Reklama

Czekam na pierwsze wyroki w rozliczeniu ostatnich lat rządów. Nie zasnę spokojnie zanim nie zapadną grube, prawomocne wyroki. Dla mnie to będzie początek prawdziwych zmian. Czas, kiedy urzędas nie połasi się już nigdy (bezkarnie) na publiczny pieniądz.
Obecna opozycja i sprawcy afer w jednym, na pewno będą próbowali wmówić naiwnej części społeczeństwa, ze to polityczna zemsta. Znowu usłyszymy o kilometrach autostrad i innych wielkich inwestycjach. Mam nadzieję, że usłyszymy przy tym ile, kto i jak ukradł przy tej okazji.
Z Bronkiem jest sprawa prosta, tak jak prostym jest człowiekiem. Wyczyścił do zera i żenady podległe sobie dobra. Trudniej będzie z resztą grabieży dokonanej przez demokratycznie wybrane 2x rządy ostatnich lat. Trudniej – ale tu liczę na zawsze partyjną temidę.
I tak dochodzę do myśli-wniosku, że 50/50 interesuje mnie nasza przyszłość jak i rozliczenie przeszłości. Tak by odpowiedzialność i sprawiedliwość znalazły pokrycie pod postacią osadzonych i zgolonych finansowo do ujemnych liczb. I mam nadzieję , ze nie będzie to tylko kilku frajerów, takich jak Baron podkarpacia, czy Pan od zegarków. Ale że pojawią się tam tłuste misie.

Reklama