Trump odpiera atak bolszewi...

Prześlij dalej:

W Ameryce bezkarnie rozkwita nadzieja na wyzwolenie z okowów globalistycznego lewactwa,  powrotu do zdrowego rozsądku i ochrony podstawowych wartości ukształtowanych przez ostatnie setki lat. Wściekły atak globbolszewi miał na celu  zablokowanie kandydatury sędziego Brett’a Kavanaugh nominowanego przez prezydenta Trumpa na vacat w składzie 9-cio osobowego Sądu Najwyższego USA. Dawno nie oglądaliśmy takiego cyrku w wykonaniu brunatnych koszul znienawidzonego na prawicy totalisty George'a Sorosa. Chodzi tu o próbę sił przed nadchodzącymi wyborami do Kongresu i Senatu (już za miesiąc!). Jednocześnie Kavanaugh dla lewicy jest diabłem wcielonym i stanowi śmiertelne zagrożenie w aspekcie “świętego” prawa do aborcji.

https://www.gatestoneinstitute.org/pics/3547.jpg                                                                            Bez wątpienia upływające tygodnie były najlepszymi w dotychczasowej prezydencji Trumpa. Bezrobocie spadło do 3,7%, gospodarka rośnie w tempie powyżej 4%, prze negocjowane porozumienia handlowe z Meksykiem i Kanadą pobudzą amerykański eksport, teraz dochodzi do tego zatwierdzenia  nominowanego przez Trumpa do Sądu Najwyższego sędziego Bretta Kavanaugh. Nie mogło być lepiej!

Dziś republikanie stanowią koalicję konserwatystów (którzy nie do końca popierali Trumpa) i populistów, którzy entuzjastycznie popierają Trumpa wbrew temu, że reprezentuje on Partię Republikańską. Demokraci to sojusz tradycyjnych lewaków plus wszelkie odłamy ekstremalnych ruchów żerujących na rozmaitych mniejszościach sprzymierzone teraz z nowo powstałą radykalną organizacją  #MeToo. Konia z rzędem temu kto myśli, że organizacja ta chce tylko równego traktowania obydwu płci, jej celem jest zniszczenie szansy tradycyjnego związku między kobietą a mężczyzną. Jest skonstruowaną przez globlewicę bombą zegarową, która ma rozerwać wypracowany przez tysiące lat model rodziny. Seks w tej bombie jest żeńskim zapalnikiem, a ofiarami będziemy wszyscy my! Jeśli więc ktoś był tak naiwny i cieszył się z odgórnie propagowanej wolności seksualnej, mam dla niego nowoczesny lotniskowiec zacumowany na Zalewie Sulejowskim, którego kapitanem jest Pani Zosia, moja teściowa...

Przykładem może być tu prof. Christine Fair (Georgetown University) nauczająca, że biali republikańscy senatorowie zasługują na śmierć w męczarniach, z małą poprawką: powinni być wpierw wykastrowani, poćwiartowani i rzuceni świniom na pożarcie! Nic tylko wziąć pożyczkę i posłać na edukację swoje dzieci do tej przecież renomowanej uczelni o tak wysokim poziomie naukowym i zapewne moralnym. Ciekawe, czy ona ma męża i synów…?

Trump istotnie jest niezwykłą osobowością, jest komediantem, bokserem, politykiem, strategiem, biznesmenem i ojcem narodu. Ostatni sondaż przez Rasmussen podaje, że mimo ciągłych ataków popularność prezydenta Trumpa wśród uprawnionych wyborców przekroczyła 50%.  W centrum oskarżeń o szkodliwości picia alkoholu oświadczył, że jest tym unikalnym facetem, który w swoim życiu nie wypił butelki piwa, czy kieliszka wina. Recenzując wściekłe ataki lewicy na Bretta Kavanaugh i wskazując na miesiąc przed wyborami na atakujących demokratów mówi na wiecu:

Strony

Źródło foto: 
3409 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Jacek K.M.

Autor artykułu: Jacek K.M.

1 (liczba komentarzy)

  1. avatar

    :)^:)

  2. Strony