W co gra Merkel?

Prześlij dalej:

Nie wiem co w tym pustym łbie Merkel się kołacze. Może wspomnienia obozów Freie Deutsche Jugend, gdzie, jak donosili mi rówieśnicy z NRD, których spotykałem w ramach wymiany kolonii einmal,(einmal - by nie przesiąkli dekadencją najweselszego baraku), uprawiano wolną miłość z takim zaangażowaniem, jak my słuchaliśmy Smoke On The Water, a może ktoś, jakiś polski cham, żydożerca, eurofob, przycięty na miarę lat 70-80, w Dębkach, Milnie lub Chałupach przywalił jej tekstem: ”Ty, sowiecka Bund Deutscher Mädell, nie masz specjalnie czego pokazywać, więc okryj się przynajmniej ręcznikiem”. Przyjeżdżały tu zaznać rozkoszy wolnego świata nudystów, bo w nrd-ówku łapali ich jak hippisów i wsadzali do czubków.

Strony

4088 liczba odsłon

Autor artykułu: cannedheat

3 (liczba komentarzy)

  1. avatar

    obsmiałem się jak norka..ta milosną dykteryjką..co do reszty ...100% cukru w cukrze...

  2. Z nudystami to pokręciłeś. Plaże dla gołych były w enerde od zawsze. Chyba jeszcze przed Honeckerem. Miały wschodnim zrekompensować wszelkie niedole życia w socjaliźmie, bo w enerefie tego nie było. Polskie Chałupy to tylko ich nędzna i późna imitacja.

  3. Poczytałem, sprawdziłem i jest jak napisałeś. Opierałem się na nrdowskiej spowiedzi, że u was w Polandii jest tak fajnie. Pieprzone Stasi.

  4. Strony