Prześlij dalej:

Lublin, piękne miasto, byłem kilka razy, jak jeszcze jeździłem po Polsce z włoskimi felgami aluminiowymi. Szefostwo pytało mnie po co tam jeździsz, tam bieda, Polska B. Pojechałem i po wizycie mieliśmy nie tylko jednego z większych klientów w Polsce, ale jeszcze kupowaliśmy od nich felgi stalowe. Da się? Wszystko się da, o ile się myśli, a w polityce dodatkowo trzeba myśleć politycznie. W Lublinie PiS w ogóle nie pomyślał politycznie i wyszło, tak jak wyszło, co gorsze wnioski zastąpiło samozadowolenie z „rzetelnie wykonanej roboty”. Nie żadna pycha, ale głupota kroczy przed upadkiem, takie proponuję motto i przechodzę do rzeczy.

Poukładajmy dane i fakty. Prezydent Lublina rozpoczął swoją grę na długo przed marszem „gejów” i „narodowców”. Żuk każdym ruchem ogrywał PiS i wiedział, że nic nie ryzykuje. LGBT to margines, tym się podniecają media i „eksperci”, ale głosów od ekshibicjonistów można dostać 5, zwłaszcza w Lublinie. Za to każdy myślący człowiek wiedział, że demonstracje nienawidzących się grup wywołają zadymę. Żuk głupi nie jest i zagwarantował sobie alibi. Nie wydał zgody na obie demonstracje i to był pierwszy bardzo mądry ruch, który zrzucał odpowiedzialność początkowo na sądy, ale docelowo na PiS. Mamy teraz nerwówkę w sądach, ci na dole się trochę boją i zaczynają wydawać wyroki pod bieżące potrzeby polityczne i tak też postąpił Sąd Okręgowy. W Sądach Apelacyjnych jest odwrotnie, tam trwa walka na śmierć i życie i wyrok był do przewidzenia. SA w Lublinie uchylił postanowienie prezydenta i wydał pozwolenie na obie demonstracje.

Z tą chwilą Żuk mógł sobie otworzyć piwo i patrzeć, co się będzie działo, bo cała odpowiedzialność spadła na władzę centralną, z MSWiA na czele. Naprzeciw siebie stanęły grupy „kibolskie” po jednej stronie „geje” po drugiej „narodowcy”. Kompletnie niczym nie różni się ta sytuacja od takiej, jakby w tym samym czasie pozwolić demonstrować kibicom Wisły Karków i Cracovii, może z tą różnicą, że rzeczywiście „geje” nie atakowały policji i swoich wrogów. Tak, czy inaczej cudów nie ma i nikt do końca nie jest w stanie zapanować na przebiegiem wydarzeń. Inną ocenę sytuacji miało MSWiA i postanowiło się przed wyborami wykazać sprawnością państwa. Pokażemy, że damy radę, będzie porządek i demokracja, takie padały bohaterskie deklaracje i się MSWiA wzięło za ochronę. Kogo? Nie wszystkich demonstrantów, ale tych nietykalnych. W gorącym okresie przedwyborczym każdy „gej” ranny w głowę byłby obiektem kultu przez wiele dni i dlatego na „gejów” policja chuchała i dmuchała, a całą uwagę skupiła na „narodowcach”.

Przy takich prestiżowych akcjach, pierwszy stresujący incydent wywołuje nerwową reakcję. Jakiś pijaczek rzuca kamieniem i trzeba podjąć strategiczną decyzję. Jak się to robi? Najpierw się sprawdza, po której stronie pijaczek stoi, potem wysyła odpowiednie siły. Było jasne, że kamieniem rzucił pijaczek „narodowy”, inaczej „kibol” i wtedy to już decyzja jest „prosta”. Takiego nikt nie będzie bronił i nawet TVN z Michnikiem pochwalą akcję policji. Dokładnie tak się stało, wozami bojowymi, gazem i pałami spacyfikowano bodaj 16 pijaczków „narodowych”, policja i MSW zebrały brawa od: TVN, Michnika i nawet LGBT. I wszyscy szczęśliwi, można się rozejść? Niekoniecznie, ludzie mają mózgi i w tych mózgach zachowaną pamięć. Ludzie widzieli Frasyniuka, który naruszał nietykalność cielesną policjanta, widzieli przestępcę Farmazona lżącego dziennikarkę, widzieli handlarza żywym towarem, który z helikopterem na głowie robił co chciał. Ba! Ludzie widzieli krzykliwą Rudą, rozwalającą dziesiątki legalnych demonstracji, widzieli psychopatę atakującego policjanta fizycznie i okrzykami „ZOMO, ZOMO”.

Ludzie widzieli też dziesiątki innych akcji, rzucanie się na samochody, udawanie trupa, ale nigdy nie widzieli przy lewackich zadymiarzach armatki wodnej, pały, gazu, granatów hukowych. Jeśli przyjąć, że istnieje chuliganeria prawicowa i lewicowa, co jest oczywiste, to prawicowa władza chuliganerii lewicowej nie spuściła nigdy takiego łomotu, jaki spuściła chuliganerii prawicowej. Nie koniec na tym, po łomocie, prawicowy przedstawiciel władzy krzyczy, że robota została wykonana perfekcyjnie, bo wszyscy chuligani muszą być potraktowani tak samo. Trzeba tłumaczyć, co się po takim zajściu i dictum musi stać? Każdy duży obóz polityczny zawiera w sobie wiele frakcji, grup i grupek i zawsze koszula będzie bliższa ciału. Chuligani? Dobrze, ale to nasi chuligani i już pal sześć, że nasi dostali, najgorsze, że śmiertelnych wrogów noszono na rękach i nigdy nie spałowano.

Fatalny obrazek polityczny prawicowa władza zafundowała najszerzej rozumianemu obozowi prawicy i tu nie ma żadnego znaczenia, że „narodowcy” stają na głowie, aby zaistnieć, lewacy robią dokładnie to samo, ale z nimi władza obchodzi się jak z jajkiem. W tej bitwie jedynym zwycięzcą jest prezydent Lublina z PO, ograł wszystkich, łącznie z grupką LGBT, której chciał się pozbyć. Przegranych jest wielu, na pierwszym miejscu prawicowa władza, bo w polityce nie bije się swoich, nawet jeśli są chuliganami! Władza stłukła swoich, dostała pochwały od wrogów i w pełnym samouwielbieniu zameldowała wykonanie zadania, nie zwracając uwagi na gwizdy własnego elektoratu. Pełna polityczna kompromitacja. Kto nie rozumie tych mechanizmów, niech sobie z polityką da spokój i jedzie na ryby. Na szczęście wbrew opiniom histeryków nie ma to najmniejszego znaczenia dla nadchodzących wyborów i to jedyna pociecha.

Źródło foto: 
6
15535 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

44 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  ranger1951 – Październik 14, 2018 9:23

  Wygląda na to że narodowcy postawią Brudzińskiemu pomnik. Dzięki niemu wejdą do sejmików a wyborach parlamentarnych szeroką ławą do Sejmu RP. Brawo Brudziński.

  edytuj
  odpowiedz

  avatar

  ranger1951 – Październik 14, 2018 9:45

  Reakcja narodowców na atak policji była spowodowana tym że kodziazy i pedałow wynoszono z ich blokad na rękach a polskich narodowców traktuje się gazem, kulami gumowymi i armatkami wodnymi. Takie ma być państwo polskie ? Nie i długo jeszcze nie. Czym się różni PiS od PO ?

 2. avatar

  Obejżałem na spokojnie kilkanaście filmików z Lublina i jakość nie zobaczyłem pijanych chuliganów. Ale za to zobaczyłem że to policja pierwsza zaatakowała kontrmanifestację przeciwko LGBT. A wielu internautów dopatrzyło się prowokatorów.

 3. ...Kopniaków w twarz nie było. Choć... było przygniatanie głowy kolanem do ziemi.

  Pamiętamy wszyscy jak wyglądało wykopywanie rasizmu i nietolerancji:

  Ponieważ nietolerancję przejawia Ruch Narodowy,

  to trzeba mu wszelkie fobie koniecznie wybić z głowy...

  A jak się go do bruku kolanem dociśnie,

  przestanie protestować

  i więcej ani piśnie...

  ...ten obrazek zapamiętamy.

   

 4. avatar

  To wybijanie narodowcom z głowy równa się strzelaniem sobie prosto w skroń. W czyim interesie ?

 5. ...Istnieje zauważalna tendencja do utożsamiania polskiego patriotyzmu z "faszyzmem".

  Casus: wafelkowi naziści. Powstała nawet specjalny zespół o nazwie niemożliwej do zapamiętania.

  I przy wafelkowych nazistach i przy zespole do spraw przeciwdziałania o nazwie niemożliwej do zapamiętania, dało się słyszeć nazwisko Brudzińskiego. (Jakieś specjalne poruczenie?)

  W czyim interesie? Może we własnym?

  Jak się wydaje, jedyna sensowna opozycja mogłaby wyrosnąć ze środowisk narodowych. Ale musiałoby sporo wody w Wiśle upłynąć.

  NB. Zbliża się 11 listopada - pewnie nie obędzie się bez kolejnych prowokacji.

 6. No dobrze, a co z tzw. zagranicą? Polskie organizacje LGTB tak naprawdę dopiero się formują; śmiem wręcz twiedzić, że w Polsce jeszcze bardzo długo, może nawet nigdy (bo przecież ten cały gender, jak każda szalona, utopijna ideologia, musi się kiedyś skończyć) nie osiągną takiej siły i znaczenia, jak w krajach zachodnich, także na kontynencie amerykańskim.

  Jednym z dyżurnych zarzutów zachodnich mediów stawianych „wstecznemu” i „przesiąkniętemu katolicyzmem” polskiemu społeczeństwu, oprócz oczywiście „wyssanego z mlekiem matki” antysemityzmu, jest właśnie rzekomo tak typowa dla „Polaków-katolików” homofobia. Gdyby zatem nie było reakcji na „nadpobudliwość” narodowców (co nie musiałoby, ale mogło ich jeszcze bardziej rozochocić), nie dałoby się tego usprawiedliwiać łagodnością polskiej policji także i przy innych, o wiele bardziej wrzaskliwych demonstracjach totalsów, bo takie tłumaczenia, to zywkłe rzucanie grochu o ścianę, a na głowę „pisowskiego reżimu” posypałyby się oskarżenia i zarzuty, także z zagranicy, że dopuszcza do ekscesów własnych sympatyków, że ci podpici homofobiczni narodowcy, to właśnie „prawdziwa twarz PiSu” itp. Nie zapominajmy, że weszliśmy w najgorętszą fazę kampanii samorządowej i każde nowe wydarzenie, nagłośnione w Niemczech czy Francji, a powielane i „grzane” przez następnych kilka dni przez różne Onety i Fakty, z cała pewnością nie wpłynęłoby korzystnie na wszystkich niezdecydowanych jeszcze wyborców, których głosy – moim zdaniem – zadecydują  o  ostatecznym wyniku wyborów.

 7. avatar

  Moim zdaniem postępowanie PiS świadczy o tym że nie są pewni swoich wyborców, przed czym ostrzegałem po zmianie premiera i wyraźnej geopolityce.

 8. PiS wstydzi się swoich wyborców przed Unią i USA. Wolałby mieć lepszych, bardziej nie wierzących i internacjonalistycznych.

 9. I między innymi dlatego nie zagłosujemy już na PiS! Wszystko to teatr dla ludu a nie władza szanująca Polaków!

 10. To se między innymi nie zagłosujcie już na PiS.! Ja głosuję między swoimi na PiS.

 11. bez entuzjazmu, a nawet z obrzydzeniem...   ale ja jednak zagłosuję na Pis - tego wymaga aktualna sytuacja w Polsce

 12. avatar

  Nie widzę powodów do obrzydzenia, dobrze pamiętam te "osiem lat w trumnie", nawiązując do paszkwilu antysolidarnościowego pismaka Psu-Bratnego.

 13. Akcja "Bij pedała" się Żukowi nie udała. Kto miał oberwać, oberwał. W ogóle to trudno powiedzieć, kto odstawił większy cyrk.

 14. avatar

  Co pan opowiada, Żuk popisał się kunsztem w swojej perfidii, zakazując zyskiwał trochę naiwnego elektoratu tradycyjnego a u swoich nic nie ryzykował, wiedząc, że "niezawisły" sąd czym prędzej zakaz unieważni. I jeszcze, zapewne przy udziale bonzów tamtejszej policji, wpuścił Rząd RP bodaj w najgorszą pułapkę ostatnich 3 lat.

 15. No sorry, ale przepraszam, czy choć jeden pederasta został "obity" czy "spacyfikowany" tak jak kilkunastu Narodaków? Narodacy nie są żadnym elektoratem dla PiS-u, a wręcz przeciwnie. Gdzie tu kunszt Żuka gnojarza? Moim zdaniem, po Lublinie, przepływ elektoratu nawet nie drgnął z tego powodu. Nie rozumiem jedynie ministra Brudzińskiego, który się wdał w sejmowe pyskówki na twitterze. Czego pewnie obaj Panowie dzisiaj żałują ;)

 16. Od pewnego czasu obserwuję walkę delfinów o schedę po schorowanym Kaczyńskim. Wczoraj Brudziński wyeliminował się z wyścigu poprzez samozaoranie. Zajścia lubelskie ujawniły jego niekompetencję oraz brak posłuchu wśród policji. Teraz będzie zapamiętany jako człowiek wydający rozkazy bicia swoich, jednocześnie bardzo pobłażliwy wobec kodowców i agresywnych mniejszości seksualnych. To jego koniec. Stanie w jednym szeregu z Dudą.

 17. Brudziński stara się nie rządzić w MSW, ponieważ nie chce podpaść.

 18. Już podpadł Kaczyńskiemu, przynajmniej mam taką nadzieję.

 19. Radek Fogiel to wytnie z wydruku, jeśli nie chce podpaść Brudzińskiemu.

 20. avatar

  @Egon Olsen --- przestań pan pociskać te pierdoły o "schorowanym Kaczyńskim" rzygać się na pan chce. 

 21. A pan przestań bawić się w Michnika, który nakazuje ludziom co mają myśleć i pisać. Dla mnie Kaczyński nie jest okazem zdrowia, nie jest to już ten sam człowiek co kilka lat temu.

 22. avatar

  Ja też się postarzalem przez ostatnich kilka lat, szczególnie tych "w trumnie" pod rządami PO/PSL za to pański sposób "myślenia" sugeruje, że nie wyrósł jeszcze z piaskownicy. Wiecej takich jak pan co idą de facto łapka w łapkę z Michnikiem ben Szechterem a nie daj Boże wróci stare.

 23. To Pan na tym forum próbuje być Michnikiem, cenzurując oraz obrażając ludzi, którzy mają inne poglądy. Powyższy wpis to potwierdza. Co do meritum sprawy. Kaczyński jest schorowany, co mnie martwi widząc kolejne wpadki delfinarium. Na razie nie ma pełnowartościowego następcy.

 24. avatar

  Cenzura polega na uniemożliwianiu publikowania a nie na krytykowaniu bzdurnych publikacji. Niech Pan łaskawie objawi skąd powziął tę informację, że Prezes jest jakoby schorowany?  Życzyłbym sobie takiej formy, by kilka razy w tygodniu wygłaszać głębokie, treściwe referaty będąc ciągle w podróży po Polsce. 

 25. Zdecydowanie stosuje Pan zawężoną definicję cenzury. Zastraszanie ludzi by nie głosili swoich poglądów jest też cenzurą. Co do informacji o schorowanym Kaczyńskim, to przekazał ją minister zdrowia uzasadniając bezkolejkowe przeprowadzenie operacji wymiany stawu kolanowego na protezę. Wystąpił tam stan zagrożenia życia, prawdopodobnie spowodowany rozległym zapaleniem. Jeżeli człowiek, który to przeszedł nie jest pańskim zdaniem schorowany, to nie zazdroszczę Panu stanu zdrowia.

 26. avatar

  Zwłaszcza psychicznego.

 27. W lutym Czechy Słowacja Węgry i Polska uzgoniły bliską współpracę militarną, gdzie Polska byłaby naturalnym przywódcą stada. 2 tygodnie temu, Czechy i Słowacja, zaprosiły Polskę do bliskiej współpracy militarnej. Jeśli Polska Czechy i Słowacja będą strategicznymi sojusznikami, to Niemcy nie mają szans nas zaatakować. Mamy czas do końca pażdziernika, żeby dać wyraźny sygnał Czechom, inaczej jeszcze w listopadzie/grudniu Czesi podejmą decyzję o ostatecznym związaniu się z Berlinem.

  Wspólna dywizja Polsko-Czesko-Słowacka, służąca do obrony Czech i Słowacji. Przypomnę, że Czesi oddali pod polskie dowództwo jedną swoją brygadę.

  Tylko czy w PiSie jest ktoś kto, podejmuje decyzje?

  US army od 10 lat chciało wymienić swoje karabinki na standard 6,8 jako bardziej skuteczny, my właśnie rozpoczęliśmy uzbrajać naszą armię w kaliber 5,56. Oni właśnie zdecydowali, że szybko przezbroją cała armię na 6,8. I co teraz zrobimy a naszymi karabinkami które właśnie są wprowadzane do naszej armii?

  US army od dłuższego czasu chciało zamówić nowe BWP, świetnie opancerzone służące do przewozu całej drużyny. Teraz mocno przyśpieszyli, a my w przyszłym roku zaczniemy wprowadzać zamiast nowych BWP pływające amfibie Borsuk, które na polu walki nie mają żadnych szans, i jeden Borsuk będzie przewoził pół drużyny, podczas gdy amerykański całą drużynę. Nieudane kopiowanie amerykańskich wzorców... nagrodzone gwiadką generalską.

  modernizacja starych leopardów a4 i a5 do standardu "2PL", to wciąż będzie mieć słabsze czołgi niż niemieckie 2a7v. To było koniecznie, ale nie jako główna modernizacja. T-72 będą miały w ramach modernizacji pomalowany inny kolor, bo na resztę nie starczy pieniędzy.

   

 28. avatar

  Nowy nabój z lewej. A jeśli kaliber 5,56 kojarzy się komuś z KBKS'em to niech przestanie, z prawej jest właśnie nabój tego kalibru. Zaś nowy nabój może być stosowany w nieznacznie zmodyfikowanej (wymiana górnej części komory zamkowej oraz lufy) dzisiejszej broni.

 29. Nie byłem tam i tego nie widziałem, ale jeśli było tak jak mówią, to Narodowiec rzucający kamieniem powinien dostać za to w ryj, bez wzgłędu na to, czy przyjaciel, czy wróg.

 30. avatar

  Tak, powienien, jeżeli był narodowcem, od swoich. A co z pozostałymi narodowcami, tymi nie rzucającymi i ilu ich było ? Prowokacje się zaczynają po to aby zabronić narodowcom ich Marszu Niepodległości.

 31. Sugerujesz, że Narodowcy skuli pyski tym co rzucali kamieniami? Nie słyszałem.

 32. avatar

  Marsz Niepodległości od dawna stał się własnością Polaków, chwała Środowiskom Narodowym za jego pielęgnowanie, hańba farbowanym lisom od Putina, które chcą na tym ugrać interesy swojego sponsora. 

 33. avatar

  Marsze Niepodległości zostały zainicjowane przez Narodowców i NIGDY w nich nie wzieli udziału prominentni politycy PiS. PO zresztą też.

 34. 1. Krzysztof Bosak powołał się na TT art. 33 pkt. 3 Konstytucji RP pozwalający stworzyć prawo, które zabroniłoby homoparad (wg dialektyki zwanymi "marszami równości") - ja się pytam, gdzie to prawo i dlaczego do tej pory PiS tego nie uchwalił? Takie homoparady to jawna afirmacja zła.

  https://twitter.com/krzysztofbosak/status/1051114948779266048

  2. Sprawa z "marszami równości" jest b.poważna - wg St.Michalkiewicza chodzi o "proletariat zastępczy" do wywołania rewolucji. Szerzej było to omawiane w Rozmowach Niedokończonych (Radio Maryja) przez ks. prof. Oko.

  http://www.radiomaryja.pl/informacje/tylko-u-nas-ks-dr-hab-d-oko-dla-chrzescijan-rodzina-jest-swieta-i-pochodzi-z-niej-dobro-dla-marksistow-rodzina-jest-siedliskiem-zla/

  https://twitter.com/katarzyna_ts/status/1051537693392457728

  EDIT: czy uczestnicy homoparad nie są dowożeni gdzieś z daleka, żeby wywołać większe wrażenie liczebnością uczestników?

  3. Skoro Sąd Apelacyjny przyczynił się do legalizacji homoparady, to z uporem będę powtarzał, że winnym jest A.Duda, który zablokował rok z okładem "reformy sądów" PiS, a w następnej kolejności Prezes, że układał się ze zdrajcą i nie podjął próby pozbawienia go urzędu, a przynajmniej poparcia społecznego prze jasne napiętnowanie go. Kto dalej jest winny tzn. od kogo tak naprawdę zależy co można, a czego nie w Polsce, tego nie wiem, obawiam się jednak, że w tym przypadku zadecydowały ograniczenia mentalne i/lub moralne Prezesa.

  PS co wygaduje min. Czaputowicz i to w sorosowej Fundacji Batorego?

  http://www.radiomaryja.pl/multimedia/glos-polski-pos-antoni-macierewicz-60/

   

   

 35. avatar

  I Ciputowicz i Magierowski to żydowski strzał w kolano premiera Morawieckiego, znów się grupuje żydowskie lobby w MSZ-ecie

 36. Ale...buca bym sobie darowal.

 37. Leje się i to dwa razy mocniej. Nie mam chęci być w jednym szeredu z kretynami co by nie głosili. Nawet jakby mieli Matkę Boską wpiętą w klapę.Swój ma być pijany debil? Piękne dzięki za takie towarzystwo.  Pewnyś ,że nie dostali kay na zrobienie zadymy? Nie znam nikogo ktoby latał po dakich durnych demonstracjach..Swoi w taki piękny dzień mieli lepsze zajęcia niż żałosny serial kto komu mocniej przywali

 38. avatar

  Link do petycji o odebranie licencji TVN, żydowskiej telewizji dla Polaków parafrazując klasyka:

  https://www.cit...

 39. Podpisujcie bo to bardzo ważne! Na PiS w tej sprawie nie liczcie!

 40. Szkoda, że dzisiejszym Narodowcom brakuje głowy i kieruje nimi wyłącznie testosteron.

 41. avatar

  No i ten desant kanalijek pezetpeerowskich które tuczyły  się naszym kosztem za rządów Leonida Breżniewa i jego (nie zawsze) tubylczych namiestników. 

 42. "nie bije sie swoich"

  zakladajac ze decydent wiec co robi to albo to nie sa "swoi"(z punktu widzenia MSW), albo decydent nie jest "z nami"(z punktu widzenia bitych).

  lub druga mozliwosc ze "decydent" nie decyduje o niczym tylko ktos inny, lub zamiast do polityki do kur macania moze sie nada

 43. Ani decydent nie jest swój ani nie jest z nami!

 44. avatar

  Wygląda na to, że psychiatryk24 całkowicie klapnął. Przykład dyskusji (czy można)/(czy wolno)/(czy da się) obrazić ministra:

  https://www.salon24.pl/u/piotr-weclaw/903129,publicysta-gazety-polskiej-wulgarnie-obraza-ministra