciwy psychiatra, dodatkowo został wyszkolony w taki sposób, aby bezwzględnie realizować własne cele, nie bacząc na koszty. Opowieści biłgorajskiego bimbrownika generalnie nie nadają się do powtórzenia, ale akurat w historię z paprotką żony Millera, jestem gotów uwierzyć. Przypomnę o co chodziło i ta opowieść powie wszystko o Tusku. Gdy Miller odchodził ze stanowiska premiera, zostawił gabinet w zupełnie innym stanie niż Komorowski Pałac i wille prezydenckie. Wszystko pozostało na miejscu i jeszcze towarzysz Leszek dorzucił coś od siebie, właśnie tę osławioną paprotkę.

Miller przekazał roślinę Tuskowi i gdzieś przy okazji powiedział, że to prezent od żony, dlatego będzie wdzięczny jeśli Donald od czasu do czasu paproć podleje. W czasie wizyty bimbrownika z Biłgoraja, Tusk powtórzył całą historię swojemu kumplowi, a potem odegrał w gabinecie scenę. On mnie prosił, a widzisz co ja z tym robię… tutaj Donald kopnął kilka razy piłką w stronę paprotki, dobrze się przy tym bawiąc. Jak go zwał tak go zwał, dla jednych wnuk Wehrmachtu, dla innych współczesny janczar, dla jeszcze innych po prostu kawał… Tak, czy siak, jedno nie ulega wątpliwości, on nigdy nie da sobie zrobić krzywdy i w ochronie własnej „d” przekroczy każdą granicę. Wiedząc tylko i aż tyle o Donaldzie Tusku, nikt normalny nie da się nabrać na nagłe nawrócenie. Kompletnie nic mnie obchodzi wywiad Tuska dla gazet i w sumie nieźle sformułowane tezy, które Kaczyński od lat głosił i nie kto inny tylko partia PO i jej lider robili z niego wariata. Nie nabieram się i proszę, żeby się nie dawać nabierać na „patriotyzm” Tuska, bo dokładnie to zarzuca mu „zachodnia prasa” po udzielonych wywiadach. Nagle z internacjonalnej łajzy zrobił się odważny polski polityk idący pod prąd brukselskiej poprawności i niemieckiej hegemonii? Szybciej uwierzę w garbate aniołki, niż w przemianę socjopaty w patriotę. No, ale dlaczego to ma być zła wiadomość i kogo to w ogóle może obchodzić? Jest zła, z prostego powodu. Jestem pod wrażeniem tempa jakie narzuciło PiS, niestety nie brakuje takich, którzy się nabierają na proste sztuczki. Tusk to mistrz świata w ogłupianiu ludzi, niewolno o tym zapominać.

Strony

54983 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

50 (liczba komentarzy)

 1. powiedział też o Tusku, że bedzie siedział samotnie na molo w Sopocie i czekał aż las Birnam do niego podejdzie.

 2. avatar

  Chciałam tylko sprawić sobie przyjemność i zaznaczyć, że określenie - powrót Tuska na białym koniu - to mój pomysł, więc bardzo mi pochlebia i mile łaskocze moją próżność fakt, że przytacza się takie tam pomyślunki wymyślunki mojego autorstwa. Jak to łatwo ludziom dostarczyć radości i przy okazji wbić ich w pychę:) Nieskromnie dodam jeszcze, że harcownik i popłuczyny to też ja (w 2004r). Okazało się, że stałam się autorytetem niskich lotów:)))

  Pozdrawiam bardzo serdecznie autora i komentatorów.
  Złotoryjanka. 

 3. avatar

  Albo po prostu dostal rozkaz z Berlina do powrotu do PL i robi sobie dobry pijar...

 4. Pojdzie w slady dziadka i zalozy mundur niemiecki?

 5. avatar

   z tymi wywiadami do prasy szanowny gospodarzu..to jest to..jak sie to mowi w "operacyjnym jezyku"..jest to "budowanie legendy"..kolekcje monet oddam temu kto mi powie kiedy neumann z grupinskim i doktorowa1metrodszpadla pojada na lotnisko z bukietem czerwonych róz...
  a co do tego jesliby NIEDAJ P.B!!!! JK mialby akurat jemu cokolwiek wybaczyc..(lepiej go z tego tylko wzgledu czasowo odsunac na chwile!!!)..jesli kierownik nie kupil juz drewnianej daczy w alpach szwajcarskich..to i tak nie ma po co ani do kogo wracac....ktos o zdrowych zmyslach jest w stanie sobie GO wyobrazic jak SAM spaceruje wieczorami po sopockich ulicach??????i to bez asysty kilku smutnych panow??chyba ze..bedzie mial dysktetna 24/7 obstawe BND...
  dalej jestem sklonny obstawic w ciemno ze on juz nie wroci..
  edit.
  cóz to byly za "europejskie gazety"...??
  edit2.
  jesli ELA z sosnowca "zaoszczedziła" sobie na pierscionek z brylantami za lekusko 120.000.oo euro..(to jedyne co do tej pory pokazala nam maluczkim) to KTO uwierzy ze kierownik nie kupil dzialeczki z drewnianą daczą we wyzej wspomnianych alpach???NOOO KTO???poza tym pisze to ze znudzeniem..ale on za duzo widzial i slyszal "unijnej kuchni zakulisowo-dyplomatycznej"...

 6. DT czyta ten blog

 7. najzabawniejsze jest to, że nie nasłuchał się nawet ploteczek. Nie mówi po angielsku. 
  Właściwie jakim cudem on tam fukcjonuje to trudno sobie wyobrazić. 

 8. avatar

  Podkreślam: urzędas, nie polityk.

 9. avatar

  Guma wybrał: Stratfor.
  Ciekawe, co warta jest jako polityk Angela.

 10. W Polsce nie ma czego szukać. Zobaczymy kto przejmie PO, myślę że to będzie pan Szetyna z Wrocławia, a wtedy vendetta Tusia nie ominie. Merkel ma większa zmartwienia, niż ten jej pruski pudelek z gdańskiego podwórka.

 11. avatar

  Co na to Grzechu? Czy to jest roztropnie wpuścić Tuska do PO?
  A swoją drogą, to bąki o miłości do Polski i chęci współpracy a JK już co jakiś czas były popuszczane.

 12. z Prok. Gen. Zbigniewem Ziobro. Na dobry początek:-)

 13. Tusk wie co się dzieje w Polsce. Kaczyński dał wywiad Dorocie Gawryluk, w którym powiedział, że Tusk nie stanie przed Trybunałem Stanu, bo to de facto organ abolicyjny. To oznacza, że Jarek chce, aby chyży rój (większość Polaków nazywa go rudym chujem, przepraszam Panie Użytkowniczki za ten język, ale tylko powtarzam jak mówi większość Polaków o byłym premierze) stanął przed sądem za zdradę Polski w Smoleńsku. Tusk to zakodował sobie. Tusk widzi, że ludzie zajmujacy się naprawdę Smoleńskiem, a nie fingujacy śledztwo, właśnie masowo otrzymują awanse na wysokie stanowiska w Polsce. Dziś szefem BOR został Pan Pawlikowski, który miał bardzo długie przemówienia na Konferencjach Smoleńskich o przestępstwach właśnie tego BOR-u przed, w trakcie i po zamachu z 10 kwietnia 2010. Pierwszym (pierwszym w sensie szybkości powołania) doradcą szefa MON został Pan Profesor Nowaczyk. W TK mamy trzech sędziów, z których jeden (Pan Pszczółkowski) jest najważniejszym prawnikiem reprezentującym strony pomordowanych w Smoleńsku, a dwaj kolejni (Muszyński i Cioch) byli współorganizatorami II i III Konferencji Smoleńskiej. To pięciu ludzi związanych z odkłamywaniem Smoleńska, którzy już są wybrani na wysokie funkcje, a będą kolejni.
  Największym problemem Tuska nie są jego pospolite przestępstwa i wszystko to co wyjdzie z taśm Kierownika i dr Jana z Poznania, ale zdrada stanu przed, w trakcie i po Smoleńsku.

  PS. Towarzysz rzepliński powiedział w GóWnie co powiedział, a więc największą zadymę towarzysze szykują na środę i na kolejne dni. MY odpowiadamy 13 grudnia - ja idę na główny marsz  z Jarkiem, ale tego dnia będą też demonstracje naszej strony na Czerskiej pod GóWnem i na Woronicza pod TVP. Ponoć szykowany jest też wiec poparcia dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy, ale to podobno jeszcze nie jest przesądzone.

 14. ekstradycji z brukseli do Polski? uff... no to pierwszy uchodzca w Polsce.

 15. Zbyt wielu opcji nie ma , wiec zaczyna powtarzac stare gierki . W koncu zostanie tak osaczony , ze sam zakiwa sie na smierc ! A propos , Arabski powrocil z placowki ??!  Czy tez potrzebny bedzie list gonczy ??!

 16. avatar

  jego najdoskonalsza*knajpiana-smolensko-arabska ekscelencja ma byc na placowce ponoc do konca stycznia 16'....

 17. Kaczyński nie daruje Tuskowi Smoleńska... Jestem tego pewny, gorzej ze społeczenstwem... Musi być zrobiony porządek z mediami.

 18. Ch** w Konstytucje i demokrację bez wyjaśnienia i ukarania winnych za to co było przed i po Smoleńsku. Oni to wiedzą i my to wiemy. My mamy czyste ręce, a to znaczy, że oni mają łapy umoczone we krwi. Nie ma co owijać kijka w szmatki.

 19. avatar

  dobrego serca Jarosława. Może trzeba mu puszczac codziennie "Mgłę"? brzmi okrutnie, ale to tylko mój lęk :(

 20. W talii kart są cztery ASY  i cztery Yokery .Tusk wyczerpał już wszystko teraz blefuje .Żeby wyjść z twarzą to trzeba ją mieć a on ze strachu ma raczej zamiast tego to co pawiany mają nie owłosione ! Improwizacja  w jego wykonaniu może skończyć się tylko PIĘKNĄ (dla nas ) KATASTROFĄ! To jak krok po kroku  idzie PIS ,  u wielu powoduje  panikę u chytruska też !

 21. To samo z tymi fałszywymi LEGENDAMI a`la   Krzywy nos. Nie ma wybacz - trzeba
   używać narzędzi okupanta, a nie tylko z pogardą kręcić głową z niedowierzania.
  Po tym co dzisiaj powiedział Gwiazda, to widać jakie to było złodziejskie nasienie,
  które teraz za 6200 emyrytury, pluje na wszystko co jej wskażą. Artystycznie i lekkim
  piórem wprowadzić w życie przenośnię literacką " Do wora, a wór do jeziora ! "

  Andrzej Gwiazda: Prawdziwym powodem, że została odsunięta było to, że ją złapali na kradzieży pieniędzy! Mieliśmy o tym nie mówić, ale wobec takiej bezczelności – trzeba!

  BTW - Kowalski niech nie będzie zbyt impulsywny, bo o prowokację łatwo, a 1066 czuwa.

 22. Chca zawlaszczyc rocznice 13 grudnia! Beda demonstrowac pod domem Jaroslawa Kaczynskiego POpierdolusy sKODysyny!

  I kto tutaj POdpala Polske?

  Jeszcze chwila i poprosza o niemiecka bratnia unijna interwencje powolujac sie na ustawe 1066.

 23. Ok, ale ta "bratnia pomoc" jest chyba przewidziana na wezwanie rządu gdyby krajowe siły nie mogły sobie poradzić z jakąś "nielegalną" rewolucją. A z Waszych wypowiedzi wynika że "pomoc" mogłaby być udzielona byle podpalaczowi dla dokonania zamachu stanu. Oni tę ustawę przepchnęli w obawie przed Narodem który mógłby ich pewnego dnia "rozliczyć" gołymi rękami. 

  Co do ich manifestacji, to jest przewidziana na 12-go grudnia, a nasza na 13-go.

 24. 13 grudnia pod domem Jaroslawa.

  Co do 1066 to oznacza ze rowniez PiS moze jej uzyc do uspakajania KOD-owcow...

 25. Pozostaje do ustalenie kogo?
  Obstawiam Londyn

 26. po mentalności karalucha, Donaldinho liczy na to że nie pójdzie w kajdany. Myślę że tego nie da się załatwić nawet gdyby Jerry rzucił się jak rejtan w jego obronie. Za dużo tego było niestety. W końcu to on był Kierownikiem, a inni wykonywali tylko jego rozkazy. 
   
  Inna możliwa opcja, nie wykluczająca innych jest taka że to Andżela jest do odstrzału przez jej Genossen z CDU. 
   

 27. 1. Uciekl z tonacego okretu czy tez zrobil skok na stanowisko (z Kierownika na Krola Europy)?

  2. Przy okazji zrobil skok na kase (zarobki plus emerytura).

  3. Popieral Merkel kiedy mu sie to oplacilo a krytykuje ja w momencie w ktorym Merkel powoli idzie na dno.

  4. A moze chce wejsc w role Donalda Reformatora zarowno w UE jak i w Polsce (dwie opcje do wyboru)?

  5. Byc moze zalozy mundur niemiecki i posluzy sie wunderwaffe 1066?

  6. Tusk i ekipa III RP walcza o wszystko tu i teraz (bo 25 lat temu mieli nad wszystkim kontrole).

  Raz juz wprowadili stan wojenny wiec dlaczego nie mieliby drugi raz sprobowac?

  Takich argumentow uzywali wtedy:

  https://www.youtube.com/watch?v=7MHPrdAbse0

 28. avatar

  a może kierownik gdzieś POleci i problem sam się wyjaśni?

 29. Strony