W niemieckich domach mówi się o brudasach, gwałcicielach i mordercach

Prześlij dalej:

Odkąd wpakowałem się w „debatę publiczną” stosuję się do własnej rady i założenia – nie angażuje bliskich we własne produkcje pisemne. To nie jest żaden kompromis, ja się po prostu „wyrodziłem”. Podobny jestem do nikogo, moi najbliżsi, są zupełnym przeciwieństwem mnie samego, niezwykle spokojni, momentami naiwni ludzie, co to kupią samochód od cygana. Dziś zrobię wyjątek, z szacunkiem dla reguły. Moja Mama w wieku 65 lat opiekuje się 80-letnią koleżanką z Niemiec, dla mnie to wrzód na sumieniu, ale Mama zawsze była siostrą miłosierdzia i nie wytłumaczysz, że w pewnym wieku role się odwracają w taki sposób, że dzieci zajmują się rodzicami. Pojechała bez znajomości języka i została gwiazdą miłosierdzia, bo w przeciwieństwie do mnie cierpliwości ma ponad miarę i pokorna jeszcze bardziej. Piszę o cechach charakteru Mamy, ponieważ to bardzo istotne w kontekście kluczowych informacji, a te są następujące. Miłosierna i pokornego serca Mama opowiedziała mi dziś o reakcjach Niemców na falę imigracji. Opowieść była zbudowana na kontraście. W telewizji pokazują jedno, Niemcy między sobą, ale też w obecności Polaków mówią coś zupełnie przeciwnego. Rozmowa między Polkami i Niemką, która zajmuje się komunikacją na linii niemiecka babcia/dziadek i polska opiekunka, zaczęła się od żartu Polek, które spytały czy mają się pakować do domu w związku z napływem arabskiej konkurencji. Niemka Kristyne wydała z siebie przeciągłe neeeeeinnnnnn i dalej poszły kolejne sensacje, jakich się ani z polskiej, ani z niemieckiej telewizji nie dowiemy. W małym miasteczku, gdzie jest jeden sklep i wszędzie pod górkę, niemal wszyscy mieszkańcy chodzą i powtarzają te same słowa: „zgwałcili dziesięciolatkę i drugi dziesięciolatek poderżnął człowiekowi gardło”.

Dalej jest równie ciekawie, przerażeni mieszkańcy miasteczka opowiadają o getcie arabskim, które powstało kilkanaście kilometrów dalej. Boją się wszyscy, że „te brudasy” przyjdą i będą gwałcić, podrzynać gardło, a w najlepszym razie odbierać Niemcom socjal i obciążać ich swoim nieróbstwem. Dlaczego nieróbstwem? Tłumaczka przekazała wieści z Dortmundu, gdzie tamtejszy urząd pracy wezwał przybyłych „uchodźców”. 50% w ogóle olało wezwania, reszta oświadczyła, że żadnej roboty nie weźmie. Dla mnie te rewelacje nie są żadnym zaskoczeniem, jednak trzeba wziąć dwie bardzo istotne poprawki pod uwagę, zanim się powie coś nierozsądnego. Gdyby podobną historię usłyszał od siebie albo kogoś równie radykalnego, założyłbym filtr, ale te niemieckie lęki przekazała mi Mama, która w życiu nie miała żadnych wrogów i wszyscy Jej mówią „Dzień dobry”. Druga istotna rzecz to niemiecka poprawność polityczna, która jest na wyższym poziomie niż ta amerykańska. Zwłaszcza w kwestiach rasowych, z wiadomych względów, nawet w najbliższym kręgu rodzinnym nie mówi się otwartym tekstem. Tymczasem niemiecka tłumaczka w obecności Polek opowiedziała, jak jest i co Niemcy o tym wszystkim sądzą. Wnioski z tego doświadczenia z jednej strony są optymistyczne, z drugiej niezwykle niebezpieczne.

Strony

46372 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

44 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  przed chwilą wlasnie w tvp1 doktorowa1metrodszpadla skonczyla mnie zapewniac ze "w imie solidarnosci' przyjmiemy "tylko ludzi uciekajacych przed wojną"...kiedys zapewniała ze byla obecna "ramie w ramie" z rosyjskimi patomorfologami przy sekcjach zwlok....
  p.s.
  ktos bedzie musial impiczmentowac kanclerową..no i doktorową1metrodszpadla chyba tez...

 2. Dlaczego największe lewactwo gardłuje za wpuszczenie muzułmanów ? Oni pójda pod nóż pierwszi . Przecież takiego Kubę Wojewódziego pokroją na kawałki i przerobią na frytki . A oni bardzo lubią frytki ...

 3. My tu gadu gadu p orzydzialach z Zachodu a tymczasem idzie fala ze Wschodu. Ruszyl wyscig Kaukaz vs Syria&CO:

  http://kresy24.pl/72947/na-polske-ruszyla-przez-bialorus-lawina-uchodzcow-z-azji-i-kaukazu-horror-w-terespolu-to-czeczenski-dzien-swistaka/

 4. Ilu?
  I czy Europa będzie tak ochoczo nawoływać do solidarności.
  Zobaczymy.
  Cóż my teraz możemy, biedne żuczki...

 5. 300 - 400 dziennie a artykul ukazal sie 16 wrzesnia a dzisiaj mamt 22 wrzesnia wiec: 22 - 16 = 6 i  6 X 300 = 1800. Tak sobie policzylem. Mniej wiecej 2000 osob tygodniowo? Za kolejne 3 tygodnie bedzie 8-10 tysiecy??? Moze wiecej??? Kopaczka dala ustne dyspozycje zeby "utrudniac" to SG "utrudnia" ale koniec koncow MUSI wpuscic. Chodzi o to, ze to sie odbywa PO CICHU i nigdzie o tym w mediach glownego nurtu nie ma ani slowa.

 6. avatar

  @cichy1974 Być może kolegę cichego i wszystkich kontrowersjenetowiczów zainteresuje fakt, iż rusza zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem ustawy, która zobowiązywałaby rząd do kupowania sprzętu wojskowego w polskich firmach jeśli oczywiście taki sprzęt będzie w nich dostępny. 

  http://www.nasz...

 7. ale najgorsze jest to, że tym samym wciąż nabijać będziemy trzos chłopakom ze WSI (bo wygląda na to, że pod rządami PIS'u i PAD niewiele sie w tym zakresie zmieni - o czym można poczytać również ostatnio u A.Ściosa). Choć nawiasem mówiąc to i tak lepsze, bo to w końcu "nasze" chłopaki :) niż nabijać kasę mośkom czy innym żabojadom.
  że tak wkleję...
  http://bezdekre...

 8. Kiedyś zapewniała, teraz też zapewnia.
  Zawsze zapewniają, o czym tylko trzeba. Jak za wiele zapewniają - to już wystarczający powód do niepokoju...

 9. problem z Niemcami jest taki, ze oni nigdy, nawet teraz, nie obrzuca blotem swego wodza czy Anielicy. nigdy nie powiedza, ze sami nawarzyli tego piwa. (o ktorym "goscie" w Monachium juz mowia, ze obraza ich uczucia).
  nie. Niemcy nie reaguja, oni odreagowuja. i biada tym, ktorzy im wtedy stana na drodze.

 10. Należy odróżnić normalnych ludzi od wierchuszki.
  Zawsze i wszędzie. Wersja oficjalna lansowana przez władzę i nagłaśniana w mediach - niekoniecznie pokrywa się z odczuciami reszty populacji.
  Jakiś czas temu padło stwierdzenie, że Niemcy są zmuszone przejąć w Europie rolę przywódczą. Mój Ojciec stwierdził wtedy, że nic dobrego z tego nie będzie. Bo jak Niemcy z czymś takimś wyjeżdżają, zaraz robi się bałagan w całej Europie.
  No i wygląda na to, że i tym razem miał rację!

  http://fraszki-ulotki.info/2015/07/kierunek-wiatru-historii.html

 11. Strony