Wiedeńska masakra kelnerem i cyrylicą – PO zjedzie poniżej 20%

Prześlij dalej:

Ludziom głupim, bo tak trzeba nazywać wszelkiej maści wyznawców teorii bez spisków, każde ułożenie faktów i wniosków kojarzy się z… głupotą. Oni muszą mieć podane w „dzienniku”, że zielone ludziki to w rzeczywistości bandyci z Armii Czerwonej, inaczej nie przyjmą do wiadomości banałów. W dwóch przypadkach podaje się niemądrym odbiorcom komunikatów, że spiski jednak istnieją. Pierwsza okolicznością jest korzyść, zarobek lub inna gratyfikacja dla autorów demaskujących tajemnicę. Druga wiąże się z brakiem innego wyjścia i z tym mamy do czynienia w przypadku „taśm kelnerów”. Po szokowym ujawnieniu treści rozmów, kolejne sensacje są rozładowywane przy pomocy zaprzyjaźnionych mediów. Dyżurny funkcjonariusz z Gazety Wyborczej, niejaki Wojciech Czuchnowski dostał zlecenie i wysmarował artykulik przygotowujący publikę do tajnych rozmów Tuska z Kulczykiem. Panika musi być olbrzymia, ponieważ w ramocie Czuchnowskiego znajdujemy podstawowe informacje na temat przebiegu rozmów. Dzięki temu można się dowiedzieć rzeczy niebywałych, jak na gazetę wypraną z rozumu i teorii spiskowych. Autor pisze wprost, że Kulczyk obawiał się długiego ramienia Moskwy i prosił o zabezpieczenie ze strony polskich służb specjalnych. Niesamowite, prawda? Oto w Wyborczej czytamy, że FSB i GRU najzwyczajniej w świecie kasuje niewygodnych dla siebie ludzi, zupełne przeciwieństwo kpin z rusofobów i pochwały dobrosąsiedzkich stosunków gospodarczych. Dalej jest jeszcze ciekawiej, bo Czuchnowski podaje, że za taśmami stoją byli polscy bezpieczniacy tzw. „grupa wiedeńska”. Mieli oni szantażować i Tuska i Kulczyka setkami godzin nagrań i przede wszystkim podsłuchaną rozmową tych dwóch „bohaterów”.

Przypomnę, że Kulczyk został wykończony w Wiedniu i jak donoszą zachodnie gazety nie było żadnego zakrzepu, zawału i innej komplikacji, ale w czasie prostego zabiegu przecięto mu tętnicę udową. Czegoś takiego nie zrobiłby znachor i student zaoczny I roku medycyny, a sławom wiedeńskiej chirurgii jednak ręka się omsknęła. Spisek goni spisek i to z taką siłą, że Tusk musiał szukać ratunku pod spódnicą kanclerz Andżeli i trzeba to traktować dosłownie, Tusk walczył i walczy o życie. Nadal nie mam pojęcia kto stoi za taśmami i bezczelnym wykończeniem Kulczyka, ale to nie są „kelnerzy” w znaczeniu sportowym, bo z kelnerami od Sowy w ogóle nie ma co się wygłupiać. Ktoś gra o potężną stawkę i sam jest potężny, o czym świadczy charakter działań. W bezpiece każdy gest ma znaczenie. Litwinienkę Putin wykończył radioaktywnym polonem za milion dolców, w biały dzień i potem jeszcze ośmieszył Wielką Brytanię, która dała obywatelstwo byłemu agentowi Rosji. Kulczyka skasowano dużo taniej, ale z taką samą ostentacją, żeby wszyscy zainteresowani wiedzieli kto tu rządzi i jak bardzo się nie przejmuje konkurencją. Rozbrajanie miny przez Czuchnowskiego zalatuje pełną amatorszczyzną i to dodatkowy sygnał wyczytany między wierszami. Robotę dostał od przerażonych, nie od wykonawców, w najlepszym razie od płotek, które same nie wiedzą co się dzieje, dla przykładu można wymienić prokuraturę.

Strony

49677 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

40 (liczba komentarzy)

 1. ... skąd się wzieły ich majątki o tym wie KGB i nie tylko

 2. ... las Birnam zbliża się do Tuska

 3. Dla Donalda T. europa powoli zacznie być za ciasna. Ostatnia scena z "Milczenia owiec", jakaś zapadła dziura w Afryce... ciekawe czy "zaproszenie na kolację" otrzyma raczej później czy wcześniej?

 4. avatar

  Sprawy od początku wyglądały poważnie i wszystko wskazywało, że to nie koniec ale tym razem Czuchnowski rzeczywiście podał parę ciekawych informacji...

  Po pierwsze - obawy Kulczyka przez postsowiecką bezpieką - słuszne bo interesy tej ostatniej (KGB/GRU/FSB) usłane sa morzem trupa i chodzi mi tylko o powiedzmy ostatnie 20 lat a nie jakąś tam prehistorię z czasów NKWD.

  Po drugie- grupa wiedeńska czyli co ? Bo kiedyś to byli włąsnie Ałganow, Kulczyk, Solorz-Żak, Kuna, Żagiel... a dziś ?

  Po trzecie - udział polskiej bezpieki w zamieszaniu - CBA rzecz jasna wie tu swoje... ale są jeszcze ABW i SKW które są pod dość mocnym wpływem starych towarzyszy z WSI...
  Dlaczego ? Z 2 powodów:
  - w SKW skład personalny to już po likwidacji ok 40-50 % starego zaciągu WSI...
  - do ABW w momencie jej powstania "przeszło" co najmniej kilkudziesięciu jeśli nie ponad 100 (a może i więcej) oficerów WSI i rozpoczęło budowę i służbę w nowej, cywilnej formacji kontrwywiadowczej...

  Może być więc i tak, że Kulczyk naciął się (nomen omen) na splot różnych sprzecznych interesów przez które przebrnąć nie był w stanie...
  Współczuć można tylko Tuskowi...

 5. Nie mogę się zdobyć na współczucie wobec człowieka, który - wygląda na to, że w pełni świadomie -

  zabrał w troki d*ę
  zostawiając za sobą tę "kamieni kupę".

 6. Ciachnięcie tętnicy udowej kończy się zejściem pacjenta w czasie 4-6 minut, a nie 6 dni.
  Po to jesteśmy w szpitalu, żeby w takim przypadku wezwać na miejsce chirurga naczyniowego, który błąd innego lekarza naprawi.

  Skądinąd gdy planuje się zabieg, który jest prowadzony w okolicach dużych naczyń, to rutynowo trzyma się w pobliżu naczyniowca.

  Jeśli już miałbym coś obstawiać, to coś takiego, że mu do kroplówki po zabiegu coś dołożono, zresztą nie widziałem tych rewelacji z mediów zachodnich żeby to opiniować.

 7. avatar

  otóż to............otóż to...........
  a co najciekawsze nie bylo zadnej konfy ze strony dyrekcji owego szpitala...(genialnie o tym opowiada w swoim felietonie St.Michalkiewicz) ..ani rzecznik prasowy tej placówki..ani skrószony mniej lub bardziej dyrektor;szef oddzialu..bądz tez jakis profesor nie powiedzial nikomu ani slowa....

 8. Od rana, kiedy tylko przeczytałam sensacje z Czerskiej, czułam, że smród to na kilometry. 
  Jak zwykle rozjaśniasz w mojej głowinie :) 
  Czekamy na cdn... 

 9. avatar

  przeciez prezydent europy nie po to złapał sie kanclerowej spodnicy..by po zakonczeniu pelnienia niezwykle zaszczytnej funkcji wrocic do kraju...on wie ze nie wroci..bo i nie ma po PO co i do kogo..nie widze tej wizji oczyma wyobrazni jak go zgietego wpół wyprowadzaja z samolotu wojskowego razem z innymi przestepcami i pakuja do okratowanego busa...tak sie nie stanie....

 10. Gdy podali, że główny oligarcha zszedł w Wiedniu, powiedziałem, że zrobili to chłopaki z Moskwy lub, w mniej prawdopodobnej wersji, z Waszyngtonu. Zostałem potraktowany z przymrużeniem oka, że tak to delikatnie ujmę. Mama poczytała sobie i posłuchała o taśmach Kuczyk/Tusk i dziś powiedziała - synu coś jest na rzeczy.

  Dobra, ale do całej układanki jeszcze proszę mi wyjaśnić coś takiego: dlaczego dzień przed wizytą prezydenta Dudy w Niemczech ukazuje się w głównym ścieku artykuł nie stawiający w najlepszym świetle głównego (z tych kundli z polskim paszportem) kundla proniemieckiego?

 11. Tak się jeszcze głośno zastanawiam czy Sebastian i Dominika Kulczykowie zdają sobie sprawę, że ich ojciec został zamordowany i czy w związku z tym szykują jakieś strategiczne zmiany w tych luksemburskich spółkach (zdaje się, że wszyscy Kulczykowie mają luksemburskie paszporty, a nie tylko spółki są ulokowane w tym raju).

 12. metodą serii mikrodetonacji.

 13. któraś z redakcji jest już w posiadaniu inkryminowanej taśmy. Teraz główkują, jak kwotę zakupu zrównoważyć lub nawet nabić kieszenie, umiejętnie sterując napięciem. Napięcie trwa już kilkanaście miesięcy, ale w ujawnianiu konkretnych taśm nie może być mowy o przypadku, tu się strzela, a trup (polityczny) pada gęsto. Po odejściu doktora Jana, w bardzo dziwnych okolicznościach, na celowniku został ryży Neron z Sopotu. Czuchnowski wypuścił sztuczną mgłę, a za nią chyłkiem bieży Kublik. Coś o ryżym ostatnio ucichło. Powinien omijać Wiedeń, podobno bardzo niezdrowy klimat dla szachrajów tam panuje.

 14. monitorowanej celi wiedeńskiego więzienia.

 15. avatar

  Rakhat Aliyev, kazachski biznesman, został tej zimy znaleziony powieszony w celi austriackiego więzienia, gdzie był zatrzymany w związku z wieloma europejskimi zarzutami o pranie pieniędzy.

  http://www.npr....

 16. Zmienia się zarząd. Jaki był skład poprzedniego i jaki będzie nowego, tego nie chcą nam powiedzieć. Narady zarządu są tajne, co jakiś czas wynoszą z sali jakiegoś trupa w worku.

 17. "Nie płaczcie nad moją trumną. Nie płaczcie.
  Tu mnie nie ma.
  I uwierzcie mi, potrzeba wierzyć bez końca."
  *

  * - mowa pożegnalna

  Kto ma dowody, że złożona w grobie zaspawana, metalowa trumna zawiera
  to o czym pisała  prasa ?   NIKT !   Papier wszystko przyjmie ! 

  Hi-Endowa emerytura z inną twarzą jest dużo ciekawsza, niż zdemaskowanie,
  obdarcie z szat a może i z majątku, bo te naście miliardów to przecież wyrwane
  narodowi z gardła, a nie wynik jakichś cudownych rozmnożeń i efekt ciężiej pracy.

  Ekshumować !

 18. mając tyle kapuchy tak trudno odejść zostawiwszy ją na pastwę.
  Tym bardziej że teraz operacje facjaty są powszechne niczym wyciskanie pryszczy u kosmetyczki.
  Predzej czy później musimy się rozglądać za jakąś Grodzką II - to będzie on.
  Wróci by pod osłoną nocy wykopać ten nieopodatkowany garnek złota zakopany w ogródku u babci.
  Bądźmy czujni. 

 19. Uważano że Hitler żyje, Priestley, a Kennedy nie zginął tylko uciekł do Polski i ukrył się w jakimś PGR. Nawet było jego zdjęcie w gazecie podczas zbioru kartofli.
  Przecież dla takich jak Kulczyk życie w ciszy, bez kupowania i sprzedawania ludzi, firm i krajów byłoby gorsze od śmierci.

 20. pomylka lekarska jest tansza.
  wszyscy tacy jak on tak koncza - samotnosc, lozko w obcym szpitalu, zyczliwa a spracowana pomocna dlon trzymajaca majcher albo zylete

 21. Wszystko ładnie, pięknie...
  Czytam Ciebie, MK, czytam komentarze.
  Za nagraniami Tusk-Kulczyk stoją zapewne jakieś służby.
  Za śmiercią Kulczyka pewnie też.
  Wniosek - Państwo Polskie jest głęboko zinfiltrowane przez różne FSB/GRU/CIA/Mossad.
  A czy mamy pewność, że druga strona bieguna politycznego RP nie jest zaciągnięta do służb?
  Czy mamy pewność, że za tak nagłym przechyłem wahadła nie stoi nikt z zewnątrz?
  Czy chcemy być tylko marionetkami FSB/GRU albo CIA/BND itd?
  Czy Wy wszyscy czytający czujecie się dobrze w marionetkowym Państwie?
  Czy możemy w końcu na normalnych zasadach odzyskać podmiotowość?
  Czy dzisiejsza klasa polityczna jest nam w stanie tę podmiotowość zagwarantować?
  Duża pytań. Nie mam na chwilę obecną na nie odpowiedzi.

 22. MY musimy ją sobie zagwarantować przy urnach - głosując i pilnując urn.

 23. avatar

  Zapewne zasłużę na miano oszołoma, ale od dłuższego czasu towarzyszy mi pewność, że wszystkie te służby o mniej lub bardziej wymyślnych nazwach to agendy Novus Ordo Seclorum. Wszystkie ważniejsze i mniej ważkie  wydarzenia na globalnej scenie polityczno - społecznej, wynaturzone trendy w systemach oświatowych, udane próby dezawuowania chrześcijaństwa, eksperymenty medyczne rodem z "Frankensteina" oraz coraz powszechniejszy relatywizm moralny potwierdzają tę "spiskową teorię". Już teraz władza wybierana przez społeczeństwo jest sterowana z zewnątrz, a suwerenność krajów wydaje się iluzoryczna. Niewiele się u nas mówi i pisze o lożach masońskich, ich celach i strukturze. Nie uświadamiamy sobie, że większość prezydentów amerykańskich to masoni. Masonem był pierwszy prezydent USA George Washington, którego możemy podziwiać na portretach w masońskim przyodziewku. Nie-masońscy prezydenci na ogół kończyli marnie. Nixona odsunięto od władzy, J.F. Kennedy zginął od kuli zamachowca. Masoneria działa też w Polsce i całkiem się u nas dobrze miewa. Przynajmniej jeden z "ojców założycieli" PO to mason. Wszystkie najbardziej liczące się loże masońskie mają żydowską obsadę, a żydów ci u nas nie brak. Bardzo ciekawie piszą na ten temat Stanisław Krajski  i Jacek Bartyzel. 

 24. avatar

  Następny medyczny eksperyment na polskich dzieciach: przymusowe szczepienie przeciwko HPV

  http://wpolityc...

 25. @modrzew-janka. Na potwierdzenie tego, co piszesz, wklejam link do bardzo ciekawej najnowszej rozmowy z Jerzym Ziębą, autorem książki "Ukryte terapie". Do tego dochodzi jeszcze biznes firm farmac.  Naprawdę bardzo tę rozmowę polecam, trzeba to upowszechniać:

  https://www.you...

 26. avatar

  @takajedna Obejrzałam tę rozmowę. Przeczytałam również "Ukryte terapie". Staram się propagować poglądy pana Zięby wśród znajomych. Słuchają chętnie i nawet stosują się do niektórych zaleceń, ale z moim nadwornym lekarzem nie da się podyskutować. On wie lepiej:-(((

 27. avatar

  AGENDY NOVUS ORDO SECULORUM..są;istnieją..i dążą do czego dążą..
  (ja jako jedyny prawdziwy przedsoborowy katolik na tym forum (*)  :-))  parafraza powiedzonka ferdka
  uwazam to za niepodwazalny dogmat;paradygmat...ze wszystko co ma sie stac to sie stanie..od 13.05.2017 do konca tegoż roku...
  -100 lecie ukazanie sie Pani trojgu pastuszkom i obietnice TEJ PANI....musza zostac spelnione..
  (jesli ktos nie jest w stanie zauwazyc te tysiace "muslimów" w wieku od 15-40 lat..(najlepszy wiek poborowy(*)...TAM  na tych lodziach NIE MA W OGÓLE PRAKTYCZNIE STARCOW;KOBIET I DZIECI-(w ogolnej liczebnosci).i wszystkiego innego co bedzie siewiazalo zich obecnosci w europie;a zwlaszcza w niemczarni...to musi sie tak skonczyc jak bylo zapowiedziane..WIELKĄ;MASOWĄ RZEZIĄ reszty swiata przez "synów proroka"...niech tylko kanclerowa zapowie publicznie ze nie jest w stanie im zapewnic SOCJAL HILFE..a druga zapowiedza juz jest niesmialo zapowiadana juz teraz ZAPOWIEDZ ZAMKNIECIA GRANIC I PRZYWROCENIA kontroli paszprtowej;;zasiekow z drutu kolczastego na granicach..etc..etc...etc..WTEDY TYSIACE SYNÓW PROROKA WYJDA NA ULICE MIAST Z NOZAMI DO KEBABÓW!!!!.BAAAA!!!! x3...juz teraz na pograniczu wegierskochorwackim ZAPOWIADANA JEST UZYCIE ARTYLERII I ciezkich karabinów maszynowych celem odparcia naporu na pkty graniczno-kontrolne...
  WIĘC.............????????

 28. avatar

  Popełniłam wczoraj post o zagrożeniach islamskich zatytułowany "Ptasie perspektywy". Jest to ostrzeżenie dla Matki Kurki; pół-żartem, pół serio:-)

 29. avatar

  To juz jest nas dwoje tak samo głup...eeee...te tego..pardon..... innych..innaczej myslacych..... na tym forum..dla mnie bomba.. :-)))

 30. avatar

  Eeeee taaaam inaczej myślących. Słusznie myślących, ot co! Bardzo przyjemnie być w parze z kolegą cichym, ale może ktoś jeszcze się do nas przyłączy? Będziemy silni siłą naszych poglądów:-)))

 31. Strony