Prześlij dalej:

Z nowym rokiem, nowym krokiem? Być może, ale niektóre rzeczy i zjawiska w przyrodzie są stałe. Do tego pakietu z pewnością należy niezmienna głupota opozycji. Nowy rok tak na dobrą sprawę jeszcze się nie zaczął, a już widzimy, że w przysłowiowym „bunkrze Hitlera” zmian nie będzie. Wszystkie śmieszności i głupoty z poprzednich lat opozycja zamierza kontynuować i wcale się z tym nie kryje. Co więcej mówimy o całej opozycji, nie o samym POKO. Postawione zarzuty mają swoje pełne pokrycie w faktach, tyle tylko, że spora część tych faktów jeszcze się nie przebiła do mediów, dlatego warto mediom pomóc.

Zacznę od niewinnej historyjki i chociaż nie wypada się śmiać z nazwisk, to tym razem nazwisko Śmiszek samo się komentuje. Wzmiankowany partner, czy partnerka Biedronia, bo nie wiem jak się te ich „płcie społeczne” odmienia przez osoby i przypadki, zamieścił w Internecie „tajemniczy wpis”. Rzecz sprowadza się do takiej oto zbitki znaków #Śmiszek2020, która niemal natychmiast została rozszyfrowana, jako zapowiedź startu w wyborach prezydenckich. Zapewne wielu Polaków nie bardzo wie o kim mowa, niestety nie pomogę i poza informację podaną na wstępie, nic więcej powiedzieć nie jestem w stanie. Po prostu Śmieszek, chłopak lub dziewczyna nieco bardziej znanego, głównie z pobicia matki i rzucania kamieniami w policjantów, Biedronia. „Lewica” rozpoczęła nowy rok najśmieszniej, taka jest moja ocena, ale jakoś się nie zdziwię, gdy podpiszą się pod nią miliony. Było śmiesznie bez puenty, z puentą jest jeszcze zabawniej. Otóż część „Lewicy” w tym samym Internecie napisała, aby Śmiszek wybił sobie to marzenie z głowy. Kurtyna.

A co słychać u POKO? Jako się rzekło bez najmniejszych zmian, połowa krzyczy, że PiS jest partnerem Putina, druga połowa, że Putin napada na Polskę, a PiS nic nie robi. Połowa pisze, że Grodzki jest święty, jedna czwarta, że powinien odejść, ostania ćwiartka apeluje o jedność i nie zajmuje żadnego stanowiska w sprawie Grodzkiego. Teoretycznie POKO powinna być zajęta promowaniem swojej kandydatki na „prezydentkę”, ale zajmuje się promowaniem siebie wzajemnie w wyborach na szefa PO. Kilku kandydatów, nieco bardziej znanych od Śmiszka, przedstawia swój spójny program: a. zostawimy 500+, b. zlikwidujemy rozdawnictwo, c. 500+ tylko dla biednych, d. podniesiemy 500+ do godnego poziomu. Identycznie wygląda to w pozostałych dziedzinach życia, na przykład obronność, gdzie jednolity przekaz rozciąga się od wkładania kwiatów w lufy karabinów zamiast amunicji, po reanimację Układu Warszawskiego.

Strony

Źródło foto: 
16279 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

7 (liczba komentarzy)

 1. Duda (jak wygra, co daj Boże) będzie tworzył nową partię.

 2. He he, a propo poszczekiwań kremlowskiego bandyty, to słyszał ktoś co robi minister spraw zagranicznych (nasz minister), bo chłopa nie kojarzę?

  Gardło go boli, bo coś cicho? A może u nas takiego nie ma?

  Ogólnie tyle się dzieje, a ten nic. 

 3.  Cytat :O ile się „rozchodzi” o Putina to „Konfederaci” nie mają nic do powiedzenia, czyli należy przyjąć, że milcząco podpisują się pod brawurową wersją kremlowskiej historii.

  To samo slychac czyli nic u Prezydenta A. Dudy . Czy to znaczy ze tak jak kofederaci milczaco podpisuje sie pod tym co mowi Putin. A moze jednak ktos ma na niego chaki i dlatego siedzi cicho.

 4. Oglądam czasami "gość wiadomości" [po wiadomosciach-tvp , w tvp info], zazwyczaj  oglądam to jedynie pierwszych kilka minut.... i stwierdzam ze platfusy w tym programie mozna okreslić "nudny przez meczący", wiecie o co chodzi, "meczący przezz nudny"

  zresztą na tej samej zasadzie "oglądam" czasami  po wydarzeniach@po... [jedynie pierwszych kilka ] minut i tam także "antypisy" są "nudny przez meczący"

 5. "antypisy" są "nudny przez meczący"

  Obejmuje to niestety Konfederację.

  Politycy tej formacji nie wykorzystali wygłupu Putina do skopania KGB-istów z Moskwy, podobnych do Putina, z Putinem na  czele. A to się na nich zemści. Mieli jechać równo po globalistach, no to niech jadą - zarówno po tych w Moskwie, tych od Putina, tych z Tel-Avivu i tych pochowanych misternie w czeluściach "deep state" na terenie USA. Konfederacja nie wykorzystująca okazji, jaką dał im Putin, nie jest Polakom do niczego potrzebna. Cienkie "Bolki", rozcieńczone budynie i tyle na ich temat. Wielka szkoda, bo przecież Braun zaczynał nieźle. Kilka lat temu.

  Do nich - chłopaków z Konfederacji - jakby nie dociera, że mogą sobie pozwolić na więcej, niż PiS. PiS ma władzę, PiS stoi na czele państwa slabego i niezbyt mocnego  osobowościowo towarzystwa z PiS-u. Dlatego musi się wyginać, odczekiwać, czasami milczeć, kłaniać się "bolkom" ze służb. Ale Konfederacja?

  Jeżeli Braun się nie obudzi, zacznie przypominać Kukiza. Już nikt nie będzie wiedział, o co mu w zasadzie chodzi.

   

   

 6. Szczęśliwego Nowego Roku 2020!

  Autorowi bloga i wszystkim komentatorom.

  Najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności składm również najbardziej zajadłym fanatykom PiS-u. Na którą to partię głosowałem, która aktualnie wydaje się najlepszą opcją z obecnych na scenie, ale do fanatyków tego wybitnie przeciętnego ugrupowania jakoś nie należę. Gdzie pochowali się Gowin, Gliński, Czaputowicz, Adamczyk, Kościński ... cały ten POstsowiecki balast otaczający ciasnym kordonem PiS?

   

 7. ps. jak jest chwilowy brak weny twórczej,
  to zawsze mozna napisac o hipokryzji i obłudzie platfusów.... praktycznie w kazdej sprawie...
  także w samorządach

 8. Strony