Uważajcie Kurka.

Prześlij dalej:

Rozjeżdżanie Jurasa przez Matkę Kurkę to dla mnie satysfakcja gdyż nigdy no może z wyłączeniem pierwszych dwóch lat nie ufałem Owsiakowi i miałem coraz więcej wątpliwości co do sensu i celu działalności "romskiego macho" ,że zacytuję klasyka.
Ostatnie wystapienie Jurasa  z wątkami o Auschwitz ,komorach gazowych i Katyniu jest dla mnie krzykiem rozpaczy i zarazem wołaniem o pomoc..
Zobaczcie kapo i enkawudzista w jednym Kurka morduje mnie a wy siedzicie cicho !
Jak na razie w salonie panuje konsternacja co ten Owsiak wyrabia i po diabła się odzywa. Zamiast zamilczeć sprawę "niszowego blogera" rozpieprza temat na całą  RP. Jak mawiają sponsorzy III RP "  tiszej jedziesz dalej budiesz".
Niestety mleko się rozlało  bo to i nawet w "Śniadaniu kabotynów" Mellera temat został poruszony pod  hasłem i po co on pozywał tego blogera z jakiejś Złotoryji.
Owsiak chodząc na czworakach po stole był może żałosny i śmieszny ale Owsiak wrzeszczący "rezygnuję" robi oko do kolegów taty i mówi pomóżcie  bo sam nie dam rady.
Czekam teraz na wiece poparcia , specjalne programy o Jurasie i jego skromnym życiu.
Jest też druga strona pomocy ta z  mailami od kolegów taty którzy obiecują co zrobią jeśli wy Kurka od Jurasa się nie odpieprzycie.
Możliwości są różne od oskarżenia o pedofilię ,wystarczy ,że przytulicie dziecko a juz red. Sobieniewski z ekipą TVN24  właściwie to zinterpretuje.
Kontrole skarbowe pod hasłem no sami zobaczcie Owsiaka oskarża a sam skręcił te 12 złotych zaległego podatku (patrz sprawa Hofmana).
Ja jednak stawiam na działania klasyczne tj nieszczęśliwy wypadek , samookaleczenie , nieumiejetne posługiwanie się  nożem przy robieniu śniadania.
W Jurasa tak naprawdę dużo zainwestowano i  jego upadek będzie niezłym trzęsieniem ziemi w III RP.
Dobrze wam radzę Kurka ,uważajcie na siebie.

4385 liczba odsłon

Autor artykułu: Mareczek

3 (liczba komentarzy)

 1. Nie sądzę. To znaczy - WOŚP nie był aż tak dużym interesem aby warto było go ratować za wszelką cenę gdy zaczał zdychać.
  Przypuszczam, że Owsiak od kilku lat przestał rozumieć na czym interes polega. On naprawdę nie ma pojęcia co się tam się wyprawia. Uchlał się sławą superfilantropa i utracił wieź z księgowością.
  Pewnie czasem pyta w biurze: " a jak se kupię palac w strzerzonym osiedlu, to będzie całkiem legalnie?".
  "Jasne że będzie, kupuj se Juras, wszystko gra w pytkę".

 2. A ja ci twierdze,że to był i jest potwornie duży interes i będą go ratować jak tylko to będzie możliwe.

 3. To jednak tylko miliony, nie miliardy. 
  Energetyka, kopalnie, banki, telewizja i rząd są własnością czołówki, średniacy dostali PSS Społem, WORDY (biznes na wydawaniu praw jazfy), biura podróży, piłka nożna, koła mysliwskie. Drobnica ubecko-wojskowa - ogródki działkowe, kantory, hurtownie.
  WOŚP to samodzielny biznes, popierany, alle bez gwarancji trwania.
  Tak se myślę.