prezydent Obamashare

Twierdzenie, że Amerykanie są głęboko rozczarowani prezydentem Barackiem Husseinem Obamą jest niedopowiedzeniem. Co prawda Obama obiecywał odmianę oblicza Ameryki, którego rezultaty już można zaobserwować, jeśli chodzi o zadłużenie kraju, zepsucie stosunków z tradycyjnymi sojusznikami czy obniżenie siły militarnej i prestiżu USA…share

Zagubieni w swoim idealizmie Amerykanie, którzy w 2008 roku wybrali na prezydenta pozbawionego doświadczenia młodego przystojnego czarnego marksistę, powoli trzeźwieją. Przynajmniej na to wskazują wyniki wtorkowych wyborów do Kongresu, które definitywnie odesłały Partię Demokratyczną prezydenta Obamy na polityczny boczny tor. Wyborcy tym samym dali wyraz swojemu głębokiemu rozczarowaniu tak rezultatami polityki wewnętrznej jak i zagranicznej demokratycznego POTUS-a.

http://c10.nrostatic.com/sites/default/files/uploaded/pic_giant2_110714_SM_McConnell-Boehner-G.jpgshare

Co najmniej przez pół dekady lewicowe mainsteamowe media zewsząd umacniają wśród Amerykanów pogląd, że genialny Barack Hussein Obama potrafi nawet chodzić po wodzie. Dziś widać już, że wodę to on rzeczywiście wprawnie leje, a media dodatkowo robią Amerykanom wodę z mózgu. Dla przeciętnego obserwatora oczywistym jest, że ten z wdziękiem i hukiem napompowany śmiertelnik powoli zaczyna sam nabierać wody. Ostatni sondaż CBS daje Obamie już tylko 37% poparcia, oraz 57% zdecydowanych przeciwników.

Flagowa wizytówka prezydenta Obamy, jego reforma służby zdrowia ObamaCare dalej niedomaga i kuleje, sama nie będąc w najlepszym stanie zdrowia. Zwykła strona internetowa, na której trzeba się zapisać ma ciągle kłopoty, mimo wydanych na nią już ponad $400 mln pieniędzy podatników.
 

Strony