Świat i Europa to całkowite zaprzeczenie Pierdziszewa zwanego RP III

Prześlij dalej:

W ostatnim czasie ciężko haruje na kliku frontach, owoce swojej harówki przedstawię po żniwach. Wir pracy sprawił, że dostałem dodatkowej alergii na wszelkie tematy płuczące mózgi. Ledwie kojarzę tę młode parę, która zabiła rodziców, nie wiem czyich. Ktoś tam pisał wiersze, ktoś palił „zioło”, jeszcze inni dopuszczali się „innych czynności seksualnych” albo było całkiem odwrotnie. Łeb mam napakowany informacjami istotnymi i unikam jak ognia papki medialnej. Zapuściłem się w sieć tak głęboko, że poznikały mi wszystkie topy. No i okazało się, że na piątej i dalszych stronach serwisów oraz wyszukiwarek można znaleźć niezwykle interesujące rzeczy. Jeszcze parę miesięcy temu z powodu Ukrainy miała być wojna w Polsce. Mniej więcej od połowy wakacji dzieci niecierpliwie czekały na 1 września, bo usłyszały od „prezydenta Europy” Donalda Tuska, że prawdopodobnie będą wagary. Dotarłem do tego zapomnianego już mocarza propagandy i wyczytałem, że po angielsku wykuł na blachę dwie formułki, wydukał przed kamerami, a potem dał dyla. Bał się Donald, że w normalnej rozmowie z dziennikarzami rąk mu brakuje i nie byłoby w tym nic ciekawego, gdyby nie finał informacji o Tusku. Zebrał baty „prezydent Europy” i wzbudził autentycznie zdziwienie, gdy przedstawił szanownej radzie 4 strony świstków, które miały być planem dla zjednoczonej unii. Trzeba przyznać, że poczucie humoru Donalda nie opuszcza, nadal propagandą i tanimi sztuczkami usiłuje udawać fajnego, tylko zapomniał, że w Europie nie ma Kuźniara, Olejnik, Durczoka, Paradowskiej, Lisa itd., ale są dziennikarze, którzy mają do swoich redakcji dostarczyć konkretów. W Europie strasznie dzieci wojną, przynosi rozbawienie, w przeciwieństwie do udających powagę tubylczych komentarzy. Wyśmiali Tuska europejscy przedstawiciele mediów, sponiewierali europejscy politycy. Uprzedzałem, z 1000 razy, że to człowiek o mentalności i stylu głębokiego prowincjusza, z którego lokalne miernoty z Zielonej Góry i Bielawy uczyniły „męża stanu”. Wyszło na moje, bo inaczej wyjść nie mogło, ale oczywiście cisza medialna nad tą trumną.

Jeszcze ciekawszą informację znalazłem na 35 stronie wyników Google, wpisując hasło: „demonstracje”. Trafiłem do Belgii i nie uwierzycie, Szanowni Rodacy, molestowani chłamem płynącym z ośrodków propagandowych, co się dzieje. Zbóje, faszyści i „homofoby” podpaliły Belgię. Nie, nie, żadnej metafory, czy czkawki socjopaty Niesiołowskiego, autentycznie, zwyczajnie, benzyną podpalili i pali się już drugi tydzień. Chciałbym zażartować i napisać, że nie mam pojęcia dlaczego tego skandalu zabrakło w polskojęzycznych dziennikach, ale przecież dziecko zna odpowiedź. Rząd w Belgii zamierza podnieść wiek emerytalny do 67 lat i nie żadni neonaziści, tylko lewicowa babcia, prawicowy dziadek, bezpartyjny młodzian, lesbijka wyznania protestanckiego i katolik narodowy zrobili w Belgii jeden wielki dym. U nas nie do pomyślenia, prawda? Zgadza się i nikt ważny losu kusić nie chce, nawet nie ma próby pokazania belgijskich warchołów, jako karygodny przykład mowy nienawiści i skutki działań pisowskiej opozycji. Cisza, jak na pogrzebie organisty i tylko gdzieniegdzie słychać zdrowaśki siedemdziesięcioletnich nowoczesnych dewotek po sześciu skrobankach: „Jezus Maria, żeby się tylko do nas nie doniosło, żeby się nie doniosło”.

Strony

18435 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

17 (liczba komentarzy)

 1. Panie Piotrze jestem oburzony napluciem na krew Wolyniakow. Brakuje tylko, zeby jakis pan mynyster popolowal w Bialowiezy z szanownym panem walcmanem. Gdzie tu jest Polska i nasz interes nie wiem. Czuje sie jabym zyl w kraju pod okupacja.

 2. Niemcom waść wybaczył? Bo przecież nie można oczekiwać od jednych tego, czego się od drugich, troche jakby bardziej ubabranych krwią, nie oczekuje?
  To byłaby kliniczna w swej postaci schizofrenia.

 3. Niemcy się przyznali i im wybaczono, Ukraińcy się nie przyznali i im wybaczono, Ruscy się przyznali, ale im nie wybaczono. To po prostu nie ma aż takiego znaczenia.

 4. avatar

  Gdzie się Ruscy przyznali, przed kim i do czego?

 5. Przyznali się do strącenia samolotu przez brzoze.

 6. Dla mnie niewinnie przelana krew tak samo krzyczy niezaleznie od tego jaki zbrodniarz to zrobil. Uwazam za swoj obowiazek pamiec i szacunek dla ofiar. Nigdy nie bede sie bratal z wrogami niezaleznie od proponowanych zyskow czy ewentualnych strat. Tak na marginesie sprobuj gloryfikowac faszyzm w niemczech.

 7. avatar

  Tymczasem w krainie absurdu jaki stworzyla koalicja POPSL , po rozbrojeniu tematu marszu kolesie planuja kolejne podejscie do wyprzedazy lasow panstwowych. Glosowanie zaplanowano na..godziny nocne zeby nawet rezimowe media sie nie zajaknely przypadkiem. Metoda sprawdzona w tamtym roku pod oslona zabiegania świątecznego Polakow przepchnieto rakotworcze GMO, 2 lata temu tez tak zagrano...generalnie triki tej kliki sa banalne, jak glosowanie najwazniejszych rzeczy w piatek zeby w weekend nikt nie drazyl tematu, do poniedzialku bardziej ogarniete lemingi zapomna...ale glosowania w srodku nocy to od nocnej zmiany jeszcze nie bylo. I to wszystko w sprawie ktora dotyczy nas wszystkich..patrzyć na lapy lachudrom bo nas sprzedadza za drobne.. PS: wizyta poroszenki to propagandowa zagrywka przykrywająca niezaproszenie jegomoscia przez króla europy jasnie Pana tuska w UE

 8. powiedziałam jednej leminżycy z doktoratem, że za zachodzie byłyby demonstracje i regularne walki uliczne a to mi powiedziało, że ona tak nie chce bo kocha swój kraj a poza tym ŚWIAT NA NAS PATRZY!!!!! 
  Kurwa. 
  Kaczyński pożyczył Belgom zapałki.

 9. Wychodzi na to, że owej babie poczucie wartości szoruje po podłodze i takie zakopleksiuchy wybierają nam rządzącą tandetę opakowaną w fikuśny papierek będąc jednocześnie przekonanym, że wybierają towar z najwyższej półki. Za te w nich wbite kompleksy powiesiłabym za jaja Michnika i tą jego gazetkę.

 10. avatar

  Nasze dzieci są głodne http://www.fakt.pl/Niesiolowski-nie-wierzy-ze-w-Polsce-jest-800-tys-niedozywionych-dzieci,artykuly,202757,1.html i mają wszy więc nie ma ich co odżywiać bo będziemy paśli wszy a tak może wyzdychają.  Widocznie Ukraińcy wszy nie mają więc to ich  trzeba dożywiać.
  Nie darmo ktoś pisał "puście Tuska do UE a po roku POzostaną PO niej zgliszcza", taki to nasz prezydent.
  Dobrze, że chociaż dzieci się nie wrodziły.

 11. Strony